Strona 939 z 941 PierwszyPierwszy ... 439839889929935936937938939940941 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,141 do 28,170 z 28210

Wątek: Ekstraklasa

Legionista
    Radość na twitterku po przegranej mistrzostwa przez Legie niesamowita. Wszyscy pouczają, stawiają diagnozy, mają recepty, szkoda tylko ***** że o mistrza walczy 18 drużyn a nie tylko Legia, i że Lechia która była na 1. miejscu po 30 dziś jest 3, Jagiellonia bez pucharów, Cracovia polskiego Guardioli przejebała dzisiaj 0:3 na własnym boisku, Lech zamyka stawkę w 8. To wszystko to nic. Najważniejsze dla ćwoków że Legia zajęła 2 miejsce, a zapewne i tak dotrze najdalej w europejskich pucharach.

coraz chudszy
    No i co z tego, że został wywalony na trybuny? Bjelica był na trybuny wywalany z 5 razy a poza Czerczesowem to był chyba najlepszy trener z obcokrajowców w ekstraklasie.

Ps. Poczytaj swoje posty z tematu o Mioduskim sprzed dwóch lat. Zabawne rzeczy. Zapewne do dzisiaj masz odcicki od jego jaj na swojej brodzie.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No i co z tego, że został wywalony na trybuny? Bjelica był na trybuny wywalany z 5 razy a poza Czerczesowem to był chyba najlepszy trener z obcokrajowców w ekstraklasie.

Ps. Poczytaj swoje posty z tematu o Mioduskim sprzed dwóch lat. Zabawne rzeczy. Zapewne do dzisiaj masz odcicki od jego jaj na swojej brodzie.
    To zacytuj przygłupie. Ja tam nic zabawnego nie widzę. Tymczasem proponuję poczytać swoje spusty nad Vukovićem (trener na lata), bronienie Magiery, przypominam również Moulin i Martinsa. Takich kwiatków było więcej, ale szczerze to nie chce mi się szukać.

coraz chudszy
    No i co złego było w bronieniu Magiery?
    Chyba mi nie powiesz ze zwolnienie Magiery to była dobra decyzja. Takie są fakty, że cała nieudolność twojego idola zaczela się z chwilą, kiedy wywalił z klubu Magiere i Żewłaka i zaczął brać miernoty.

Cytować nie bede...bo to niesmaczne jak żeś w marcu kwietniu maju itd trzymał na brodzie jego jaja. Powycierane kolana, odciski na brodzie. Ale spokojnie Dawidziuk Cię przebił. Twoje i MarioBis wpisy o Mioduskim sprzed dwóch lat zostaną na pamiątkę.

A co do Martnisa... To dawno temu już przyznał Lem że się pomyliłem. A Moulin podtrzymuje przychodził do nas jako noname. Bo zapewne do tego pijesz. No chyba że uważasz, że przychodził jako gwiazda europejskich boisk....
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 19-05-2019 o 21:23

Czerwona kartka
    No i co złego było w bronieniu Magiery?
    Chyba mi nie powiesz ze zwolnienie Magiery to była dobra decyzja. Takie są fakty, że cała nieudolność twojego idola zaczela się z chwilą, kiedy wywalił z klubu Magiere i Żewłaka i zaczął brać miernoty.

Cytować nie bede...bo to niesmaczne jak żeś w marcu kwietniu maju itd trzymałes na brodzie jego jaja. Powycierane kolana, odciski na brodzie. Ale spokojnie Dawidziuk Cię przebił. Twoje i MarioBis wpisy o Mioduskim sprzed dwóch lat zostaną na pamiątkę.

A co do Martnisa... To dawno temu już przyznał Lem że się pomyliłem. A Moulin podtrzymuje przychodził do nas jako noname. Bo zapewne do tego pijesz. No chyba że uważasz, że przychodził jako gwiazda europejskich boisk....
    Oczywiście, że tak. Po 6 miesiącach kopania się w czoło i 2 eurowpierdolach? Ty pewnie chciałbyś, żeby ten układ trwał dalej. I nieoceniony Kopczyński w środku pola.

Twój idol chciał sprowadzić Furmana, Możdżenia, Wolskiego, Sobiecha... mielibyśmy tu jeszcze większy cyrk, niż obecnie. Zastanawiające jest też to, że po takich "sukcesach" nie zainteresował się nim żaden zagraniczny klub, a sam Magiera poszedł trenować jakąś podrzędną reprezentację na ciepłej posadce w PZPN. Aż wierzyć się nie chce...

Nie zacytujesz, bo nie masz co idioto. Możesz dalej uskuteczniać to swoje pierdololo o wytartych kolanach, jajach na brodzie itp. Jakbyś miał co to byś zacytował. Tak jak ja, kiedy wypunktowałem twoją głupotę wielokrotnie powołując się na konkretne cytaty. Oczywiście wyrwane z kontekstu.

