Strona 902 z 941 PierwszyPierwszy ... 402802852892898899900901902903904905906912 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,031 do 27,060 z 28214

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Z.
    Marcin Folc tam dalej gra?
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Jaszcz
    Czy w Poznaniu już zaczeli pompować balon?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
    Czy w Poznaniu już zaczeli pompować balon?
    Pewnie "idą na majstra"(przynajmniej do kolejnej porażki).
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Antares
    Jędrych, Polczak, Cichocki w dowolnej konfiguracji tworzą chyba najgorszy duet stoperów w XXI wieku w Ekstraklasie. A ten ich trener wystawia całą trójkę na raz. Mam nadzieje, że na nas wyjdą w takim samym ustawieniu.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Marcino
    Mam nadzieję, że ZS po meczu z nami weźmie się w garść i przygotuje zespół na wiosnę. Szkoda, że współpraca z nami taka beznadziejna i nie można do Sosnowca wypożyczyć paru co nie mieszczą się na ławkę.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Somebody
    Widziałem ich ostatni mecz z Pogonią oraz dzisiejszy z Lechem i szczerze mówiąc nie widzę zbyt wielkich powodów do optymizmu przed wiosną. Ten skład jest za słaby na Ekstraklasę i o ile w tej śmiesznej lidze można wygrywać pojedyncze spotkania samym wybieganiem i fizycznością, o tyle na dystansie całego sezonu tej jakości jest w Sosnowcu po prostu za mało. Kasy na transfery raczej nie ma, więc o wzmocnienia też nie będzie łatwo. Cholernie ciężko będzie im się utrzymać...

Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Widziałem ich ostatni mecz z Pogonią oraz dzisiejszy z Lechem i szczerze mówiąc nie widzę zbyt wielkich powodów do optymizmu przed wiosną. Ten skład jest za słaby na Ekstraklasę i o ile w tej śmiesznej lidze można wygrywać pojedyncze spotkania samym wybieganiem i fizycznością, o tyle na dystansie całego sezonu tej jakości jest w Sosnowcu po prostu za mało. Kasy na transfery raczej nie ma, więc o wzmocnienia też nie będzie łatwo. Cholernie ciężko będzie im się utrzymać...
    Oglądałem I połowę z Lechem. Kompletnie zdominowali Poznań. Nie można patrzeć na grę tylko pod względem wyniku. Tylko nieskuteczności zawdzięczli, że nie prowadzili na przerwę. Zaznaczam, że widziałem tylko tą połowę i jak dla mnie fajnie grali. Za tydzień nam wcale nie będzie tak łatwo. Wynik mocno mylący.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez marian9871 Zobacz posta
    Oglądałem I połowę z Lechem. Kompletnie zdominowali Poznań. Nie można patrzeć na grę tylko pod względem wyniku. Tylko nieskuteczności zawdzięczli, że nie prowadzili na przerwę. Zaznaczam, że widziałem tylko tą połowę i jak dla mnie fajnie grali. Za tydzień nam wcale nie będzie tak łatwo. Wynik mocno mylący.
    Dokładnie, skrót zdaje się to potwierdzać, iż ZS miało wyjątkowego pecha bądź brak jakości w wykończeniu sytuacji podbramkowych, natomiast Lech miał typowy dzień konia.

https://ekstraklasa.tv/skroty/zagleb...-meczu/n6qg76n

Legionista
    Generalnie w piłkę chodzi o to żeby strzelać gole. Zagłębie tego w eklapie nie potrafi, najwięcej bramek straconych(nawet gdyby odjąć te 6) i najmniej strzelonych. Tu nie ma co gadać o pechu, jest brak jakości i tyle. Lech dał Zagłębiu pobiegać co by w posiadaniu piłki w statystykach wygrali. Dużo wiatru bez efektów. Przypomina mi się taka scena z Indiany Jonesa co jakiś dzikus wyskoczył na solówkę i mieczami zaczął machać a Indiana go zastrzelił(a może to był inny film ).

