Strona 872 z 884 PierwszyPierwszy ... 372772822862868869870871872873874875876882 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,131 do 26,160 z 26492

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Benek
    Bugi gratuluję utrzymania

A co do ostatniego dziś meczu to moim skromnym zdaniem my nie mamy w tej lidze godnego rywala
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Bardzo mi ten wynik odpowiada
    Jeszcze tylko jutro wygrać mecz i będzie dobrze

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Od Janexa
    Przecież to sama "gimbaza" i "kumate infoski", nie to co owe
    jeśli prawda jest
    Swoją drogą Wisła przesłaba, zero zagrożenia pod bramką poza ostatnim sam na sam. Lech ma niezłego Jóźwiaka i groźnego przy dośrodkowaniu Duńczyka.

Edycja:

Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 05-05-2018 o 22:18
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar Bonhart
    I swietnego zlotoustego trenera. Mial na tym forum swich fanow...

Legionista Awatar Chmielo
    Tradycyjnie polecam lekturę forum leszków. Klimat jak u gimnazjalistki podczas pierwszego okresu. Cisza medialna, transparenty, pełne skupienie, wiara w trenera, który jest synonimem nieudacznika i... bolesny powrót do rzeczywistości.
    A Melanż Trwa...

Po Górniku marsz na rynek do Zygmunta!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Tradycyjnie polecam lekturę forum leszków. Klimat jak u gimnazjalistki podczas pierwszego okresu. Cisza medialna, transparenty, pełne skupienie, wiara w trenera, który jest synonimem nieudacznika i... bolesny powrót do rzeczywistości.
    Nie chcę nic mówić, ale u nas jest czasami niewiele lepiej. Przy czym różnica jest taka, że u nas skrajne (w obydwie strony) posty prezentują najczęściej różne osoby, a u nich zdarza się, że dla tej samej osoby, w jednym tygodniu są "pedały", a w drugim "kozacy". Circus.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Nie chcę nic mówić, ale u nas jest czasami niewiele lepiej. Przy czym różnica jest taka, że u nas skrajne (w obydwie strony) posty prezentują najczęściej różne osoby, a u nich zdarza się, że dla tej samej osoby, w jednym tygodniu są "pedały", a w drugim "kozacy". Circus.
    Właśnie przeglądam ten ich zakątek, i nie mogę się zgodzić. U nas panuje jednak o wiele większa kultura dyskusji i większa skłonność do poprawnej oceny sytuacji. U nich własnie się dowiedziałem, że winę za brak zwycięstwa w Płocku ponoszą legijni sędziowie, którzy nie dosyć, że nie odgwizdali karnego to jeszcze nie wywalili Furmana z boiska.

edit: Bjelica właśnie powiedział, że Lech zostanie Mistrzem Polski. Dobry towar bierze.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Bugi gratuluję utrzymania

Łatwo nie było, bo jeszcze w grudniu do takiej Arki mieliśmy 18 pkt straty.
    Zapierdalają po boisku aż miło!

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Właśnie przeglądam ten ich zakątek, i nie mogę się zgodzić. U nas panuje jednak o wiele większa kultura dyskusji i większa skłonność do poprawnej oceny sytuacji. U nich własnie się dowiedziałem, że winę za brak zwycięstwa w Płocku ponoszą legijni sędziowie, którzy nie dosyć, że nie odgwizdali karnego to jeszcze nie wywalili Furmana z boiska.

edit: Bjelica właśnie powiedział, że Lech zostanie Mistrzem Polski. Dobry towar bierze.
    I bardzo dobrze że tak mówi. Widocznie wg niego jest tak dobrze ze nie trzeba nic poprawiać albo tyle wystarczy.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    No nie powiedziałbym. Kolejna kompromitacja w Pucharze Polski, europejskich pucharach, kopanie się w czoło w lidze, a tam dalej atmosfera oczekiwania na cud. #mistrzpowroci, "od miasta do miasta po mistrza i basta" i te sprawy. Ale nie ma dramatu, bo po sezonie pewnie uda się pogonić Gumnego za okrągłą sumkę i będzie można obtrąbić następny sukces.

Nie to, żeby mnie to martwiło, ale przy takich aspiracjach tolerowanie takiej mizerii jest dla mnie czymś niezrozumiałym.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    No nie powiedziałbym. Kolejna kompromitacja w Pucharze Polski, europejskich pucharach, kopanie się w czoło w lidze, a tam dalej atmosfera oczekiwania na cud. #mistrzpowroci, "od miasta do miasta po mistrza i basta" i te sprawy. Ale nie ma dramatu, bo po sezonie pewnie uda się pogonić Gumnego za okrągłą sumkę i będzie można obtrąbić następny sukces.

Nie to, żeby mnie to martwiło, ale przy takich aspiracjach tolerowanie takiej mizerii jest dla mnie czymś niezrozumiałym.
    Zapewne puchary odeszły już w zapomnienie, u nas też "na co dzień" nie wspomina się dwumeczu z Sheriffem. Nie chcę wyjść na tego co ich broni, ale gdy my mieliśmy po dwa mecze w plecy z rzędu, to wpisy też były "grube", także z mojej strony. Różnica jest również taka, że znana formułka "oni też jeszcze stracą punkty", zaczyna na tym etapie tracić na ważności. Pamiętajmy też o tym co mam w sygnaturze, oni mają najciężej, bo są sami przeciwko wszystkim.

A co do "tolerowania" i transferów: to są zachodnioeuropejczycy, tolerancję i tabelki w excelu mają we krwi.
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar LOL3K
    JEŻELI pukniemy i Jagę i Płock to przed meczem środowym o 20:30 Lech - Jaga będziemy mieli przewagę odpowiednio - 7 i 9 pkt
    Każdy z wyników tego meczu daje nam mecz o mistrza z Górnikiem, gdzie wystarczy nawet remis - w przypadku remisu w wyżej wymienionym meczu lub wygranej Jagi

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    Przypominam, że rozmawiamy o lidze polskiej. Zaraz może się okazać, że jeszcze przed meczem w Poznaniu będziemy oglądać plecy tego mizernego Lecha. Lód na głowy.

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Dwa gongi od nas, dziś Jagiellonii i w środę Wiśle i jesteśmy mistrzem. Krótko.

Inaczej to różnie może być
    Ostatnio edytowane przez Paw(L)ak ; 06-05-2018 o 02:10
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''↑

Panowie, można jakoś przez komórkę oglądać ekstraklasę? Po twiterach latają screeny jak ludzie oglądają, można to ogarnąć jakoś legalnie?
    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
    Panowie, można jakoś przez komórkę oglądać ekstraklasę? Po twiterach latają screeny jak ludzie oglądają, można to ogarnąć jakoś legalnie?
    Jesteś abonentem nc+ i masz dostęp do c+sport? Ewentualnie czy masz dobrego kumpla lub kogoś z rodziny kto ma i by był skłonny dać Ci dostęp? Jest aplikacja (a w zasadzie nawet dwie) w sklepie Google play od nc+ i na nich można oglądać. Jedna to canal + sport online, a druga nc+ go.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 06-05-2018 o 09:34

Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Ale akurat dzisiaj sędzia dał im fory. Furman powinien wylecieć
    o jak to mnie cieszy będą teorie spiskowe

Tak a propos

Legionista Awatar Raffels
    Panowie, śmiechy chichy a przypominam, że dzisiaj mamy ultra ciężki mecz i równie dobrze to my możemy być dzisiaj obiektami żartów więc proponowałbym trochę zimnej wody na rozgrzane głowy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Zarządzam ciszę medialną do godziny 20:00.

Legionista Awatar m82
    Zły wynik dla nas w Lubinie, Górnik wyprzedza Wisłę Płock, więc w środę czeka nas trudny mecz.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Panowie, śmiechy chichy a przypominam, że dzisiaj mamy ultra ciężki mecz i równie dobrze to my możemy być dzisiaj obiektami żartów więc proponowałbym trochę zimnej wody na rozgrzane głowy.
    Też mnie śmieszy, jak nagle niektórzy zaczęli widzieć mistrza po meczu z Płockiem. To jest ekstraklasa, dzisiaj wszystko wskazuje na nas, więc równie dobrze możemy dziś przegrać, mimo że Jagiellonia gra padlinę i jest bez lidera środka pola, to by idealnie oddawało śmieszność tej ligi, także spokojnie, cięzko mi uwierzyć, że nic już nie zgubimy aż do meczu w Poznaniu. Dziś oby nie przegrać i droga będzie trochę mniej kręta, ale nie ma się co podpalać.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista
    na forum Lecha już ułożyli teorię, że Płock się nam podłoży bo tam gra Furman i ogrywają nam Michalaka

coraz chudszy Awatar Kijek
    Już czekam na kurs na sobotnie Termalica - Arka 1. Idealna szansa dla Arki żeby ujebac Lechię.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Już czekam na kurs na sobotnie Termalica - Arka 1. Idealna szansa dla Arki żeby ujebac Lechię.
    Lechia w obawie przed tym bierze sprawy w swoje ręce i prowadzi do przerwy w Gliwicach.

Legionista Awatar Benek
    Ostatnia kolejka mecz Piast - Termalica... Ale to będzie walka o utrzymanie
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Piastowi może braknąć punktów które "Chuligani" z Gliwic załatwili im w meczu z żabolami. Nie dość, że zrobili z siebie pośmiewisko to te 3 punkty praktycznie zapewniłyby już pozostanie w lidze (chciałem napisać ekstraklasie ale jakoś nie pasuje mi ta nazwa).

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ostatnia kolejka mecz Piast - Termalica... Ale to będzie walka o utrzymanie
    Oby wreszcie zakończyła się ta wiejska przygoda. Klątwa a.d.a.m.a. itd
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    To Górnik zaczął. Jeżeli wygrają dziś, a Jaga przegra/zremisuje to z Nami będa mieli o co grać... Ech.
    Chyba najszybszy gol sezonu, a z Legia i tak będą jeździć na dupach, niezależnie od swojej sytuacji w tabeli

Uprawnienia umieszczania postów