Strona 879 z 896 PierwszyPierwszy ... 379779829869875876877878879880881882883889 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,341 do 26,370 z 26859

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jeśli uwazasz, że Kurzawa jest lepszy niż w/w to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać bo żadna ze stron nie przekona drugiej.
    Zayebales mnie swoja argumentacja. Faktycznie szkoda czasu na tk merytoryczne gadki.Najlepiej w ogole nie bierzmy czolowych pilkarzy z naszej ligi, Phillips i Mauricio zjedza te lige.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Najlepiej w ogole nie bierzmy czolowych pilkarzy z naszej ligi, Phillips i Mauricio zjedza te lige.
    Najpierw przeczytaj moje posty. Bo nic takiego nie napisałem, wręcz przeciwnie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Najpierw przeczytaj moje posty. Bo nic takiego nie napisałem, wręcz przeciwnie.
    Przeczytalem. „Kurzawa < Phillips, Kurzawa < Pasquato, Kurzawa < Radovic, dlczwgo? Bo tak!”
    Czlowieku, daj spokoj, szkoda klawiatury.

Legionista Awatar Lorenzo
    Kijek, Ty to jednak jesteś pierdolnięty. Bez odbioru.

Sam kurva nie wiesz, czego chcesz i jakiego budowania składu oczekujesz, tylko pierdolisz jakieś farmazony. Najpierw granie wychowankami i młodymi Polakami złe, trenerzy wuefiści, teraz nagle Brosz i goście, którym pod jednym meczu w koszulce Legii rozwali głowę z ciśnienia i presji. Wielokrotnie przeczysz sam sobie w tej kontrze do Mioducha.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 15-05-2018 o 15:47
    #teamMioduski

Legionista Awatar bloniaq
    Faktycznie od Maria dzieli Cię przepaść, a każdym kolejnym postem to wszystkim udowadniasz.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 15-05-2018 o 16:09
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

coraz chudszy Awatar Kijek
    Trudno.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Jeżeli Mioduski zwolni Klafurica po wywalczeniu dubletu w 1,5 miesiąca to żaden poważny trener nie będzie chciał tutaj podjąc pracy. Jeżeli faktycznie wywalczą ten dublet to Mioduski w nieco ponad rok będzie miał 2 mistrzostwa i PP Jedyne o co można mieć do niego pretensje to że tak długo w tym sezonie trzymał Magiere na stołku trenerskim. Bilans Magiery to w tym sezonie to 4-1-3 a gra pod jego wodzą była gorsza niż za Jozaka.Zresztą już w poprzednim sezonie prawie spartolił nam mistrzostwo, kiedy w ostatniej kolejce kazał swoim zawodnikom grać na remis z Lechią w ostatniej kolejce kiedy potrzebowaliśmy zwycięstwa. Mało brakowało a skończyło się katastrofą a połowa stadionu 10 minut po końcowym gwizdku miała biegunke ze stresu czy Jagiellonia nie strzeli na 3:2i spędziła ją w kiblu na stadionie. Jedyny udany okres Magiery to 3 miesiące rundy jesiennej po przejęciu drużyny po Albańcu. Potem były 2 okresy przygotowawcze w których nie potrafił przygotować drużyny pod żadnym względem do sezonu. Fizycznie klapa, pod względem piłkarskim czy taktycznym to samo. No ale niektórzy pieją nad nim z zachwytu bo grał w Legii. Mizernie grał i wszystkie trubuny z niego szydziły jak biegał z (L) na piersi.
    niee, nie, nie, no naprawdę panowie trzymajmy się faktów i nie manipulujmy rzeczywistością.
    Drużyna grała świetną piłkę za Magiery tylko na jesieni - prawda.
    Jacek zwalił dwa w 100% swoje przygotowania - to też w większości prawda, ale..

Ale nie zgadzam się, że pod KAŻDYM względem. Na wiosnę męczyliśmy bułę, z przodu stworzyliśmy to co wykreował Vadis, ale TAKTYCZNIE to byliśmy bardzo dobrze ułożoną drużyną. Linia defensywna spisywała się właściwie bez zarzutu. Byliśmy zdyscyplinowani i ułożeni, tylko nie mieliśmy pomysłu jak rozgrywać akcje w ataku pozycyjnym. Rozegraliśmy świetny mecz z Lechem, gdzie doskonale było to widać. Nie stworzyliśmy mega wielu okazji, ale błysnął Dąbrowski, Vadis, potem Jodła do KK, ponadto nie pozwoliliśmy na nic Leszkowi i było pewne 2-0.

