Strona 905 z 908 PierwszyPierwszy ... 405805855895901902903904905906907908 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,121 do 27,150 z 27236

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Też prawda.
    Wsiurska Amica nabija się z Wisły, zapominając w jakich okolicznościach sama pozostała w EK

https://gloswielkopolski.pl/lech-poz...ow/ar/13772980
    Słoma wylazła z butów z wielkim trzaskiem! To co wolno kibicom to nie przystoi klubowi, choćby z prostej kalkulacji medialnej jeśli już zapomnieć o jakiejś szczątkowej nawet solidarności zawodowej i o dobrym wychowaniu.

p.s. Nasi poszli w drugą stronę, choć wolałbym żeby nic nie pisali bo to wygląda na szyderę wyższego stopnia jakby ktoś się chciał na siłę przyczepić

p.p.s. Czy w Krakowie ostał się jeszcze zwyczaj noworocznego sparingu? Kiedyś nawet na śniegu sobie pobiegali za piłą.
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 31-12-2018 o 17:21
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Wiślak Awatar leh71
    Ostał się....
    tylko po drugiej stronie błoń biegają, nie u nas.

Legionista
    mam obawy, że ta medialna burza o to co kumaci zrobili w Wiśle może się skończyć jakąś nagonką i wojną ze strony państwa (szczególnie, że za niedługo wybory do sejmu które nie wiadomo kto wygra) z całym polskim środowiskiem kibicowskim

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    mam obawy, że ta medialna burza o to co kumaci zrobili w Wiśle może się skończyć jakąś nagonką i wojną ze strony państwa (szczególnie, że za niedługo wybory do sejmu które nie wiadomo kto wygra) z całym polskim środowiskiem kibicowskim
    Raczej wątpię, to pani Sarapata i jej koledzy z zarządów (TSu i klubu) będą mieli poważne kłopoty jak tylko prokuratura wróci ze Świąt i Sylwestra. Czuję niezłą pokazówkę, zresztą w tym przypadku należy im się spokojne miejsce do odpoczynku, nawet dłuższego niż liczone tygodniami.
    Zarząd TS mając do dyspozycji nieruchomość wartą nieco ponad 100 mln doprowadza do takiej sytuacji jaka jest w klubie? To wałek a nie nieudolność, zresztą zaraz się może okazać, że tereny są już zastawione częściowo ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Zanosi się na to że z 12 punktów planu Kocura , 12 pozostanie w strefie marzeń .

Świętowanie przelewu było jak Wołosik napisał, że doszedł

Legionista Awatar Budyń_70
    Plan B dla Wisły Kraków? "Hartling wystosował propozycję. Byłby sam w stanie finansować klub"

Dariusz Stachowiak, menedżer piłkarski i biznesowy partner Adama Pietrowskiego, w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" odniósł się do sytuacji w Wiśle Kraków.

Menedżer winą za całą sytuację obarcza Ly Vannę. - Dogadali się, że Vanna dostarczy pierwszy zastrzyk gotówki. Hartling swoją część środków za akcje miał wnieść na przełomie stycznia i lutego. Teraz Ly postawił jednak partnerów w bardzo niekomfortowej sytuacji - dodał.

Stachowiak wątpi w doniesienia o stanie zdrowia biznesmena rodem z Kambodży. - Z korespondencji, którą dostali Adam i Hartling wynikało, że miał zawał. Ciężko jednak rozróżnić w tej sprawie prawdę od fikcji - zaznaczył.

Według Stachowiaka, Hartling - drugi z inwestorów - przygotowuje awaryjny plan dla "Białej Gwiazdy". - Hartling wystosował do Towarzystwa Sportowego propozycję i poprosił o czas do końca tygodnia. Hartling byłby sam w stanie finansować klub, ale potrzebuje na to czasu - podkreślił.

