Strona 845 z 894 PierwszyPierwszy ... 345745795835841842843844845846847848849855 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,321 do 25,350 z 26799

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Antares
    Lech zagrał tak jakby żadnej przerwy nie było. Skład ten sam, taktyka miliona wrzutek do nikogo ta sama, problem z oddaniem celnego strzału w wyjazdowym meczu ten sam.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Co do Peszki: jeśli nie macie nic do chlania kopaczy to nie wymagajcie wyników, choćby w pucharach.

Legionista Awatar brachu
    Najlepsze w Poznaniu jest to ,ze pocieszenia zawsze szukaja w wynikach swoich mistrzowskich sezonow. Teraz ,ze tez tak zaczeli w 2015 i na wyjazdach mieli tez 7-8 remisow
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Najlepsze w Poznaniu jest to ,ze pocieszenia zawsze szukaja w wynikach swoich mistrzowskich sezonow. Teraz ,ze tez tak zaczeli w 2015 i na wyjazdach mieli tez 7-8 remisow
    Jak u nas zawsze się smęci, że wszystko nie tak, transfery nie takie, gra nie taka, a potem w ostatnich latach na koniec wszystko się dobrze kończy to tam jest odwrotnie. W przerwach pomiędzy sezonami balonik pompują niesamowicie, z ich wypowiedzi wynika, że za maks 3 lata finał LM będzie, a wszystko pęka jak na boisko wyjdą.

Ale i tak najlepszy są teksty, żeby Rutki wypieprzali, bo tylko wychowanków chcą sprzedawać i sobie kabzę nabijać, ale jak już dojdzie do transferu tego wychowanka to radość i pyszenie się jakby Messiego kupili.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jak u nas zawsze się smęci, że wszystko nie tak, transfery nie takie, gra nie taka, a potem w ostatnich latach na koniec wszystko się dobrze kończy to tam jest odwrotnie. W przerwach pomiędzy sezonami balonik pompują niesamowicie, z ich wypowiedzi wynika, że za maks 3 lata finał LM będzie, a wszystko pęka jak na boisko wyjdą.

Ale i tak najlepszy są teksty, żeby Rutki wypieprzali, bo tylko wychowanków chcą sprzedawać i sobie kabzę nabijać, ale jak już dojdzie do transferu tego wychowanka to radość i pyszenie się jakby Messiego kupili.
    dlatego nie moge sie docekac jak jutro naleje sobie kawy w pracy ;-)

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    dlatego nie moge sie docekac jak jutro naleje sobie kawy w pracy ;-)
    A Kawa o tym wie?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A Kawa o tym wie?
    oczywiscie ,ze wie. Nawet kiedys dostalem nagane za wyswietlenie na tv firmowej wyniki finalu pucharu Polski

Legionista Awatar Ivan Drugi
    „(...)Obie drużyny rozegrały dobry mecz. Arka miała swoją szansę w pierwszej połowie, a także kolejne w drugiej połowie, wszystkie po kontratakach. My także stworzyliśmy po przerwie dobre okazje. Uważam, że było to ciekawe spotkanie dla kibiców(...)”. Ciekawe jak według Nenada wygląda słaby mecz ?

Panowie bez podniety. To był pierwszy mecz po przerwie, mogą jeszcze odpalić. Ja bym ich nie lekceważył po pierwszej niespodziance.

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz?

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    „(...)Obie drużyny rozegrały dobry mecz. Arka miała swoją szansę w pierwszej połowie, a także kolejne w drugiej połowie, wszystkie po kontratakach. My także stworzyliśmy po przerwie dobre okazje. Uważam, że było to ciekawe spotkanie dla kibiców(...)”. Ciekawe jak według Nenada wygląda słaby mecz ?
    Bjelica chwalil ich nawet jak z pucharow odpadli... On zawsze peka z dumy, mowi ze bylo swietnie i juz za chwileczke, juz za momencik... I niech chlop tak trzyma - brawo Lech, oby tak dalej!

Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Panowie bez podniety. To był pierwszy mecz po przerwie, mogą jeszcze odpalić. Ja bym ich nie lekceważył po pierwszej niespodziance.

Wiadomo, ale poszydzić sobie zawsze można. Tak naprawdę jeszcze nie wiemy, kto jaką formę osiągnie na wiosnę. Kilka kolejek pokaże wyraźniej sytuację w tabeli poszczególnych drużyn. Jeden mecz, wtopa i wicelider ma do nas tylko 1 punkt straty.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 12-02-2018 o 13:00

Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta

Nie podniecam się i nie lekceważę tylko się dziwię . Rozumiem zdejmowanie presji z piłkarzy itp ale to co wygaduje trener Lecha jest zwyczajnie śmieszne .

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jeden celny strzał.

Jeszcze jutro Piast urywa punkty Jagiellonii i cała czołówka gra pod nas.
    Na chwilę obecną strzał życia Frankowskiego i Jaga prowadzi po pierwszej połowie

Legionista Awatar Jestem
    A Jaga nie poddała się trendowi i cwaniakuje ... 2 strzały = dwie bramki czy coś przeoczyłem?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Budyń_70
    Zgadza się, aczkolwiek w II połowie mieli mecz całkowicie pod kontrolą, prowadzili dwoma bramkami, więc się nie napinali na kolejne sytuacje.

