Strona 878 z 884 PierwszyPierwszy ... 378778828868874875876877878879880881882 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,311 do 26,340 z 26492

Wątek: Ekstraklasa

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Z drugiej strony ani w Piascie ani tym bardziej w Gorniku, nie miał do czynienia z zagraniczna szatnia, która ma duże ego. Nie twierdzę, że by sobie nie poradził aczkolwiek wydaje mi się, że to jeszcze nie ten rodzaj kapelusza.
    To akurat +dla niego gdyby taka szatnie i u nas bardziej "spolonizowal" w Lechu też pewnie by smutni nie byli gdyby u nich to zrobił.

Tak czy siak: Brosz to chyba jedyny polski trener, którego bym widział u nas. Więc taki ruch Lecha ewentualny... Plus dla nich.
    U nas cóż.... KLAFURIC Dariusz "wykonamy ogromną pracę aby znaleźć trenera" Mioduski
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Chmielo
    Brosz w Legii?

Spacyfikowany przez gwiazdki w ciągu 2 miesięcy. Zresztą to samo byłoby w Lechu.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To akurat +dla niego gdyby taka szatnie i u nas bardziej "spolonizowal" w Lechu też pewnie by smutni nie byli gdyby u nich to zrobił.

Tak czy siak: Brosz to chyba jedyny polski trener, którego bym widział u nas. Więc taki ruch Lecha ewentualny... Plus dla nich.
    U nas cóż.... KLAFURIC Dariusz "wykonamy ogromną pracę aby znaleźć trenera" Mioduski
    Za to u Ciebie cóż... nic nie wiadomo a jak zwykle ferujesz wyroki dodając do tego jak gimbus za każdym razem emoty, ze niby to jest śmieszne co piszesz. Jak na razie to ten nasz trener odprawił super Brosza w PP i lidze i Mioduski tez ma jedno trofeum więcej wgablocie aniżeli reszta prezesów/trenerów/drużyn.

Ps. Żenujące jest ze na każdym kroku się dopierdalasz do tego Miodsukiego w sytuacji gdy jest na prostej drodze do dubletu.

Legionista Awatar Benek

Rozumiem, że chciałbyś grac młodzieżą czy ewentualnie ukrytymi talentami z niższych lig?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Rozumiem, że chciałbyś grac młodzieżą czy ewentualnie ukrytymi talentami z niższych lig?
    A ja tak gdzieś napisałem?

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta

Ps. Żenujące jest ze na każdym kroku się dopierdalasz do tego Miodsukiego w sytuacji gdy jest na prostej drodze do dubletu.
    No super. Tylko to co było w gestii Mioducha to spierdolił. Wyjebał Magierę, wziął jakiegoś nauczyciela wuefu z chorwackiej podstawówki, próbując ratować sezon nie mając kompletnie pomysłu na drużynę zostawil jego asystenta, wcześniej wysłał drużynę na zgrupowanie do Stanów myśląc że Legia tam zrobi marketingowa karierę niczym Real Madryt, skończyło się tym, że lezeli na kocach i się opalali. Pasmo niekończących się sukcesów.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Brosz w Legii?

Spacyfikowany przez gwiazdki w ciągu 2 miesięcy. Zresztą to samo byłoby w Lechu.
    Skoro już to wiesz...to zostawmy Klafurica. W innym dziale forum zmienimy nazwę tematu na "Klafurica stary trener Legii" otworzymy kolejny temat o poszukiwaniach nowego trenera. Najpóźniej we wrześniu.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 15-05-2018 o 10:50
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    To trochę zabrzmi jak "a u nas w Warszawie", ale naprawdę u nas jest inaczej niż wszędzie indziej. Dobrze opisał to kiedyś Kowalczyk (Stano) w swojej biografii. W Szczecinie jak nie ma wyników to zaraz będzie przychodzić 2-3 tys ludzi. U nas zawsze dyszka przyjdzie (realia lata 90-00) tylko po to, żeby zwyzywać piłkarzy i obrzucić ich monetami.

U nas takie numery jak świętowanie podium (zdaje się Lech kilka lat temu) czy dubletu sprzed.... 15 lat (Wisła - wciąż nie mogę uwierzyć) po prostu nie przechodzą.

Raz próbowano robić wręczanie srebrnych czy brązowych medali i zostało to po prostu kompletnie wyśmiane (ITI).

Reasumując - jest inaczej
    w Poznaniu wtedy nie swietowali podium, ale awans do europejskich pucharow. W lidze zajeli 4. miejsce

Legionista Awatar Benek
    A ja tak gdzieś napisałem?
    .
    No tak zrobił w Górniku. Chyba, że masz inny pomysł na spolonizowanie szatni?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Skoro już to wiesz...to zostawmy Klafurica. W innym dziale forum zmienimy nazwę tematu na "Klafurica stary trener Legii" otworzymy kolejny temat o poszukiwaniach nowego trenera. Najpóźniej we wrześniu.
    Już to widzę jak Brosz, który przed chwilą panicznie bal się podejść do wywiadu, a na konferencje wysyłał asystenta, przejmuje najbardziej medialny klub w Polsce.

