Strona 861 z 864 PierwszyPierwszy ... 361761811851857858859860861862863864 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,801 do 25,830 z 25904

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Runi
    Prawda boli.

Cytat Zamieszczone przez DeV Zobacz posta
    Nie szukajcie u nich sensacji jak "kolega" poniżej tylko zajmijcie się swoją drużyną i atmosferą w niej.
    Dziękujemy za radę ale mamy ją w dupie. Temat nie nazywa się "atmosfera w szatni Legii Warszawa" tylko "Ekstraklasa" więc fakt, że ich twardy kibol z młyna, legenda na flagach, Piotr Reiss ciśnie im, że są Amiką Wronki, jak najbardziej zasługuje na co najmniej kolumnę w tym temacie.
    BYŁO JEST I BĘDZIE !
    http://www.youtube.com/watch?v=ZwrFMyGQenQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Gintleman Awatar księciuniu
    Dev - znalazłeś już tę "większość delektującą się postępem" po meczu z Górnikiem w PP http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1582062

Jak nie, to szukaj dalej, a nam pozwól pisać na naszym forum o czym chcemy. Zgoda?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Szanse na mistrzostwo według 90minut:
    Lech 73,2%
    Legia 15,3%
    Jagiellonia 10,8%
    Wisła Płock 0,6%
    Reszta mniej niż 0,1%
    Szanse jak zwykle są 50%: albo zdobędziemy mistrzostwo albo nie.
    ----------------------------------------------------------------
    Syneczku (...) po to, aby pisać, trzeba przede wszystkim wiedzieć, o czym się pisze. Wiedzieć, rozumiesz, zasada numer jeden. Inaczej zaczyna się pisać o wężach morskich.
    Leopold Tyrmand - "Zły"

Ciekawostka, ponoć Chińczycy zainteresowani kupnem Śląska Wrocław:
    https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci...270-40334.html

Legionista Awatar Benek
    No to mamy pierwsza drużynę, która wypina tylek Lechowi

W związku z tym w tym tygodniu Żółto-czerwoni trenować będą przede wszystkim w dwóch grupach. O ile jeszcze we wtorek, na dwóch zajęciach pracować będą razem, to już w środę nastąpi podział. Każda grupa będzie miała inny reżim treningowy dostosowany do konkretnego meczu.
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 11-04-2018 o 09:08
    304meczów*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Chyba nie jest niespodzianką, że dla Korony priorytetem będzie Puchar Polski i na ligę wystawią skład rezerwowy.
    Dajmy spokój Lechowi. Legia ma wygrywać i nie oglądać się na nikogo.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    No to mamy pierwsza drużynę, która wypina tylek Lechowi
    No i ?
    Przecież to akurat było logiczne, że Korona odpuści już lige. Dla nich najważniejszy jest półfinał PP i potem finał.

Zobaczymy jak zachowa się reszta ligi w tym np Wisła. Czy ona gra o puchary czy nie? Pisałem w innym temacie jeśli jest drużyna, która chce grać w pucharach z 4 miejsca to w interesie tej druzyny(tych drużyn) jest, że to Legia zdobyła i PP i Mistrzostwo.
    A jeśli takiej druzyny nie ma to naturalnym jest, że cała ta Polska B z Białymstokiem, Krakowem i Kielcami czy Zabrzem wypnie się każdemu tylko po to aby Legia nie zdobyła Mistrzostwa.

Sami nasi piłkarze są sobie winni.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Runi
    Co w tym dziwnego, że trenują na dwie grupy ?
    Skoro grają praktycznie co trzy dni mecze to dla zawodników grających intensywność treningu mus być mniejsza niż dla tych co nie grają. Normalne sprawa , a nie żadne wypinanie tyłka.

Równie dobrze można napisać , że my odpuszczamy z Zagłębiem,bo w poniedziałek było wolne, a we wtorek pokopali w siatkonogę.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Oczywiście nie tylko oni
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar alfa
    No i ?
    Przecież to akurat było logiczne, że Korona odpuści już lige. Dla nich najważniejszy jest półfinał PP i potem finał.

Zobaczymy jak zachowa się reszta ligi w tym np Wisła. Czy ona gra o puchary czy nie? Pisałem w innym temacie jeśli jest drużyna, która chce grać w pucharach z 4 miejsca to w interesie tej druzyny(tych drużyn) jest, że to Legia zdobyła i PP i Mistrzostwo.
    A jeśli takiej druzyny nie ma to naturalnym jest, że cała ta Polska B z Białymstokiem, Krakowem i Kielcami czy Zabrzem wypnie się każdemu tylko po to aby Legia nie zdobyła Mistrzostwa.

już od dawna przegrany w finale PP nie gra w europejskich pucharach choćby zdobywca PP został także mistrzem. Jeśli my wygramy PP to automatycznie 4. drużyna gra w eliminacjach LE

Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Oczywiście nie tylko oni
    Jasne, ale m.in.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Co w tym dziwnego, że trenują na dwie grupy ?
    Skoro grają praktycznie co trzy dni mecze to dla zawodników grających intensywność treningu mus być mniejsza niż dla tych co nie grają. Normalne sprawa , a nie żadne wypinanie tyłka.

Równie dobrze można napisać , że my odpuszczamy z Zagłębiem,bo w poniedziałek było wolne, a we wtorek pokopali w siatkonogę.
    To się przekonasz w piątek jak zobaczysz ich skład.
    Oczywiście nie będzie w tym nic złego jeżeli w przypadku awansu zrobia tak samo przed meczem finałowym kiedy to grają z nami.
    304meczów*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Pisałem w innym temacie jeśli jest drużyna, która chce grać w pucharach z 4 miejsca to w interesie tej druzyny(tych drużyn) jest, że to Legia zdobyła i PP i Mistrzostwo.
    A ja nie bardzo rozumiem czemu.

Jesli Legia zdobędzie PP a mistrzostwa nie, to i tak Legia zajmie jedno miejsce w el. LE jako zdobywca pucharu.

Załóżmy (tak, jak jest w tabeli obecnie)

Lech MP
    Jagiellonia 2
    Legia 3 + PP
    Wisła 4

Lech gra w el LM,
    Jagielonia, Legia, Wisła w el LE?
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    już od dawna przegrany w finale PP nie gra w europejskich pucharach choćby zdobywca PP został także mistrzem. Jeśli my wygramy PP to automatycznie 4. drużyna gra w eliminacjach LE
    Bzdury piszesz
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Bzdury piszesz
    Nie pisze.

Regulamin Ekstraklasy punkt 6.4

"Klub, który zdobędzie IV miejsce w Rozgrywkach Ekstraklasy reprezentuje Polskę w
    rozgrywkach UEFA Europa League w sytuacji, gdy Mistrz Polski, Wicemistrz Polski lub Klub, który
    zdobędzie III miejsce w Rozgrywkach Ekstraklasy jest jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski. "

Aby czwarta drużyna zagrała w LE musimy zdobyć PP i zająć miejsce 1-3 (ew. zamiast nas podobny warunek tyczyłby się Górnika czy Korony ale to realnie praktycznie niemożliwe).

