Strona 888 z 901 PierwszyPierwszy ... 388788838878884885886887888889890891892898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,611 do 26,640 z 27025

Wątek: Ekstraklasa

Legionista
    On jest nie do podrobienia

Legionista Awatar bloniaq
    no prawdziwy syn wiatru i kurzu
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Na miejscu Peszki bym poszedł na tomografię. To może być guz mózgu.

Legionista Awatar Chmielo
    Gość pierdolnięty.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Czemu rynek nie jest miarodajny? Właśnie jest i go zweryfikował. Komentatorem nie jest złym, ale z jego (i Smokowskiego) planów nic nie wyszło.
    Ale z jakich planów? Że Twarowski chciał spróbować w radiu i nie wyszło, bo po kilku dniach od jego dołączenia ten projekt został zakończony przez właściciela? Miał na to zerowy wpływ, więc o jakiej weryfikacji tu możemy mówić. Zresztą na naszym rynku komentatorów piłkarskich jest tak słabo, że IMO Polsat przespał sprawę z Twarowskim, bo oprócz Borka są tam sami nudziarze, a w najbliższych latach mają setki meczów do obskoczenia.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Benek
    Mówiłem przed mistrzostwami, że skoro debiutowałem w 2008 roku, to 2018 byłby dobrym momentem do zakończenia kariery. Na razie jednak wstrzymuję się z tym. Poczekam na początek sezonu, zobaczę, w jakiej będę formie. No i przede wszystkim, czy nowy selekcjoner Jerzy Brzęczek będzie mnie widział w zespole - stwierdził Peszko w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar dilbert
    Dla tych, co mają TT:
    https://twitter.com/MateuszMiga/stat...03772852490240

Peszkinator, normalny nie jest. Niech go zawieszą w pizdu.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Bugi czy dzisiejsza gra Bursztyna to tak na stałe?
    Póki Załuska nie wykuruje się to dla mnie tak. Budził skreślił się czerwienią we Wrocku. Choć jeden i drugi bronili na zgrupowaniach tyle samo minut.

Odzyskają świeżość, wrócą skrzydła i powinno być lepiej.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista
    Faul taktyczny w bezpiecznej odległości od bramki. Gdyby zrobił to samo Piszczek na murzynie to i Cionek by bramki nie pyknął. Więc widać, że chłop coś tam wyniósł z tych MŚ. Brzęczkowi dzisiaj na pewno nie umknął

Legionista
    No to macie jeszcze Kuciaka:
    https://twitter.com/i/status/1020407678403850241

Co oni w tym Gdańsku?

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Ale z jakich planów? Że Twarowski chciał spróbować w radiu i nie wyszło, bo po kilku dniach od jego dołączenia ten projekt został zakończony przez właściciela?
    Myślisz, że jako jeden z pomysłodawców (i pewnie inwestorów) nie miał wpływu na radio choć oficjalnie nie mógł w nim występować?

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
    Dla tych, co mają TT:
    https://twitter.com/MateuszMiga/stat...03772852490240

Peszkinator, normalny nie jest. Niech go zawieszą w pizdu.
    Czyżby odwet za przepychanki na Instagramie? Jeśli tak, to nigdy nie powinien już zagrać w reprezentacji, a w lidze dostać maksymalny wymiar kary. D.E.B.I.L.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Czyżby odwet za przepychanki na Instagramie? Jeśli tak, to nigdy nie powinien już zagrać w reprezentacji, a w lidze dostać maksymalny wymiar kary. D.E.B.I.L.
    Sławek był sobą ! Pogrzał atmosferę 😊

Legionista

Pod koniec byłem przekonany, że po "ze wrócę" przeczytam "mocniejszy"

Legionista
    Wszystko fajnie gdyby to pisał młodziak na początku kariery, a nie wyjdacz u schyłku.. on teraz będzie pracował nad sobą

Bicie piany pod zmniejszenie kary.

Legionista Awatar alfa
    Jakby napisał, że zrzeka się pensji na czas kary to bym uwierzył

Legionista Awatar Adin
    dziwny ten gość z Lecha. Nawet transfermarkt nie podaje co on robił przed 2014 rokiem, a chłop ma 26 lat..no, ale nie takie kwiatki były tu gwiazdami.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Antares
    Na tym dailymotion to są wszystkie mecze Ekstraklasy? Raz jest, raz nie ma. Nie wiem czy to może coś wtyczka nie tak, że live nie ma, tylko powtórki można oglądać czy po prostu nie wszystkie mecze tam są?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Tomi
    U mnie np. nie działa już przez VPN w operze.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    dziwny ten gość z Lecha. Nawet transfermarkt nie podaje co on robił przed 2014 rokiem, a chłop ma 26 lat..no, ale nie takie kwiatki były tu gwiazdami.
    Naklejał etykiety na wina. Wcisnął im manager drugiego zawodnika od siebie , a Rutki puścili farmazon , że 1.5 mln euro co ma te wspólnego z prawdą jak ten milion za tego Tibę czy u nas Sadiku.

Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    U mnie np. nie działa już przez VPN w operze.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Wczoraj na laptopie oglądałem normalnie Jaga z Lechią, dzisiaj na stacjonarce mam same powtórki bez live do otwierania.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Adin
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

O no właśnie, coś z wtyczką miałem spieprzone.

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Żenada z tym logo PKO na koszulkach. Już lepiej się prezentował różowy prostokąt T-Mobile.
    właśnie oglądam Śląsk - Cracovia i rzeczywiście te logo PKO na koszulkach wygląda jakby im vlepkę na klatę przyczepili

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    właśnie oglądam Śląsk - Cracovia i rzeczywiście te logo PKO na koszulkach wygląda jakby im vlepkę na klatę przyczepili
    Ekstraklasa wygląda właśnie tak, jak te nalepki na koszulkach.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Adin
    To co gra Arka, to śmiech na sali. Jak oni mogli strzelić Legii 3 bramki?

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Marcino
    To co gra Arka, to śmiech na sali. Jak oni mogli strzelić Legii 3 bramki?

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Na spotkanie z Legią włożyli 99% siły, ten pozostały 1% widziałeś dzisiaj w lidze.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
    Bądź wyróżniającym się skrzydłowym w ekstraklasie i przejdź do ***** Dinama Zagrzeb ja wiem, że ekstraklasa to dno, ale jak widzę naszych ligowców którzy zamieniają ją na ligę bułgarską czy chorwacką to nie wiem czy śmiać się czy płakać
    Ale to co odjebał Boguski przy karnym, to się w pale nie mieści. Samo przestrzelenie karnego to nic dziwnego, ale przy dobitce popis dał nieziemski. Gdyby takie coś zrobił Kuchy, to byłoby to przypominane równie długo, co pudło z Ajaxem w rewanżu.

https://streamable.com/zu58k
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar brachu
    widze ,ze w Poznaniu po gowno grze juz planuja fete mistrzowska . Wysmienicie
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Uprawnienia umieszczania postów