Strona 908 z 929 PierwszyPierwszy ... 408808858898904905906907908909910911912918 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,211 do 27,240 z 27841

Wątek: Ekstraklasa

[Wisła Kraków]
    Jednym z pożyczkodawców dla Wisły ma być Tomasz Jażdżyński, CEO grupy Gremi Media (w portfolio Rzeczpospolita)

Jeśli to pójdzie dalej będą mieli swoje ITI

Legionista Awatar Stout
    Już jest .
    Stanowski pisze ,że u notariusza siedzą i kwity piszą .Przejęli Wisłę od TS-u .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Grający właściciel i ubogi krewny ITI. Ten serial robi się jeszcze śmieszniejszy...

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Grający właściciel i ubogi krewny ITI. Ten serial robi się jeszcze śmieszniejszy...
    no i Lesny ktory to wszystko wymyslil �� Stano caly podjarany na tt
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Benek
    Arsenic jednak w Jagiellonii.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Może się podobać lub nie to jak Leśny się zaangażował w tą akcję z Wisłą ale trzeba przyznać jedno: to jak to wymyślił od strony prawnej itd. No ma łeb na karku.

Jeśli faktycznie to wszystko jest nastawione na ewentualne wybory do PZPNu to pewnie takim ruchem nie stracił.

Ps. No i co jak co, ale ilość klęczących na forum Wisły do Bogusia Bodka zdecydowanie przewyzsza jtych kilku gimbow tutaj i ich uczucia do Mioducha.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Może się podobać lub nie to jak Leśny się zaangażował w tą akcję z Wisłą ale trzeba przyznać jedno: to jak to wymyślił od strony prawnej itd. No ma łeb na karku.

Jeśli faktycznie to wszystko jest nastawione na ewentualne wybory do PZPNu to pewnie takim ruchem nie stracił.

Ps. No i co jak co, ale ilość klęczących na forum Wisły do Bogusia Bodka zdecydowanie przewyzsza jtych kilku gimbow tutaj i ich uczucia do Mioducha.
    jeden gimb z tego forum jest więcej wart niż cała X i tyle w tym temacie
    A co do BL to niech weźmie jeszcze Rado, a kto wie może nawet niektórzy użytkownicy tego forum przywdzieją szalik z białą gwiazdą :lol
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 15-01-2019 o 00:33
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    jeden gimb z tego forum jest więcej wart niż cała X i tyle w tym temacie
    A co do BL to niech weźmie jeszcze Rado, a kto wie może nawet niektórzy użytkownicy tego forum przywdzieją szalik z białą gwiazdą :lol
    Nic dodać, nic ując.

Comarch przymierza się do sponsorowania Lille

Po tym całym kambodżańskim cyrku to może być promyk nadziei dla spragnionych wielkiej piłki w Krakowie.

Legionista
    a co ma do tego Krakow? Comarch juz byl glownym sponsorem TSW Monachium i co to zmienilo?

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    a co ma do tego Krakow?
    No nie wiem. Może to, że CEO Comarchu jest właścicielem Cracovii?

A z 1860 to była roczna przygoda w II bundeslidze. Inny rozmiar kapelusza.

Wisła już uratowana?
    Bo no ten...
    Kolejka jest...
    W Lechii kolejne opóźnienia w płatnościach. Od 10 stycznia zaległości wynoszą trzy pensje, co daje podstawy do składania wezwań do zapłaty. Nic nowego. Piłkarze mocno wkurzeni, tracą cierpliwość, mają dość takiego stanu rzeczy.
    Edit:
    Tak sobie myślę, że jedynym rozwiązaniem poza zaoraniem tej śmiesznej ligi, byłoby wprowadzenie salary cap powiązanego ze średnim przychodem klubu z ostatnich 3 lat+monopol na usługi księgowe dla spółki córki PZPNu...
    Ostatnio edytowane przez thorstein ; 18-01-2019 o 19:51

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Wisła już uratowana?
    Bo no ten...
    Kolejka jest...

Edit:
    Tak sobie myślę, że jedynym rozwiązaniem poza zaoraniem tej śmiesznej ligi, byłoby wprowadzenie salary cap powiązanego ze średnim przychodem klubu z ostatnich 3 lat+monopol na usługi księgowe dla spółki córki PZPNu...
    Ciekawy artykuł na temat zaległości w Lechii i wczorajszego "strajku" piłkarzy:

https://sport.trojmiasto.pl/Pilkarze...y-n131059.html

Fragment oświadczenia Grupa Energa SA. To firma, która za 5,5 mln zł zyskała tytuł sponsora głównego Lechii Gdańsk na okres 10 miesięcy na wyłączność.

