Strona 953 z 956 PierwszyPierwszy ... 453853903943949950951952953954955956 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,561 do 28,590 z 28651

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Akurat Pogoń na bardzo dobrego trenera i Cibicki może odpalić do tego wraca Drygas jest Dąbrowski ,Kozulj. Pogoń będzie walczyć o Mistrza Polski podobnie jak Cracovia.
    Przyznaj ,dorabiasz jako jasnowidz na teleAudiotele ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Alan Czerwiński od następnego sezonu w Lechu.

Motorowiec
    Jerzy Chwałek
    @Jerzy2014

Artur Sobiech podpisał właśnie umowę z II ligowym klubem w Turcji Fatih Karagümrük SK, na 1,5 roku ! Jest prawdą, że Lechia pozwoliła szukać mu nowego klubu, ale nie w Polsce i nie za darmo. Mam nadzieję,że uda mi się wkrótce porozmawać z A.Sobiechem o jego decyzji

6:52 PM 15 sty 2020 Twitter Web App

..
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 15-01-2020 o 19:55

Legionista Awatar Chmielo
    Zgodnie z informacjami portalu weszlo.com grono polskich zawodników w amerykańskiej MLS może się jeszcze powiększyć. Kluby ze Stanów Zjednoczonych bacznie obserwują pięciu naszych piłkarzy: Karola Filę (Lechia Gdańsk), Jana Sobocińskiego (ŁKS), Przemysława Płachetę (Śląsk Wrocław), Sebastiana Szymańskiego (Dynamo Moskwa) i Kamila Jóźwiaka (Lech Poznań).
    Tęczowy
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Runi
    Złoty kierunek dla polskiego zawodnika.
    Świetna pensyjka, dobre życie, a poziom nie wymagający mitycznego zapier******.

Legionista Awatar Marcino
    Jaga chce aby było o niej głośno, jest szansa na transfer Kuta-s-a.

Ma zaledwie 37 lat
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Jestem
    Dziekanowi wreszcie udało się trafić w punkt, najpierw lekki hejcik na Legię (nie popieram) ale na koniec :
    I teraz do tego pociągu, który dyszy i sapie, w którym nie ma lokomotywy, chcemy doczepić kolejne dwa wagony. Dyskusja na temat tego, czy trzecia drużyna 1. ligi jest silniejsza od 14. zespołu ekstraklasy (pod względem sportowym i organizacyjnym) to strata czasu. Większość ekip poniżej 10. miejsca to już jest balast. Dobrze byłoby odczepić tych kilka wagonów, rozpędzić się i wtedy myśleć o doczepianiu. Bo w obecnym tempie i składzie daleko nie zajedziemy.
    Widzę, że idea 10 - 12 zespołowej eklapy zatacza coraz szersze kręgi, coraz więcej ludzi niezwiązanych z tzw "terenem" będzie pisać/mówić, że taka liga byłaby optymalna ale wicie/rozumicie nie da się, czyli 100% imposybilizm jakby to pewien prezes powiedział
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar AGZI
    Nie ma szans.Zbyt wielu ludziom zależy na dorwaniu się do kasy,ewentualnie łatwym i przyjemnym utrzymaniu(poprzez dodanie kilku jeszcze większych ogórów). Do tego Boniek po prostu uparł się na to rozszerzenie i nie odpuści.Swoją drogą,ciekawe,dlaczego tak mu na tym zależy...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Nie ma szans.Zbyt wielu ludziom zależy na dorwaniu się do kasy,ewentualnie łatwym i przyjemnym utrzymaniu(poprzez dodanie kilku jeszcze większych ogórów). Do tego Boniek po prostu uparł się na to rozszerzenie i nie odpuści.Swoją drogą,ciekawe,dlaczego tak mu na tym zależy...
    Już pisałem gdzie indziej, Boniek jest za 12 zespołową ligą, ale dwa lata temu były inne uzgodnienia i chce po prostu dotrzymać słowa ponieważ pierwsza liga gra od prawie dwóch lat z opcją na 3 zespoły spadek/awans plus jednorazowo dwie do góry. Wygląda na to jakby się uparł i chce zagrać na nosie kilku prezesom z eklapy, poza tym woli opcję 18 niż pozostawienie 16, a gdyby mógł, to by wprowadził 12 - taką mamy prowincjonalną rzeczywistość
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Do tego Boniek po prostu uparł się na to rozszerzenie i nie odpuści.Swoją drogą,ciekawe,dlaczego tak mu na tym zależy...
    Zbliżają się wybory w PZPN => zgarnie więcej głosów tzw terenu...

