Strona 914 z 914 PierwszyPierwszy ... 414814864904910911912913914
Pokaż wyniki od 27,391 do 27,417 z 27417

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ponoc Furmi nazwał Romanczuka banderowcem Słyszał ktoś?
    I serio ten Ukr poleciał się gdzies poskarżyć?

"Psze pani a Antek mnie przezywa" :chlip: :chlip:

Wyzywanie się na meczu od pedałow, chujow itd czy dialogi typu:

-graj kuurwo
    -kuurwa cie urodzila

sa na porzadku dziennym, a przynajmniej ja grajac wielokrotnie w takich uczestniczylem. Nie mowie czy to dobre czy zle - ale tak czrsto jest jak nerwy puszczaja.

Mogl Furmiemu ten Ukr odpowiedziec, mogl mu przyjebac albo zaproponowac wyjasnienie sobie tego w innym terminie 1na1.

Zalenie sie w mediach czy gdzie on tam polecial jest dla mnie mega chuujowe i oznaka spedalenia obecnych czasow.

GieKaeSiak
    Temu „Ukr”owi jak go chcesz nazywać, Banderowcy zabili dziadków. Wydaje mi się, że zachowanie Furmana jest bardziej naganne niż to, że wyszło to na jaw. Wręcz mam nadzieje, że Pan Dominik odpocznie sobie kilka miesięcy od piłki.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Temu „Ukr”owi jak go chcesz nazywać, Banderowcy zabili dziadków. Wydaje mi się, że zachowanie Furmana jest bardziej naganne niż to, że wyszło to na jaw. Wręcz mam nadzieje, że Pan Dominik odpocznie sobie kilka miesięcy od piłki.
    Jakich znowu dziadków? Ponoć dziadek mu opowiedział, że niby jakiegoś tam wujka zabili, o ile to prawda.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Stout
    Opowiadał o tym przed składaniem wniosku o polskie obywatelstwo,czy już po ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jakich znowu dziadków? Ponoć dziadek mu opowiedział, że niby jakiegoś tam wujka zabili, o ile to prawda.
    Ja mu drzewa genealogicznego nie sprawdzałem, taką informacje podał dziennikarz Przeglądu Sportowego Piotr Wołosik.

Legionista Awatar beka
    a kim jest Romanczuk, ze kazdy ma znac biografie calej jego rodziny? Szczegolnie, ze jak juz zostalo powiedzaine, to nie dziadkow zamordowano, tylko dziadek mu powiedzial o kims z rodziny.
    Mogl sie Romanczuk poczuc dotkniety rzekomym pociskiem Furmana? No mogl. Mogl zareagowac inaczej niz leciec z placzem do mediow (w stylu Zidane albo wpierdolic sie sankami na wysokosci kolan)? Tez mogl.

Legionista Awatar Chmielo
    Ja mu drzewa genealogicznego nie sprawdzałem, taką informacje podał dziennikarz Przeglądu Sportowego Piotr Wołosik.
    To chyba nie wymaga komentarza.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Stout
    Hehe ten sam Wołosik,który skutecznie uprawia alkotweeter ??)
    Faktycznie ,obiektywny skvrwiel.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Wręcz mam nadzieje, że Pan Dominik odpocznie sobie kilka miesięcy od piłki.
    Powstałby bardzo fajny precedens. Za tydzień ktoś kogoś zwyzywa od pedałów, albo kurew i też zawieszenie. No bo czemu tam tak, a tu nie?

E: o, nawet lepiej, nie trzeba czekać tygodnia.
    Furman zarzucił Romanczukowi, że ten go nazwał "rudym ch****". - Nie wykluczam, że go tak nazwałem - powiedział także Weszło FM, Taras Romanczuk, który utrzymuje, że został nazwany "banderowcem".
    To jak Peace, Furman kilka miesięcy, a Romanczuk ile?
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; Wczoraj o 18:49

Legionista Awatar AGZI
    Śmieszna sprawa w ogóle.Mi jakoś nigdy by do głowy nie przyszło lecieć do mediów i na policję,bo "ktoś mnie brzydkim słówkiem nazwał".Trzeba mieć naprawdę mało problemów w życiu...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Powstałby bardzo fajny precedens. Za tydzień ktoś kogoś zwyzywa od pedałów, albo kurew i też zawieszenie. No bo czemu tam tak, a tu nie?

