Strona 881 z 885 PierwszyPierwszy ... 381781831871877878879880881882883884885 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,401 do 26,430 z 26529

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Benek
    Kilka perełek z rozmowy na weszlo z Bjelica

Tak, tak… (śmiech) Chciałem zostać mistrzem Polski z Lechem, to był mój najważniejszy cel. I w momencie zwolnienia ciągle miałem szansę wygrać mistrzostwo.
    Mieliśmy problem z presją. To jest dla mnie jasne. W Lechu graliśmy wieloma młodymi piłkarzami, którzy nie trzymali ciśnienia. Ale co w tym dziwnego? Legia nie gra młodymi piłkarzami, Jagiellonia też nie.
    Byłoby lepiej, gdyby oni w Lechu powiedzieli, co jest pozytywem pracy Nenada Bjelicy. Na pewno transfery, które zrobiliśmy. Nenad Bjelica stawiał na wychowanków, jak Paweł Tomczyk, Tymoteusz Puchacz, Tymoteusz Klupś. Budowałem w tym sezonie Roberta Gumnego i Kamila Jóźwiaka.
    Ogólnie to będą jaja jak on nie wygra tego mistrzostwa w Chorwacji
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Człowieku mówimy tu o potencjalnym zagrożeniu życia w tym konkretnym przypadku, rozumiem że mając rodzinę nie interesował by Cie fakt ze tobie lub komuś z bliskich może stać się krzywda powtarzam z rąk własnych kibiców. I jak rozumiem uważasz to za zupełnie normalne że za brak wyników dostaniesz po pysku (tylko po pysku, w najlepszym przypadku) ? Żaden normalny, zdrowo myślący piłkarz nie przejdzie do klubu gdzie kibice grożą śmiercią swoim piłkarzom, te miekkie faje jak Ty to nazywasz przejdą to każdego innnego klubu i nie chodzi tu o dopuszczanie przechodzenia obok meczów tylko o normalność i porządek w klubie ale wg Ciebie ten transparent jest rzeczą normalną ? No chyba w takim kraju jak Polska to jest normalne, tylko spójrz na poziom sportowy Lecha, i tak jak dalej twierdze że ten mecz niewiele zmieni, to fakt co się wydarzyło przed spotkaniem i być może po meczu może wpłynąć niekorzystnie dla Lecha w niedalekiej przyszłości.

Edit. Invictus - Na nasze szczęscie my wtedy zdobyliśmy Mistrza, to duży i znaczący fakt jeśli klub ma szanse na grę w Lidzę Mistrzów, tym przekonasz wielu piłkarzy ale w przypadku Lecha tak nie będzie moim zdaniem tym ruchem strzelają sobie w kolano. Koniec z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez Gucci ; 18-05-2018 o 11:16

Cytat Zamieszczone przez Gucci Zobacz posta
    Człowieku mówimy tu o potencjalnym zagrożeniu życia w tym konkretnym przypadku, rozumiem że mając rodzinę nie interesował by Cie fakt ze tobie lub komuś z bliskich może stać się krzywda powtarzam z rąk własnych kibiców. I jak rozumiem uważasz to za zupełnie normalne że za brak wyników dostaniesz po pysku (tylko po pysku, w najlepszym przypadku) ? Żaden normalny, zdrowo myślący piłkarz nie przejdzie do klubu gdzie kibice grożą śmiercią swoim piłkarzom, te miekkie faje jak Ty to nazywasz przejdą to każdego innnego klubu i nie chodzi tu o dopuszczanie przechodzenia obok meczów tylko o normalność i porządek w klubie ale wg Ciebie ten transparent jest rzeczą normalną ? No chyba w takim kraju jak Polska to jest normalne, tylko spójrz na poziom sportowy Lecha, i tak jak dalej twierdze że ten mecz niewiele zmieni, to fakt co się wydarzyło przed spotkaniem i być może po meczu może wpłynąć niekorzystnie dla Lecha w niedalekiej przyszłości.

Edit. Invictus - Na nasze szczęscie my wtedy zdobyliśmy Mistrza, to duży i znaczący fakt jeśli klub ma szanse na grę w Lidzę Mistrzów, tym przekonasz wielu piłkarzy ale w przypadku Lecha tak nie będzie moim zdaniem tym ruchem strzelają sobie w kolano. Koniec z mojej strony.
    Dobrze, że zadeklarowałeś koniec pisania tych bzdur.
    Po pierwsze - to jest forum kibiców Legii Warszawa i mało nas interesują konsekwencje poczynań działaczy, kibiców i piłkarzy Lecha.
    Po drugie. Jeśli ktoś bierze tak dosłownie treść tego transparentu to oznacza tylko tyle, że ten ktoś jest nienormalny. Nie transparent
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Adin
    niech jozak zabiera do siebie Eduardo.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Jest spinka na Lechu ...

Pamiętam taki sezon kiedy na Zachodzie modne było hasło " Jak spadniemy , zajebiemy " . Pomalowali sobie nawet łby na niebiesko na mecz z Legią . Nie pomogło .