Stachowiak przyznał też inwestorzy mogą ponieść odpowiedzialność finansową. - Była tam kara umowna w wysokości bodaj miliona euro za niedopełnienie warunków umowy, jeśli Wisła nie otrzyma licencji na kolejny sezon. Hartling ze względu na kary umowne on też jest ofiarą tej sytuacji. Dlatego nie zaginął, nie ucieka od odpowiedzialności, kontaktuje się i szuka rozwiązania - zakończył
    https://www.meczyki.pl/newsy/stachow...ikcji/101269-n

Ed:
    Umowa sprzedaży Wisły Kraków unieważniona!

Vanna Ly i Mats Hartling nie przejmą Wisły Kraków. Umowa na sprzedaż Białej Gwiazdy została unieważniona. Prezesem klubu mianowano Tadeusza Czerwińskiego.
    Czytaj także:

Wisła Kraków została "wykiVanna". Klub istnieje dziś tylko teoretycznie

Umowa sprzedaży Wisły Kraków unieważniona!

Wspólnicy Vanna Ly w szoku. Stachowiak: Hartling nie miał złych intencji
    Towarzystwo Sportowe "Wisła" z niecierpliwością oczekiwało na potwierdzenie przelewu od nowych właścicieli (12,2 mln zł na poczet najpilniejszych wydatków pod rygorem anulowania umowy). Inwestorzy mieli czas do soboty, jednak tego nie uczynili. Vanna Ly i Mats Hartling nie spełnili warunków umowy, w efekcie czego porozumienie zostało unieważnione.
    Komunikat Towarzystwa Sportowego "Wisła" Kraków:

"W środę 2 stycznia 2019 roku unieważniono umowę przejęcia Wisły Kraków SA przez Panów Vanna Ly i Matsa Hartlinga. Oznacza to, że prawnie jedynym akcjonariuszem piłkarskiej spółki jest Towarzystwo Sportowe "Wisła" Kraków.

Jednoczenie informujemy, że na stanowisko Prezesa Zarządu Wisły Kraków SA powołano Tadeusza Czerwińskiego, który od dziś będzie pełnił rolę sternika klubu.

Więcej informacji przekażemy podczas konferencji prasowej, którą zaplanowano na piątek 4 stycznia.

O miejscu i godzinie konferencji poinformujemy w osobnym komunikacie.

Zarząd Towarzystwa Sportowego "Wisła" Kraków"

- Umowa, którą podpisali, wyszła na jaw, więc można o niej trochę więcej powiedzieć. Była tam kara umowna w wysokości bodaj miliona euro za niedopełnienie warunków umowy, jeśli Wisła nie otrzyma licencji na kolejny sezon - zdradził w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" menedżer piłkarski i partner biznesowy Adama Pietrowskiego Dariusz Stachowiak. Pietrowski i Hartling otrzymali informację, że Ly miał zawał. Wcześniej inwestor miał się mocno rozchorować podczas podróży samolotem przez Atlantyk.

Co dalej z Wisłą? Według informacji Szymona Jadczaka, dziennikarza TVN, nowym inwestorem może zostać Wojciech Kwiecień. To on wcześniej formował koalicję, która miała przejąć krakowski klub, zanim pojawił się Vanna Ly. "Kwiecień będzie walczył do końca, bo jeśli klub upadnie, on traci miliony, które pożyczył Wiśle w ostatnich miesiącach" - napisał Jadczak na Twitterze
    https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...w-uniewazniona
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 02-01-2019 o 21:54

Legionista Awatar LOL3K
    Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN podjęła decyzję o zawieszeniu licencji Wiśle Kraków na grę w rozgrywkach Ekstraklasy.

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN:

Na podstawie pkt. 4.3.5 lit. a i b Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2018/2019 i następne, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN zawiesiła Klubowi Wisła Kraków SA przyznaną w dniu 15 maja 2018 roku licencję nr 14 na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2018/2019 w związku z naruszeniem kryteriów P.02 i L.04 oraz punktów 4.2.2; 4.1.2.6 Podręcznika Licencyjnego.

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła zawiesić Wiśle Kraków SA licencję ze względu na niejasną sytuację prawną Klubu oraz w związku z licznymi naruszeniami postanowień Podręcznika Licencyjnego.