E: o, nawet lepiej, nie trzeba czekać tygodnia.

Jeżeli Romanczuk w tak niewybredny sposób odnosi się do przeciwnika na boisku to niech nie oczekuje, że w drugą stronę dostanie laurkę i przyjacielskie poklepanie po pleckach.

Legionista Awatar VBS
    https://twitter.com/Kubaa1916/status...91856974712834

https://weszlo.fm/audycje/weszlopols...nczuk-wdowiak/ - od 42:20 do 1:04:00 rozmowa z Furmanem, potem jakąś tam analizę se pierdzielą w studio. 1:12:10 - 1:22:50 Ukrainiec.

Od dziadka dowiedział się, że zabrali jego wujka, no to faktycznie połowę rodzinę mu wymordowali, jak to piszą w mediach. :v
    Powyzywać się mogą, ale pewna granica została przekroczona i nie będzie tolerował wyzwisk od bandery. :v

GieKaeSiak
    Nazwanie kogoś kurwą, a atak typu „Banderowiec” to w ogóle inny kaliber oskarżeń. Tak samo jak wypowiedź ministra SZ Izraela o naszym antysemityźmie. Natomiast mnie nie jarają obelgi piłkarzy do piłkarzy i żadnych nie popieram. Pamiętam jak za bluzgi Ujek z mojego klubu raz nawet czerwień dostał i uważam, że była słuszna.

Co do Wołosika - jeśli nie jest to prawda to przyjmuje - zakładałem, że takie rzeczy się podaje jak są pewne. Co do jego wiarygodności to nie śledzę, jego miłości do procentów również, a w jego dyskusji z C+ to się z nim zgadzam.

Legionista
    Nazwanie kogoś kurwą, a atak typu „Banderowiec” to w ogóle inny kaliber oskarżeń. Tak samo jak wypowiedź ministra SZ Izraela o naszym antysemityźmie. Natomiast mnie nie jarają obelgi piłkarzy do piłkarzy i żadnych nie popieram. Pamiętam jak za bluzgi Ujek z mojego klubu raz nawet czerwień dostał i uważam, że była słuszna.

Co do Wołosika - jeśli nie jest to prawda to przyjmuje - zakładałem, że takie rzeczy się podaje jak są pewne. Co do jego wiarygodności to nie śledzę, jego miłości do procentów również, a w jego dyskusji z C+ to się z nim zgadzam.
    Jak masz ****o dowody to na prokuraturę (jak to wy totalsi piszecie w innych wątkach )

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
    Jak masz ****o dowody to na prokuraturę (jak to wy totalsi piszecie w innych wątkach )

Legionista

GieKaeSiak
    I ma to dowodzić, że jestem totalsem? Czyż Tyś zgłupiał?

Legionista
    Dziennikarzom TVP też tak ufasz ?

Legionista
    Totalsem może nie jesteś ale mam nadzieję, że udzielając się w dziale "polityka" bardziej weryfikujesz informacje prasowe i tych którzy je piszą. Dla Twojej informacji: Wołosik to dzban jako dziennikarz, tuba i fan Jagi a nie rzetelny komentator. A jako człowiek- ****. Kreatura pozująca w czapce Armii Czerwonej która wymordowała mnóstwo Polaków oburza się o rzekome słowa Furmana (żadnych dowodów) o banderowcu. Żenada... A co do afery to nikt dziadków nie zamordował temu kapusiowi z Ukrainy a na dodatek specjaliści od czytania z ruchu warg nie umieją określić słowa które wymawia Furman ale stanowczo twierdzą, że nie jest to "banderowcu".