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Zbliżają się wybory w PZPN => zgarnie więcej głosów tzw terenu...
    A to ta ruda menda moze kandydowac? Tam nie ma max 2 kadencje i do widzenia?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Są na prezesa ale już viceprezesem może być. Więc będzie zmiana jak na Kremlu zapewne Kozminski prezesem a on jego zastępca.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Są na prezesa ale już viceprezesem może być. Więc będzie zmiana jak na Kremlu zapewne Kozminski prezesem a on jego zastępca.
    IMHO taki jest plan, Kulesza chce mu go zepsuć albo robi za listek figowy, to lepszy cwaniak, no i może jednak Boguś się skusi?
    Tyle, że Boguś z betonem nie ma raczej szans, brakuje porządnego młota udarowego ...

Legionista Awatar Alek
    Jaga kompletuje nowych graczy:

Występujący ostatnio w Viitorulu Constanța Bogdan Țîru przejdzie testy medyczne przed transferem do Jagiellonii Białystok. Kluby porozumiały się już w sprawie transferu 25-letniego rumuńskiego obrońcy.

W trwającym sezonie rumuńskiej ekstraklasy Țîru wystąpił w 19 spotkaniach ligowych i strzelił trzy bramki. 25-latek rozegrał dwa spotkania w reprezentacji Rumunii.
    kov Puljić został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 26-letni chorwacki napastnik związał się z klubem dwuipółletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Puljić ostatnio występował w rodzimym HNK Rijeka. W trwającym sezonie chorwackiej ekstraklasy wystąpił w ośmiu spotkaniach ligowych.
    90minut.pl

Legionista Awatar Moriarty
    Za chwilę rusza runda wiosenna. Na player znowu można wykupić dostęp do wszystkich spotkań na całą rundę za 150 zł. I jeszcze Eleven dodatkowo jest w pakiecie. Tak dla zainteresowanych.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Za chwilę rusza runda wiosenna. Na player znowu można wykupić dostęp do wszystkich spotkań na całą rundę za 150 zł. I jeszcze Eleven dodatkowo jest w pakiecie. Tak dla zainteresowanych.
    Dałem się skusić i dawno nie widziałem tak beznadziejnego serwisu ... nie mogę kupić tego pakietu bo wyskakuje w kółko "nieznany błąd" i do widzenia. Podejrzewam nawet, że to pewnie z powodu braku zgód marketingowych ale nie dam ich
    Pakiet jest w Promocjach, inaczej się go nie znajdzie i to też "dobrze" świadczy o tym serwisie ...

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Dałem się skusić i dawno nie widziałem tak beznadziejnego serwisu ... nie mogę kupić tego pakietu bo wyskakuje w kółko "nieznany błąd" i do widzenia. Podejrzewam nawet, że to pewnie z powodu braku zgód marketingowych ale nie dam ich
    Pakiet jest w Promocjach, inaczej się go nie znajdzie i to też "dobrze" świadczy o tym serwisie ...
    Musisz zaznaczyć zgody. Ja wykupiłem już. Miałem cała poprzednia rundę i ok. Jakość bardzo dobra, żadnych ścianek. Raz tylko jakiś błąd wyskoczył, wyczyściłem w tv pliki cookies i było ok.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Musisz zaznaczyć zgody. Ja wykupiłem już. Miałem cała poprzednia rundę i ok. Jakość bardzo dobra, żadnych ścianek. Raz tylko jakiś błąd wyskoczył, wyczyściłem w tv pliki cookies i było ok.
    Jesteś pewien? Zaznaczyłem to co było wymagane przy zakładaniu konta, w końcu muszę zapłacić. Potem w trakcie próby kupienia pojawił się błąd i za następnym razem okno ze zgodami i uzupełnieniem danych. Dane uzupełniłem, zgody były bezzasadne i nie zaznaczone jako wymagane, żeby coś ruszyło - wali mnie ich wspaniała oferta "dopasowana do moich potrzeb". No i teraz w kółko nieznany błąd. Poczekam, spróbuję z innego kompa i innej przeglądarki bo mam sporo towaru antyspamowego zainstalowanego
    Generalnie to porażka (nie wiem jeszcze czyja bardziej), używam na tym samych kompie HBO i Netflixa bez żadnych problemów i żadnych kretyńskich zgód.

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Jesteś pewien? Zaznaczyłem to co było wymagane przy zakładaniu konta, w końcu muszę zapłacić. Potem w trakcie próby kupienia pojawił się błąd i za następnym razem okno ze zgodami i uzupełnieniem danych. Dane uzupełniłem, zgody były bezzasadne i nie zaznaczone jako wymagane, żeby coś ruszyło - wali mnie ich wspaniała oferta "dopasowana do moich potrzeb". No i teraz w kółko nieznany błąd. Poczekam, spróbuję z innego kompa i innej przeglądarki bo mam sporo towaru antyspamowego zainstalowanego
    Generalnie to porażka (nie wiem jeszcze czyja bardziej), używam na tym samych kompie HBO i Netflixa bez żadnych problemów i żadnych kretyńskich zgód.
    Hmmm, w tej rundzie jeszcze nie kupowałem, ale w poprzedniej wszystko poszło jak z płatka i było naprawdę ok. Dam znać jak przetestuję.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Legionista Awatar Jestem
    Chyba znamy już pierwszego spadkowicza, ŁKS oddał Amice Ramireza, czyli wygląda na to, że się poddali.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Jutro startuje liga i chyba można podsumować zimowy okres.