W pierwszej kolejności wskazać należy, że z Klubu wychodzą sprzeczne i niepokojące informacje. W dniu 22 grudnia 2018 roku Klub na swojej stronie internetowej poinformował, że Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA, jak również, że Zarząd oraz Rada Nadzorcza Klubu złożyły rezygnację. Następnie 2 stycznia 2019 roku Klub poinformował, że unieważniono umowę przejęcia Wisły Kraków SA przez Panów Vanna Ly i Matsa Hartlinga. Z kolei Pan Vanna Ly stoi na stanowisku, że skutecznie nabył akcje Klubu Wisła Kraków SA. W tym miejscu wskazać należy, że o żadnych z powyższych zdarzeń nie została poinformowana Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN, zgodnie z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z kryterium F.07 oraz z pkt. 4.1.2.7 w przypadku zbycia akcji Wnioskodawcy lub Licencjobiorcy przez ich dotychczasowych akcjonariuszy, co bezsprzecznie stanowi ich naruszenie.

Komisja podjęła decyzję o zawieszeniu licencji ze względu na brak kontaktu ze strony poprzednich bądź nowych właścicieli Wisły Kraków. Tak naprawdę wszystkie informacje dotyczące klubu czerpiemy tylko z doniesień prasowych, nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu z władzami klubu. Nie wiemy, kto jest teraz oficjalnie właścicielem Wisły, kto zasiada na stanowisku prezesa i kto zarządza klubem. Rozumiemy, że wydarzyły się rzeczy formalne, o których my nie zostaliśmy formalnie poinformowani. Nie wiemy tak naprawdę, kto jest licencjobiorcą. To naruszenie zasad zawartych w Podręczniku Licencyjnym, stąd nasza stanowcza reakcja. W trybie natychmiastowym zawieszamy Wiśle Kraków licencję na grę w Ekstraklasie. Czekamy na formalne wyjaśnienia oraz informacje z klubu. Kolejny raz zaprosimy również uprawomocnionych przedstawicieli Wisły na najbliższe posiedzenie plenarne Komisji, aby przedstawili nam obecną sytuację właścicielską i finansową oraz plan działania na najbliższą przyszłość.
    http://www.90minut.pl/news/292/news2...cje-Wisle.html

Nie ma terenów pod hotele, nie ma właściciela

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    Nie chce mi się czytać tych oficjalnych pierdóół. Ktoś po ludzku może skrócić? Jebła ta Wisła czy jeszcze dycha(albo dwie dychy)?

Jebla chyba że szybko znajdą kasę dla zawodników, miasta i żeby dać w łapę KL
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Sarapata pięknie się pożegnała z Wisla. 400k przychodu z dnia meczowego z Lechem już nie ma, 60k z tego puściła mężowi, a 300k SKWK. Miasto za dzierżawę stadionu powinno dostać 130k, piłkarze bez wypłaty od lipca też nie dostali grosza. Coś mi mówi, że żadnej 4. ligi nie będzie, a co najwyżej B klasa.
    Tak sobie z łoskotem polecimy jak ogłosimy bankructwo....
    Nadchodzą Derby z Clepardią i Orłem Piaski Wielkie....czy ktoś w Wawie wie co to jest ?

coraz chudszy Awatar Kijek
    W Wawie nikt nie wie co to jest bo nikt nie wie co to ta Wawa.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Gintleman Awatar księciuniu
    My się nie orientujemy, jakie kluby są w K-kowie i okolicach.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Chcę™ przywitać‡ się™ z wszystkimi, bo to mój pierwszy post na forum. Mój debiut jako kibica Legii miał‚ miejsce w czasie - taki zbieg okolocznoś›ci - debiutu Darka Dziekanowskiego w meczu z BaŁ‚tykiem Gdynia, który zakoń„czył‚ się™ naszym zwycię™stwem 4:3, a Dziekan strzelil‚ zwycię™skiego gola w 89 minucie. Łbem czyli obecnie główką…. Pamiętam do dziś›. Od tamtej pory kocham ten klub i kibicuję mu. W Polsce. W pucharach europejskich jestem po prostu za naszymi. Tyle o mnie. Może tylko dodam, że nigdy nie nauczył‚em się™ nienawiści do jakiegokolwiek klubu w Polsce. Dla mnie to nasi rywale, a nie wrogowie.

Pewnie paru gorącym glowom nie spodoba się™ to, co napisze™, ale ze wzglę™du na ponad 30 lat kibicowania Legii (a pamiętam z tv jeszcze Deynę™, Gadochę™ i innych wirtuozów tamtej ekipy) sugeruję™ trochę™ empatii w stosunku do nieszcz™ęścia, które spotkał‚o Wis‚łę Krsków i jej kibiców. Dokładnie takich samych ludzi, jak my. Szczególnie, że przez lata napatoczyli mi się™ ludzie, którzy z czasem stali się™ moimi kolegami, a kibicują Wiśle, Lechowi czy innym wrażym nam klubom. Z jednym z nich tak się™ napierdalałem, że obaj skończyliśmy na eRce w szpitalu. Ryj wracał mi do normy przez dwa miechy. Jemu podobnie. To historia. Era dinozaurów.
    Warto zastanowić‡ się™, czy mamy szukac‡ nowego, gownianego wroga typu Amica Wronki czy Miliarder Pniewy, czy jednak lepiej dalej jebać‡ Wis‚łę, bo to jednak tradycja jebania. I wspaniała historia niechęci, nienawiści i cudownych wzajemnych bluzgów. Kamasze kontra psy z wieloletnią… tradycją… vs. Legia kontra wiocha, która zaraz wyjedzie z tej ligii i zapomnimy o epizodzie. Kocham Wisłę czy Lecha, bo napied.. em ich z przyjemnością, ale rżnięcie jakiegoś Brukbetu czy innego wynalazku nie budzi we mnie większych emocji. Z tej perspektywy warto trzymać kciuki za powodzenie Wisły. Jak Kargulem i Pawlakiem. Po co szukać nowego wroga, jak stary jest pod ręką? Kibicuję Wiśle w wyjściu z kłopotów.

Kiedyś jeździłem pociągiem do Łodzi do jednej panny. Na garażach na Widzewie zauważyłem napis: J...ć Widzew! Ktoś go przekreślił i napisał : Niech żyje Widzew! Pierwsza ręka przekreśliła napis „Niech żyje Widzew” i dopisała „Niech żyje! Będzie, co j...ć!”

Kibicumy Wiśle. Będzie, co j...ć!

Legionista
    Niech żyje Kriss !

Legionista Awatar tomeck3145
    S. ma rację, niech szczezną.

W I lidze czekają Raków, ŁKS, GKS, niżej choćby Widzew. Legia gra, a reszta psów raz na wozie, raz pod wozem. Tym razem Wisły kolej na spierdolenie się do IV ligi.

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez Kriss Zobacz posta
    Z jednym z nich tak się™ napierdalałem, że obaj skończyliśmy na eRce w szpitalu. Ryj wracał mi do normy przez dwa miechy. Jemu podobnie. To historia. Era dinozaurów.

Warto zastanowić‡ się™, czy mamy szukac‡ nowego, gownianego wroga typu Amica Wronki czy Miliarder Pniewy, czy jednak lepiej dalej jebać‡ Wis‚łę, bo to jednak tradycja jebania.
    Urzekła mnie Twoja historia... I Twoje tradycje.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez Kriss Zobacz posta
    Chcę™ przywitać‡ się™ z wszystkimi, bo to mój pierwszy post na forum.
    I chyba ostatni.

Legionista Awatar Marcino
    Leśny zamierza pomóc Wiśle od strony prawnej. Nieźle
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar VBS
    Nie mogę znaleźć nigdzie na TT tego, aczkolwiek koleżka mi wysłał:

https://zapodaj.net/4ec15e6cf0e61.png.html

Nieźle tam w bani mają nasrane.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Leśny zamierza pomóc Wiśle od strony prawnej. Nieźle
    "Wisła Kraków przyjęła ofertę! Leśnodorski pomoże "Białej Gwieździe"

Bogusław Leśnodorski wczoraj zaoferował Wiśle Kraków swoją pomoc prawną. "Biała Gwiazda" skorzysta z tej propozycji.