Ten trener od piłki kobiecej zdobył już teraz więcej, niż on w całej swojej karierze. Trenować to on może parobków na Śląsku w kategorii do lat 20, a nie zespół z aspiracjami na coroczny tytuł i pokazania się w Europie.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Już to widzę jak Brosz, który przed chwilą panicznie bal się podejść do wywiadu, a na konferencje wysyłał asystenta, przejmuje najbardziej medialny klub w Polsce.

Ten trener od piłki kobiecej zdobył już teraz więcej, niż on w całej swojej karierze. Trenować to on może parobków na Śląsku w kategorii do lat 20, a nie zespół z aspiracjami na coroczny tytuł i pokazania się w Europie.
    Wczoraj w canal+ w #pogodzinach zrobił fajne wrażenie.
    Ale to nie jest trener dla Legii - tu trzerba twardziela ala Stasiek i gościa mocnego w taktyce.

No tak zrobił w Górniku. Chyba, że masz inny pomysł na spolonizowanie szatni?
    Powiem tak: Kopczyński i Jodłowiec byli jacy byli natomiast czy Philips z Antolicem to są tak wyraźnie lepsi? No nie wiem...teraz podobny case się szykuje z Broziem. Nie jest to geniusz footballu ale solidny ligowy grajek, Polak, jakoś tam przywiązany do Legii, Warszawy itp no ale spoko pozbędziemy się go tylko po to żeby wziąć jakiegoś kolejnego albańskiego tym razem noname. A potem płacz na forum, że nie ma z kim śpiewać "Warszawa" po meczach albo piłkarzyki nie rozumieją jak im się śpiewa "Legia grać ***** mać".w skrócie: ja nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, niech biorą tylko niech ten obcokrajowiec będzie wyraźnie lepszy od Polaka. Z ostatnich transferów taka sytuacja jest tylko jeśli chodzi o Remy.

A już totalnym skandalem było pozbycie się Dabrowskiego a wzięcie Mauricio.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar bloniaq
    I jednocześnie piszesz że Kurzawa czy tam Reca, a kiedyś, strzelam, Milik, są za ciency dla Legii...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Benek
    Powiem tak: Kopczyński i Jodłowiec byli jacy byli natomiast czy Philips z Antolicem to są tak wyraźnie lepsi? No nie wiem...teraz podobny case się szykuje z Broziem. Nie jest to geniusz footballu ale solidny ligowy grajek, Polak, jakoś tam przywiązany do Legii, Warszawy itp no ale spoko pozbędziemy się go tylko po to żeby wziąć jakiegoś kolejnego albańskiego tym razem noname. A potem płacz na forum, że nie ma z kim śpiewać "Warszawa" po meczach albo piłkarzyki nie rozumieją jak im się śpiewa "Legia grać ***** mać".w skrócie: ja nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, niech biorą tylko niech ten obcokrajowiec będzie wyraźnie lepszy od Polaka. Z ostatnich transferów taka sytuacja jest tylko jeśli chodzi o Remy.

A już totalnym skandalem było pozbycie się Dabrowskiego a wzięcie Mauricio.
    Co do Antolica to mam mieszane uczucia natomiast Philips jeśli będzie grał przynajmniej tak jak z Górnikiem to Kopczyńskiego i nie tylko przerasta o głowę. Jodłowca to można porównywać do Cafu i tu na razie jest remis ale tylko jeżeli bierzemy pod uwagę Jodłowca za czasów Czerczesowa.
    Wymiana Dąbrowskiego za Maurico to moim zdaniem też porażka ale co zrobić skoro chłopak nie chciał grzać ławy.
    Czy Broź jest bardziej związany z Warszawą czy też z Łodzią to nie wiem ale faktycznie rezerwowym może być.

Ja też bym chciał aby w Legii grali "nasi" i najlepiej jeszcze młodzi i utalentowani ale u nas mistrzostwo jest dopiero początkiem. Najlepsi Polscy piłkarze uciekają na zachód a Ci co dobrze rokują nie dają sobie rady w Legii (patrz Szwoch) albo nie dostają szansy ponieważ tu liczy się tylko zwycięstwo
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Runi
    Akurat Brosz to byłby bardzo ruch na trenera. Osobiście bym go widział u nas. Facet już w Piascie zrobił sporo dobrego, w Górniku mega robota. Jeden z niewielu niewuefistow.
    A w Koronie? Albo Odrze czy Podbeskidziu ? Kolejny wynalazek , tu się uda , tam się nie uda.