Moulin przychodził jako wyróżniający się zawodnik ligi belgijskiej, który był monitorowany przez cała tamtejszą czołówkę. Skończ głupku przerysowywać, bo niczemu to nie służy. Tylko się pogrążasz. Zresztą u ciebie to zerojedynkowe myślenie jest tak ewidentne, że nie trzeba cię nawet cytować... gwiazda europejskich boiskach albo noname, bo przecież nie ma nic pomiędzy. Odpocznij chłopie, tylko się ośmieszasz.

coraz chudszy
    Niestety nie masz zielonego pojęcia o piłce co udowadniać kolejny raz. Już Ci mówiłem że jesteś dla mnie smieciem i tak Ci nie potrzebnie odpisuje bo i tak jesteś u mnie zablokowany.

Poczytaj swoje posty mówię Ci. Klaudia jest Napewno ciebie dumna.

Jedyne co Ci dobrze wychodzi to donoszenie moich postów do moderatorow.
    Natomiast pamiętaj.... "skarżyć nie wolno".
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 19-05-2019 o 21:41

Legionista Awatar Alek
    I to jest ten moment, kiedy żałuję, że marviny nie są już przyznawane

Czerwona kartka
    Niestety nie masz zielonego pojęcia o piłce co udowadniać kolejny raz. Już Ci mówiłem że jesteś dla mnie smieciem i tak Ci nie potrzebnie odpisuje bo i tak jesteś u mnie zablokowany.

Poczytaj swoje posty mówię Ci. Klaudia jest Napewno ciebie dumna.
    Wiadomo. Jak zwykle bardzo merytorycznie mnie wypunktowałeś.

PS dla mnie jesteś zwykłym balasem.

Legionista Awatar Raffels
    Wycieczki personalne w takiej formie jaką wy tutaj odpierdalacie to już jest taki poziom dna, że aż szkoda to komentować...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    I to jest ten moment, kiedy żałuję, że marviny nie są już przyznawane
    Można powrócić do tej świeckiej tradycji.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    Kijek chyba Ci znowu nie działa ta blokada
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

coraz chudszy
    Musiałem powycierac nim podłogę. Ostatni raz.

Czerwona kartka
    Musiałem powycierac nim podłogę. Ostatni raz.
    Stosując ubeckie sposoby, czyli pomówienia o niby donosach do moderacji? Objawił nam się forumowy Hanior...
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 19-05-2019 o 22:13

Legionista
    Odnośnie Piasta:

​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Oho, już zaczyna się pompowanie balonika.

Piast wygrał ligę zasłużenie, grali solidnie i tylko tyle! Nie mając rywali z ambicjami zdobycia tytułu... Bo nikt Mnie nie powie że Legia czy Lechia chciały wygrać ligę.

A Jeżeli ktoś myśli że Mistrzostwo w Ekstraklasie jest wyznacznikiem jakiegokolwiek poziomu, to chyba jest jednym z tych Mainstreamowych "dziennikarzyków" którzy codziennie piorą mózgi kibicom. Ekstraklasa poziomem szoruje po dnie a będzie co raz gorzej pod tym względem, jeżeli polityka właścicieli klubów nie zmieni się diametralnie.

Europejskie puchary dla Polskich drużyn skończą się w Lipcu, najdalej w połowie Sierpnia.

Legionista
    Tommy, w tym co wrzuciłem jest mowa o wyprzedaży w Piaście. Ciężko więc mówić o pompowaniu balonika.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    Widzieliście jakie oni drużyny mogą wylosować w 1. rundzie kwalifikacji? Przecież oni zostaną na 90% rozjebani w pizdu już w pierwszym dwumeczu, a niektóre dzbany już dywagują, czy ich stadion nadaje się do Ligi Mistrzów i, że jeśli nie, to zostaje Śląski
    Pomijam oczywiście taką oczywistość jak rozsprzedanie składu.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Tommy, w tym co wrzuciłem jest mowa o wyprzedaży w Piaście. Ciężko więc mówić o pompowaniu balonika.
    Moim zdaniem post Cezarego Kowalskiego jest niczym innym jak pompowaniem balonika i typowym pie4doleniem 3 po 3.

"Jeśli drużynę się wzmocni" to miał na myśli: "Jeśli mój Pan Menadżer poleci kilku ogórków z zagranicy to będzie nadzieja na puchary".

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Mistrzostwo zostało przejebane w Białym, każdy kto ma więcej niż 3 szare komórki, zdaje sobie z tego sprawę.
    a nie z Piastem u siebie ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Radość na twitterku po przegranej mistrzostwa przez Legie niesamowita. Wszyscy pouczają, stawiają diagnozy, mają recepty, szkoda tylko ***** że o mistrza walczy 18 drużyn a nie tylko Legia, i że Lechia która była na 1. miejscu po 30 dziś jest 3, Jagiellonia bez pucharów, Cracovia polskiego Guardioli przejebała dzisiaj 0:3 na własnym boisku, Lech zamyka stawkę w 8. To wszystko to nic. Najważniejsze dla ćwoków że Legia zajęła 2 miejsce, a zapewne i tak dotrze najdalej w europejskich pucharach.
    póki co to 16 :P

a co do piania z zachwytu że Legia zajęła 2 miejsce przez jakiś tam kibiców innych drużyn tylko pokazuje co dla nas jest podłogą i odbierane jest jako porażka, dla innych jest albo szczytem możliwości, albo mokrym snem niemożliwym do spełnienia albo okazją do organizowania fety (co można było zobaczyć rok temu)