GieKaeSiak
    Dziennikarzom TVP też tak ufasz ?
    A co ma do tego zaufanie? Sądziłem, że w takiej prostej kwestii się nie kłamie, że to informacja w stylu LFC 0-0 Bayern, a nie relacja z meczu

Legionista
    A co ma do tego zaufanie?
    Dziennikarzowi z przekrętu sportowego ufasz bezgranicznie więc zapytałem o innych. Tylko tyle i aż tyle.

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    Totalsem może nie jesteś ale mam nadzieję, że udzielając się w dziale "polityka" bardziej weryfikujesz informacje prasowe i tych którzy je piszą. Dla Twojej informacji: Wołosik to dzban jako dziennikarz, tuba i fan Jagi a nie rzetelny komentator. A jako człowiek- ****. Kreatura pozująca w czapce Armii Czerwonej która wymordowała mnóstwo Polaków oburza się o rzekome słowa Furmana (żadnych dowodów) o banderowcu. Żenada... A co do afery to nikt dziadków nie zamordował temu kapusiowi z Ukrainy a na dodatek specjaliści od czytania z ruchu warg nie umieją określić słowa które wymawia Furman ale stanowczo twierdzą, że nie jest to "banderowcu".
    Na ogół nie sprawdzam kto pisze tylko co pisze, a po czasie na ogół wychodzi czy kłamał. To, że gość jest za Jagą mnie nie rusza, jest wiele „tub” w polskim dziennikarstwie, a większość dziennikarzy sportowych komentujących mecze jest nieobiektywna. Patrzę na to zdjęcie w czapce, bardziej bym tu dostrzegł jego debilizm/niewiedzę niż miłość do Armii Czerwonej (ma na tym zdjęciu również koszulkę Polski co jest już grubym kuriozum)😂 dzięki za informacje. A wracając do całej afery, jak się okaże, że Taras kłamał to również liczę na srogą karę dla niego.

GieKaeSiak
    Dziennikarzowi z przekrętu sportowego ufasz bezgranicznie więc zapytałem o innych. Tylko tyle i aż tyle.
    Nigdzie nie napisałem, że ufam mu bezgranicznie, to już twoja własna wyobraźnia.

Legionista
    Przecież to był twój jedyny argument

GieKaeSiak
    Przecież to był twój jedyny argument
    🤔 chyba zbytnio się tym ekscytujesz. Napisałem, że zabili mu dziadków, ktoś poprosił o źródło, podałem, ktoś napisał, że raczej farmazon, przyjąłem do wiadomości (będąc w szoku, że w ogóle można takie rzeczy zmyślać), a ty tu jakieś teorie tworzysz o totalsach, prokuraturze, bezgranicznym zaufaniu, czy moim stosunku do dziennikarzy TVP.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Only a ginger can call me a ginger!

Nie wiem czemu banderowiec taki obrażony, toć to wielka pochwała być jak bohater narodu ukraińskiego, taki władca wideł naszych czasów.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Only a ginger can call me a ginger!

Nie wiem czemu banderowiec taki obrażony, toć to wielka pochwała być jak bohater narodu ukraińskiego, taki władca wideł naszych czasów.
    Dlatego taki obrażony ze do kurwy nędzy podobno ktoś z UPA odjebal mu kogoś z rodziny. A najbardziej żenujące jest jechanie naszym rodakom którzy po 1945 roku nie mogli wrócić do ojczyzny, tekstami w stylu „banderowiec”....ale według tej pokrętnej logiki to w sumie skoro ktoś mieszkał za Bugiem = banderowiec to by wychodziło, że oni sami się miedzy sobą cieli. Idąc dalej tym tropem myślenia, to by wychodziło, że bandera to Polski bohater narodowy, skoro odjebał tylu Ukraińców (w każdym razie wedle wielu forumowiczów)
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; Dzisiaj o 02:43
    Lieber tot als rot!!

Uprawnienia umieszczania postów