Strona 843 z 887 PierwszyPierwszy ... 343743793833839840841842843844845846847853 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,261 do 25,290 z 26600

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar Stout
    No troche poczytałem w tym temacie.Mam zainstalowaną jako dodatek do Chrome,ktorej używam na codzień Jakieś rady jak to sensownie ogarnąć?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Ale jak Hola jest wyłączona to cały czas jest niebezpieczna?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Ale jak Hola jest wyłączona to cały czas jest niebezpieczna?
    Ale co to znaczy "wyłączona" w dzisiejszych czasach?
    Ta w systemie działa jako serwis/usługa i jak zwykle mało kto wie co toto robi nocami i w wolnych chwilach.. Ta z pluginu powinna być bezpieczniejsza ale jest aktywna jeśli przeglądarka jest otwarta, ergo dla Holi mam osobną przeglądarkę, to taka lekka paranoja admina który nie lubi nieproszonych gości
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    No dobra a da się to odinstalować?

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Ale co to znaczy "wyłączona" w dzisiejszych czasach?
    Ta w systemie działa jako serwis/usługa i jak zwykle mało kto wie co toto robi nocami i w wolnych chwilach.. Ta z pluginu powinna być bezpieczniejsza ale jest aktywna jeśli przeglądarka jest otwarta, ergo dla Holi mam osobną przeglądarkę, to taka lekka paranoja admina który nie lubi nieproszonych gości
    No nie wiem czy to paranoja - ja bym nazwał to zdrowym rozsądkiem.
    Ja generalnie staram się do minimum ograniczyć dodatki do przeglądarki - mam jedynie dwa adblocki (ale 4 razy sprawdzone przed instalacji).

Swoją drogą - kurde ale to się zmieniło od lat 90tych kiedy człowiek surfował na Navigatorze i o żadnych wormach nie słyszał...

Legionista Awatar Cielo
    Dzięki za rady, tylko kwestia tego, że na telefonie nie można chyba instalować dodatków do przeglądarek :P
    Oby to Dailymotion działało normalnie...
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Dzięki za rady, tylko kwestia tego, że na telefonie nie można chyba instalować dodatków do przeglądarek :P
    Oby to Dailymotion działało normalnie...
    No ale przecież mozesz mieć włączonego VPN z poziomu systemu telefonu - IOS, czy tam Andorida
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Cielo
    To prawda, mam też loginy na c+sport.pl, tylko z tego co wiem, żeby oglądać na tej stronce trzeba być w PL/polski VPN, a polskiego VPNa ze świecą szukać - same USA, Rosja, itd.
    No nic, mam nadzieję, że ten Daily da rade
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar Jestem
    No dobra a da się to odinstalować?
    Oczywiście, jak wszystko i akurat Hola robi po sobie porządki w miarę dobrze po deinstalacji, choć warto tak czy inaczej co jakiś czas czyścić rejestry.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    To jeszcze pytanie do Tomiego. Każda Opera ma wbudowany VPN, czy trzeba jakąś specjalną wersję ściągać?

Ogólnie to dzięki Panowie, a zwłaszcza Jestem!!

Morterator Awatar mort
    K...wa, myślałem, że co najmniej Lech wziął Ronaldo a Wisła Messiego, że tu takie ożywienie

Won mi stąd na forum dla komputerowców czy innych psycholi
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Tomi
    To jeszcze pytanie do Tomiego. Każda Opera ma wbudowany VPN, czy trzeba jakąś specjalną wersję ściągać?

Ogólnie to dzięki Panowie, a zwłaszcza Jestem!!
    Wbudowany, włączasz w ustawieniach zaawansowanych przeglądarki i potem na górze masz przełącznik do VPN, tak jak na screenie.

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym Skarb Kibica.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Wisła Płock powinna już prowadzić 2-0, ale ich nowy bramkarz Dahne, jest jeszcze gorszy niż Kiełpin, i walnął dwa farfocle(ten drugi to już jest kompromitacja, ale może komentatorzy mają rację, że po prostu go stres zżera) i jest 2-2.