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Kilka perełek z rozmowy na weszlo z Bjelica

Ogólnie to będą jaja jak on nie wygra tego mistrzostwa w Chorwacji
    Dinamo jest już mistrzem.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    A co ostatniej kolejki nie grają?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Dinamo confirmed the title following Rijeka and Hajduk's draws with Cibalia and Osijek, respectively.

Legionista Awatar Benek
    Ok. Czyli nie zdążył tego zjebac
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    To po uj oni trenera zmieniali skoro wywalczyli mistrzostwo?

Legionista
    Bo jak widać dla nich też mistrzostwo to dopiero wstęp i początek, nie koniec..
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ok. Czyli nie zdążył tego zjebac
    Spokojnie, zjebać może Puchar Chorwacji. Dinamo kontra Hajduk.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Benek
    No Piast nie spier.... Tego
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Ljubo-jad
    80min Piast 3-0

Nieciecza Bye, Bye i nie wracaj !!!!

Legionista
    Idealnie się ułożyło. Obydwie drużyny z Niecieczy spadły i mam wrażenie że nie wrócą do ekstraklasy.

Legia planuje fete za ewentualne mistrzostwo o 17.30 w poniedziałek. Tego samego dnia o 20.00 jest ta śmieszna gala ekstraklasy. To by oznaczało , że faktycznie ją zbojkotujemy ze względu na ten cyrk z wręczeniem trofeum.

Legionista Awatar Alek
    Co za debilizm organizacyjny w tej lidze.
    Jakby nie można było meczów w lidze spadkowej rozegrać w sobotę o 16, zaś te z mistrzowskiej o 18:30.
    Nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby tak to zrobić.
    Tak samo jakby na wesele gości zapraszać tydzień przed uroczystością, w niedzielę popołudniu wziąć ślub, a dzień później wesele.
    Straszna klapa
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Jakby nie można było meczów w lidze spadkowej rozegrać w sobotę o 16, zaś te z mistrzowskiej o 18:30.
    Tak samo jakby na wesele gości zapraszać tydzień przed uroczystością, w niedzielę popołudniu wziąć ślub, a dzień później wesele.
    Straszna klapa
    to c+ wymysla, a ekstraklasa ma gówno do gadania
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Straszna klapa
    Są tylko cztery wozy VAR więc było by zamieszanie jak przy 30 kolejce.

Legionista
    To słaby argument moim zdaniem bo w całej kolejce są raptem trzy mecze o stawkę.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez gzik Zobacz posta
    Idealnie się ułożyło. Obydwie drużyny z Niecieczy spadły i mam wrażenie że nie wrócą do ekstraklasy.
    I już na zawsze mała Nieciecza będzie miała dodatni bilans z wielką Legią. Słabe to. Za wcześnie spadli.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Straszna klapa
    wyluzuj, bo Ci to wesele przysłania wszystko

Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    I już na zawsze mała Nieciecza będzie miała dodatni bilans z wielką Legią. Słabe to. Za wcześnie spadli.
    Stal Sanok od 12 lat ma z nami dodatni bilans i nikt z tego powodu nie płacze :P

Legionista
    Zdążyliśmy się odegrać Po niesławnej porażce 1-2 trafiliśmy na nich 3 sezony później. Było 1-1 i 3-1 w dwumeczu.

Gintleman Awatar księciuniu
    Jak włodarzom Niecieczy nie pasowało, że za Michniewicza nie grali jak Barcelona, to za dwa sezony będą miłe tiki-takę na trzecioligowych kartofliskach.
    Następna obstawiam Arkę, która również liczy, że po odstawieniu Ojrzynskiego zdominuje nie tylko Puchar Polski, ale również ligę
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Pomiędzy rzygawicznym staniem w 11w polu karnym i wybijaniem na pałę, a "graniem jak Barcelona" jest jeszcze kilka innych możliwości
    Poza tym podobno Czesław jest wyjątkowo trudnym człowiekiem i z Lubina, Pogoni czy Niecieczy poleciał "za styl", a nieoficjalnie bo nikt nie mógł z nim wytrzymać.
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista
    Straszna klapa
    Ja tylko dodam, że w tym roku ostatnia kolejka jest w dzień zesłania Ducha Świętego, co dodatkowo utrudnia jakiekolwiek świętowanie (zamknięte sklepy, niezależnie od ustawy). Żenująca jest sytuacja z tą niedzielą i tak jest rok w rok.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Leonard Zobacz posta
    Są tylko cztery wozy VAR więc było by zamieszanie jak przy 30 kolejce.
    W zeszłym sezonie nie było VARu a ostatnia kolejka też była rozbita na dwa dni . Tylko wtedy był to piątek i niedziela bo w sobotę był finał LM . C+ po prostu opłaca się zrobić dwa razy mulitiligę .

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    W zeszłym sezonie nie było VARu a ostatnia kolejka też była rozbita na dwa dni . Tylko wtedy był to piątek i niedziela bo w sobotę był finał LM . C+ po prostu opłaca się zrobić dwa razy mulitiligę .
    Od momentu jak mamy podział na grupy mistrzowską i spadkową to zawsze mecze w ostatniej kolejce są rozbite na dwa dni. I ostatnia kolejka grupy mistrzowskiej zawsze była w niedziele.

Obiecał, że będzie mistrzostwo i jest mistrzostwo

Uprawnienia umieszczania postów