Strona 900 z 901 PierwszyPierwszy ... 400800850890896897898899900901 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,971 do 27,000 z 27025

Wątek: Ekstraklasa

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    tydzien temu pisal ze korona jest jedna z dwoch najlepiej grajacych druzyn
    A tak nie jest ? Obecnie Korona, Lechia i Pogoń grają najlepiej w Ekstraklasie. I wystarczy oglądać ekstraklasę aby to widziec. Pozdrawiam.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Lechia wygrała 5 mecz z rzędu, serio uwazasz, że na farcie ?
    Gdzie widzisz przesłanki, zeby to akurat Legia sprowadziła ich na ziemię ?
    Głównie odniosłem się do postu poprzedzającego, mówiącego o czterech poprzeczkach Śląska, natomiast co do naszej drużyny, to wiara mnie nie opuszcza.
    Oczywiście w odniesieniu doTwojego pytania, o jednoznacznym pejoratywnym nacechowaniu, w dzisiejszym meczu z Koroną również nie mamy argumentów, by uratować choć punkt.
    Ale ja się tym nie przejmuję, bowiem bycie kibicem m.in. polega na tym, by wierzyć, iż wszystko będzie dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 01-12-2018 o 11:13

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Głównie odniosłem się do postu poprzedzającego, mówiącego o czterech poprzeczkach Śląska, natomiast co do naszej drużyny, to wiara mnie nie opuszcza.
    Oczywiście w odniesieniu doTwojego pytania, o jednoznacznym pejoratywnym nacechowaniu, w dzisiejszym meczu z Koroną również nie mamy argumentów, by uratować choć punkt.
    Ale ja się tym nie przejmuję, bowiem bycie kibicem m.in. polega na tym, by wierzyć, iż wszystko będzie dobrze.
    Ja to rozumiem, ale wiara we własną druzynę to troche za mało, by twierdzić, że sprowadzi się bardzo dobrze grający zespół na ziemię.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    A po drugie to Legia chyba wygrała nie raz po ujowym meczu grając totalną padlinę doprowadzając rywala po końcowym gwizdku do łez lub furii

Legionista Awatar Raffels
    A tak odnośnie Lechii - przychodzi Stokowiec, odstawia Paixao, Peszkę czy Lewandowskiego i robi wyniki. Czy tam "starszyzna" też płacze, że im się gra należy? Przy okazji wprowadza młodych jak Fila czy Makowski. Czy tam też są gadki typu - grają bo trzeba ich promować?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Nie demonizujmy formy Lechii, jeśli można powiedzieć że Pogoń czy Korona potrafią rywala stłamsić, prowadzić grę, to Lechia gra typowe młóckę ligową obrona-kontra z dozą szczęścia. Śląsk który ogólnie jest daremny u siebie ostatnie miejsce pod względem gier u siebie ma 4 poprzeczki, a Lechia z takim rywalem cały mecz gra obronę. Lechia w większości meczy ma mniejsze posiadanie piłki i mniej strzałów od rywala, z Jagiellonią mieli 3 celne strzały i trzy gole. Jeśli już się obawiam któregoś meczu z tych co nas czekają to bardziej meczu z Koroną. W Gdańsku jeśli nie będzie błędów w obronie remis to minimum co przywieziemy. Osobiście jednak liczę na komplet zwycięstw w ostatnich 5 meczach . Taki optymista jestem.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 01-12-2018 o 11:54

W Koronie to samo, przyszedł trener z zasadami, przez co był smród na początku, 2 lata temu. I co? Korona po raz kolejny gra świetną rundę. Tylko u nas jak przychodzi gość z charakterem i charyzmą to się zaraz zaczynają afery, płacze w mediach itp.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    A tak odnośnie Lechii - przychodzi Stokowiec, odstawia Paixao, Peszkę czy Lewandowskiego i robi wyniki. Czy tam "starszyzna" też płacze, że im się gra należy? Przy okazji wprowadza młodych jak Fila czy Makowski. Czy tam też są gadki typu - grają bo trzeba ich promować?
    Jeszcze Krasić i nieoceniony enforcer Borysiuk, który grzeje ławę, a w jego miejsce gra Kubicki i Łukasik. O dziwo próbuje zniszczyć też wielce zasłużonego Kuciaka i stawia na Alomerovicia. Szok i niedowierzanie.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Bo tu się czuli jak pączki w maśle, rozpieszczone przedszkole, w którym następuje zmiana wychowawczyni na surową babkę chcącą nauczyć dyscypliny zamiast bezstresowego wychowania. Za chwilę jest płacz i skarżenie do rodziców, że przyszła jakaś jędza i cały czas coś od nich chce a wcześniej sami wiedzieli jak się bawić.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Ja to rozumiem, ale wiara we własną druzynę to troche za mało, by twierdzić, że sprowadzi się bardzo dobrze grający zespół na ziemię.
    Ale wystarczająco dużo, by oglądać mecz z odpowiednim pozytywnym nastawieniem, gdyż w przeciwnym razie, zakładając jeszcze przed meczem, że się dostanie baty, oglądanie jak i kibicowanie jest w zasadzie bez większego sensu.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Przypominają siebie sprzed 2 lat kiedy na tym etapie mieli pkt mniej Spokojnie przed nami Zima.
    Zaczną się opóźnienia w płatnościach i skończy się dobra gra.
    Janusz z Południowej

