Strona 811 z 915 PierwszyPierwszy ... 311711761801807808809810811812813814815821861911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24,301 do 24,330 z 27436

Wątek: Ekstraklasa

Gintleman Awatar księciuniu
    Dobrze że poznańska lokomotywa nam na starcie za bardzo nie uciekła ; )
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Ledwie przystanek dalej

Legionista
    Korona Lattieriego nieźle się zaprezentowała. Jeżeli któraś z drużyn zasługiwała z gry na zwycięstwo, to właśnie ekipa z Kielc. Nie wiem na ile to wina Zagłębia a na ile zasługa Korona....

Ogólnie to jak widać, spadkowicze z 3 bundesligi, i tzw. szrot z 3 ligi hiszpańskiej wystarcza na ekstraklasę. Zarówno Kiko Ramirez jak i Gino Lattieri, wyśmiani i skazani na pożarcie jeszcze zanim poprowadzili pierwsze treningim, jako tako w tą ekstraklapę wejście mają.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Korona Lattieriego nieźle się zaprezentowała. Jeżeli któraś z drużyn zasługiwała z gry na zwycięstwo, to właśnie ekipa z Kielc. Nie wiem na ile to wina Zagłębia a na ile zasługa Korona....

Ogólnie to jak widać, spadkowicze z 3 bundesligi, i tzw. szrot z 3 ligi hiszpańskiej wystarcza na ekstraklasę. Zarówno Kiko Ramirez jak i Gino Lattieri, wyśmiani i skazani na pożarcie jeszcze zanim poprowadzili pierwsze treningim, jako tako w tą ekstraklapę wejście mają.
    Ale gdzie ten szrot z tej 3 ligi? Prawie cały skład to zawodnicy, którzy już w Koronie byli i mając ważne kontrakty nie udało się im ich wyzbyć. Nie rozumiem tego klubu.

Z tych lig niemieckich to tylko bramkarz był, którego akurat CV dosyć sensownie wyglądało (ostatnio był rezerwowym bramkarzem K'lautern). Kovacević przyszedł z Bośni, a Jukić z Chorwacji. Argyris, Burdenski, Gardawski, Barry i Hamrol to wynalazki z lig regionalnych, ale żaden nie zagrał.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Jaroszyński z Cracovii już oficjalnie w Chievo Verona.Tymczasem Marcin Robak wysiada z poznańskiej lokomotywy do wrocławskiego zoo.Lada moment podpisze kontrakt.

Olimpia Elbląg
    Robak przechodzi testy medyczne w Śląsku Wrocław, natomiast austriacki pomocnik Dominik Hofbauer dostał od Arki zgodę na testy medyczne w St.Polten. 26-letni piłkarz chce rozwiązać kontrakt z klubem i wrócić do ojczyzny z powodów rodzinnych.

Olimpia Elbląg
    Obrońca Inaki Astiz przechodzi testy medyczne przed transferem do Pogoni Szczecin, natomiast z Wisły Kraków odchodzi Semir Stilić.
    Ostatnio edytowane przez Meazza ; 20-07-2017 o 16:33

Legionista
    Sandecja wciąż pozostaje klubem, który nigdy nie przegrał meczu w Ekstraklasie, mało tego, nigdy też nie stracili gola!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Sandecja wciąż pozostaje klubem, który nigdy nie przegrał meczu w Ekstraklasie, mało tego, nigdy też nie stracili gola!
    Tyle, że ta statystyka przecież działa także w drugą stronę.

Legionista
    Dzisiejszy mecz Sandecja - Arka... dramat. Ta liga powinna byc max 12 zespolowa jesli takie kluby w niej sie znajduja.

Stechert Gruppe kupuje za 40 mln zł Wisłę, może nam się w końcu wykrystalizują cztery zespoły (my, Lech, Lechia, Wisła), które będą walczyć o mistrzostwo bez niespodzianek typu Piast, Jaga czy inna Cracovia.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Dzisiejszy mecz Sandecja - Arka... dramat. Ta liga powinna byc max 12 zespolowa jesli takie kluby w niej sie znajduja.
    Podpisuję się pod tym Skusiłem się wczoraj na oglądanie tego spektaklu na Eurosport2. Stracone 2h życia, poziom jak w A klasie. A na marginesie to niezła napinka szła na Nas w tej Niecieczy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Tyle, że ta statystyka przecież działa także w drugą stronę.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Stechert Gruppe kupuje za 40 mln zł Wisłę, może nam się w końcu wykrystalizują cztery zespoły (my, Lech, Lechia, Wisła), które będą walczyć o mistrzostwo bez niespodzianek typu Piast, Jaga czy inna Cracovia.
    Oby, Legia potrzebuje silnej ligi, aby iść do przodu. Do tych 4 dodać Śląsk, Jagę, Zagłębie i kogoś ze Śląska aby walczyli o miejsca 4-8 i naciskali wspomniane 4 kluby. Mamy dobry okres dla piłki, głównie reprezentacyjnej, ale LM dla Legii również może być początkiem czegoś fajnego. Jak repra osiągnie sukces na MŚ w Rosji, nasze kluby zagrają dwa sezony w pucharach z sukcesami (minimum wyjście z grupy LE) to może polecieć kasa od sponsorów. W Polsce żadna drużyna nie ma globalnego sponsora, bo są jeszcze za mało medialne w Europie.
    Ostatnio edytowane przez Muppet_Show ; 22-07-2017 o 11:20