Więc jednak chciałbym, żebyśmy o tym nie zapominali. MP nie dał nam sam Vadis, ale również zdyscyplinowanie taktyczne i mądra gra w obronie. I w tym duża zasługa Jacka.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 15-05-2018 o 18:45

Legionista Awatar Jestem
    No i co moi mili?
    https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...znaniu/e9d09z8
    W dniu 15 maja odbyły się rozmowy z udziałem przedstawicieli Lecha Poznań, Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok oraz Ekstraklasy S.A. Po wysłuchaniu argumentów Klubów podjęto decyzję, że w sytuacji, gdyby mistrzem Polski została Legia Warszawa, ceremonia wręczenia trofeum i złotych medali nie odbędzie się w Poznaniu, lecz zostanie przeprowadzona zaraz do Warszawy. Szczegóły ewentualnej ceremonii zostaną podane przez Legię w porozumieniu z Ekstraklasą S.A.

Jednocześnie klub Lech Poznań zobowiązał się do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, mających na celu zapewnienie zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom maksymalnie szybkiego opuszczenia stadionu. Dzięki temu przedstawiciele Legii mogliby jak najszybciej dotrzeć do Warszawy, by tam móc uczestniczyć w ceremonii.

Jednocześnie Ekstraklasa S.A. informuje, że w przypadku wywalczenia tytułu mistrzowskiego przez Jagiellonię Białystok, ceremonia wręczenia trofeum dla Jagiellonii odbędzie się w Białymstoku bezpośrednio po zakończeniu zawodów.
    Bądźmy dalej światowi i mili dla innych raz nadstawiajmy kolejne policzki ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Więc jednak chciałbym, żebyśmy o tym nie zapominali. MP nie dał nam sam Vadis, ale również zdyscyplinowanie taktyczne i mądra gra w obronie.
    Trafione w punkt. Warto pamiętać o tym, że gdy wygrywaliśmy często dzięki Vadisowi 1:0, to z jakiegoś powodu nie traciliśmy wtedy goli.

Tak dla przypomnienia: tej wymęczonej "wiosny Magiery" w 17 kolejkach zdobyliśmy 38 pkt, co daje średnią ponad 2.2pkt/mecz (najlepiej w lidze), straciliśmy zaledwie 9 bramek (najlepiej w lidze). Była to najlepsza wiosna w wykonaniu ekstraklasowego zespołu od 3 lat.

Edit. @up

Nie jestem z tych co w ślepo plują na Mioduskiego, ale jestem ***** pewny, że za Leśnego by to nie przeszło.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 15-05-2018 o 19:00
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Raffels
    Ta liga to jakaś kpina.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Mam nadzieję, że zarząd i piłkarze pokaza co o tym mysla i nie pojawia się na gali.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Za to PZPN o dziwo ma prwidłowe stanowisko w sprawie:
    Polski Związek Piłki Nożnej z wielkim zdziwieniem przyjął decyzję Ekstraklasy S.A. i czołowych klubów dotyczących wręczenia najważniejszych nagród na zakończenie sezonu 2017/2018. Przenoszenie tej ceremonii z miejsca, gdzie najprawdopodobniej może nastąpić najważniejsze rozstrzygnięcie ligowego sezonu, pokazuje brak szacunku dla wysiłku piłkarzy oraz koniunkturalizm władz ligowej spółki.

Nie ma to nic wspólnego z duchem sportowej walki i spontanicznym uczczeniem wysiłku zawodników po najważniejszym meczu sezonu. W informacji władz Ekstraklasy S.A. podanej do publicznej wiadomości nie przedstawiono żadnych merytorycznych argumentów tak dziwnej decyzji. PZPN, jako udziałowiec spółki Ekstraklasa S.A. nie może godzić się na podobne praktyki ligowej spółki.
    Tak czy inaczej, ekstraklapa to żenada nad żenadami!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Mam nadzieję, że zarząd i piłkarze pokaza co o tym mysla i nie pojawia się na gali.
    Powiem Ci, że zaimponowaliby mi ta liga to jest ogromna szopka
    na marginesie pierw zróbmy ten ostatni krok później będziemy debatować

Legionista Awatar Szawar
    Puchar na Legii mogli świętować, a my u nich mistrzostwa juz nie. Parodia.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Administrator Awatar mOFMC
    Najpierw to niech oni zdobędą tytuł.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Puchar na Legii mogli świętować, a my u nich mistrzostwa juz nie. Parodia.
    O to o nas pisza Azja na tym ich smisznym forum

Legionista
    To są jaja. Poznań udowadnia, że jest śmiesznym miastem z zakompleksionymi prymitywami.
    Nie mogę też pojąć, dlaczego na tę szopkę zgodził się Mioduski?
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

Legionista Awatar Strudzio
    Na meczu Lecha z Legia będzie za to okazjonalna wielka tekturowa tabliczka "Legia Warszawa Mistrz Polski", jak wygrają to niech ją wzniosą jako puchar XD Albo po każdym golu strzelonym, szpaler pod Kotłem

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Za to PZPN o dziwo ma prwidłowe stanowisko w sprawie:

Tak czy inaczej, ekstraklapa to żenada nad żenadami!
    No i?? Czy po za tym śmiesznym oświadczeniem zrobili albo zrobią coś więcej?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    No i?? Czy po za tym śmiesznym oświadczeniem zrobili albo zrobią coś więcej?
    A co mogą zrobić???
    Jaka była reakcja po meczu w Białymstoku?
    Jaka będzie po kolejnych tego typu przypadkach?
    Strzelam: żadna

Legionista Awatar Benek
    A co mogą zrobić???
    Jaka była reakcja po meczu w Białymstoku?
    Jaka będzie po kolejnych tego typu przypadkach?
    Strzelam: żadna
    No właśnie
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

No właśnie
    Panowie, jebac ich. Kogos to boli? Ich boli.
    Nasz stadion to jest jedyne godne miejsce na koronacje Miatrza a nie ta poznanska pipidowa
    Ale sie nadalem

Legionista
    No i co moi mili?

Przecież to jest strzał w kolano. Tworzą precedens, który jeszcze nie raz im się odbije. Teraz każdy klub w analogicznej sytuacji będzie mógł się powołać na kazus Lecha, blokując tym samym koronacje mistrza na swoim stadionie. Poza klubami, które łączy zgoda, to raczej nikt nie chciałby oglądać świętowania drużyny "X". Tworzy się w ten sposób furtka na przyszłość. No chyba, że liczą na to, iż zawsze co roku będzie wygrywać ligę mistrz lub wicemistrz po zasadniczym (wtedy kończą na własnym obiekcie), ale to sci-fi.

Edit. Oczywiście po sezonie zasadniczym to co najwyżej "lider", a nie "mistrz".
    Ostatnio edytowane przez bart ; 15-05-2018 o 23:47

Legionista
    Wystarczyłoby zrobić w ostatniej kolejce mecze bez spotkań pomiędzy czołową czwórką - to co prawda nie zlikwiduje całkowicie takiego ryzyka ale zminimalizuje je niemal do zera.

Legionista Awatar Jestem
    Ja o tym pisałem już kilka dni temu. Furtkę już dawno uchylili w Białymstoku, w ostatnim meczu otworzyli ją szeroko.
    Teraz już nagminne będzie nie wpuszczanie przyjezdnych kibiców, wystarczy się dogadać z miejscowym wojewodą, ogłosić "niebezpieczeństwo" i wybrać dowolny, nawet kuriozalny pretekst. Z czasem będzie coraz gorzej jeśli się tego nie powstrzyma.
    Sprawa fetowania Mistrza zostanie rozwiązana w prosty sposób przez zmianę regulaminu i wręczanie medali będzie na gali.
    Niestety sprawy mogą się potoczyć tak daleko, że będzie wywierana bezpośrednia presja na piłkarzy i sędziów przez "kibiców" i "działaczy, jak za starych dobrych czasów, no i zdarza się to jeszcze w okręgówkach teraz - przecież teraz jest straszenie wjazdem poznańskich kibiców na murawę! To paranoja, mecz nie powinien się po prostu odbyć w Poznaniu albo bez kibiców, skoro tamtejszy klub nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa!
    Strasznie się zabulgotałem i daję już sobie na dzisiaj spokój bo mnie krew zaraz zaleje!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Wystarczyłoby zrobić w ostatniej kolejce mecze bez spotkań pomiędzy czołową czwórką - to co prawda nie zlikwiduje całkowicie takiego ryzyka ale zminimalizuje je niemal do zera.
    Albo tak ustawić terminarz że 4 pierwsze drużyny ostatnia kolejkę grają u siebie.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    A to ustala ktoś tę czwórkę przed sezonem, przy ustalaniu terminarza?
    Ból dupy gdzieś się zrobił. Zamiast przyjąć na klatę to dramat jakiś się rozpętał.
    Tu w piłkę trzeba grać podobno.

edit:
    Jeszcze tego Mistrza trzeba zdobyć. Niewyobrażalna ale zrozumiała ta histeria ziemniaczana.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 15-05-2018 o 22:30

Legionista Awatar Orzelek
    Albo tak ustawić terminarz że 4 pierwsze drużyny ostatnia kolejkę grają u siebie.
    Sprawdzałem czy taki układ jest możliwy. I jest teraz 33 kolejka: 1-5, 2-7, 3-6, 4-8.

Swoją drogą to z tym układem meczów w rundzie finałowej był bajzel. Mecz drużyn 1-2 był najpierw na końcu, potem na początku, a od zeszłego sezonu w 35 kolejce.

Legionista Awatar Budyń_70
    No i co moi mili?

No to kurrrrwa uradzili

Uprawnienia umieszczania postów