Strona 877 z 896 PierwszyPierwszy ... 377777827867873874875876877878879880881887 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,281 do 26,310 z 26859

Wątek: Ekstraklasa

Pamiętam mecz kiedy Legia grała u siebie z Koroną , ostatni mecz sezonu , nie ma szans na mistrza. Wolski strzela z wolnego na 1-0, doping przez 90 minut tzn jazda z piłkarzami i zarządem za frajersko stracony sezon. A jak będzie na Bułgarskiej? Kibice Lecha będą przez 90 minut wspierać piłkarzy aby tylko ta przeklęta Legia nie zdobyła mistrza. A jak się to uda to marsz na poznański rynek świętować.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Pamiętam mecz kiedy Legia grała u siebie z Koroną , ostatni mecz sezonu , nie ma szans na mistrza. Wolski strzela z wolnego na 1-0, doping przez 90 minut tzn jazda z piłkarzami i zarządem za frajersko stracony sezon.

Ten sam mecz miałem przed oczami pisząc swojego posta

Także Buziek my piszemy w oparciu o fakty a nie gdybanie
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista
    Nic im to nie da, bo Jagiellonia nie wygra z Płockiem.

Gintleman Awatar księciuniu
    Być może byłoby tak jak mort pisze, ale wg mnie analogia z tamtym meczem chyba nie do końca trafiona, bo:
    - o ile dobrze pamiętam, to wygraniem/przegraniem tamtego meczu nie mieliśmy wpływu na to kto będzie mistrzem (czy mniej czy bardziej nielubiana drużyna);
    - to nie bezpośredni rywal z tamtego meczu zdobywał/świętował u nas po tym meczu mistrza;
    więc mogliśmy mieć wywalone na wynik i skupić się jeździe po kopaczach.

Myślę, że gdyby od wyniku ostatniego meczu u nas np. z Widzewem zależało czy mistrzem będzie Widzew czy np. Zagłębie Lubin, to może też staralibyśmy się ( w ten czy innych sposób, ładniejszymi lub niej ładnymi słowami) zachęcić drużynę do wygranej (nie zapominając o np. zarządzie). Oczywiście bez świętowania ewentualnego „sukcesu”.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    A mnie się wydaje, że w ostatnich latach na tyle zdominowaliśmy te ligę (oczywiście zdaję sobie sprawę, że tylko i wyłącznie ze względu na jej słabość), że nie miałoby dla nas większego znaczenia, kto miałby zdobyć tytuł, jeśli my nie mielibyśmy już na niego szans. Lech, zupełnie przeciwnie, do zdobywania trofeów nie przywykł, więc siłą rzeczy bardziej emocjonuje się tym, kto je zdobywa.

A już euforia w przypadku zabrania tytułu jakiejś swojej kosie, w momencie utraty na tenże tytuł szans kolejkę wcześniej, to w ogóle coś z gatunku science-fiction.

Morterator Awatar mort
    W przypadku hipotetycznego rozstrzygania przez nas Widzew vs. Lubin pewnie,ze zyczylbym mistrza Zagłebiu ale nikt by mnie nie zmusil do wspierania naszych pokrak gdyby rozegraly to jak Lech w tym roku
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Nic im to nie da, bo Jagiellonia nie wygra z Płockiem.
    O ***** kolega typer. Pewne 3 punkty dla baby Jagi

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Być może byłoby tak jak mort pisze, ale wg mnie analogia z tamtym meczem chyba nie do końca trafiona, bo:
    - o ile dobrze pamiętam, to wygraniem/przegraniem tamtego meczu nie mieliśmy wpływu na to kto będzie mistrzem (czy mniej czy bardziej nielubiana drużyna);
    - to nie bezpośredni rywal z tamtego meczu zdobywał/świętował u nas po tym meczu mistrza;
    więc mogliśmy mieć wywalone na wynik i skupić się jeździe po kopaczach.
    Dokładnie!
    Nie wiem jak można porównywać te dwie sytuacje.W analogicznej sytuacji to samo byłoby u nas

Legionista Awatar Benek
    🆕 Lech Poznań uruchomił klauzulę Damiana Kądziora w wysokości 400 tysięcy euro. Pomocnik zostanie piłkarzem Kolejorza.
    Jeżeli info Wlodara się potwierdzi to zaczyna się rozbiórka Górnika. Ciekawe czy i my coś dostaniemy
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jeżeli info Wlodara się potwierdzi to zaczyna się rozbiórka Górnika. Ciekawe czy i my coś dostaniemy
    Kurzawe, choć przyMiodju to raczej Angulo

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Kurzawe, choć przyMiodju to raczej Angulo
    A gdzie ten Kurzawa miałby grać?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Np na skrzydle zamiast Hamy.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Jeżeli to prawda, to za taką cenę grzech nie brać. Szkoda, że nie my.

