Strona 884 z 896 PierwszyPierwszy ... 384784834874880881882883884885886887888894 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,491 do 26,520 z 26859

Wątek: Ekstraklasa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Sorry ale słabo się obracam w nazewnictwie ramówki canal +. Chodzi mi o multilige po 37 kolejce.
    Tylko do pobrania znalazłem. Nagranie Tomiszon.

part 1: http://uptobox.com/xzm0jcgfbz4e
    part 2: http://uptobox.com/uejam2ajcm4h
    part 3: http://uptobox.com/yw2957gyhyxo
    part 4: http://uptobox.com/r8lrs0nm1oqr
    part 5: http://uptobox.com/fnjz8ynbf3b4

Legionista Awatar Marcino
    To w Białymstoku w przyszłym sezonie będą mieli podwójny problem. Nie wpuszczą kibiców Legii i to samo będą musieli zrobić z Zagłębiakami, bo przecież zagrożenie będzie ogromne
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista

2018.05.30
    Najwyższe w historii wypłaty dla klubów Ekstraklasy

Ponad 16,72 mln zł otrzyma Legia Warszawa w ramach wypłat, jakie co roku Ekstraklasa S.A. przekazuje klubom. Jagiellonia Białystok otrzyma z tego tytułu 14,62 mln zł, zaś Lech Poznań 13,55 mln zł. Całkowita suma środków pieniężnych dla szesnastu klubów Ekstraklasy wyniesie ponad 150 milionów zł i jest to najwyższa kwota w historii spółki.

W minionym sezonie kluby otrzymały również z Ekstraklasy świadczenia barterowe odpowiadające ponad 5,5 mln zł. Oznacza to, że ligowa spółka przekazała klubom w formie pieniężnej i niepieniężnej ponad 156 mln zł. Ponadto, na podstawie umowy o zarządzanie ligą zawodową Ekstraklasa przekaże PZPN w tym sezonie ok. 6,8 mln zł. W rezultacie, za sezon 2017/2018 akcjonariusze Ekstraklasy otrzymają ze spółki zarządzającej rozgrywkami świadczenia o rekordowej wartości ponad 162,8 mln zł.

Tak wysoki poziom wypłat za miniony sezon to w dużej mierze efekt zmian organizacyjnych wprowadzonych przez nowy zarząd od października 2017 r. Pozwoliły one wygenerować oszczędności dzięki zmniejszeniu kosztów działalności spółki. Jednocześnie Ekstraklasa odnotowała wzrost wpływów komercyjnych w wyniku aktywności Departamentu Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy. Oba te obszary zapewniły spółce dodatkowe środki w wysokości 6,5 mln zł netto, które decyzją zarządu zostaną wypłacone jako dodatkowa pula w sezonie 2017/2018.

- Zwiększenie środków finansowych wypłacanych klubom było jednym z moich priorytetów i bardzo się cieszę, że udało się ten cel zrealizować. Ogromna w tym zasługa dyrektora finansowego, Krzysztofa Bauza, oraz dyrektora ds. marketingu i sprzedaży, Marcina Mikuckiego. Mam nadzieję, że wyższe wpływy ułatwią klubom planowanie budżetów na kolejny sezon i pozwolą optymalnie przygotować się do rozgrywek – powiedział Marcin Animucki, prezes zarządu Ekstraklasy S.A.

Podział środków z Ekstraklasy na poszczególne kluby będzie dokonany według modelu przyjętego przez radę nadzorczą spółki w 2015 roku. Zakłada on, że wysokość wynagrodzenia dla każdego z klubów to suma pięciu składowych. Pierwszą stanowi stała kwota dzielona po równo między wszystkie kluby rywalizujące w Ekstraklasie w danym sezonie. W tym roku wynosi ona około 82,8 mln złotych. Kolejne dwa elementy to miejsce zajęte w bieżącym sezonie oraz pozycja w rankingu historycznym, który obejmuje obecnie trzy ostatnie sezony (docelowo pięć). Czwarta część sumy przypada klubom, które na koniec sezonu zajęły miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach. Ostatnią ze składowych jest tzw. opłata solidarnościowa dla klubów, które zajmą miejsca od 9 do 16 w tabeli końcowej na dzień zakończenia rozgrywek ligowych.

http://ekstraklasa.org/aktualnosci/n...traklasy-12922

Legionista Awatar Antares
    Według Stanowskiego Kądzior krok od Dinama. Bjelica bezlitosny dla byłego pracodawcy
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Bądź wyróżniającym się skrzydłowym w ekstraklasie i przejdź do ***** Dinama Zagrzeb ja wiem, że ekstraklasa to dno, ale jak widzę naszych ligowców którzy zamieniają ją na ligę bułgarską czy chorwacką to nie wiem czy śmiać się czy płakać

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    iędzy wszystkie kluby rywalizujące w Ekstraklasie w danym sezonie. W tym roku wynosi ona około 82,8 mln złotych. Kolejne dwa elementy to miejsce zajęte w bieżącym sezonie oraz pozycja w rankingu historycznym, który obejmuje obecnie trzy ostatnie sezony (docelowo pięć). Czwarta część sumy przypada klubom, które na koniec sezonu zajęły miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach. Ostatnią ze składowych jest tzw. opłata solidarnościowa dla klubów, które zajmą miejsca od 9 do 16 w tabeli końcowej na dzień zakończenia rozgrywek ligowych.

http://ekstraklasa.org/aktualnosci/n...traklasy-12922
    Kolumna "ranking historyczny" to jest jakieś nieporozumienie. Po pierwsze, co to w ogóle ma być?! Czemu stawki za coś co było, a nie jest, są takie wysokie w stosunku do bieżącego sezonu? Przez to taka Wisła Płock która zajęła b.dobre 5 miejsce, a dostała 11. wypłatę, mniejszą od niemal spadkowej Lechii?! Po drugie jest liczona od roku 2015. W tym czasie Lech był: 1,7,3,3. My: 2,1,1,1. I mamy zaledwie 200k zł więcej! Oczywiście całe te wypłaty są śmieszne, 4 mln euro dla mistrza kraju w roku 2018...

Cytat Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
    Bądź wyróżniającym się skrzydłowym w ekstraklasie i przejdź do ***** Dinama Zagrzeb ja wiem, że ekstraklasa to dno, ale jak widzę naszych ligowców którzy zamieniają ją na ligę bułgarską czy chorwacką to nie wiem czy śmiać się czy płakać

Dynamo Zagrzeb jeszcze przez wiele lat będzie o wiele lepszym oknem wystawowym od nas, nie mówiąc o reszcie klubów, więc nie wiem za bardzo do czego pijesz. A i Kądzior nie zjadł tej ligi na tyle, by liczyć na jakiś transfer do BVB czy innego Olympiakosu.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 31-05-2018 o 19:33
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
    Ale co w tym śmiesznego? Widziałeś ranking UEFA?

Legionista Awatar bloniaq
    https://twitter.com/Maciej_Wasowski/...65942395744256

Rzadziak Reca ponoć za 4 miliony Euro idzie do Atalanty. A mogliby czytać nasze forum, to by się ogarnęli, że sobie nie poradzi.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    pfff, oczekiwali 1,5-2 i nagle stanęło na 4? żart? jeszcze może 30% od następnego?

15 - podobno
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Benek
    Jeżeli Reca idzie za 4 banki a z bonusami nawet 5 to cena za Szymańskiego lub Niezgode powinna zaczynać się od 10.

Ps.jestem w szoku
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cieszy cena za Ręce. To znaczy ze idzie nowe za polskich piłkarzy.

Legionista Awatar brachu
    Byc moze od 20 czerwca zamiast INEA Stadion bedzie AMICA Stadion w Poznaniu
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Z.

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Bootleg
    Czyli w Poznaniu trochę taki "powrót do korzeni"
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Byc moze od 20 czerwca zamiast INEA Stadion bedzie AMICA Stadion w Poznaniu
    Ilu Lechitów tego nie wytrzyma to ja nie wiem i już zacieram rączki z satysfakcji, to takie moje prymitywne schadenfreude - we mnie "Pepsi Arena" budziło zawsze odruch obrzydzenia, ale jakby zrobili np: "Gwardia Arena" to bym chyba z kamieniami poszedł w pierwszym szeregu!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Nie nastawiałbym się na to, taki ruch jest praktycznie nierealny, nawet jak na ichniejsze standardy. Przy czym jeśli się mylę, to szydera byłaby niemożliwa.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Nie nastawiałbym się na to, taki ruch jest praktycznie nierealny, nawet jak na ichniejsze standardy. Przy czym jeśli się mylę, to szydera byłaby niemożliwa.
    takie info potwierdzil Nawrot w ostanim programie o Lechu. Umowa sie konczy i raczej nie bedzie przedłużona