Ładnie się ten popis bawi w tym Gdańsku. Za państwowe baluj.

Legionista
    https://sport.onet.pl/pilka-nozna/in...ZoifB5NctO2WpI

Pamiętam jak rok temu strzelił nam na 2:0 to uciszał dowcipniś kawalarz z Rawicza
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar bloniaq
    Ja to zawsze jak na niego patrzę, to się zastanawiam czy tak wyglądają owoce kazirodztwa...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Ja to zawsze jak na niego patrzę, to się zastanawiam czy tak wyglądają owoce kazirodztwa...
    Ewentualnie syndrom DDR. Wyszły kompleksiki z małego Karolka. A jeśli w PAOK-u myślą, że zastąpi Prijo 1do1, to czeka ich nie mały szok.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista
    Frankowski w Chicago Fire. Istnieje możliwość ,że w Jadze zagrają w pierwszym składzie 11 obcokrajowców. Jak swego czasu Pogoń Szczecina za Antoniego Ptaka.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Oni mają jakieś problemy finansowe? Dlaczego oddali dwóch najzdolniejszych chłopaków za "grosze"?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jakie grosze ? Po prostu realna wycena obu z nich. Za Frankowskiego 1.7 + jakieś tam bonusy to i tak całkiem sporo.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

https://biznes.interia.pl/media/news...h,2600283,5058

Możliwe jest finansowe wsparcie w formie czasowej pożyczki, bo co to parę milionów dla takiej platformy i jej partnerów.
    Za to Legia Warszawa jest nie tylko pokazywana w prime time w niedzielne wieczory, to jeszcze w jakości 4K i to tuż przed programem Liga+ Extra, zwykle realizowanym ze stadionu w 4K. Można zrozumieć, że to mistrz Polski, duża widownia w Warszawie, ma wiernych kibiców, ale liga jest jedna dla całej Polski i nie powinno być preferowanych meczów jedynie słusznej drużyny ze stolicy. To budzi pewien niesmak na prowincji, a może się czepiamy...
    Daj, daj, mam horom Wisłe Nie dość, że kwiki, żeby kasę dawali bidnej Wiśle, to jeszcze C+ ma sobie robić na złość i upychać najpopularniejszy klub kiedy indziej

Problemy z matematyką.... niestety również z logiką....

Legionista Awatar Moriarty
    A tymczasem w Turcji, gdzie ma obozy większość zespołów Ekstraklasy ulewne deszcze:
    https://www.przegladsportowy.pl/pilk...turcji/gjm2tgg

Aż się chce zaśpiewać "Niech ta k... topi się..."
    Bazinga!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    A tymczasem w Turcji, gdzie ma obozy większość zespołów Ekstraklasy ulewne deszcze:
    https://www.przegladsportowy.pl/pilk...turcji/gjm2tgg

Aż się chce zaśpiewać "Niech ta k... topi się..."

Piłka wodna odskocznią od nożnej
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Pogoda barowa sprzyja integracji zespołu - to może być dla nas niebezpieczne.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jakie grosze ? Po prostu realna wycena obu z nich. Za Frankowskiego 1.7 + jakieś tam bonusy to i tak całkiem sporo.
    1.7 to grosze dla większości klubów w Europie...inna sprawa że kluby z Ekstraklasy nie potrafią sprzedawać

Cytat Zamieszczone przez janmarci Zobacz posta
    inna sprawa że kluby z Ekstraklasy nie potrafią sprzedawać
    O to to. Jestem ciekaw czy Cracovia zarezerwowała sobie choć 10% z kolejnego transferu Piątka. Jak nie, to nieźle Filipiak musi być wkurwiony.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    O to to. Jestem ciekaw czy Cracovia zarezerwowała sobie choć 10% z kolejnego transferu Piątka. Jak nie, to nieźle Filipiak musi być wkurwiony.
    5% z 35mln E = 1,750,000 E

"– Wolałem podpisać umowę w Polsce niż wrócić do Czech. Tam nie miałem dobrych relacji z trenerami. We Vlašim wszystko było w porządku, ale w Dukli i Teplicach czepiano się mojej wagi" - Martin Chudy (Górnik Zabrze, ex Spartak Trnava) o motywacji transferu do ESA

Legionista
    Zagłębie Lubin

Konto zweryfikowane

@ZaglebieLubin
    Obserwuj Obserwuj @ZaglebieLubin

Zagłębie Lubin jest klubem z wieloletnimi górniczymi tradycjami. O tym, jak charakterni i waleczni są ludzie w Zagłębiu Miedziowym nasi rywale przekonają się już w tunelu prowadzącym na murawę!

Uprawnienia umieszczania postów