Strona 892 z 929 PierwszyPierwszy ... 392792842882888889890891892893894895896902 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,731 do 26,760 z 27856

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Wisła zapierdalała, ale fajne akcje robiła. Decyzja o zatrudnieniu Stolarczyka była dziwna, ale oni próbują grać w piłkę od początku.
    A my gramy gówno i mamy 2 pkt więcej
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    Lech już prowadzi...
    I się ZESRAŁ

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    I się ZESRAŁ
    Wracając na odpowiednie tory
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A my gramy gówno i mamy 2 pkt więcej
    Ale Wisła miała mocniejszych rywali, w dodatku w Białymstoku zrobiono im coś, co jakby zrobiono w meczu z nami to by było na tapecie przez tydzień. Natomiast najsłabszych rywali do tej pory, jak już pisałem, miała lokomotywa co to wygrała 1 mecz w pucharach i nie uważa takiego startu za słaby. Co jest akurat bardzo dobre z naszego punktu widzenia, bo pokazuje, że ich mentalność się nie zmieniła ani trochę.

Legionista Awatar Benek
    Rywale porównywalni moim zdaniem. Ale nie o to mi chodzi. Bardziej o fakt, że my jesteśmy zupełnie bez formy i ciągle w czołówce. Wisła się będą teraz podniecać przez parę kolejek, potem Jaga, potem może Lechia a na końcu... Pewnie mistrz zostanie w domu
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Wisła się będą teraz podniecać przez parę kolejek, potem Jaga, potem może Lechia
    Ale te drużyny przynajmniej coś prezentują lub będą

Ale te drużyny przynajmniej coś prezentują lub będą
    My też będziemy........antycypuje

Taka ciekawostka: Jakby ktoś pytał czy nasze porażki w europucharach są przypadkowe:

Kat Amici, zawodnik Wisły Kraków - Martin Kostal jeszcze 13 miesięcy temu był zawodnikiem Spartaka Trnava, gdzie nie przebił się do wyjściowej 11 (przez 3 sezony zagrał 18 spotkań).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Taka ciekawostka: Jakby ktoś pytał czy nasze porażki w europucharach są przypadkowe:

Kat Amici, zawodnik Wisły Kraków - Martin Kostal jeszcze 13 miesięcy temu był zawodnikiem Spartaka Trnava, gdzie nie przebił się do wyjściowej 11 (przez 3 sezony zagrał 18 spotkań).
    Amiki. To nie Amicia. A reszta uj mnie obchodzi. A MI KA.

Lechia już 2-1 prowadzi i póki co są liderem na chwile obecną

Legionista
    Dobrze, że, nomen omen, trochę wody w Wiśle upłynie, zanim zagramy z nimi mecz, bo w formie, którą zaprezentowali z Lechem i dzisiaj z Górnikiem, to z naszej formacji obronnej niewiele by zostało. Odpowiednie przygotowanie fizyczne, trener któremu nie brakuje piątej klepki i najwyraźniej da się bandę przeciętniaków ustawić tak, żeby styl gry cieszył oko. Ciekawe na jak długo.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Najbardziej wk.......ą osobą w Krakowie jest pan Profesor . Żyjąca na kredyt Wisła gra jak z nut a jego projekt z polskim Guardiolą na czele kolejny sezon daje dupala . Ciekawe na ile mu starczy cierpliwości . Oby nasze gwiazdki za tydzień doprowadziły Profesora na skraj czarnej rozpaczy .

Legionista Awatar Marcino
    Lechia już 2-1 prowadzi i póki co są liderem na chwile obecną
    Stokowiec odwalił dobrą robotę w Lubinie, poszedł do Gdańska i udowadnia, że jest fachowcem.

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Najbardziej wk.......ą osobą w Krakowie jest pan Profesor . Żyjąca na kredyt Wisła gra jak z nut a jego projekt z polskim Guardiolą na czele kolejny sezon daje dupala . Ciekawe na ile mu starczy cierpliwości . Oby nasze gwiazdki za tydzień doprowadziły Profesora na skraj czarnej rozpaczy .
    Mają cierpliwość do niego ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Żyjąca na kredyt Wisła gra jak z nut a jego projekt z polskim Guardiolą na czele kolejny sezon daje dupala .
    Niemożliwe.

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Probierz zna się na trenerce, do tego ma w sobie coś ze skauta (pokazał to w Jagiellonii), a Filipiak ma pieniądze. Z tego może się urodzić coś poważnego.

Zagłębie w 10 min. (56' 59' 65') ze stanu 0-2 wyprowadza na 3-2 w meczu ze Śląskiem
    Dwie bramki Sanogo.
    I traci w doliczonym na 3-3 po karnym

Legionista Awatar Bonhart
    Probierz zawieszony na 2 mecze...
    Zastanawiam sie kiedy w koncu w pilce wejda regulacje odnosnie notoeycznego przeszkadzania we wznowieniu gry po gwizdku/wyjsciu pilki na aut. W recznej od zawsze (w kzdym razie na pewno od lat) jest przepis,ze kiedy sedzia zagwizdze pilke dla przeciwnika, ta jest natychmiast odkladana na ziemie,aby druzyna wznawiajca gre mogla to zrobic niezwlocznie. A w futbolu ciagle to samo - lapanie i odrzucanie kilometr od miejsca wznowienia, blokowanie szybkiego wybicia wolnego... a im blizej 90 minuty tym jest to czestsze. Oczywiscie przy zerowej reakcji sedziego. Co to ma wspolnego z rzekomo promowanym duchem fair play to ja naprawde nie wiem.