Akurat ostatnio to się w temacie kasy tam trochę wyprostowało.

Za to trzecie trofeum warto im pogratulować i dać jakiś rabat na Mączyńskiego

Legionista
    Rozyebało mnie to "trzecie miejsce w Pucharze Lech Cup 2018" ale nie kojarzę kuponu Stanowskiego, ktoś coś?

E:
    okej
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 03-12-2018 o 20:06

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Rozyebało mnie to "trzecie miejsce w Pucharze Lech Cup 2018" ale nie kojarzę kuponu Stanowskiego, ktoś coś?
    Miał do wygrania ponad 40 tysięcy. Zostały mu dwa mecze. Lech i Chojniczanka
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Chojna też nie weszła więc Lech traci osiągnięcie
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Dziewczyna Thomasa Rogne dostała Złotą Piłkę . I co głupio wam ?

Legionista Awatar Jestem
    PZPN przegłosuje dwie uchwały znacznie wpływające na sposób funkcjonowania klubów ekstraklasy: zostanie zniesiony limit obcokrajowców spoza Unii Europejskiej mogących przebywać jednocześnie na boisku oraz wprowadzony obowiązek występu jednego młodzieżowca
    Rudy się opierał twardo zniesieniu limitu dla piłkarzy spoza EU ale jak widać pękł i dodał nowy przymusowy limit w zamian.
    W sumie chyba będzie lepiej niż teraz ale co będzie to dopiero zobaczymy w praktyce jak to zadziała.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Limit obcokrajowców spoza UE to coś tak debilnego, że głowa mała. Także przynajmniej jeśli o te część chodzi to dobrze się stało.

Totalnie głupi i idiotyczny pomysł, który nie ma nic wspólnego ze szkoleniem. Typowy dla Rudego PR.

Legionista
    Kretyński poziom. Zamiast grać najlepszymi to trenerzy będą zmuszeni jedno miejsce zarezerwować dla młodego który możne być co prawda świetnym zawodnikiem, ale równie dobrze może być tragedią w korkach.

Dlaczego Rudy z PZPN nie pozwoli klubom decydować jak budują kadry. Niedawno w Arce zadebiutował Mateusz Młyński, świetnie się prezentuje i dostaje minuty. Ma 17 lat i zadebiutował dlatego, że jest zwyczajnie dobry. I tak to powinno wyglądać. Ale Rudy musi wprowadzać jakiś swój bzdurny pomysł naprawy świata.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista
    Ale ta Lechia jest słaba, nie wiem jak taki słabiak może być liderem, wstyd dla nas. Ze Śląskiem 4-5 poprzeczek ich ratuje, dzisiaj cały mecz bronią się w Niecieczy, nawet grając z przewagą jednego zawodnika i grają z kontry. Wybijają piłki z linii bramkowej, no ale mają szczęście półki co w tym sezonie, mam nadzieję że to się zakończy w weekend.

GieKaeSiak
    Straszne historie się dzieją w tej Ekstraklasie, światowej klasy piłkarze będą musieli odstąpić jedno miejsce młodzikom dzięki czemu.. poziom się w ogóle nie obniży.

Legionista Awatar Runi
    Młodzikom , którzy są tak słabi że aby grać potrzebują zmian w regulaminie.