Chciałoby się wymienić jakieś pozytywne ruchy w lidze, jakiekolwiek zmiany dające nadzieję że piłka w Polsce rusza powoli do przodu, niestety nic takiego nie wydarzyło się. Jedynie w planach jest powrót do normalnego systemu rozgrywek, dobre i to.

Dalej utrzymuje się tendencja wyprzedaży wszystkiego co się rusza, po prostu "rozbiórka" jak ujął to ze swoim szelmowskim uśmiechem jeden z Menago. w tym okienku chyba jeszcze bardziej widoczny jest kompletny exodus, a przecież ci piłkarze jeszcze prosto piłki nie kopnęli, nie mówiąc o wygraniu czegokolwiek. Wszystko oczywiście za aprobatą Prezesów klubów i większości piłkarskiej gawiedzi. "Wicie Panie, takie mamy czasy, i co zrobisz jak nic nie zrobisz". Jak co okienko, kilku darmowych bałkańców zastąpionych innymi bałkańcami, kilku Hiszpanów z 3 ligi plus młode chłopaki z niższych lig do roli "zapchajdziury".

Kilka klubów dowiedziało się że przyszłość nie rysuje się w jasnych barwach. W Gdyni zrozumieli że dotowanie miejscowego klubu to wyrzucanie pieniędzy w błoto, w Częstochowie nie mają stadionu, w Gdańsku i Krakowie nie ma pieniędzy na pensje dla piłkarzy. Można dodać do tego grona Cracovię, która nie została jeszcze ukarana za ustawianie meczów. W zasadzie 1/4 klubów nie ma racji bytu w tej lidze... Taka oto Ekstraklasa

Jestem ciekaw frekwencji w obecnej rundzie, prawdopodobnie będzie problem zapełnić choćby jeden stadion do końca rozgrywek.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Jedynie w planach jest powrót do normalnego systemu rozgrywek, dobre i to.
    18 drużyn w tej żenadzie to coś dobrego ?
    8 to za dużo.

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    18 drużyn w tej żenadzie to coś dobrego ?
    8 to za dużo.
    W tej lidze nie ma nawet jednej porządnej, trzeba z przykrością stwierdzić.

Liga na 18 klubów jest OK w Polsce.

A tak na marginesie, dla zwolenników ESA 37.

Bardzo prawdopodobnym może być że dziewiąta w tabeli drużyna po sezonie zasadniczym, może zostać pozbawiona potencjalnej szansy na zwycięstwo w rozgrywkach.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 06-02-2020 o 19:07

Legionista
    I od połowy sezonu 10 drużyn gra o nic dobra opcja. Można ogrywać młodzież. Jeszcze chociaż, żeby tak było zamiast ogrywania hiszpańsko-słowackiego szrotu to by było dobrze.

I od połowy sezonu 10 drużyn gra o nic dobra opcja. Można ogrywać młodzież. Jeszcze chociaż, żeby tak było zamiast ogrywania hiszpańsko-słowackiego szrotu to by było dobrze.
    Podbeskidzie ma inne zdanie.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

I od połowy sezonu 10 drużyn gra o nic
    A powiedz mi kto w tej chwili, w ekstraklasie gra "o coś".

Legionista
    Aktualnie w połowie sezonu - wszyscy. Najwcześniej 7 kolejek przed końcem może się okazać, że ktoś już gra o nic i ma wywalone.

Aktualnie w połowie sezonu - wszyscy. Najwcześniej 7 kolejek przed końcem może się okazać, że ktoś już gra o nic i ma wywalone.
    Liczyłem na inną odpowiedź.

Tylko Legia gra o coś, to znaczy o dublet i tak będzie ku4wa jego mać.

A z resztą to wiadomo że piłeczka musi się kręcić i tutaj wszystko jest możliwe

Taka oto Ekstraklasa.

Legionista
    Przy 18 zespołowej ekstraklasie rzeczywiście możliwe będzie wszystko, a nawet jeszcze więcej.
    "Laguna, to my teraz możemy wszystko, największe numery świata" - Bolo Łącznik.

I niech grają i walczą. Dzisiejszy system rozgrywek i obecna sytuacja w najwyższej klasie rozgrywkowej to stagnacja, a nawet regres.

Uprawnienia umieszczania postów