Jeżeli Mioduski zwolni Klafurica po wywalczeniu dubletu w 1,5 miesiąca to żaden poważny trener nie będzie chciał tutaj podjąc pracy. Jeżeli faktycznie wywalczą ten dublet to Mioduski w nieco ponad rok będzie miał 2 mistrzostwa i PP Jedyne o co można mieć do niego pretensje to że tak długo w tym sezonie trzymał Magiere na stołku trenerskim. Bilans Magiery to w tym sezonie to 4-1-3 a gra pod jego wodzą była gorsza niż za Jozaka.Zresztą już w poprzednim sezonie prawie spartolił nam mistrzostwo, kiedy w ostatniej kolejce kazał swoim zawodnikom grać na remis z Lechią w ostatniej kolejce kiedy potrzebowaliśmy zwycięstwa. Mało brakowało a skończyło się katastrofą a połowa stadionu 10 minut po końcowym gwizdku miała biegunke ze stresu czy Jagiellonia nie strzeli na 3:2i spędziła ją w kiblu na stadionie. Jedyny udany okres Magiery to 3 miesiące rundy jesiennej po przejęciu drużyny po Albańcu. Potem były 2 okresy przygotowawcze w których nie potrafił przygotować drużyny pod żadnym względem do sezonu. Fizycznie klapa, pod względem piłkarskim czy taktycznym to samo. No ale niektórzy pieją nad nim z zachwytu bo grał w Legii. Mizernie grał i wszystkie trubuny z niego szydziły jak biegał z (L) na piersi.

Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    [...] No ale niektórzy pieją nad nim z zachwytu bo grał w Legii. Mizernie grał i wszystkie trubuny z niego szydziły jak biegał z (L) na piersi.
    Ale na szacunek trybun sobie zapracował i tego nikt mu nie odbierze...
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Ale na szacunek trybun sobie zapracował i tego nikt mu nie odbierze...
    Tego nikt nie neguje. Szacunek zawsze będzie miał. Ale robienie z niego nie wiadomo jakiego trenera i gloryfikowanie jego dokonań trenerskich na Ł3 to jakiś absurd.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    I jednocześnie piszesz że Kurzawa czy tam Reca, a kiedyś, strzelam, Milik, są za ciency dla Legii...
    No i ?
    Jedno nie wyklucza drugiego.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Dublet jest bee bo zwolnili Magierę i nie gra wychowanek Broź ani junior Jodłowiec
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Serce pęka, bo kodziarz za chwilę może świętować dublet. A po prezesie tysiąclecia miał być spadek i ogrywanie juniorów.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Dublet jest bee bo zwolnili Magierę i nie gra wychowanek Broź ani junior Jodłowiec
    Magiera i ostatnio Kucharczyk są przecież męczennikami rządów Mioduskiego i namaszczonych przez niego ludzi.

Zadziwiające jest też to, że rok temu każdy chciał zagranicznych gwiazd i były obawy, że Mioduski będzie grał samymi wychowankami i skończymy w B-klasie, a teraz chcemy polskiego trenera i młodych Polaków.. Wiem, że za sobą nie przepadamy Kijek, ale napisz mi tak w dwóch zdaniach, swoją wizję budowania drużyny. Ilu obcokrajowców, ilu Polaków i ilu wychowanków? Jakbyś budował Legię na puchary?
    #teamMioduski

Legionista Awatar bloniaq
    No i ?
    Jedno nie wyklucza drugiego.
    Po prostu nie ma pół obiektywnego powodu żeby stwierdzać kategorycznie, że Reca czy Kurzawa nie mogą pełnić tej samej roli - solidnych ligowych grajków, jednocześnie potrafiąc zaśpiewać "Warszawę". No chyba, że się kreuje na forumowego scouta. Jesteś pewien, że Jodłowiec czy Broź prezentowali wyraźnie lepiej przechodząc do nas?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Jesteś pewien, że Jodłowiec czy Broź prezentowali wyraźnie lepiej przechodząc do nas?
    Z tą różnicą że Broź i Jodłowiec przychodzili do nas jako czołowi gracze ekstraklasy na swoich pozycjach jako wyraźne wzmocnienia a o Kurzawie ciężko powiedzieć żeby miał szansę na pierwszy skład.

Ps. Jeśli chodzi o skauta to pomyliłeś mnie z kimś innym
    Ps2. Jeśli chodzi o "Warszawę" cytowałem tylko kogoś tam z Twittera.