Olimpia Elbląg
    Grzegorz Sandomierski zagra w CSKA Sofia.

Legionista Awatar grodzisk1
    Świetny tekst o prawach telewizyjnych, od sezonu 19/20.
    http://katowickisport.pl/pilka-nozna...0,1,12446.html

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Świetny tekst o prawach telewizyjnych, od sezonu 19/20.
    http://katowickisport.pl/pilka-nozna...0,1,12446.html
    Jak tak dalej pójdzie to może zostaną przy 16 klubach, zrobią ESA30 i nieco rozbudują PP? 18 zespołów w ekstraklapie to porażka organizacyjna i sportowa oraz prawdopodobnie finansowa. W pierwszej lidze jest obecnie jeden zespół który spełnia wymogi ekstraklapy a w ekstraklapie kilka sztuk funkcjonuje "na słowo honoru"

Edit: Ciekawe: "Kibice będą mogli zobaczyć mecz Cracovia - Legia Warszawa. Komisja Ligi przychyliła sie do wniosku Pasów i postanowiła zawiesić karę zamknięcia stadionu na okres sześciu miesięcy. "
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 14-02-2018 o 18:50

Edit: Ciekawe: "Kibice będą mogli zobaczyć mecz Cracovia - Legia Warszawa. Komisja Ligi przychyliła sie do wniosku Pasów i postanowiła zawiesić karę zamknięcia stadionu na okres sześciu miesięcy. "
    Cracovia właśnie rozpoczęła protest , będzie próba sił . No chyba że się szybko dogadają .

Legionista
    W całym tym zmianie systemu rozgrywek najbardziej ośmieszył się Boniek, aka Rudy z PZPN, który chciał w trakcie trwania rozgrywek zmienić ich zasady(na przęłomie października/listopada gadał, że może nikt z eklapy nie spadnie, a może jeden zespół[...] chciał ligę poszerzyć już od tego sezonu) Nigdzie tak tego się nie robi, ale Boniek nie zna własnych zasad.

Legionista Awatar Jestem
    No i mamy jednak ESA37 i o dziwo spadek nie dwóch a trzech drużyn! Podziału punktów oczywiście nie będzie. Jestem zaskoczony ale odetchnąłem z ulgą bo to lepsze na dzień dzisiejszy niż proste powiększanie do 18.
    Pozostaje oczywiście problem skąd oni wezmą trzy chętne i gotowe organizacyjnie kluby na tę wymianę, a poprzedni sezon udowodnił, że chętnych nie było zbyt dużo ...

Legionista
    IMO, przy pozostaniu 16 zespołów, to rozgrywanie rundy finałowej wydaje mi się mało sensowne, lepiej by było ten czas dać na odpoczynek i regenerację pucharowiczom, no ale liczba meczów w TV musi się zgadzać.

Podobno faworytem do praw TV jest Polsat z sublicencją dla TVP dla hitowych meczów( co mi się akurat podoba). Tylko obawiam się, że liga teraz będzie dużo słabiej opakowana. Przy NC+ wyglądało to jak w topowych ligach europy, a sami widzimy jak to wygląda przy meczach Pucharu Polski.

I dobrze, że Bońkowi nie udało się przeforsować swojego pomysłu z 18-drużynową ligą. Koronnym argumentem u niego zawsze była wielkość kraju, ale po co w tej lidze do Sandecji, Niecieczy czy nawet Wisły Płock gdzie stadion to wrak, a kibiców jak kot napłakał dorzucać kolejne kluby bez kibiców i stadionów jak Chojniczanka i Odra Opole (tutaj kibice są, ale stadionu nie ma)?

Przy następnej sprzedaży praw kiedy może zdążą się odbudować Widzew, ŁKS, Ruch, na wyższy poziom wskoczą Tychy czy Mielec, które mają stadiony i kibiców, kiedy może coś drgnie ze stadionami w Sosnowcu czy Katowicach to jak najbardziej można o te dwie drużyny powiększyć ligę, ale nie teraz.

A co do tych baraży, że mają do nich być dopuszczone drużyny z miejsc 3-6, które spełniają zaostrzone wymogi licencyjne to może być delikatny problem, bo połowa I ligi tych wymogów nie spełnia, a więc co tutaj wgl dyskutować o powiększeniu Ekstraklasy.

Legionista
    A co do tych baraży, że mają do nich być dopuszczone drużyny z miejsc 3-6, które spełniają zaostrzone wymogi licencyjne to może być delikatny problem, bo połowa I ligi tych wymogów nie spełnia, a więc co tutaj wgl dyskutować o powiększeniu Ekstraklasy.
    Za to jak już Widzew doczołga się do zaplecza, i jako jedyny będzie spełniał wymogi licencyjne dla Eklapy(bo obiekt piekny mają) to zajmując 15 miejsce awansuje do eklapy.