Legionista Awatar Jestem
    Najwyżej pójdzie na wypożyczenie do Płocka z opcją powrotu na żądanie gdyby było jakieś nie halo u nas, Legię stać na takie "prezenty" i zabezpieczenie.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Raffels
    Np na skrzydle zamiast Hamy.
    Obaj są wolni i moim zdaniem nie nadają się na skrzydło.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Strudzio
    EE tam, Dilaver z Lecha styknie. Ponoć chce odejść. Darek musisz!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    EE tam, Dilaver z Lecha styknie. Ponoć chce odejść. Darek musisz!!
    To dlatego siedząc na ławce walczył o żółtko.... Wszystko układa się w logiczną całość xd

Ogólnie śmiesznie niska ta klauzula Kądziora. Ciekawe ile wynoszą inne klauzule, i jaka jest wpisana(o ile jest) w kontrakcie Żurkowskiego.

Co do Kurzawy, fantastycznie bije stałe fragmenty gry. Na tym się kończą jego atuty, jest wolny, mało zwrotny, w rozegraniu nie lepszy od tych których mamy obecnie.

Legionista Awatar Benek
    Obaj są wolni i moim zdaniem nie nadają się na skrzydło.
    Masz prawo do swojego zdania ale jego liczby trochę przeczą Twojej tezie.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    To dlatego siedząc na ławce walczył o żółtko.... Wszystko układa się w logiczną całość xd

Ogólnie śmiesznie niska ta klauzula Kądziora. Ciekawe ile wynoszą inne klauzule, i jaka jest wpisana(o ile jest) w kontrakcie Żurkowskiego.

Co do Kurzawy, fantastycznie bije stałe fragmenty gry. Na tym się kończą jego atuty, jest wolny, mało zwrotny, w rozegraniu nie lepszy od tych których mamy obecnie.
    Tym bardziej, że za chwilę tak samo a nawet lepiej różnego rodzaju SFG lepiej będzie bił nasz Szymi

Legionista Awatar b.
    Z forumki Lecha:

KKS Lech Poznań to fajny klub. Taki miły, wręcz europejski. Koszulka dla Głowackiego, bramka na pożegnanie starego dziada, wykartkowanie się Dilavera na następny mecz. Zabrakło tylko pomocy w gaszeniu pożaru GTS-owskich flag i podrzucania Głowackiego i Brożka po meczu. Obawiam się, że bramkę w następnym meczu strzeli nam Lucjan Brychczy.

Legionista Awatar Adin
    Jakub Piotrowski z Pogoni za 2mln euro trafia do Genk.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Jakub Piotrowski z Pogoni za 2mln euro trafia do Genk.
    A Marcjanik???? do Empoli.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Bo w analogicznej sytuacji(wygrany mecz z jedną z większych kos + przez wygraną tracą tytuł) na Łazienkowskiej całe trybuny rozpaczałyby nad własnym nieudanym sezonem
    To trochę zabrzmi jak "a u nas w Warszawie", ale naprawdę u nas jest inaczej niż wszędzie indziej. Dobrze opisał to kiedyś Kowalczyk (Stano) w swojej biografii. W Szczecinie jak nie ma wyników to zaraz będzie przychodzić 2-3 tys ludzi. U nas zawsze dyszka przyjdzie (realia lata 90-00) tylko po to, żeby zwyzywać piłkarzy i obrzucić ich monetami.

U nas takie numery jak świętowanie podium (zdaje się Lech kilka lat temu) czy dubletu sprzed.... 15 lat (Wisła - wciąż nie mogę uwierzyć) po prostu nie przechodzą.

Raz próbowano robić wręczanie srebrnych czy brązowych medali i zostało to po prostu kompletnie wyśmiane (ITI).

Reasumując - jest inaczej
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 14-05-2018 o 22:19
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Po prostu ciśnienie u nich na nas jest dużo większe niż w drugą stronę. Bez zbędnej filozofii.

Legionista
    Mój dobry znajomy ze świata mediów przekazuje ,że Brosz ma zostać trenerem Lecha Poznań.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Mój dobry znajomy ze świata mediów przekazuje ,że Brosz ma zostać trenerem Lecha Poznań.
    Super wiadomość, oby więcej takich wynalazków, Brosz, Kądzior, proponuje aby ściągnęli jeszcze Urynowicza. W przyszłym roku zdobywamy Mistrza .

Legionista Awatar Budyń_70
    Ja to widzę, że u nas również co poniektórzy są równie mocno zafiksowani na punkcie Amiki.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Akurat Brosz to byłby bardzo ruch na trenera. Osobiście bym go widział u nas. Facet już w Piascie zrobił sporo dobrego, w Górniku mega robota. Jeden z niewielu niewuefistow.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Akurat Brosz to byłby bardzo ruch na trenera. Osobiście bym go widział u nas. Facet już w Piascie zrobił sporo dobrego, w Górniku mega robota. Jeden z niewielu niewuefistow.
    Najwyższa pora by sprawdził się w klubie z odpowiednim budżetem. Obiektywnie, to może dużo dać Poznaniakom w kontekście próby sił w el. LE. Facet jest ambitny i byłby głupcem gdyby nie spróbował. Z Górnikiem wykręcił wynik ponad stan.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Z drugiej strony ani w Piascie ani tym bardziej w Gorniku, nie miał do czynienia z zagraniczna szatnia, która ma duże ego. Nie twierdzę, że by sobie nie poradził aczkolwiek wydaje mi się, że to jeszcze nie ten rodzaj kapelusza.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów