Strona 915 z 915 PierwszyPierwszy ... 415815865905911912913914915
Pokaż wyniki od 27,421 do 27,436 z 27436

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Marcino
    To fakt, Furman da się lubić, nie robi z mordy cholewy. Piłkarzem nie był wybitnym, Francja go zweryfikowała, ale pokornie wrócił do kraju, można przyjąć, że uczciwie pracuje, ma w Płocku dobrą pozycję.
    Ukraińca nie trawię, to pomyłka że grał w reprezentacji Polski, bo na jego pozycję byli i są lepsi.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Opcja jest też inna że facet nie zna dobrze języka polskiego lub najzwyczajniej w świecie się przesłyszał. Furman powiedział coś w stylu "bandziorze", a biedny Romańczuk zrozumiał "bandrowiec".
    Trzecia opcja usłyszał to co chciał usłyszeć i tyle.
    Opcja jest też taka, że Furmi nazwał go "kuurwą" ale ten wolał być banderowcem w oczach mediów i opinii publicznej. Chociaż to i tak różnica żadna.
    "Bandziorze" to najłagodniejsze określenie banderowca, co też jest jakąś opcją.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    To fakt, Furman da się lubić, nie robi z mordy cholewy. Piłkarzem nie był wybitnym, Francja go zweryfikowała, ale pokornie wrócił do kraju, można przyjąć, że uczciwie pracuje, ma w Płocku dobrą pozycję.
    Ukraińca nie trawię, to pomyłka że grał w reprezentacji Polski, bo na jego pozycję byli i są lepsi.
    Kasa i układy managerów .Tylko temu zawdzięcza swój "debiut".
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Opcja jest też taka, że Furmi nazwał go "kuurwą" ale ten wolał być banderowcem w oczach mediów i opinii publicznej. Chociaż to i tak różnica żadna.
    "Bandziorze" to najłagodniejsze określenie banderowca, co też jest jakąś opcją.
    "Bandziorze" to chyba najłagodniejsze określenie kogokolwiek jakie mogło by pojawić się na boisku podczas takiej "serdecznej" wymiany zdań

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    "Bandziorze" to chyba najłagodniejsze określenie kogokolwiek jakie mogło by pojawić się na boisku podczas takiej "serdecznej" wymiany zdań
    Coś jak "motyla noga" po kiksie na pustą bramkę

Legionista
    Jagiellonia chcąc zaorać Cracovię przypadkiem dokonała samo zaorania pisząc o nie wpuszczaniu kibiców gości:

Ale jeszcze ich dobiła Cracovia

team LEGIA

Legionista Awatar Jestem
    Pisząc szczerze chciałbym aby Jaga nie wpuściła kibiców Cracovii, może wreszcie ktoś by się obudził w eklapie i w PZPNie.
    Dopóki tylko nas nie wpuszczają to reszta Polski ma co najwyżej satysfakcję z tego powodu, jak zaczną nie wpuszczać reszty kraju, to się zrobi wreszcie prawdziwy dym z tego co się wyrabia w Białym!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Pisząc szczerze chciałbym aby Jaga nie wpuściła kibiców Cracovii, może wreszcie ktoś by się obudził w eklapie i w PZPNie.
    Jaga ma nie wpuścić kibiców Cracovii na mecz w Krakowie. Zaiste ciekawe
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jaga ma nie wpuścić kibiców Cracovii na mecz w Krakowie. Zaiste ciekawe
    Oni są mocni i nie takie rzeczy już robili

p.s. Niech będzie, niech zostawią na parkingu pod stadionem dowolne niewarszawskie ekipy.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Oni są mocni i nie takie rzeczy już robili

p.s. Niech będzie, niech zostawią na parkingu pod stadionem dowolne niewarszawskie ekipy.
    Zdajesz sobie sprawę , że to jest kibolskie forum?
    I że w świecie kibolskim panują pewne nienaruszalne zasady?
    Piłka nożna jest dla kibiców .

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Zdajesz sobie sprawę , że to jest kibolskie forum?
    I że w świecie kibolskim panują pewne nienaruszalne zasady?
    Piłka nożna jest dla kibiców .
    Obawiam się, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Mi biega tylko wyłącznie o to, aby się wzięli za Jagiellonię za numery wyprawiane NASZYM KIBICOM i o nic więcej ani mniej.

Legionista Awatar Stout
    Obawiam się ,że nie rozumiesz ,o co chodzi w tym wszystkim.