Dajcie spokój, 99% zagranicznych kopaczy to szrot. Poziom i tak się już bardziej nie obniży, bo gorzej być już nie może. A tak, zawsze jakiś młodzik dostanie szanse który nie ma pleców (dobrego menedżera)

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Straszne historie się dzieją w tej Ekstraklasie, światowej klasy piłkarze będą musieli odstąpić jedno miejsce młodzikom dzięki czemu.. poziom się w ogóle nie obniży.
    Ten wymog mlodzika wyglada jak zrobiony specjalnie pod agentow
    1. Pensje pojda w gore, bo wymagania sa, a podaz ograniczona (sytuacja analogiczna jak z chinskimi pilkarzami w ichniejszej lidze)
    2. Przeciez tu nie mowimy o jednym mlodziku w ogole. Na boisku ma byc jeden. Realnie jednak ich liczba bedzie musiala byc wieksza, bo zmiany itp (a przeciez nie zmienisz napastnika na obronce).
    3. Ten wymog bedzie realnie ubijac mlodych pilkarzy. Kluby beda ich trzymac u siebie na sile zamiast wypozyczac, bo przeciez musza miec ich do skladu (nawet jak poziomem sportowym beda odstawac). Po czym stuknac magiczne urodziny, koniec kariery mlodzika i przydatnosci w klubie. A skoro taki pilkarz nie mial mozliwosci byc wypozyczonym ani grac w rezerwach, a na boisku pojawial sie tylko dlatego, ze ktos musial z racji kryterium wieku, to ciezko bedzie znalezc gdzies nowy kontrakt (przeciez ich bedzie od zajebania co rok).

Na przykladzie Legii: taki Majecki nie bylby wypozyczony do Stali ani nie graly w rezerwach, tylko jezdzilby na mecze z pierwsza druzyna, zeby w razie gotowosci drunyna spelniala wymog. Gdzie tu dla niego korzysc?

Legionista Awatar Runi
    W interesie klubu/ prezesa/ managera jest aby grał młody piłkarz. Jeżeli nie gra to wina leży wyłącznie w jego umiejętnościach. Problem jest znacznie niżej w wieku juniorskim, młodzieżowym gdzie trwa promowanie tych , którzy mają plecki przez co na szczebel zawodowy trfiają nie Ci co czysto piłkarsko powinni.
    Sam Przepis to zwykła komedia i piękny PR jak to PZPN walczy o młodzież i szkolenie.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Ten wymog mlodzika wyglada jak zrobiony specjalnie pod agentow
    1. Pensje pojda w gore, bo wymagania sa, a podaz ograniczona (sytuacja analogiczna jak z chinskimi pilkarzami w ichniejszej lidze)
    2. Przeciez tu nie mowimy o jednym mlodziku w ogole. Na boisku ma byc jeden. Realnie jednak ich liczba bedzie musiala byc wieksza, bo zmiany itp (a przeciez nie zmienisz napastnika na obronce).
    3. Ten wymog bedzie realnie ubijac mlodych pilkarzy. Kluby beda ich trzymac u siebie na sile zamiast wypozyczac, bo przeciez musza miec ich do skladu (nawet jak poziomem sportowym beda odstawac). Po czym stuknac magiczne urodziny, koniec kariery mlodzika i przydatnosci w klubie. A skoro taki pilkarz nie mial mozliwosci byc wypozyczonym ani grac w rezerwach, a na boisku pojawial sie tylko dlatego, ze ktos musial z racji kryterium wieku, to ciezko bedzie znalezc gdzies nowy kontrakt (przeciez ich bedzie od zajebania co rok).

Na przykladzie Legii: taki Majecki nie bylby wypozyczony do Stali ani nie graly w rezerwach, tylko jezdzilby na mecze z pierwsza druzyna, zeby w razie gotowosci drunyna spelniala wymog. Gdzie tu dla niego korzysc?
    Zgoda, to jest bardzo realne zagrożenie ale być może korzyści będą jednak większe? Producenci młodzieży będą mogli łatwiej poupychać nadwyżki na wypożyczenia do eklapy. Praktyka pokaże.

Ja mam jeszcze inną obawę. Już dzisiaj głównym celem drwali spośród graczy Legii jest Seba, mecz w mecz łapie najwięcej fauli na sobie. Po wejściu przepisu o młodzieży już każdy młody będzie podstawowym celem dla drewna w eklapie. Przy naszych wspaniałych sędziach może się w lidze zrobić szpital. Ja się za głowę łapię jak komentatorzy w TV chlapią "no trzeba podostrzyć", "musi boleć", "o stempel ha, ha, ha", "to tylko faul taktyczny" po wejściu w kolano lub kostkę i tym podobne komentarze.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    Może to pchnie kariery jednego chłopaka w zespole, może dwóch. Jednak klub tego 3, 4, 5 nigdzie nie puści i będzie trzymał w razie kontuzji i kartek. Zamiast iść do I ligi i grać to będą w III i IV ligowych rezerwach kopać się po głowie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów