Strona 899 z 902 PierwszyPierwszy ... 399799849889895896897898899900901902 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,941 do 26,970 z 27040

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Całe szczęście że Nawałka odrzucił propozycję Legii - gralibyśmy w środku Mąką, a tak można go spotkać co najwyżej na trybunach i 3 ligowych pastwiskach.
    I choćby z tego powodu dobrze się stało, że trafił do nas Pinto

Przerwa na kadrę niby nic się nie dzieje a w mediach społecznościowych przewijają się informacje o bankructwie Wisły. Podobno jesli nic się nie wydarzy w ciągu najbliższych dni to w najlepszym wypadku wylądują w 4 lidze. Ktoś coś więcej ? czy to plotki tylko ?

Gintleman Awatar księciuniu
    Tomasz Włodarczyk
    ‏ @wlodar85

NEWS! Adam Nawałka ustala ostatnie szczegóły współpracy z Lechem Poznań. To już naprawdę detale. I duża zmiana. Były selekcjoner przejmie Kolejorza już od poniedziałku. Szczegóły wkrótce na @przeglad
    Żeby się tylko nie wykopyrtnęło na ostatniej prostej

E:
    Adam Nawałka przejmie zespół Lecha Poznań już w poniedziałek - dowiedział się Przegląd Sportowy. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego w ustalaniu ostatnich detali współpracy, były selekcjoner reprezentacji Polski, zacznie pracę w Kolejorzu po meczu z Wisłą Płock. Podpisze 2,5-letni kontrakt.
    Rozmowy pomiędzy trenerem a klubem trwały od kilku tygodni i nie były łatwe. Obie strony spotkały się między innymi w Warszawie i rozmawiały o zasadach współpracy i wymaganiach dotyczących sztabu szkoleniowego czy strategii klubu przez kilka godzin. Wydawało się, że decyzja zostanie podjęta w ciągu kilku dni, jednak zapadła cisza. Prezes Karol Klimczak i wiceprezes Piotr Rutkowski dyskutowali na temat zatrudnienia Nawałki z właścicielem klubu Jackiem Rutkowskim - to do niego należała ostateczna decyzja. Zrobiła się z tego mała opera mydlana. Kibice byli bardzo zniecierpliwieni i zdezorientowani.
    W mediach krążyły różne informacje - między innymi o tym, że trener miałby przejąć zespół w przerwie reprezentacyjnej, a potem dopiero w styczniu. Do tego momentu drużyną kierować miał Dariusz Żuraw. Lech i Nawałka nie chcieli jednak tak długo czekać. Kolejorz gra swój mecz w sobotę z Wisłą Płock, następny w niedzielę z Cracovią. Dla szkoleniowca to wystarczający czas, żeby popracować z drużyną. Ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, którzy wrócili dziś do klubu po reprezentacyjnej przerwie.
    Kontrakt nie jest jeszcze podpisany. Były selekcjoner ustala ostatnie szczegóły dotyczące jego zakresu kompetencji przy Bułgarskiej. W skład sztabu szkoleniowego Nawałki mają wejść między innymi ludzie, którzy pracowali z nim w reprezentacji Polski: asystenci Bogdan Zając i Jarosław Tkocz (trener bramkarzy), trener przygotowania fizycznego Remigiusz Rzepka (ma pracować na pół etatu). Nie dołączy do nich fizjoterapeuta Bartłomiej Spałek czy dyrektor Tomasz Iwan. W piątek sprawa ma zostać zamknięta.
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 22-11-2018 o 10:52
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Już raczej klepniete. Będzie wesoło
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Pazdan, Mączyński, Peszko lubią to.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Pazdan, Mączyński, Peszko lubią to.
    Drzwi w Legii szeroko otwarte

p.s Mnie to teraz najbardziej ciekawi czy greenkeeper i kierowca zostają, ewentualnie jakie "magiczne" szkolenia przejdą w najbliższym czasie, Hogwart daleko i drogi
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

To przynajmniej mamy Amicę z głowy w walce o tytuł.
    A kto wie, może Mąkę i Pazdana ściągnie za gotówkę w zimie

Legionista
    A z Jagi w zimie odchodzi Runje i Frankowski, a wiec dwa kluczowe ogniwa

Tak naprawdę przed Nawałką teraz dopiero wielki test, zamiast Lewandowskiego będzie miał Gytkjaera, zamiast Fabiański- o zgrozo Buricia. Najważniejsze aby kierowca przed meczem z Legią nie cofał-pech.

Legionista
    Mimo wszystko najgłośniej obecnie o Wiśle K., która jest bliska zwinięcia się z eklapy, od razu po rundzie jesiennej. Zawodnicy od 4 miesięcy bez wypłat, a jedynym ratunkiem wydaje się przejęcie klubu przez zagranicznego inwestora, który wymaga dostępu do całkowitego audytu w klubie.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar brachu
    Adam "Zbawiciel"Nawalka Ale to jebnie jak nie wypali . Czekam tylko na niski pressing. I ten caly Henszel tuba Rutkow nakrencajacy juz wszystkich ,ze co to sie bedzie dzialo. W zimie pewnie Peszko i Maka na wypozyczenie wleca do Poznania ;-) .
    Ostatnio edytowane przez brachu ; 25-11-2018 o 22:23
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Wiem, że to trochę kibicowsko ale w sumie klubowo zadam pytanie: Oni mają ten bojkot czy nie? Dogadali się z "rutkami" czy nie? Ta przerwa na Brzęczka mi zasmarowała pamięć. Już kiedyś się pytałem. Po Kadrze ponawiam to pytanie. Odbrazili się i wszystko git jak Nawałka przyszedł? Pytam poważnie bo nie ogarniam. Podejrzewam, że taką zagwozdkę też ma spora liczba Wielkopolan.

Legionista Awatar Stout
    Mieli mobilizację,transy na mieście,to chyba się "odobrazili".
    To co u nich się wyprawia ,w każdym aspekcie futbolowego DNA,to jest esencja tego ,jak wygląda obecny światek polskiej piłki nożnej .Po jednej i drugiej stronie płotu .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Nie wiem. Nie trawię ich ale to co się tam dzieje to jakaś masakra. Lech to był Lech, zajebista marka, nie ma co pierdoolić, ale to co się tam teraz wyprawia w każdym aspekcie wokoło(kibolsko/klubowo) to... prawie bym napisał, że ich szkoda Amica bokiem wychodzi.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Oni mają ten bojkot czy nie? Dogadali się z "rutkami" czy nie?
    Dogadali się że dwa mecze z rzędu wejście mają za 10pln. Za darmo to i ocet słodki

czesc

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Nie wiem. Nie trawię ich ale to co się tam dzieje to jakaś masakra. Lech to był Lech, zajebista marka, nie ma co pierdoolić, ale to co się tam teraz wyprawia w każdym aspekcie wokoło(kibolsko/klubowo) to... prawie bym napisał, że ich szkoda Amica bokiem wychodzi.
    Tomasz Rząsa: "Adam Nawałka przyszedł do największego klubu w Polsce". Konferencja na żywo w #WeszloFM
    Oni w to wierzą nadal bardzo mocno.

Legionista Awatar Bonhart
    Pisza ze Nawalka chce Peszke sciagac do Lecha... Jesli to nie farmazon to trzeba bedzie pogratulowac wyboru trenera. Moze sie uda jeszcze Maczynskiego opierdzielic za gruby hajs.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Pisza ze Nawalka chce Peszke sciagac do Lecha... Jesli to nie farmazon to trzeba bedzie pogratulowac wyboru trenera. Moze sie uda jeszcze Maczynskiego opierdzielic za gruby hajs.
    To samo mówią o Mączyńskim, że Adaś go chce A Lechia zrobi dobry biznes pozbywając się tego pajaca od atmosfery.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

W Poznaniu znów idą na majstra!
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Raffels
    Lechia znowu nie gra wielkiego meczu i bach dwie bramki. Przypominają Śląska z sezonu 11/12.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Lechia znowu nie gra wielkiego meczu i bach dwie bramki. Przypominają Śląska z sezonu 11/12.
    Przypominają siebie sprzed 2 lat kiedy na tym etapie mieli pkt mniej Spokojnie przed nami Zima.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jutro korona a za tydzień Gdańsk. Oj to może być zabawna zima.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Śląsk cztery poprzeczki, a Lechia gra obrona-kontra, w zasadzie dwa strzały i dwa gole oraz 3 punkty na koncie.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Śląsk cztery poprzeczki, a Lechia gra obrona-kontra, w zasadzie dwa strzały i dwa gole oraz 3 punkty na koncie.
    Mam nadzieję, że właśnie nastąpiło przesilenie tego farta i za tydzień Legia sprowadzi ich na ziemię, w myśl zasady, iż bilans szczęścia i pecha zazwyczaj wychodzi na zero.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jutro korona a za tydzień Gdańsk. Oj to może być zabawna zima.
    Marszczenie freda pod porażki Legii. Faktycznie dobra zabawa Cię (oby nie) czeka

Legionista
    A skąd wiesz, że będą porażki ?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że właśnie nastąpiło przesilenie tego farta i za tydzień Legia sprowadzi ich na ziemię, w myśl zasady, iż bilans szczęścia i pecha zazwyczaj wychodzi na zero.
    Lechia wygrała 5 mecz z rzędu, serio uwazasz, że na farcie ?
    Gdzie widzisz przesłanki, zeby to akurat Legia sprowadziła ich na ziemię ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Lechia wygrała 5 mecz z rzędu, serio uwazasz, że na farcie ?
    Gdzie widzisz przesłanki, zeby to akurat Legia sprowadziła ich na ziemię ?
    Za tydzień remisik a potem kolejna strata pkt w Legnicy
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Marszczenie freda pod porażki Legii. Faktycznie dobra zabawa Cię (oby nie) czeka
    tydzien temu pisal ze korona jest jedna z dwoch najlepiej grajacych druzyn

Uprawnienia umieszczania postów