Strona 850 z 891 PierwszyPierwszy ... 350750800840846847848849850851852853854860 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,471 do 25,500 z 26729

Wątek: Ekstraklasa

Jak pójdzie?

Legionista Awatar b.
    Było trochę śmiechów z tego Mamrota jak obejmował Jagiellonię (głównie z nazwiska ), ale wygląda na to, że to bardzo obiecujący trener.

Dawno nie widziałem w ekstraklasie tak dobrze grającego zespołu jak wczoraj Jagiellonia.

Oczywiście nie potrwa to długo, pewnie (oby) za jakiś czas przyjdzie kryzys, ale nie ma w tym Białymstoku przecież żadnego samograja, a grają bardzo dobrze.

Oceniam co prawda na małej próbie, bo na podstawie jednego meczu, ale będą pewnie z tego Mamrota ludzie.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Było trochę śmiechów z tego Mamrota jak obejmował Jagiellonię (głównie z nazwiska ), ale wygląda na to, że to bardzo obiecujący trener.

Dawno nie widziałem w ekstraklasie tak dobrze grającego zespołu jak wczoraj Jagiellonia.

Oczywiście nie potrwa to długo, pewnie (oby) za jakiś czas przyjdzie kryzys, ale nie ma w tym Białymstoku przecież żadnego samograja, a grają bardzo dobrze.

Oceniam co prawda na małej próbie, bo na podstawie jednego meczu, ale będą pewnie z tego Mamrota ludzie.
    Być może. Jednak w tym sezonie zachwycał już wszystkich Górnik, Śląsk, Korona a nawet Arka Gdynia Przyszła kolej na Jage, która moim zdaniem spuchnie jak poprzednicy
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Żeby być skrupulatnym, w tym sezonie zachwycano się po kolei: Zagłębiem i ich podobno "doskonale zorganizowanym systemem 3-5-2", Wisłą Kraków i Górnikiem Zabrze(na ich mecz, zdaje się 3 albo 4 kolejka, ostrzono sobie zęby, że grają dwa najrówniej grające zespoły w sezonie. Po 4 meczach....), Lechem Poznań, który podobno zanotował najlepszy start od dekady, ofensywną Koroną Kielce, a ostatnio nawet Wisłą Płock, która od czasu zachwytów w Przeglądzie i Weszło przegrała dwa kolejne ligowe mecze. Nami też się prasa zachwycała po dwóch wiosennych meczach. Taka liga, taki klimat.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Być może. Jednak w tym sezonie zachwycał już wszystkich Górnik, Śląsk, Korona a nawet Arka Gdynia Przyszła kolej na Jage, która moim zdaniem spuchnie jak poprzednicy
    Wiadomo, że w końcu spuchną. Ale ja o czym innym.

Kręci się ta karuzela trenerska w Polsce, Probierz, Skorża, Urban, Smuda, Zieliński i tak w kółko, tylko pracodawców zmieniają.

A tutaj przyszedł szerzej nieznany (przynajmniej mi) młody trener i po jego przygotowaniach drużyna gra bardzo dobrze.

Może to więcej farta niż jego ręki, a może rośnie w Polsce bardzo zdolny trener.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Wiadomo, że w końcu spuchną. Ale ja o czym innym.

Kręci się ta karuzela trenerska w Polsce, Probierz, Skorża, Urban, Smuda, Zieliński i tak w kółko, tylko pracodawców zmieniają.

A tutaj przyszedł szerzej nieznany (przynajmniej mi) młody trener i po jego przygotowaniach drużyna gra bardzo dobrze.

Może to więcej farta niż jego ręki, a może rośnie w Polsce bardzo zdolny trener.
    Dodałbym bardzo przemyślane transfery już od dłuższego czasu. Jestem bardzo ciekawy ich meczu z Lechem.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Dodałbym bardzo przemyślane transfery już od dłuższego czasu. Jestem bardzo ciekawy ich meczu z Lechem.
    No, jak oni sprowadzali bardzo dobrego jak na naszą ligę Guilherme z Niecieczy to my woleliśmy brać Monetę na przyuczenie.

A tak w ogóle to odważnie stawiają na młodych zawodników, którym widać, że się chce i zwyczajnie zapierdalają.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Strudzio
    No.. Już chyba można gadać że Pogoń na prostą wychodzi.
    Po 40 min wyłączyłem... czy super ofensywny Górnik nie stworzył żadnego zagrożenia?!

Czym różni się wejście Antolicia z wczoraj od Kostewycza z dzisiaj, że za jedno zagranie była czerwona a za drugie żółta?

