Strona 848 z 901 PierwszyPierwszy ... 348748798838844845846847848849850851852858898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,411 do 25,440 z 27025

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Antares
    Nie wiem czy to dobrze, że tego karnego nie strzelił. Patrząc po tym jak gra Lech, który w trzech meczach dwie sytuacje stworzył, a właściwie to strzał z dystansu + gol po rożnym to nie wiem czy ta Korona groźniejszymi rywalem do walki o mistrzostwo nie będzie. Poza grudniem kiedy im parę odcięło naprawdę dobrze graja i punktują. Trenerzy z 2.Bundesligi to na naszą ligę bardzo dobre opcje co już pisałem. Przygotowanie fizyczne to podstawa + jakieś podstawy taktyki i grania w piłkę. A jeszcze jak nie daj boże Bjelcię zwolnią to już w ogóle nie dobrze, że trans Duńczyk nie trafił.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    jeśli nasi piłkarze nie wygrają za tydzień u siebie z tym tragicznym na wyjazdach Lechem...
    Lech będzie grał na przełamanie

Legionista Awatar Chmielo
    Excel w Lidze + Ekstra.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Budyń_70
    No i super.
    Teraz po wpadce w Krakowie szybko wrócić na mistrzowską ścieżkę, goląc frajerów z Białej i Pyrlandii.

Oglądając mecz Lech Korona doszedłem do wniosku, że i my i Lech chcemy grać za bardzo po europejsku (u są owoce z tego - to nas różni). Dużo u nas wizji, analiz, dobierania piłkarzy a taka Korona znalazła 11 zawodników, którym chce się grać w piłkę i grają, biegają, wygrywają.

Ps. Gumny pójdzie spokojnie za te 6 baniek w następnym okienku.
    edit: literówka.

Legionista
    Mam nadzieję, że zarząd Lecha rozsądnie podejdzie do sprawy i da jeszcze czas bjelicy. Wszak to świetny trener, poziom Czerczesowa
    Ten projekt musi trwać!

Legionista
    W pyrlandii twierdzą, że sędzia Frankowski sprezentował nam 1 pkt z Cracovią
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 25-02-2018 o 20:46

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    W pyrlandii twierdzą, że sędzia Frankowski sprezentował nam 1 pkt z Crakovią
    ogólnie jęk na ichniejszym forum - przekomiczny

Legionista Awatar Bonhart
    Obejrzalem skrot z ich meczu - alez ten Lech jest czerstwy obronie, Korona jechala z nimi jak z fura gnoju... Z reszta ich najlepsze akcje ofensywne tez chyba byly wrzucone z braku laku, jakies smutne strzaly prosto w bramkarza i w sumie tyle.

Cytat Zamieszczone przez Waldek_Legionista Zobacz posta
    Zamiast sprzedać po liściu swoim ulubieńcom wolą widzieć całe zło w sędziach. Tak nie lubiana Legia ma tylu kibicujących jej sędziów?!

Widać, że wygrywanie i zdobywanie trofeów przy zielonym stoliku tak im mocno weszło w krew, że inaczej nie potrafią

Legionista Awatar mski
    Jęk jękiem natomiast moim zdaniem faulu na Pazdanie w tamtej sytuacji nie było i Piatek powinien wyjść sam na sam z Moralesem. I tutaj trzeba podkreślić ze Pazdan po raz kolejny mógł zajebac na miarę straty trzech punktów.

Swoją drogą czy z Lechem nie jest tak ze oni jadą na fejmie występów w pucharze UEFA i meczu z Juve czy City? Według mnie oni są po prostu przereklamowanymi jednookim wśród ślepców i to taka średnia ligowa i nic poza tym. Cos jak Możdżeń potrafiący uderzyć z dystansu. Dwa mistrzostwa przez prawie dwie dekady, i to by było ma tyle. A umówmy się ze te mistrzostwa to moim zdaniem były jakieś wypadki i historie nie do powtórzenia co sezon. Reszta w czapkę. Zaryzykuje stwierdzenie, ze gdyby byli z jakiegoś mniejszego miasta to nie byliby nawet w tym samym miejscu co są. A jak czytam na ich forum ze to jest klub z największym potencjałem marketingowym i ogólnie największymi możliwościami w kraju to boje się ze dostanę skrętu kiszek ze śmiechu.

Legionista
    a jeszcze wczoraj u zachodnich:

Ta Legia taka straszna? Te transfery takie świetne? Eduardo cała połowa a gorzej niż Gytkjaer. Słabi są i do objechania za tydzień.

No faktycznie deklasują nas. Mają 2 pkt więcej.

Legionista Awatar b.
    Przecież u nas na forum po porażkach jest to samo

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    W pyrlandii twierdzą, że sędzia Frankowski sprezentował nam 1 pkt z Cracovią
    Zajrzałem z ciekawości do skrobiolubnych na forum i o sytuacji Pazdan - Piątek napisali 32 posty .

Legionista Awatar alfa
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Jęk jękiem natomiast moim zdaniem faulu na Pazdanie w tamtej sytuacji nie było i Piatek powinien wyjść sam na sam z Moralesem. I tutaj trzeba podkreślić ze Pazdan po raz kolejny mógł zajebac na miarę straty trzech punktów.