Piękny gol na 3-2 dla Wisły, co ważne dla nas, Michalak z asystą drugiego stopnia

Michalak kończy mecz na 80 minucie. Bardzo dobry mecz Michalaka, nawet przyjął kierunkowo piłkę, co u naszych młodzieżowców raczej nie takie częste.

i Mamy 4-2 Dla Płocka. Górnik ma największą liczbę straconych goli w lidze(36, o dwa więcej stracone niż d ruga pod tym względem Pogoń)
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 09-02-2018 o 18:41

Michalak pobiegł strzelił, reszta meczu 0, Bochniewicz.... Mniej niż zero, dzięki Bogu nie przyszedł do nas. Kurzawa tyle że wszedł. O czym my mówimy ten Górnik to **** nie drużyna. Oni chcą się o mistrza bić. W Płocku Furman jak profesor rozgrywa piłkę, gdyby nie padał jak ostatnia **** przy każdym fizycznym kontakcie to bym powiedział że dobry piłkarz.

Zrobimy tą ligę bez poślizgu.

Bardzo dobry mecz Michalaka ale ubaw, jedna akcja, raz pobiegł do kapitalnego podania i wykończył po krótkim. A potem wielkie nic.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Michalak pobiegł strzelił, reszta meczu 0, Bochniewicz.... Mniej niż zero, dzięki Bogu nie przyszedł do nas. Kurzawa tyle że wszedł. O czym my mówimy ten Górnik to **** nie drużyna. Oni chcą się o mistrza bić. W Płocku Furman jak profesor rozgrywa piłkę, gdyby nie padał jak ostatnia **** przy każdym fizycznym kontakcie to bym powiedział że dobry piłkarz.

Bardzo dobry mecz Michalaka ale ubaw, jedna akcja, raz pobiegł do kapitalnego podania i wykończył po krótkim. A potem wielkie nic.
    Wielkie nic? Kilka razy ładnie się pokazał na skrzydle, miał udział przy drugiej bramce. Fajne nic.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Wielkie nic? Kilka razy ładnie się pokazał na skrzydle, miał udział przy drugiej bramce. Fajne nic.
    Żartujesz sobie chyba? Co to za określenie że ładnie się pokazał? Gość nic nie grał. Poszedł ostro do kapitalnego podania z tym że przeciwnik biegł jak z 100 kilowym plecakiem. Bramkarz rzucił się w dobrą stronę i przeszło mu między rękami. Normalny bramkarz może i by to wyjął.

Wiedziałem że będzie już chwalenie i ojeju jaki on dobry. Przecież on po tej bramce nie zrobił NIC.

Dajcie spokój. Przecież to jeden sprint w całym meczu i tyle.

Legionista Awatar Raffels
    Żartujesz sobie chyba? Co to za określenie że ładnie się pokazał? Gość nic nie grał. Poszedł ostro do kapitalnego podania z tym że przeciwnik biegł jak z 100 kilowym plecakiem. Bramkarz rzucił się w dobrą stronę i przeszło mu między rękami. Normalny bramkarz może i by to wyjął.

Wiedziałem że będzie już chwalenie i ojeju jaki on dobry. Przecież on po tej bramce nie zrobił NIC.