Legionista Awatar Strudzio
    Cichej! Bjelica musi zostać do meczu z nami. Piłkarze go nie popierają, nie ma szatni ani poparcia trybun. Jak Lech będzie grał w 10 to niemal pewne że WKS wygra, wtedy go wywalą i zatrudnią jakiegoś nołnejma co akurat z nami zrobi efekt nowej miotły.

Legionista Awatar zizou
    Czym różni się wejście Antolicia z wczoraj od Kostewycza z dzisiaj, że za jedno zagranie była czerwona a za drugie żółta?
    Odpowiedz jest banalna - sędzią VAR. Wczoraj był Frankowski

My zagraliśmy piach, póki co Lech gra piach. Zgodnie z zasadą nieprzewidywalności naszej ligi
    - w niedzielę będzie mecz sezonu
    "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Legionista Awatar Jestem
    Tym, że wejście Antka wyglądało bardziej na przypadkowe niż Kostewycza a oceniał inny sędzia, w dodatku u nas przymuszony przez varowca ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    VAR chyba w sprawie czerwonej kartki to jeszcze nie reagował. Oczywiście premiera musiała być na naszą niekorzyść i oczywiście musiał to zrobić sędzia Frankowski, który z Koroną na powtórkach pół metrowego spalonego nie widział, taki dokładny.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

W pełni zasłużona czerwona kartka dla Antolicia więc skończcie pierdo.lić.

Legionista Awatar Benek
    Ponoć miejscem depniecia. W tą część nogi tylko żółtko, jak wyżej do czerwo.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    W pełni zasłużona czerwona kartka dla Antolicia więc skończcie pierdo.lić.
    Oczywiście, że tak i to nie podlega dyskusji, jednakże w tym wypadku chodzi o różne standardy.

Legionista
    We Wronkach i tak powiedzą, że wszystko jest robione pod Legię

Legionista Awatar Chmielo
    Był spalony i gdzie był ***** Frankowski i ten cały VAR. A wielkopolskie płaczki będą pisać o drukowaniu dla nas...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Runi
    A o bramce z 93 minuty ze spalonego , którą uznał im VAR też coś piszą?

Dla mnie jeśli jest to nie do dostrzeżenia.

Legionista Awatar naszetrybuny
    Frankowski to bardzo słaby sędzia, ale tutaj nie miał nic do gadania. Po pierwsze dostał sygnał z wozu, że nie ma spalonego, po drugie na wozie nie mają narysowanej linii więc to było praktycznie nie do wyłapania. Cały niesmak polega na tym, że zmienili dobrą (przypadkową) decyzję na złą.
    Co do banderowca to bądźmy poważni, jego atak był o wiele mniej niebezpieczny niż ten Antolicia, co nie zmienia faktu, że również zachował się po chamsku.

Legionista
    Spalonego to nie było:
    http://m.ekstraklasa.tv/bramki,kd8bvn

Niech nie płaczą tylko jak to VAR pomaga Legii. VAR powinien zweryfikować faul Ukraińca z żółtej na czerwoną kartkę.

Legionista Awatar Runi
    Dla mnie jeśli jest to nie do dostrzeżenia.
    Został gwizdnięty spalony, gra przerwana i pada bramka. W jaki sposób VAR cofnął tą decyzję skoro nie mógł formalnie?

Gwizdek był już po strzale.

Legionista Awatar Runi
    Jeżeli tak było to racja po Twojej stronie.

Legionista
    Przypuszczam ze watpie, a na pewno byl gwizdek zanim pilka wpadla do siatki. Tak samo spalony dla mnie Vujadinovica.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Przypuszczam ze watpie, a na pewno byl gwizdek zanim pilka wpadla do siatki. Tak samo spalony dla mnie Vujadinovica.
    Co do samego spalonego to się nie wypowiem, bo moim zdaniem minimalnie na spalonym był (tak jak wcześniej Robak przy swoim golu), ale gwizdek na pewno zabrzmiał jak już piłka była w bramce:

https://streamable.com/gv2q2 - cała akcja
    https://streamable.com/95d8g - wideo obcięte tuż przed gwizdkiem

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Dobrze że VAR zadziałał . Nenad trzymaj się stołka .

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez naszetrybuny Zobacz posta
    Co do banderowca to bądźmy poważni, jego atak był o wiele mniej niebezpieczny niż ten Antolicia, co nie zmienia faktu, że również zachował się po chamsku.
    https://twitter.com/pan_jozek1/statu...211958273?s=21
    Moim zdaniem bardzo podobne ataki.

Uprawnienia umieszczania postów