Swoją drogą czy z Lechem nie jest tak ze oni jadą na fejmie występów w pucharze UEFA i meczu z Juve czy City? Według mnie oni są po prostu przereklamowanymi jednookim wśród ślepców i to taka średnia ligowa i nic poza tym. Cos jak Możdżeń potrafiący uderzyć z dystansu. Dwa mistrzostwa przez prawie dwie dekady, i to by było ma tyle. A umówmy się ze te mistrzostwa to moim zdaniem były jakieś wypadki i historie nie do powtórzenia co sezon. Reszta w czapkę. Zaryzykuje stwierdzenie, ze gdyby byli z jakiegoś mniejszego miasta to nie byliby nawet w tym samym miejscu co są. A jak czytam na ich forum ze to jest klub z największym potencjałem marketingowym i ogólnie największymi możliwościami w kraju to boje się ze dostanę skrętu kiszek ze śmiechu.
    Co ty pieprzysz?

Zobacz, że Piątek wkłada nogę między nogi Pazdana i ten się o nią potyka. Każdy tylko patrzył na ręce, a faul jest na dole.

Legionista
    Swoją drogą to Piątek też "popracował" tą prawą ręką. Dał sędziemu możliwość gwizdnięcia. Spokojnie może się z tej decyzji wybronić.
    Ale wiadomo to było w meczu Legii, to trzeba robić aferkę. Ból dupy to ból dupy, nic się nie poradzi na to

Jak mi Remy imponuje ogólnie swoją grą, to w tej sytuacji trochę nonszalancko podszedł do tej akcji. Zamiast na sprincie biec do końca, aby pomóc Michałowi, to w pewnym momencie zwolnił. Powinien się liczyć z tym, że Pazdan może przegrać walkę o piłkę.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 25-02-2018 o 22:20

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Co ty pieprzysz?

Zobacz, że Piątek wkłada nogę między nogi Pazdana i ten się o nią potyka. Każdy tylko patrzył na ręce, a faul jest na dole.
    Nie widzę tej sytuacji w skrócie natomiast jak pamietam oglądając mecz byłem przekonany ze o faulu nie ma mowy. Jednak te powtórki moim zdaniem nie były tak przekonujące.

Legionista
    Sytuacja Pazdan-Piątek:

https://youtu.be/QyOfB-Mr0EA

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Co ty pieprzysz?

Przestań. Pazdan wpada w typa i się wywraca. Sędzia powinien puścić grę i tyle. Nikt nikomu nie wkładał nogi, no chyba, że sam Pazdan jak już leżał to jeszcze zahaczał.
    Jak dla mnie odbili się od siebie, Piątek ustał i powinien być puszczony przez czarnego. Tam nic nie powinno być gwizdane w tej akcji.

Legionista
    Nie ''ustał'' lecz stanął.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar alfa

Legionista Awatar Antares
    Co wy tutaj mówicie o sytuacji Pazdan - Piątek, poczytajcie lepiej komentarze z meczu Jaga-Lechia. Jak Musiał nie dał karnego za rękę Stolarskiego to wyzwiska na Legię, bo sędziują (i to Musiał) specjalnie przeciw Jadze, żeby Legii w tabeli nie przeskoczyła. Oczywiście drobnego szczegółu nie zauważyli, że im też Jaga na 5 punktów odjechała. No, ale oni tam chyba bardziej nas nienawidzą niż swoim kibicują, w sumie ich piłkarze jak zawsze się frajerzą, a więc całą nadzieja w Jadze.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Co wy tutaj mówicie o sytuacji Pazdan - Piątek, poczytajcie lepiej komentarze z meczu Jaga-Lechia. Jak Musiał nie dał karnego za rękę Stolarskiego to wyzwiska na Legię, bo sędziują (i to Musiał) specjalnie przeciw Jadze, żeby Legii w tabeli nie przeskoczyła. Oczywiście drobnego szczegółu nie zauważyli, że im też Jaga na 5 punktów odjechała. No, ale oni tam chyba bardziej nas nienawidzą niż swoim kibicują, w sumie ich piłkarze jak zawsze się frajerzą, a więc całą nadzieja w Jadze.
    Jednym słowem........patologia.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Jednym słowem........patologia.
    Z ich forum szczególnie Lecha to mało powiedziane. Jak Legia awansowała do LM to jakiś koleś napisał że tego cofnąć się nie da i że "może będą lecieć na jakiś mecz LM to samolot się rozpierdolila" to barany.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Z ich forum szczególnie Lecha to mało powiedziane. Jak Legia awansowała do LM to jakiś koleś napisał że tego cofnąć się nie da i że "może będą lecieć na jakiś mecz LM to samolot się rozpierdolila" to barany.
    Dobre też było, jak zaczęli pisać na swoich piłkarzy "grajki bez honoru", bo nie puścili Jagielloni meczu w końcówce o mistrzostwo. Chorzy, w sumie śmieszni - ludzie.
    #teamMioduski

Moim skromnym zdaniem też nie było faulu na Pazdanie.

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Dobre też było, jak zaczęli pisać na swoich piłkarzy "grajki bez honoru", bo nie puścili Jagielloni meczu w końcówce o mistrzostwo. Chorzy, w sumie śmieszni - ludzie.
    Tak mi się to spodobało, że od tamtego czasu mam to w sygnaturze
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Tak mi się to spodobało, że od tamtego czasu mam to w sygnaturze
    W pewnym sensie to nawet lubię zajrzeć na ich forum - kopalnia dobrego humoru i ciekawych cytatów

Jeszcze też dobre było, jak po wygranej z Nami 3:0 pisali, że jeszcze kilka punktów i mogą się koronować już w listopadzie
    #teamMioduski

Uprawnienia umieszczania postów