Wisła Płock będzie miała nowy stadion, Pogoń tak samo. Oba będą raczej małe. Kiedyś oglądałem wywiad z kimś z Niemiec, właśnie o przebudowywaniu stadionów. Powiedział jedną rzecz, na którą u nas nie zwraca się uwagi. Tzn. u nas się buduje stadion na frekwencje obecne, u nich na takie, jakie przewidują z 10 lat w przód. Wcale to nie oznacza, że jak jakiś klub sobie policzył, że za 8 lat będzie miał 30k na stadionie, a teraz przychodzi 10, to już teraz stanie 30 tysięcznik. Teraz stanie stadion na 10 tysięcy, ale tak zaprojektowany, żeby łatwo było zwiększyć liczbę miejsc, przebudować trybunę, etc.

Stawianie molochów w klubach gdzie ten stadion będzie zapełniony raz do roku jest bezsensu. Widać po Lechii czy Śląsku, że te stadiony na ich potrzeby są 3 x za duże. Lepiej mieć mniejszy, ale wypełniony stadion niż molocha gdzie jak przyjdzie nawet 10 tysięcy to wygląda jakby pusty był.

Legionista Awatar Runi
    Stawianie molochów w klubach gdzie ten stadion będzie zapełniony raz do roku jest bezsensu. Widać po Lechii czy Śląsku, że te stadiony na ich potrzeby są 3 x za duże. Lepiej mieć mniejszy, ale wypełniony stadion niż molocha gdzie jak przyjdzie nawet 10 tysięcy to wygląda jakby pusty był.
    Wygląd ,wyglądem.
    Dochodzą jeszcze głównie kwestie utrzymania.

No i mamy jednak ESA37 i o dziwo spadek nie dwóch a trzech drużyn! Podziału punktów oczywiście nie będzie. Jestem zaskoczony ale odetchnąłem z ulgą bo to lepsze na dzień dzisiejszy niż proste powiększanie do 18.
    Pozostaje oczywiście problem skąd oni wezmą trzy chętne i gotowe organizacyjnie kluby na tę wymianę, a poprzedni sezon udowodnił, że chętnych nie było zbyt dużo ...
    Większa liga, bierzemy 2 zespoły z 1 ligi - źle
    Rozmiar ligi ten sam, spadają 3 drużyny, wjeżdżają 3 drużyny z 1 ligi - niesamowite rozwiązanie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jedyne co było podniosło poziom tej ligi to 12 zespołowa liga najpierw dwie rundy każdy z każdym = 22 kolejki potem podziały po 6 i kolejne dwie rundy. to da w sumie 32 kolejki - więc sporo grania.
    Do tego 2 spadają, trzecia baraż więc w dolnej do końca byłaby walka
    Na górze też.
    Bez dzielenia punktów.

Wiadomo - nie do ogarnięcia u nas bo się słabe kluby na to nie zgodzą jakby było 4 mniej nagle do tańca.
    Nie mamy tylu piłkarzy aby utrzymywac 16 zespołów a co dopiero 18.

Wystarczyłoby wyjebać z obecnej ligi Płock, Nieciecze, Sandecje i Piasta.

Mniejsza liga, mniej "miejsc do pracy" - większa selekcja piłkarzy. Tylko to podniesie poziom.

A i telewizyjnie można byłoby to sprzedać:
    Piątek 20:00
    Sobota 16:00
    Sobota 18:00
    Niedziela 15:30
    Niedziela 18:00

wyjebać piątkowy i poniedziałkowy o 18 i sobotni o 20:00
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jedyne co było podniosło poziom tej ligi to 12 zespołowa liga najpierw dwie rundy każdy z każdym = 22 kolejki potem podziały po 6 i kolejne dwie rundy. to da w sumie 32 kolejki - więc sporo grania.
    Do tego 2 spadają, trzecia baraż więc w dolnej do końca byłaby walka
    Na górze też.
    Bez dzielenia punktów.

Wiadomo - nie do ogarnięcia u nas bo się słabe kluby na to nie zgodzą jakby było 4 mniej nagle do tańca.
    Nie mamy tylu piłkarzy aby utrzymywac 16 zespołów a co dopiero 18.

Wystarczyłoby wyjebać z obecnej ligi Płock, Nieciecze, Sandecje i Piasta.

Mniejsza liga, mniej "miejsc do pracy" - większa selekcja piłkarzy. Tylko to podniesie poziom.

A i telewizyjnie można byłoby to sprzedać:
    Piątek 20:00
    Sobota 18:00
    Niedziela 15:30
    Niedziela 18:00

wyjebać piątkowy i poniedziałkowy o 18 i sobotni o 20:00
    No i więcej pieniędzy dla klubów, może trochę większe pieniądze za prawa do transmisji. Tak jak kiedyś byłem sceptyczny tak teraz myślę, że to chyba najbardziej optymalny pomysł.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar deszcz
    I 4 mecze z takim Lechem albo Jagiellonią w sezonie? Może i pod względem poziomu to dobry pomysł, ale kibolsko słabo.
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Uprawnienia umieszczania postów