Bardzo dobry twitt Mogiela nt. poważnego grania kilku drużyn w top8

Paweł Mogielnicki

@mogiel90
    4 min4 minuty temu
    Więcej
    W odpowiedzi do @RadoslawNawrot @maciejluczak
    Dokładnie tak. Nie po to kilka zespołów grało o tzw. "dłuższe urlopy", żeby mieć teraz... krótsze urlopy. Takie są zalety ESA 37. Głupio byłoby z nich nie korzystać.
    I żeby nie było w poprzednich latach było dokladnie tak samo więc drodzy kibice z Poznania to nie jest "płacz". Po prostu nie wierze w poważne granie Lecha z tymi drużynami (albo bardziej precyzyjnie: tych drużyn z Lechem). Mistrzostwo rozstrzygnie się w bezpośrednich meczach pomiędzy Lechem Jagiellonią i Legią.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 11-04-2018 o 14:23
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Ja piertolę: tak to się śmiejecie ze cała Polska płacze nad sędziowaniem pod Legię, a sami płaczecie, ze cała Polska będzie grać przeciwko Legii / pod Lecha.
    Nie zależymy od nikogo, wystarczy że wygramy swoje mecze i pieszczoty, jakimi cała Polska obdarzy Lecha nie będą nas obchodziły.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ja piertolę: tak to się śmiejecie ze cała Polska płacze nad sędziowaniem pod Legię, a sami płaczecie, ze cała Polska będzie grać przeciwko Legii / pod Lecha.
    Nie zależymy od nikogo, wystarczy że wygramy swoje mecze i pieszczoty, jakimi cała Polska obdarzy Lecha nie będą nas obchodziły.
    O i w tym miejscu postawił był kropkę oraz skończył to smutne pierdolenie, które nie przystoi kibicowi Legii.
    A Melanż Trwa...

.

Nareszcie jakiś głos rozsądku a nie tylko teorie spiskowe które nijak sie mają do rzeczywistości

Legionista Awatar b.
    To się przekonasz w piątek jak zobaczysz ich skład.
    Oczywiście nie będzie w tym nic złego jeżeli w przypadku awansu zrobia tak samo przed meczem finałowym kiedy to grają z nami.
    1. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas. Nie mamy 7 czy 9 pkt straty, że musimy liczyć na straty punktów przez Lecha. Mamy tylko 1 pkt straty (de facto 2pkt). Wygrywamy pozostałe 7 meczów - jesteśmy mistrzem. W najgorszym wypadku w nabliższych 6 kolejkach trzeba zdobyć o 1pkt mniej od Lecha (w Jagiellonię nie wierzę), wtedy rozstrzygnie mecz w Poznaniu i będziemy potrzebowali zwycięstwa.

2. Dla drużyn, które już nie walczą o podium, sezon się właściwie skończył. Absolutnie nic dziwnego w tym, że chcą ogrywać młodych czy dać szanse rezerwowym.

3. Dziwi mnie unikanie (jeśli takie będzie) ewentualnej gry w pucharach. Faktem jest, że pewnie wielu drużynom nie na rękę licpowa wyprawa do Kazachstanu, ale chyba po to się gra cały sezon, żeby zająć jak najwyższe miejsce? O ile rozumiem, że nie ma większego znaczenia, tym bardziej dla utytułowanych klubów czy będą na koniec na miejscu 7 czy 6, o tyle podium czy puchary powinny nobilitować.

4. Nie ma też nic dziwnego w tym, że na nas się spinają - jesteśmy największym, najbardziej utytułowanym, najbogatszym, najbardziej medialnym no i wreszcie najLepszym klubem, więc nie dziwi nienawiść czy spina. Dla większości zawodników mecze z Legią to mecze sezonu. Co innego wypinanie dupy jak prostytutki z Zabrza, a co innego spina na Legię. W tym drugim nie ma nic dziwnego.

5. Ze względu na pkt 4, musimy mieć najlepszych piłkarzy w Polsce, jeśli chcemy wygrać ligę. No ale w Poznaniu, Krakowie czy Białymstoku sztab szkoleniowy i kopacze zarabiają dużo mniej, co za tym idzie nasi mają finansowo rekompensowane to, że inni grają na 120%. Są teoretycznie lepsi (bo tak pokazują zarobki), więc powinni sobie radzić.

6. A jeśli nasza drużyna z Mączyńskim, Pazdanem, Jędzą, Antoliciem, Eduardo, Vesoviciem czy Hamalainenem (czyli piłkarzami z dużym doświadczeniem międzynarodowym) nie poradzi sobie w sobotę z Zagłębiem Lubin, to zwyczajnie na mistrza nie zasługuje. Nie ma co płakać, że ktoś się wypina Lechowi.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Jeśli to przytyk do mnie to nie zrozumiałeś co napisałem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

3. Dziwi mnie unikanie (jeśli takie będzie) ewentualnej gry w pucharach. Faktem jest, że pewnie wielu drużynom nie na rękę licpowa wyprawa do Kazachstanu, ale chyba po to się gra cały sezon, żeby zająć jak najwyższe miejsce? O ile rozumiem, że nie ma większego znaczenia, tym bardziej dla utytułowanych klubów czy będą na koniec na miejscu 7 czy 6, o tyle podium czy puchary powinny nobilitować.
    Nie daj się nabrać na gesty i zaloty
    Wiem że czasem są upadki i wzloty
    Puchary to nic więcej jak tylko kłopoty

Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Ekstraklasa

Jeśli to przytyk do mnie to nie zrozumiałeś co napisałem.

Mam wrażenie, że coraz częściej w ten sposób komentujesz posty odnoszące się do Twoich postów.
    Cóż, ciężki jest los jednostek wybitnych

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    1. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas. Nie mamy 7 czy 9 pkt straty, że musimy liczyć na straty punktów przez Lecha. Mamy tylko 1 pkt straty (de facto 2pkt). Wygrywamy pozostałe 7 meczów - jesteśmy mistrzem. W najgorszym wypadku w nabliższych 6 kolejkach trzeba zdobyć o 1pkt mniej od Lecha (w Jagiellonię nie wierzę), wtedy rozstrzygnie mecz w Poznaniu i będziemy potrzebowali zwycięstwa.

i.
    Nie no wszystko się oczywiście zgadza ale jeśli mnie pamięć nie myli to 7 wygranych z rzędu spotkań to mieliśmy za Urbana więc po mimo całej mojej wiary w mistrzostwo, w takie Scenariusz nie wierzę

PS. Moje posty w tym wątku nie mają charakteru płaczu
    304meczów*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Nie no wszystko się oczywiście zgadza ale jeśli mnie pamięć nie myli to 7 wygranych z rzędu spotkań to mieliśmy za Urbana więc po mimo całej mojej wiary w mistrzostwo, w takie Scenariusz nie wierzę

PS. Moje posty w tym wątku nie mają charakteru płaczu
    A czy Lech lub Jaga miały? Nie, więc i one stracą i my. Ważne kto straci mniej

Legionista Awatar Kucharz
    Ciekawe jest to, że wszystkie drużyny z miejsc 1-3 są zależne tylko od siebie, tzn. wygrywają 7 meczów - zdobywają mistrza. I git. Więc tym bardziej patrząc z naszej perspektywy nie ma co doszukiwać się, kto się komu podłoży, tylko mega koncentrować wyłącznie na każdym najbliższym meczu. Przypomnijcie sobie choćby mistrzostwo przerżnięte przez Berga: pierwszy mecz przegrywamy u siebie z Lechem, który wskazuje na fotel lidera, by w następnej kolejce przegrać u siebie z Jagą. Wtedy my musieliśmy wygrać na wyjeździe ze Śląskiem, żeby wrócić na 1 miejsce. A że był tylko remis, to już do końca sezonu nie udało się nam Lecha wyprzedzić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Tylko że w lidze do tego celu mają 7 meczów, a w pucharze 2. A nie od dziś wiadomo, że polskie drużyny najlepiej się prezentują jak akurat nie grają meczu piłki nożnej, więc słusznie kombinują.

Legionista
    http://www.sport.pl/pilka/7,65039,23...edluzenie.html

W sumie nie dziwię się że raczej nie chce mu się siedzieć dalej w Wiśle, ale średnio podoba mi się takie wzmocnienie naszego potencjalnego rywala do tytuły. Mam nadzieję, że nie uda im się podważyć tego kontraktu.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Pracujesz w tym portalu? Tak trudno skopiować tekst i wkleić żeby od razu przeczytać?

Uprawnienia umieszczania postów