Legionista
    W Poznaniu znowu rodzi się coś wielkiego , Zagłębia szkoda, ale zaraz zima i wszystko może się zmienić, na wiosnę różne cuda się działy, trzy dobre mecze na początku wiosny i będzie dobrze. Może jakieś posiłki z Legii: Radovic, Malarz, Pazdan, Mączyński, Hamalainen, Kwietniewski, Turzyniecki, Hołownia. Gdyby nikt z nich nie miał odejść teraz (mowa o 5 pierwszych) i trzeba by było im płacić, to może wypożyczyć ich do Zagłębia, niech grą zarąbią na pensję przez te ostatnie pół roku. Utrzymanie pewne.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 17-12-2018 o 08:48

Legionista Awatar mski
    Lechia bezzębna dziś, dużo nie brakło, żeby wyjechali z niczym z Legnicy. Szkoda, że Sa Pinto się przestraszył tydzień temu w Gdańsku, bo kto wie czy dziś nie bylibyśmy na 0 względem Lechii.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Za tydzień remisik a potem kolejna strata pkt w Legnicy
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Generalnie to patrząc na skład Lechii to nie widzę ich w trójce na koniec sezonu, chociaż doskonale pamiętam Śląsk sprzed kilku lat. Wychodzi więc na to, że znowu największym przeciwnikiem Legii będzie Legia.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    No i można powiedzieć zgodnie z przewidywaniami w Legnicy. Zostały 3 oczka, Brosz mecz pewnie widział i już pewnie szykuje coś podobnego co my i Miedź
    Jak pamiętam to ekipy prowadzone przez Stokowca, zawsze miały dobre początki sezonów, a potem im dalej w las tym gorzej.

Legionista Awatar Jestem
    Jacek Majchrowski potwierdza: Wisła Kraków ma nowego właściciela
    Coraz więcej wskazuje na to, że ciemne chmury, które od dłuższego czasu zbierały się nad Wisłą Kraków, niebawem odpłyną w siną dal. Jak przyznał Jacek Majchrowski w rozmowie z Krakow.pl, Biała Gwiazda zostanie przejęta przez fundusz inwestycyjny z Kambodży. Dokumenty miały już zostać podpisane, ale jeszcze potrzeba czasu, zanim nowa umowa wejdzie w życie.
    Matko! Z Kambodży! Ale może lepiej tak niż 4 liga ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Jak to mówią, tonący chwyta się brzytwy. Ja myślałem że ktoś z Chin się zainteresował, ale z Kambodży ?

Legionista Awatar e(L)egion
    Co nowi właściciele Wisły wyglądają... ciekawie (o ile to rzeczywiście oni).

Edycja:
    Podobno to stare zdjęcie i nie wszyscy na nim to Ci właściciele, ale "Hulk Hogan", podobno się zgadza
    Ostatnio edytowane przez e(L)egion ; 18-12-2018 o 21:22
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Raffels
    Przecież to Jozak.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Pomalowali Jozaka czarną farbą.
    Życze im, żeby im to wypaliło, bo już wystarczająco dużo przeciwników mamy pochowanych po IV ligach, ale wygląda to śmiesznie. Tajemnicza firma z Kambodży przejmuje Wisłe Czuje, że za pare lat będziemy te czasy wspominać mniej więcej tak jak teraz wspominamy szalone lata 90te.

Zwykły wałek jak z Meresińskim...
    Milczą by nikt ich nie prześwietlił.
    Już podpisane to tyle dobrze dla piłkarzy Wisły że może dostaną kasę.
    Firma z kapitałem 1000 GBP a rocznie dochody ma na poziomie 300 tys. GBP chce zainwestować 130 milionów...

coraz chudszy
    Będę w szoku jak oni spłaca piłkarzom te dlugi. Przy nich nasz pudel to rekin biznesu.

"Firma zajmująca się restrukturyzacja spółek" jak dla mnie kończy dyskusje. Musieli być strasznie zdesperowani w poszukiwaniu inwestora.

Polecam ichniejsze forum kilka ostatnich stron: citigroup, linie lotnicze, Chińczycy i nie wiadomo kto jeszcze.
    No nic, przylecą panowie w krótkich spodenkach tanimi liniami do Krakowa i będą nawijać makaron na uszy.

W takich sytuacjach dziękuję, że u nas jest pudel a nie takie wynalazki.

https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=12457

Tu zrobili jeszcze większe podsumowanie. Wałek na 100% tylko co na tym chcą ugrać? Sprzedadzą Imaza i kogoś jeszcze wezmą hajs i znikną?

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Będę w szoku jak oni spłaca piłkarzom te dlugi. Przy nich nasz pudel to rekin biznesu.

"Firma zajmująca się restrukturyzacja spółek" jak dla mnie kończy dyskusje. Musieli być strasznie zdesperowani w poszukiwaniu inwestora.

Polecam ichniejsze forum kilka ostatnich stron: citigroup, linie lotnicze, Chińczycy i nie wiadomo kto jeszcze.
    No nic, przylecą panowie w krótkich spodenkach tanimi liniami do Krakowa i będą nawijać makaron na uszy.

W takich sytuacjach dziękuję, że u nas jest pudel a nie takie wynalazki.
    Pełna zgoda, na kilometr czuć wałek. Dla Wisły byłoby lepiej-upadek, przejęcie klubu przez tego Włodarskiego czy jak mu tam. Natomiast owi panowie przeciągną chwile żywot Wisły a potem uciekną- jestem wstanie się o to założyć.

Legionista Awatar Budyń_70
    Karwa, do czego to doszło, aby trzeci świat ratował polską piłkę.

Jest to jeden z najbiedniejszych krajów na świecie. Od 1986 rozpoczął się proces prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych oraz zakładów rzemieślniczych. Przemysł jest słabo rozwinięty - funkcjonują tylko małe fabryki kauczuku, tartaki i zakłady przemysłu spożywczego, dlatego wielce ważnym elementem gospodarki kraju jest rolnictwo. ONZ zalicza ten kraj do grupy jednych z najsłabiej rozwiniętych państwa świata (tzw. LDC - Least Developed Countriest).

Pewnie stąd ta ich intratna działalność.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 19-12-2018 o 07:40

Legionista Awatar Bonhart
    Zapewne gdyby te byznesmeny mialy kase to sprawa bylaby juz dawno zalatwiona i nikt by nie rozmawial z zadnym Wlodarskim i Foodcare. I pewnie nie kupowaliby Wisly tylko jakis Real Murcia czy cos w ten desen. Czas robic popcorn bo sie niezly serial szykuje

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Baa oni jeszcze zainwestują 130 milionów w pierwszym roku.

Legionista Awatar Jestem
    Dzisiaj wygląda to nieco lepiej:
    60 procent akcji Wisły znalazło się w rękach funduszu inwestycyjnego należącego do magnata finansowego z Kambodży Alalega, a 40 procent przejął brytyjski koncern Noble Capital Partners. Długi wobec piłkarzy mają zostać spłacone do 28 grudnia, a następnie kolejne wierzytelności, w wysokości 27-28 mln zł. W ciągu kolejnych 12 miesięcy nowi inwestorzy mają wpompować w krakowski klub 130 mln zł.
    Napisałbym: strach się bać!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar klinton

Tylko jaki oni mogą na tej zadłużonej Wiśle wałek zrobić? Tam nie ma co ukraść, kasa z Ekstraklasy leci prosto na spłatę zobowiązań. Piłkarze mogą porozwiązywać umowy i odejść za darmo, a nawet sprzedając ich to tam nie ma zbytnio nikogo na kim można porządnie zarobić. Wałki bukmacherskie też nie przejdą bo liga jest zbyt medialna, z VARem. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Legionista Awatar Runi
    Np. tereny Wisły są warte grube dziesiątki milionów.

Uprawnienia umieszczania postów