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Wiem, że za sobą nie przepadamy Kijek, ale napisz mi tak w dwóch zdaniach, swoją wizję budowania drużyny. Ilu obcokrajowców, ilu Polaków i ilu wychowanków? Jakbyś budował Legię na puchary?
    Nie będę odwalał za Ciebie roboty. Polecisz z gotowym biznesplanem do Mioducha.
    Gdzie byłeś przez ostatnie dwa miesiace ?
    Kodziarz zabronił pisać komentarzy czy co?
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 15-05-2018 o 14:53
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Alek
    Z tą różnicą że Broź i Jodłowiec przychodzili do nas jako czołowi gracze ekstraklasy na swoich pozycjach jako wyraźne wzmocnienia a o Kurzawie ciężko powiedzieć żeby miał szansę na pierwszy skład.

Ps. Jeśli chodzi o skauta to pomyliłeś mnie z kimś innym
    Ps2. Jeśli chodzi o "Warszawę" cytowałem tylko kogoś tam z Twittera.
    Kurzawa jest czołowym piłkarzem Górnika o czym świadczy największa liczba asyst w lidze.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Kurzawa jest czołowym piłkarzem Górnika o czym świadczy największa liczba asyst w lidze.
    Świetnie, wskazesz mi za kogo miałby u nas grać Kurzawa?
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Alek
    LP.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Bonhart
    Za Radovica, Hamalainena, Pasquato, Phillipsa, Kuchego... no dobra, za Kuchego nikt nie moze grac.
    Masz jakies uprzedzenia czy co? Za lysy, za malo usmiechniety, z Gornika? To moze podaj jakis argument za tym, ze Kurzawa to nienjest poziom Legii. Najlepiej poparty statystykami.

Legionista Awatar Lorenzo

Nie będę odwalał za Ciebie roboty. Polecisz z gotowym biznesplanem do Mioducha.
    Gdzie byłeś przez ostatnie dwa miesiace ?
    Kodziarz zabronił pisać komentarzy czy co?
    Gówno Cię to obchodzi, grzecznie zapytałem.

Taki to właśnie specjalista z Ciebie, zwykły krzykacz.
    #teamMioduski

Jeśli uwazasz, że Kurzawa jest lepszy niż w/w to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać bo żadna ze stron nie przekona drugiej.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Gówno Cię to obchodzi, grzecznie zapytałem.

Taki to właśnie specjalista z Ciebie, zwykły krzykacz.
    Zamknij mordę pajacu, lizodupie mioducha.

W Legii mają grać najlepsi. Natomiast tak wolę Brozia Jodłowca Dąbrowskiego ...jeśli ich poziom nie odbiega od sprowadzonych przed Mioducha i jego piesków obcokrajowców tak jak to miało miejsce ostatnio. Jak na razie to Mioduch zrobił transfery żeby PRowo zapewnić sobie spokój u twiterowoforumowych gimbow.
    Ty jako tak świetnie zorientowany odpowiesz może kto odpowie za transfery pachołka z Lazio i Eduardo?

Tak dobrze? (Grzecznie odpowiedziałem )
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 15-05-2018 o 15:19
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista
    Co do Antolica to mam mieszane uczucia natomiast Philips jeśli będzie grał przynajmniej tak jak z Górnikiem to Kopczyńskiego i nie tylko przerasta o głowę. Jodłowca to można porównywać do Cafu i tu na razie jest remis ale tylko jeżeli bierzemy pod uwagę Jodłowca za czasów Czerczesowa.
    Wymiana Dąbrowskiego za Maurico to moim zdaniem też porażka ale co zrobić skoro chłopak nie chciał grzać ławy.
    Czy Broź jest bardziej związany z Warszawą czy też z Łodzią to nie wiem ale faktycznie rezerwowym może być.

Ja też bym chciał aby w Legii grali "nasi" i najlepiej jeszcze młodzi i utalentowani ale u nas mistrzostwo jest dopiero początkiem. Najlepsi Polscy piłkarze uciekają na zachód a Ci co dobrze rokują nie dają sobie rady w Legii (patrz Szwoch) albo nie dostają szansy ponieważ tu liczy się tylko zwycięstwo

Że co?
    Jodłowca z czasów Czerczesowa porównywac do Cafu?

Oby Cafu kiedyś choć w połowie tyle dał, co Jodła wtedy!

Cafu jest obecnie chyba najlepszym wyborem na środek pola, a podoba się przede wszystkim ze względu na mizerię, jaką prezentuje cała reszta. Jeden, drugi przebłysk i uchodzi za króla środka pola.
    Ale do tego, co prezentował Jodła mu jeszcze bardzo daleko.

Chętnie bym zobaczył, co by Cafu zrobił pod wodzą jakiegoś trenera, po normalnym przygotowaniu do gry swoim i kolegów z zespołu. Być może przebije Jodłowca (oby !!) i zamiecie całą ligę pod dywan.
    Ale narazie nic takiego nie pokazał, żeby próbować go porównywać do Tomasza w najlepszej formie.
    koko koko Skorza spoko...

Uprawnienia umieszczania postów