Strona 844 z 887 PierwszyPierwszy ... 344744794834840841842843844845846847848854 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,291 do 25,320 z 26600

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Stout
    Tak się kończy blatowanie z pseudodziennikarzami.

A peszkin i tak hvj.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Tak się kończy blatowanie z pseudodziennikarzami.

A peszkin i tak hvj.
    Jakby mieli oni jaja to by po takiej akcji w tym pseudo radiu, olali by oni ten twór Stanowskiego, ale jak znam życie nie będzie żadnej reakcji.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Stout
    Oczywiście.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Czyli co, on nie wiedział, że to idzie w eter? Zadzwonił znajomek dziennikarz to sobie gadał, i wyszło jak wyszło?
    Co nie zmienia faktu, że piłkarz po meczu powinien wypoczywać i się regenerować a nie chodzić na czworaka 3 godziny po zejściu z boiska.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Czyli co, on nie wiedział, że to idzie w eter? Zadzwonił znajomek dziennikarz to sobie gadał, i wyszło jak wyszło?
    Co nie zmienia faktu, że piłkarz po meczu powinien wypoczywać i się regenerować a nie chodzić na czworaka 3 godziny po zejściu z boiska.
    Po pierwsze mówimy tu o Peszce, czyli starym piłkarskim pijaku Po drugie, kolejny mecz ma za tydzień, po trzecie robił to po meczu a nie przed. W skrócie jebac go
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Ten pajac Peszkin i tak nie zasłużył sobie na nic innego niż darcie łacha. Bardziej jestem zażenowany tą reakcją obronną Wiśniowskich i Basałajów na twitterku. A Sławka jebaċ. i tak chüj z niego, nie kadrowicz.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Ten pajac Peszkin i tak nie zasłużył sobie na nic innego niż darcie łacha. Bardziej jestem zażenowany tą reakcją obronną Wiśniowskich i Basałajów na twitterku. A Sławka jebaċ. i tak chüj z niego, nie kadrowicz.
    Ty sobie jaja robisz. Są zasady których się po prostu nie przekracza. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Ci znajomych którzy będą nagrywać Ciebie po pijaku, a potem to upubliczniać
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Poziom Stanowski. Odjebali mu straszny numer i jeszcze dalej podpuszczają ... eh. Szczególnie , ze peszko zagral kapitalny mecz (widziałem fragmenty zastrzegam).

Legionista Awatar Jestem
    Niech rzuci kamieniem pierwszy ten co nigdy się nie uwalił w trupa i nie gadał głupot! Tyle, że my to nie reprezentanci Polski z pensją około 50k miesięcznie w klubie ... a hieny to hieny, szczególnie od tęczowej parówy! Są warci siebie i tyle ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar ZwolSon
    Chwilę wcześniej dzwonili do Żelka Żyżyńskiego i jak się chce to da się i o 1 w nocy pogadać fajnie nie robiąc z siebie *******.
    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Legionista Awatar b.
    To, że ten ****** Peszko był najebany to w sumie nic złego. Ja jestem zdania, że piłkarz zawód jak każdy inny i też ma prawo przy sobocie, po meczu się najebac. Oczywiście jak ma mózg zamiast siana we łbie, to po porażkach czy słabej grze nie będzie chlał na mieście, a w domowym zaciszu.

Druga sprawa - patrz komu ufasz. Sądząc po rozmowie, ten redaktorek od weszlaków z Peszko są kumplami. Ja bym nie chciał, żeby mnie ziomek po pijaku (choć w sumie nie pamietam juz kiedy bylem najebany) nagrywal i to upubliczniał, no ale nie sądzę, żebym z kimś takim imprezował. Także Peszko sam jest sobie winny.

Trzecia sprawa - zachowanie weszlaków mega chuujowe, promocja swojego radia kosztem kolegi. No ale czego się po weszlakach spodziewać?

No i czwarta sprawa - bardzo dobrze, że trafiło akurat na tego pedala Peszkę. Niech ginie
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Pytanie , kiedy dzwonić do Peszki i mieć pewność że nie jest pijany ? Godzinę przed meczem ?