Dajcie spokój. Przecież to jeden sprint w całym meczu i tyle.
    Całe szczęście mamy takich ekspertów jak ty, którzy każdego wyjaśniają.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Całe szczęście mamy takich ekspertów jak ty, którzy każdego wyjaśniają.
    To nie chodzi o to że ekspert. Ale strzelił ładnego gola po fajnym rajdzie i wspaniałym podaniu. Pomyślałem OK zobaczymy co będzie dalej...... i nie było nic, gość znikł z boiska. Pomyślałem że już na bank będą z niego robić bohatera i wspaniały talent. A jak i ktoś się znalazł. Obejrzyj ten mecz od deski do deski jeszcze raz. Michalaka nie było na boisku po bramce, po prostu 0, to samo Kurzawa którego wspominałem że fajnie by było żeby przyszedł do L, a jak wszedł to po 5 minutach i może 3 kontaktach z piłką nic nie zrobił. A mało tego, górnik miał wolny 25 metrów od bramki i nie dają wykonywać go dla najlepszego asystującego z rzutów wolnych w lidze tylko jakiś wolsztyński kopię. Przecież to żart. Jeszcze nowy nabytek na obronie górnika, totalne 0 nawet -1 bo asystował dla przeciwnika w polu karnym (sic!).

Oglądałem cały mecz bo chciałem zobaczyć potencjalnego konkurenta plus kilku Legionistow, zobaczyłem gównianego górnika i solidną Wisłę bez bramkarza i z Furmanem który dyktuje tempo..... ale pada jak leszcz.

Legionista Awatar Antares
    Ogólnie w tej Wiśle jak na swoje finanse i warunki (kibiców prawie brak, stadion chyba obecnie najgorszy w lidze) robią dobrą robotę. Skład też mają jak Górnik oparty na młodych zawodnikach. Łasicki, Szymański, Reca, Dźwigała, Michalak do tego przecież nie taki stary Furman. Mają tylko 3 punkty mniej od Górnika, a pewnie gdyby nie babol za babolem Kiełpina jesienią to mogło być ich więcej. No, ale ten jego następca to jeszcze lepszy kozak.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Szawar

Odważne stwierdzenie po ledwie rozegranych dwóch meczach pierwszej kolejki rundy wiosennej.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Odważne stwierdzenie po ledwie rozegranych dwóch meczach pierwszej kolejki rundy wiosennej.
    Przesadziłem trochę. Za dużo browarów wczoraj. Zobaczymy dzisiaj co pokaże ekstraklasa, ciekawi mnie Cracovia Probierza.

Legionista Awatar CW(L)KS
    Coś czuje że Pogoń sie utrzyma. Ostatnie trzy kolejki Z-Z-Z. I dobrze, Pogoń to Pogoń.

Legionista Awatar mski
    Ekstraklasowy piłkarz w pełnej krasie. Jak można być takim głąbem żeby odbierać telefon w takim stanie. Steeven byłby z niego dumny

https://twitter.com/grzesiu_allen/st...87919511572480

Peszko wiedział, że dzwonią z radia i jest na żywo?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Ekstraklasowy piłkarz w pełnej krasie. Jak można być takim głąbem żeby odbierać telefon w takim stanie. Steeven byłby z niego dumny

https://twitter.com/grzesiu_allen/st...87919511572480
    Zadzwonił do niego ziomek dziennikarz to czemu miał nie odebrać? Ta sytuacja pokazuje tylko jak żenującym tworem będzie to radio.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Peszko wiedział, że dzwonią z radia i jest na żywo?
    Nie zdziwiłbym się, gdyby tak było.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Zadzwonił do niego ziomek dziennikarz to czemu miał nie odebrać? Ta sytuacja pokazuje tylko jak żenującym tworem będzie to radio.
    Żenujący, nie żenujący, ale dobre jaja, reprezentant po meczu nachlany jak świnia.

Legionista Awatar Jestem
    Żenujący, nie żenujący, ale dobre jaja, reprezentant po meczu nachlany jak świnia.
    A ja nie mam pojęcia kogo bardzie zhejtować, prostaka-piłkarza czy hienę dziennikarską?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A ja nie mam pojęcia kogo bardzie zhejtować, prostaka-piłkarza czy hienę dziennikarską?
    Chyba jednak hienę, przypomnę tylko, że Peszko był PO MECZU (chociaż ćwoka nie trawię).
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Uprawnienia umieszczania postów