Strona 940 z 941 PierwszyPierwszy ... 440840890930936937938939940941 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,171 do 28,200 z 28210

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar b.
    Piast w przyszłym sezonie nie wejdzie do górnej ósemki. Mozecie zapisywać.

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Puchary. Pocałunek śmierci.

Legionista
    Ale zdobyli Mistrzostwo Polski. Mają "Michę". Deprecjonowanie tego jest słabe i jakieś wróżenie z fusów też.

Nie wiem czy tu, czy nie lepiej do linków i dowcipów, ale '' '' '' świętowanie'' idzie im dobrze. Można już patrzeć kto śpiewa, aby nie było wątpliwości.

https://m.fangol.pl/view/274640/pilk...ykFvLqEhBgy2Og

Legionista
    Jodła i ta łysa parówa śpiewali?

Legionista
    Większość tych cepów na jedno skinienie loko przylazła by do Nas na piechotę z Gliwic żeby móc być zawodnikiem Legii Warszawa.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Ale zdobyli Mistrzostwo Polski. Mają "Michę". Deprecjonowanie tego jest słabe i jakieś wróżenie z fusów też.
    A gdzie ja deprecjonuje?

To proste, ze jakbym byl kibicem Piasta, to wolalbym zdobyc mistrza nawet kosztem walki o utrzymanie za rok, niz konczyc jak np. Pogon co roku na miejscach 5-8.

Po prostu wyszedl im sezon zycia, co lepsi zawodnicy pewnie odejda, inne druzyny w przyszlym sezonie beda sie na nich bardziej spinac, bo badz co badz beda grali z mistrzem Polski, presje beda mieli wieksza z racji tego ze sa mistrzem i moim zdaniem w przyszlym sezonie beda typowym sredniakiem ligowym.

Legionista
    A gdzie ja deprecjonuje?

To proste, ze jakbym byl kibicem Piasta, to wolalbym zdobyc mistrza nawet kosztem walki o utrzymanie za rok, niz konczyc jak np. Pogon co roku na miejscach 5-8.

Po prostu wyszedl im sezon zycia, co lepsi zawodnicy pewnie odejda, inne druzyny w przyszlym sezonie beda sie na nich bardziej spinac, bo badz co badz beda grali z mistrzem Polski, presje beda mieli wieksza z racji tego ze sa mistrzem i moim zdaniem w przyszlym sezonie beda typowym sredniakiem ligowym.
    No i gitara, pożyjemy zobaczymy. .

Legionista
    Piast to klasyczne zbiorowisko bałkańsko-słowackiego szrotu, których w polskiej lidze jest zawsze ze 2-3 sztuki, zależnie gdzie akurat działa ta sitwa menedżerska. Wyszło im kilka meczów pod rząd, a z uwagi na system grania w Ekstraklasie i determinację Legii w zdobyciu tytułu, to dało mistrza. Teraz pochlają, zejdzie z nich ciśnienie, będzie trzeba grać w roli faworyta, więc czeka ich scenariusz do przewidzenia. W czerwcu wyprzedaż co atrakcyjniejszych po Belgiach i Turcjach. W lipcu wpierdol z jakimiś Albańcami. A w październiku uzbierane w okolicach 9 punktów.

Legionista Awatar Marcino
    Przeglądam sobie tabelę na koniec sezonu, a tam Miedź Legnica z 65 strzelonymi bramkami. To jest wyczyn, aż szkoda że to oni spadli a nie tragiczny Śląsk.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Przeglądam sobie tabelę na koniec sezonu, a tam Miedź Legnica z 65 strzelonymi bramkami. To jest wyczyn, aż szkoda że to oni spadli a nie tragiczny Śląsk.
    Tyle bramek Miedź straciła. Strzeliła 40 - najmniej w lidze.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista
    Jeśli dadzą na to kurs w granicach 4 to spróbuję singla, że oni nie wejdą do ósemki w przyszłym sezonie. Pewnie rozsprzedadzą pół składu bo dla tych piłkarzy to może być jedyna szansa na porządny transfer. Do tego trzeba będzie zagrać przynajmniej ze cztery mecze w pucharach, a przy odrobinie szczęścia w losowaniu może i ze 6, co jak wiadomo dla polskich średniaków często stanowi spory problem.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Tyle bramek Miedź straciła. Strzeliła 40 - najmniej w lidze.
    Dokładnie. Skończcie to pierdolenie jaki to Śląsk tragiczny a Miedź fenomenalna. WKS zakończył sezon z bilansem bramek +4, Miedź z -25. Jak dla mnie to tych drużyn nawet nie ma co porównywać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Dokładnie. Skończcie to pierdolenie jaki to Śląsk tragiczny a Miedź fenomenalna. WKS zakończył sezon z bilansem bramek +4, Miedź z -25. Jak dla mnie to tych drużyn nawet nie ma co porównywać.
    Miedź może i coś tam grała i dla oka nie wyglądało to najgorzej, ale to trochę jak z Sosnowcem. Więcej fantazji mniej organizacji taktycznej. Śląsk był surowy i długą część wiosny męczyli bułę, ale w kluczowym momencie się ogarnęli i zasłużenie zostali w lidze.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista Awatar Antares
    Jeśli twoim najlepszym stoperem jest Bozić, a cały sezon obok niego gra Osyra to nie ma co się spodziewać utrzymania. Druga linia umiała grać w piłkę, ale co z tego jak pół napastnika tam nie było i poza Forsselem nikt też liczb nie zapewniał. Najmniej strzelonych bramek, po Sosnowcu najgorsza obrona.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

coraz chudszy
    Starzynski w Lechii.
    Bardzo dobry transfer gdańszczan.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Starzynski w Lechii.

Ale on się do Legii nie nadawał, bo nie ZAPIERDALA!!

Dla mnie top 3 rozgrywających, u nas byłby wzmocnieniem, ale przy normalnym trenerze.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

coraz chudszy
    Jak na drużynę, która nie miała trenera ani dyrektora sportowego od prawie 2 lat to i tak żeśmy sporo zrobili...

No ale wiadomo Vuko won.
    Wiadomo wina Vukovica jest, że Szymański nie umie kopnac piłki prawa noga. Nie wiem ile on ma tam lat ale przez swoje życie sam się jeszcze nie nauczył.

Jak na drużynę, która nie miała trenera ani dyrektora sportowego od prawie 2 lat to i tak żeśmy sporo zrobili...

No ale wiadomo Vuko won.
    Wiadomo wina Vukovica jest, że Szymański nie umie kopnac piłki prawa noga. Nie wiem ile on ma tam lat ale przez swoje życie sam się jeszcze nie nauczył.
    Szymański, Szymański. Wszystko wina 20 letniego chłopaczka, a Miro hvala za sve! Zamknął mordy hejterom swoimi popisami.

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Szymański, Szymański. Wszystko wina 20 letniego chłopaczka, a Miro hvala za sve! Zamknął mordy hejterom swoimi popisami.
    Jak Sebix zrobi chociaż 1/5 tego dla Legii co zrobił Radovic to wtedy pogadamy o zamykaniu mord hejterom.

Czerwona kartka
    To samo pisałeś odnośnie Magiery, a później okazało się, że Jozak/Klaufurić zdobyli więcej niż on i dupa cicho do dzisiaj.

Legionista Awatar Huxley

No ale wiadomo Vuko won.
    Racja, że Legia od dwóch lat pod rządami Pudla pikuje sportowo i organizacyjnie. Jednak winą Vuko są jego "popisy" taktyczne w ostatnich meczach, które m.in. przyczyniły się do straty mistrzostwa.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar Marcino
    Starzynski w Lechii.

Gajos też, na odbudowę u Rudego. Pewnie odpali.
    Wszyscy zaczęli transfery a my dalej ch..j
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Benek
    Gajos, Starzynski, Lipski, Kubicki, Makowski, Łukasik... Trzeba przyznać, że taki polski ten ich środek pola i nawet z głową budawny.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Antares
    Podpisanie Gajosa raczej wyklucza przyjście Starzyńskiego, pamiętaj, że jeszcze połamany Wolski tam jest.

Tak swoją drogą z pompą ogłaszają Gajosa i wszyscy zadowoleni, że żegnają Janickiego. Przecież to ten sam poziom.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Podpisanie Gajosa raczej wyklucza przyjście Starzyńskiego, pamiętaj, że jeszcze połamany Wolski tam jest.

Tak swoją drogą z pompą ogłaszają Gajosa i wszyscy zadowoleni, że żegnają Janickiego. Przecież to ten sam poziom.
    Mi Mo wszystko Gajos nie robił takich błędów. Myślę, że on to raczej typowa 8 a Starzynski 10 więc mogą przyjść obaj.

Maloca też wraca.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Mi Mo wszystko Gajos nie robił takich błędów. Myślę, że on to raczej typowa 8 a Starzynski 10 więc mogą przyjść obaj.

Maloca też wraca.
    Jedynie ciekawy Maloca, reszta to mizeria. Na polską ligę to może i starczy, ale w pucharach to 2 runda i do domu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Jedynie ciekawy Maloca, reszta to mizeria. Na polską ligę to może i starczy, ale w pucharach to 2 runda i do domu.
    No dobrze a gdzie w tym wszystkim jesteśmy my? Wiadomo było że połowie drużyny kończą się kontrakty, w Lechii ofensywa transferowa musiała być przygotowana wcześniej a u nas? Znowu na ostatnią chwilę jakiś szrot do tego nie przygotowany nie zgrany ze sobą. Mam poważne wątpliwości czy w klubie zdają sobie sprawę jak ważny jest tegoroczny występ w europucharach - patrz ranking i punkty które nam odpadną jeśli się znowu wyłożymy

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    No dobrze a gdzie w tym wszystkim jesteśmy my?
    A gdzie mamy być jak nie ma kasy? Skończyły się czasy, ze Mioduski mimo kolejnych kompromitacji w pucharach i braku sprzedaży zawodników za grubszą kasę, zawsze skądś (z jakiegoś kredytu) kasę wytrzasnął i przychodzili kolejni zawodnicy. Przecież w ostatnich dniach przekaz jest jasny. Będą transfery jak kogoś sprzedamy. Nikogo nie sprzedaliśmy więc na co liczysz? Nawet zawodnikom "z kartą na ręku" trzeba zapłacić za podpis. Dlatego radzę zejść na ziemię i pogodzić się z tą sytuacją. W ostatnich latach jechaliśmy szeroko (jak na nasze możliwości) i teraz trzeba za to zapłacić.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Czerwona kartka
    Starzynski w Lechii.
    Za drogi (2mln)
    Póki co zostaje w Lubinie

Uprawnienia umieszczania postów