Legionista
    Z tego co piszą, to Peszko myślał, że rozmawia z Wiśniowskim z PZPN-u, a nie ze Szczygielskim z Weszło. Po prostu był zbyt nawalony, żeby dotarło do niego jak się przedstawiał rozmówca i sam sobie ubzdurał, że to jest "Wiśnia". Tak więc niby zażyłe stosunki redaktora i piłkarza wynikające ze sposoby prowadzenia rozmowy wcale nie musiały być faktem, a co za tym idzie niekoniecznie trafne są analogie do koleżeńskich relacji. Jednak na pewno nie w porządku jest dzwonienie i dawanie rozmowy na antenę bez uprzedniego uzyskania na to zgody i co do tego nie powinno być wątpliwości.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Zadzwonił do niego ziomek dziennikarz to czemu miał nie odebrać? Ta sytuacja pokazuje tylko jak żenującym tworem będzie to radio.
    Co kto lubi, wesołe mają te radio czasami się można pośmiać.

Dużo goli w tej kolejce, ale większość po błędach bramkarzy. Dahne z Górnikiem dwie kompromitacje, Leciejewski z nami bezsensowny karny, Gliwa z Pogonią dwie szmaty, Kuciak fatalne rozpoczęcie gry i potem bezsensowne wyjście, a teraz Trela strzela gola Kaczarawą.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 11-02-2018 o 14:45
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Dla mnie ten numer ze Sławkiem jest żenujący i nie darzę go sympatią ale też nic do niego nie mam no i jeszcze te śmiechy podczas rozmowy... Oni są upośledzeni. Chociaż w sumie to nie bo takiemu człowiekowi się współczuje, a im nawet współczuć nie wypada. Takich to chciałoby się tylko napier*alać po pysku.

Legionista Awatar Alek
    Dla mnie to wszystko towarzystwo wzajemnej adoracji.
    Osobiście uważam, że zawodowy sportowiec powinien marginalne spożywać alkohol.
    Niby ktoś napisze, że jak dobrze gra to ma prawo się napić . Otóż nie, bo powinien cała swoją postawą dawać przykład młodym sportowcom, jak powinni się zachowywać, odżywiać itp. To wszystko wchodzi w skład profesjonalizmu.
    Bo jak przykładem dla młodzików Lechii może być najebus?
    Inna sprawą jest, że cała ta klika, czyli weszło albo inni dziennikarze zrobili sobie beke z tego człowieka.
    Wydając jakieś memy z tym alkusem w roli głównej, inna sprawa że żyjemy w kraju gdzie jest przyzwolenie na picie i wszystko się kręci wokół butelki.
    Zamiast pokazywać młodym ludziom filmy z racjonalnym odżywianiem czy robiąc kampanie na rzecz promocji sportowego trybu życia promują takie gowno.

Legionista Awatar Antares
    Dla tych, którzy pamiętają starsze czasy pewnie czymś normalnym jest, że piłkarz pije, bo kiedyś to chyba nawet taka moda była. Ciągle czytając wywiady można wyczytać, że kiedyś pili wszyscy i to było coś normalnego. Jednak teraz piłka poszła mocno w stronę fizyczności i zwraca się uwagę na każde detale, diety, srety, odpowiedni sen, odnowa itd. to chyba zalanie się w trupa po pierwszym meczu w tym roku to chyba coś nie tak. I mowa przecież tutaj o zawodniku, który ma realne szanse na wyjazd na MŚ.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar CW(L)KS
    Zgodnie z zasadą "Nieważne jak, ważne żeby mówili". Pomijając fakt, że takich rzeczy po prostu z zasady sie nie robi i że z drugiej strony Peszka akurat bym nie żałował, to osiągnęli co chcieli. O tym sie mówi i pisze. Weszlaki to jednak kombinatorzy 😀

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
    Jednak na pewno nie w porządku jest dzwonienie i dawanie rozmowy na antenę bez uprzedniego uzyskania na to zgody i co do tego nie powinno być wątpliwości.
    Rzekomo dzwonili wcześniej upewniając się czy jest z tym ok (i co nie zorientowali się, że Peszko jest pijany?)
    Ewidentnie przeholowali.

Legionista Awatar Chmielo
    Przecież od lat właśnie w ten sam sposób promują tą chlejącą patologię jako coś fajnego. W Łączy nas Piłka, wywiadach na Weszło, czy dumnych wspominkach o lądowaniu na wytrzeźwiałce. Peszkin tamto, Peszkin sramto...