Legionista
    Michał Probierz @MichaProbierz
    Szanuję i respektuję karę którą otrzymałem. Jeżeli był to czyn tak wysoko oceniony cóż zrobić Trener jest w sumie nikim.Wielu ucieszy się bo nie udzielam od dzisiaj wywiadów j nie komentuje życia piłkarskiego. Tylko obowiazki Trenera. Znikam medialnie życzę wszystkim powodzenia

Cytat Zamieszczone przez Michał Probierz
    Trener jest w sumie nikim.
    przynajmniej jego samoocena zaczyna być obiektywna

Legionista Awatar Stout
    Moralny miszcz strzelił focha.....
    jaka to jest badziewiasta liga,to brak słów.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Probierz zawieszony na 2 mecze...
    Zastanawiam sie kiedy w koncu w pilce wejda regulacje odnosnie notoeycznego przeszkadzania we wznowieniu gry po gwizdku/wyjsciu pilki na aut. W recznej od zawsze (w kzdym razie na pewno od lat) jest przepis,ze kiedy sedzia zagwizdze pilke dla przeciwnika, ta jest natychmiast odkladana na ziemie,aby druzyna wznawiajca gre mogla to zrobic niezwlocznie. A w futbolu ciagle to samo - lapanie i odrzucanie kilometr od miejsca wznowienia, blokowanie szybkiego wybicia wolnego... a im blizej 90 minuty tym jest to czestsze. Oczywiscie przy zerowej reakcji sedziego. Co to ma wspolnego z rzekomo promowanym duchem fair play to ja naprawde nie wiem.
    Podpisuję się pod tym. Żółta karta lub kara czasowa, np 5 minut.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar bloniaq
    Z biegiem czasu piłkarze i pośrednio trenerzy, pozwalają sobie na coraz więcej, właśnie dzięki temu, że sędziowie pobłażają takim zachowaniom. To nie jest gra w piłkę. Złapać i nie oddawać albo odkopnąć gdzieś dalej to byle łamaga w Z-klasie potrafi. Powinno być to ogłoszone, że od dnia x skończyło się rumakowanie, każdy przypadek celowego zagrania po gwizdku zauważony przez sędziego - żółta, kolejny raz - wykurwiać bez żalu do szatni. I konsekwentnie się tego trzymać. Nawet gdyby miały się sypać walkowery. Tylko że to powinno wyjść od FIFA na cały świat. A te dziadki nie są zdolne do takich radykalnych cięć.

Pamiętam, jak kilka sezonów temu, Probierz w meczu z nami złapał piłkę, która wypadła z boiska, Kuchy wrzuca aut nową piłką, a ten kutasiarz wrzucił stara piłkę na boisko żeby urwać jakieś sekundy. To jest splunięcia nie warty hipokryta.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 30-08-2018 o 08:18
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Daje sobie reke uciac, ze po kilku zoltych i czerwonych kartkach zapanowalaby w tej kwestii calkowita normalnosc.

Legionista Awatar Makrel
    Daje sobie reke uciac, ze po kilku zoltych i czerwonych kartkach zapanowalaby w tej kwestii calkowita normalnosc.
    Kartki nic nie zmienią. Kary indywidualne w postaci "pauzowania kilku spotkań" dopiero by mogły dać rezultaty.

Przecież ta ***** sadziła się kiedyś w Białymstoku na meczu z nami do dzieci podających piłki, że podają za szybko. Szkoda strzępić ryja na błazna.

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Kartki nic nie zmienią. Kary indywidualne w postaci "pauzowania kilku spotkań" dopiero by mogły dać rezultaty.
    Jak nic nie zmienia? Jak jeden idiota z drugim dostana dwie zolte za kretynskie odkopywanie badz lapanie pilki po gwizdku to raz dwa zapanuje dyscyplina. Oczywiscie tak jak z VARem bedzie stekanie, ze zabija to ducha gry i tym podobne pierd@lenie... oczywiscie to bzdura, bo takie zagrania sa wbrew przepisom i tylko z niezrozumialych dla mnie przyczyn jest na nie przyzwolenie.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Przecież ta ***** sadziła się kiedyś w Białymstoku na meczu z nami do dzieci podających piłki, że podają za szybko. Szkoda strzępić ryja na błazna.
    Mi Probierza nie jest szkoda - chodzi mi tylko o przyczyne tego zawieszenia.

Legionista
    Mi Probierza nie jest szkoda - chodzi mi tylko o przyczyne tego zawieszenia.
    Przy czym Probierzowi odjebało w ostatnim meczu i zaczął lecieć z łapami jeszcze zanim ten zaczął wstawać. Kara IMHO zasłużona.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Jedyne czego można żałować to tego,że w meczu z nami będzie na trybunach bo powiem szczerze,że liczyłem na jakieś nie porozumienia Probierza z naszym trenerem

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Przy czym Probierzowi odjebało w ostatnim meczu i zaczął lecieć z łapami jeszcze zanim ten zaczął wstawać. Kara IMHO zasłużona.
    Zasluzona, trener nie jest od podawania pilek. Natomiast chodzi o brak kary dla tego kolezki co zebral ta pilke i jemu podobnych.

Legionista Awatar Alek
    Grek Dimítris Goútas pomyślnie przeszedł testy medyczne i został wypożyczony na rok z Olympiakósu do Lecha Poznań z opcją transferu definitywnego.

24-letni środkowy obrońca do Olympiakósu trafił latem 2015 roku z AÓ Xánthi i od tamtej pory był wypożyczany do innych klubów - najpierw wrócił do Xánthi, a następnie grał w KV Kortrijk i Sint-Truidense VV. W ubiegłym sezonie w 21 ligowych występach w belgijskiej ekstraklasie w barwach Sint-Truiden zanotował jedno trafienie.
    z 90 minut.pl
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Uprawnienia umieszczania postów