Legionista Awatar Jaszcz
    https://legionisci.com/news/76708_PZ...rzowskiej.html

W skrócie, obsrali zbroje po ostatnim zdobyciu mistrza w Poznaniu. Miejsca 1-4 grają w ostatniej kolejce w domu z tymi co będą pewnie grali już co najwyżej o złote kalesony.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista
    Podczas ostatniego meczu ligowego Jagiellonia Białystok – Wisła Płock doszło do ubolewania godnego incydentu z naszym udziałem. W spotkaniu tym nie brakowało twardej walki na boisku, a przy okazji wywiązała się nasza niepotrzebna „bitwa na słowa”. Niestety padły wyrażenia, które nigdy nie powinny paść… Oczywiście, każdy kto grał w piłkę nożną (nawet na najniższym poziomie), wie jak trudno zapanować nad emocjami, zwłaszcza tymi złymi, niegodnymi szanującego się sportowca – piszą we wspólnym oświadczeniu Dominik Furman z Wisły Płock i Taras Romanczuk z Jagiellonii Białystok.

W związku z tym chcielibyśmy przeprosić wszystkich tych, którzy obserwowali ten mecz i całą polską rodzinę piłkarską. Zdajemy sobie sprawę, jak złe wrażenie wywołała nasza „dyskusja”. Wyjaśniliśmy to między sobą i podaliśmy (na razie wirtualnie) sobie ręce.

Jesteśmy piłkarzami od lat, gramy w ekstraklasie i dobrze wiemy, że na naszej postawie wzoruje się wielu młodych adeptów piłki. Nie możemy dawać takiego przykładu. Jeszcze nieraz zagramy przeciwko sobie – jak zwykle ofiarnie i ambitnie. Ale obiecujemy, że do takich incydentów, jak ten w Białymstoku z naszym udziałem, już nie dojdzie.

Ktoś kiedyś powiedział, że futbol jest grą błędów. Dobrze o tym wiemy, chcemy szczerze przyznać się do błędów, naprawić je, przeprosić wszystkich zainteresowanych i wybaczyć sobie wzajemnie.

Łączy Nas Piłka!

Dominik Furman (Wisła Płock), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)
    www.laczynaspilka.pl

I po aferze.
    Furmana rozumiem, bo dawał do zrozumienia że to co na boisku powinno zostać na boisku, winny się nie czuje bo nic nie powiedział, raczej ne ma zamiaru się po sadach włóczyć ale zależy od decyzji Komisji Ligii. Od początku do końca był stonowany, zachował zdrowy rozsądek i nie szukał zaczepki, więc nie dziwie się że pokazał mądrość i zgodził się temat zakończyć, wywołany przez buraka grającego w Białymstoku.
    Nie rozumiem Romańczuka, jeśli padło słowo "banderowiec", po tym jak rozpętał aferę na cały kraj, a przed kamerami oświadczył że nie poda nigdy ręki Furmanowi, a działacze Jagiellonii wygłaszali płomienne oświadczenia że nie odpuszczą zanim Furman nie zapłaci słono za wszystko.
    I proszę, nie minął tydzień i wszystkim z obozu którzy wydali wyrok na Furmana, faja zmiękła, na czele z głównym prowodyrem.
    Ludzie związani z Jagiellonią powoli zaczynają dościgać Lecha w przebijaniu dna żenady.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; Wczoraj o 21:18

coraz chudszy Awatar Kijek
    A Romanczuk sam prowokuje żeby miał teraz jazdę na absolutnie każdym stadionie w lidze. I już się nie mogę doczekać festiwalu chamstwa za kilka kolejek u nas

A po czyms takim to Furman sam niee powinien mu podawać ręki.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

A po czyms takim to Furman sam niee powinien mu podawać ręki.
    Zgadzam się, ale jeśli mu poda rękę to tylko zyska w oczach opinii publicznej. Inna sprawa że Furman pewnie myśli swoje, a według mnie ma w dupie zdanie gawiedzi, więc czy mu poda rękę czy nie to już zobaczymy. W każdym bądź razie na głupiego buraka wyszedł Romańczuk, a Jagiellonia kolejny raz w ciągu tygodnia się kompromituje.
    EDIT:
    Jak dla mnie Jagiellonia idzie drogą Lecha, gdzie nienawiść do Legii jest ważniejsza od własnego klubu, bo nie oszukujmy się gdyby Furman tak bardzo nie utożsamiał się z Legia to prawdopodobnie nie było by tej pseudoafery.

EDIT 2:
    Inna sprawa że widzę iż w mediach to oświadczenie przeszło bez echa póki co. Media szukają sensacji, cały tydzień "krzyżowano" Furmana. Teraz póki co, nie ma zainteresowania mediów by Furmanowi oddać to co mu zabrano.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; Wczoraj o 22:38

Uprawnienia umieszczania postów