Temu przygłupowi ten wizerunek po prostu pasuje.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar mski
    Ogląda ktoś mecz Lecha i może coś powiedzieć na temat ich gry? Bo póki co wynik dla nas korzystny.

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Ogląda ktoś mecz Lecha i może coś powiedzieć na temat ich gry? Bo póki co wynik dla nas korzystny.
    Nic nie grają. Przy odrobinie szczęścia Arka mogła prowadzić po ładnej akcji i strzale Zarandii. Druga połowa to już taktyka balonów w pole karne Gdynian i liczenie na przypadkowy ształ. Generalnie ten sam piach jak w poprzednim roku.
    A Melanż Trwa...

Obie drużyny grają tak, że aż oczy krwawią, ale Arka miała 2 świetne akcje, które powinny zakończyć się golem. W pierwszej połowie Lech oddał 1 strzał na bramkę i do tego niecelny.

Legionista
    Nie ma bata, żeby Lech nie zdobył mistrzostwa w tym roku. Oddają 2 celne strzały na bramkę, a ich główną taktyką na mecze są zaskakujące wrzutki w pole karne z różnych części boiska. To jest drużna, to jest trener, to jest futbol na mistrzowskim poziomie.

---------

Bardzo kunktatorski jest tech Lech Bjelicy. W 22 meczach mają aż 10 remisów. Na wyjeździe nie wygrali od sierpnia, a za tydzień przyjeżdża do nich ambitna i dobrze ostatnio grająca Pogoń. Zobaczymy, jak to będzie.

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Nie ma bata, żeby Lech nie zdobył mistrzostwa w tym roku. Oddają 2 celne strzały na bramkę, a ich główną taktyką na mecze są zaskakujące wrzutki w pole karne z różnych części boiska. To jest drużna, to jest trener, to jest futbol na mistrzowskim poziomie.
    Jeden celny strzał.

Jeszcze jutro Piast urywa punkty Jagiellonii i cała czołówka gra pod nas.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Jestem
    Napiszę wprost, dzisiaj rozpiździlibyśmy obydwa zespoły bez problemu, Zagłębie zresztą pewnie też by to z nimi zrobiło.

Jeszcze tylko Jaga niech da ciała i będzie miło
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Drużyna grająca w Poznaniu idzie na mistrza. Tylu dziennikarzy nie może się mylić

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jak to dobrze że nie mamy z kim przegrać tego mistrzostwa. Dajcie nam jakiegoś rywala
    Dobrze, że w Poznaniu jest jeszcze większy wuefista niż u nas. Mogą zarobic na Gumnym i 10mln....i tak mamy spokój bo nigdy nie nauczą się ich mądrze wydawać.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jeden celny strzał.
    Fakt, przepraszam, że pomnożyłem ich celne strzały razy dwa.

Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Drużyna grająca w Poznaniu idzie na mistrza. Tylu dziennikarzy nie może się mylić
    Właśnie dzisiaj czytałem tekst Włodarczyka w Przekręcie Sportowym typującym Lecha na mistrza, bo mają świetne letnie transfery, kolektyw który się zazębił, a w rewolucja kadrowa w Legii odbije się na jakości zgrania

Właśnie w tle zaczyna mi się czołówka Ligi + Ekstra. Jezu, jak ta gówniana kopanina jest pięknie opakowana, zawsze mnie to zadziwia.

edit:

Gumny właśnie powiedział, że Lech stworzył sobie bardzo dużo dobrych sytuacji strzeleckich....
    No i powiedział, że latem chce ten transfer dobić. Moim zdaniem powinien jeszcze z rok posiedzieć w Eklapie, nabrać trochę krzepy, bo ofensywni zawodnicy Bundesligi będą z nim robić co będą chceli.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 11-02-2018 o 19:18

Legionista Awatar grodzisk1
    Co do pyr: powalczą o 2. miejsce. Z Trałką i Bielicą to ekipa przegrywów.
    Co do Peszki: jeśli nie macie nic do chlania kopaczy to nie wymagajcie wyników, choćby w pucharach.

Uprawnienia umieszczania postów