Przedłuża się sprawa nowego sponsora i zarazem nazwy dla stadionu przy Bułgarskiej. Nie będzie to już Inea, niewykluczone, że... Amica.
    To byłoby dość zaskakujące rozwiązanie, bo chociaż Lech Poznań jest biznesowo powiązany z holdingiem Amica, to jednak jego władze nie lubią, gdy czasy ich rządów nazywa się „czasami holdingu”. Także kibice Kolejorza nie lubią, gdy utożsamia się ich z Amicą.

Lech Poznań szuka sponsora dla stadionu
    Lech Poznań ma jednak pewien problem ze znalezieniem sponsora na nazwę stadionu, którą od 2016 roku zajmowała Inea. Jej umowa wygasa 30 czerwca i nie zostanie przedłużona. Następcy mieli zostać ogłoszeni w maju, ale kiepska końcówka sezonu sprawiła, że plany trzeba było zweryfikować. Amica jest jednym z kandydatów na nazwę obiektu.
    Ostatnio edytowane przez brachu ; 06-06-2018 o 13:54
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Wszystko wskazuje na to ,że Piątek zmieni Kraków na Włochy ,a konkretnie Genoę 5 mln euro.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Wszystko wskazuje na to ,że Piątek zmieni Kraków na Włochy ,a konkretnie Genoę 5 mln euro.
    Kiedyś zawsze oglądałem "RAN" na SAT.1 żeby Polaków pooglądać a teraz to by mi się jakieś RAJ UNO przydało Pomału coraz większa polska kolonia tam się robi.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Kiedyś zawsze oglądałem "RAN" na SAT.1 żeby Polaków pooglądać a teraz to by mi się jakieś RAJ UNO przydało Pomału coraz większa polska kolonia tam się robi.
    W tamtym sezonie było 12. Teraz doszli już Reca i Marcjanik, finalizuje się transfer Piątka. Duże zainteresowanie z Serie A ponoć jest Dawidowiczem, gdyby Palermo udało się awansować to z automatu wejdą Murawski z Szymińskim, a mówiło się, że Kurzawa najbliżej Fiorentiny jest. To już dałoby liczbę 19 zawodników. A skoro włoskie kluby potrafiły sięgnąć po takiego Jaroszyńskiego czy Marcjanika to kto wie co się jeszcze w tym okienku wydarzy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Nazwa jak nazwa. Bardziej bym się cieszył z tego, że Rutki się skapnęły że mają drużynę skażoną genem przegrywu, a więc kasy nigdy z tego nie będzie, więc próbują ją odzyskać na różne sposoby.

Dokładnie, a co do kibiców to dorobią sobie do tego teorie i będą dalej zakłamywać rzeczywistość. Udało się zmienić nazwę klubu na Lech to i nazwa stadionu spłynie po nich jak po kaczce.

Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Dokładnie, a co do kibiców to dorobią sobie do tego teorie i będą dalej zakłamywać rzeczywistość. Udało się zmienić nazwę klubu na Lech to i nazwa stadionu spłynie po nich jak po kaczce.
    Myślę że raczej będzie kuło w oczy. Amica jako klub jest w papierach na które nikt nie patrzy. Tutaj będzie witaczem na stadionie

Legionista Awatar mski
    Kłuło

Legionista
    Sandomierski po wielu latach wraca do Jagiellonii ,będzie rywalizował o grę w bramce z niespełna 40letnim ,ale Kelemenem Supermenem.
    Mój dom Łazienkowska 3

Carillo i Junco na wylocie z Wisły. Za nich według twitterka Moskal i Głowacki

Legionista
    W poniedziałek Stolarczyk ma został oficjalnie zaprezentowany jako trener Wisły Kraków. Majewski z Lecha na wylocie ma iść do Pogoni Szczecin.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista

Legionista

Lech się wzmacnia, niedobrze...

Uprawnienia umieszczania postów