Wisła Kraków znajduje się w katastrofalnej sytuacji. PZPN zawiesił jej licencję i grozi jej nawet wyrzucenie z rozgrywek. Swoją pomoc prawną zaoferował krakowskiemu klubowi Bogusław Leśnodorski, były prezes Legii Warszawa, pisząc na Twitterze - Witam Wisła Kraków i Rafał Wisłocki. Jeśli potrzebujecie pomocy prawnej w tym trudnym momencie, to mogę sprobować Wam pomoc... Trochę doświadczenia (prywatnie) I firmę mam.

Przedstawiciele "Białej Gwiazdy" szybko odpowiedzieli na tę propozycję. Członek zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, Rafał Wisłocki, poinformował na Twitterze, że klub skorzysta z pomocy prawnej.

- Postanowiliśmy z Panem Bogusławem Leśnodorskim, że wspólnymi siłami walczymy o to by wiosną ujrzeć ten widok - napisał Wisłocki, umieszczając pod wpisem zdjęcie wypełnionego po brzegi stadionu przy Reymonta.

- Dobre intencje są, sensowni ludzie też, są wiec trzeba spróbować - odpisał mu Leśnodorski.

- I żeby było jasne, to moim zdaniem poza „piłką” i działem sportu w Wiśle musi zmienić się wszystko! Kompletnie nowe otwarcie, inaczej nic z tego nie będzie - dodał.
    https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-p...ubowi/101385-n

Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Nie mogę znaleźć nigdzie na TT tego, aczkolwiek koleżka mi wysłał:

https://zapodaj.net/4ec15e6cf0e61.png.html

Nieźle tam w bani mają nasrane.
    Znalazło się
    https://twitter.com/PawelPLKKS/statu...58503345754112

Ale amikorz zostal tam zaorany

Legionista Awatar VBS
    O to, to, to!
    Najwidoczniej nie mogłem spojrzeć w jego odpowiedzi bo konta nie mam.

Legionista
    Jin Izumisawa zawodnikiem Pogoni Szczecin!

Jin Izumisawa drugim zimowym wzmocnieniem Pogoni Szczecin! 27-letni Japończyk trafił do nas jako wolny zawodnik. Związał się dwuletnią umową z Dumą Pomorza z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Zawodnik urodził się 17 grudnia 1991 roku w miejscowości Chiba. Występował dotychczas w trzech profesjonalnych klubach - Omiya Ardija, Gamba Osaka oraz Tokyo Verdy. Do Pogoni dołącza po wygaśnięciu umowy z drużyną z Osaki, która występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Japonii.

To szósty w historii Pogoni piłkarz narodowości japońskiej. Nasz nowy nabytek reprezentował swoją ojczyznę na 27. Letniej Uniwersjadzie w Kazaniu. Dotychczas występował tylko w Japonii. Zagrał 70 meczów w J-League (5 goli) i 58 spotkań w J2-League (10 goli).

- Tranfer Jina ma dać nam sporo jakości na skrzydłach - mówi Dariusz Adamczuk. - Jest to piłkarz z doświadczeniem w lidze japońskiej, a więc sporo silniejszej od naszej. Liczymy, że jego przybycie da kibicom wiele radości.

Izumisawa na początku stycznia przyleciał do Szczecina. Przez dwa dni przechodził badania medyczne, a następnie podpisał umowę. W najbliższych dniach razem z pozostałymi Portowcami rozpocznie przygotowania do wiosennej części sezonu. Będzie występował z numerem 39.

https://pogonszczecin.pl/newsy/WitajJin

Legionista Awatar Ćwirek

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta

Trza zrobić ściepe narodową i kupić bombę atomową
    Kluby z okręgówki robią zrzutkę na wisłę...

Uprawnienia umieszczania postów