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    póki co to 16 :P

a co do piania z zachwytu że Legia zajęła 2 miejsce przez jakiś tam kibiców innych drużyn tylko pokazuje co dla nas jest podłogą i odbierane jest jako porażka, dla innych jest albo szczytem możliwości, albo mokrym snem niemożliwym do spełnienia albo okazją do organizowania fety (co można było zobaczyć rok temu)
    Dokładnie, dodatkowo pokazuje jak wielką zadrą w ich dupie jesteśmy
    Co bardzo mnie cieszy

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    a nie z Piastem u siebie ?
    Przerypaliśmy i tam i tu, to była kilka meczów, z których "wystarczyło" jeden wygrać

Ale niech się w Polszcze cieszą łachmyty, zobaczymy jak będą komentować wtopę Mistrz Polski w pucharach który z pewnością graniczącą pewności spełni oczekiwania ... a życzę Piastowi przejścia jak najwyżej, to będzie gwarancja upadku w lidze i może da jakieś punkty do rankingu ligowego.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Dokładnie, dodatkowo pokazuje jak wielką zadrą w ich dupie jesteśmy
    Co bardzo mnie cieszy
    Wydaje mi się, że trochę™ przesadzasz (oczywiście zachowują…c jakieś› proporcje gdyż zdaje sobie sprawę™, że pewnie w internecie komentarze ą przeróżne). Z mojej perspektywy jako kibica innego klubu mogę™ Ci powiedzieć‡, Że generalnie Wasza porażka w walce o MP w jakiś› sposób śmieszy.. Czy jak Leicester wygrywał‚o w Anglii Mistrzostwo i utarli nosa jakimś› City czy komuś› to nie sprawiał‚o to Tobie bądź innym forumowiczom pewnej satysfakcji?
    Nie chodzi o kompleksy, zazdrość czy coś› (pisze z mojej perspektywy). Legii tytuł‚ przyznawany jest praktycznie już przed sezonem. I słusznie gdyż macie zaplecze finansowe itp takie, że powinniś›cie tę™ ligę™ bez problemu rozjebać‡. Wasz prezes mówił‚ coś o fair play ze strony Lecha, a paradoksalnie ledwo wygraliście u siebie z Kretami, więc zważywszy na okolicznoś›ci nie wiem skąd zdziwienie, że ludzie sobie kręcą przysłowiową bekę. Kreca ja tak samo jak zapewne tu niektorzy krę™cili z 10 remisów Widzewa, ale chyba użycie argumenty o kompleksach czy zadrze w dupie był‚o by trochę™ śmieszne prawda?
    Mam wrażenie jako taki użytkownik z boku, że niektórych największym osiągnięciem w życiu jest fakt, że po prostu kibicują… Legii i mogą… sobie porzucać‡ jakimiś› frazesami, że inni to maja kompleksy, że boli, Że coś tam. Zawsze można wejść na forum jakichś innych klubów (bądź Twittera) i powrzucać‡ w temacie autodissów jakieś› wysrywy randomowych pajaców z internetu i podbudować sobie troszke ego (nie pisze tu personalnie do Ciebie).
    Wydaje mi się, że taka jest jakaś kolej rzeczy, że porażki tych „dużych” śmieszą… tych mniejszych niezależnie czy to porażka Legii czy beka z United albo Realu. Ja się™ tylko cieszę™, że w moim otoczeniu raczej wszyscy mają w to wyjebane kto tam tego mistrza zdobył‚ skoro nie my.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Odyn ; 20-05-2019 o 10:31

Legionista Awatar Moriarty
    Właśnie przeczytałem, że Lechia fetę sobie wczoraj urządziła. Paradowali w koszulkach "Medalista Mistrzostw Polski"... No co za dno...
    Bazinga!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Właśnie przeczytałem, że Lechia fetę sobie wczoraj urządziła. Paradowali w koszulkach "Medalista Mistrzostw Polski"... No co za dno...
    Ponieważ? Dla nich to historyczny sukces chyba więc świętowali.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Czerwona kartka
    No faktycznie, obciach jak cholera. Sezon życia w klubie, który ostatni sukces, czyli Puchar Polski świętował ponad 20 lat temu. Normalnie nie do pomyślenia, że mieli czelność się cieszyć i urządzać fetę.

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ponieważ? Dla nich to historyczny sukces chyba więc świętowali.
    No tak, przepraszam
    Bazinga!

No tak, przepraszam
    już był kiedyś klub co miał skitrane vice-mistrz Polski

Legionista Awatar (L)ukas
    Dla nas każde inne miejsce niż 1, to porażka. Dla innych ekip każde miejsce inne niż spadkowe to sukces Niech się bawią, zobaczymy w przyszłym sezonie.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Marcino
    W Jadze na spokojnie, umowa z Mamrotem przedłużona o kolejny rok.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Uprawnienia umieszczania postów