Legionista Awatar Jestem
    Sprzedaż Wisły to interes życia dla TSW, zainwestowali 5 mln (głównie kredyt) a ciepłą rączką dostają 16 mln (40% oni a pozostała 60% z 40 mln dostaje Cupiał).
    Inna sprawa, że na kilometr widać conajmniej "ciekawe" sprawy. Wystawili ofertę, a audyt dopiero ma się odbyć, to jakaś masakra biznesowa - to pewnie chodzi o deadline 23 lipca.
    Podejrzewam w tej sprawie pojawienie się z czasem jeszcze wielu ciekawych informacji.

Z drugiej strony, jeśli ta oferta kupna Wisły za 40 mln nie ma drugiego dna, to oznaczałoby to, że "akcje" ekstraklapy idą w górę i można się spodziewać kolejnych przejęć. Dla nas to dobra wiadomość ponieważ potrzebujemy konkurencji, musimy sprzedawać zawodników za większą kasę niż teraz oraz potrzebna nam jest wyższa pozycja w rankingu lig. Nie wiem czy na dłuższą metę to dobra wiadomość dla kibiców przejmowanych klubów ale to już nie nasze zmartwienie - na krótką metę mają się z czego cieszyć, potem będzie sufit i robienie za "ogrywacza cudzych zawodników".
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 22-07-2017 o 13:47
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Sarapata mówiła niedawno, że toczą poważne rozmowy z potencjalnym globalnym sponsorem, który podniósłby budżet Wisły kilkunastokrotnie. I wszystko wskazuje na to, że chodzi własnie o tą niemiecką firmę. Tyle, że nie chcą robić za głównego sponsora tylko mieć całkowita władzę co z automatu przełoży się na większe wydatki z ich strony.

Sam jestem zdziwiony, 40 baniek za klub piłkarski w Polsce? jaja..
    Ostatnio edytowane przez pshepyoor ; 22-07-2017 o 14:08
    JCIP

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez pshepyoor Zobacz posta
    Sarapata mówiła niedawno, że toczą poważne rozmowy z potencjalnym globalnym sponsorem, który podniósłby budżet Wisły kilkunastokrotnie. I wszystko wskazuje na to, że chodzi własnie o tą niemiecką firmę. Tyle, że nie chcą robić za głównego sponsora tylko mieć całkowita władzę co z automatu przełoży się na większe wydatki z ich strony.

Sam jestem zdziwiony, 40 baniek za klub piłkarski w Polsce? jaja..
    A jakie oni mają możliwości finansowe ?
    Bo poza info, że zatrudniają 200 osób to nic o nich ciekawego nie mogę znaleźć...albo nie mam ciśnienia żeby to szukać
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    A jakie oni mają możliwości finansowe ?
    Bo poza info, że zatrudniają 200 osób to nic o nich ciekawego nie mogę znaleźć...albo nie mam ciśnienia żeby to szukać
    80 mln euro zysku w zeszłym roku - podobno
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    80 mln euro zysku w zeszłym roku - podobno
    Przy założeniu, że mieliby się poważnie zaangażować finansowo to wygląda to całkiem nieźle (a na pewno lepiej, niż można by się tego było spodziewać, jeszcze kilka tygodni temu)
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Gdzie jest niby info o tych 80milionach? Nie życzę źle Wiśle, ale ci Niemcy nie wyglądają na jakichś rekinów( ) biznesu, taka "wielka" firma i super sponsor a nawet w niemieckim internecie jest o nich ledwie kilka artykułów, a ich strona wygląda jak strona warsztatu samochodowego w Markach

Info moje-prywatne. Choć jak zaznaczam podobno
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Info moje-prywatne. Choć jak zaznaczam podobno
    a jaka jest jej struktura własnościowa ? to też byłoby prognostykiem odnośnie ich możliwości finansowych.
    Lieber tot als rot!!

Ta firma była na skraju bankructwa nie dawno. Uratował ich zewnętrzny podmiot.

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    a jaka jest jej struktura własnościowa ? to też byłoby prognostykiem odnośnie ich możliwości finansowych.
    A skąd ja mam wiedzieć: kupują nas Niemcy, 80 baniek euro zysku, budżet ma skoczyć do 60 mln zł. Taki tel w skrócie dziś dostałem

Legionista

Legionista Awatar Chmielo
    Ten Haraslin z Lechii wygląda bardzo sensownie jak na skrzydłowego. Szkoda, że wykupne w granicach 1,5 mln Euro.

E: O i chyba więzadła poszły.
    A Melanż Trwa...

Pierwsza decyzja z użyciem VAR i chyba Marciniak swoją dobrą decyzje zmienił na błędną, bo Piątek tu raczej na spalonym nie był.

Dwie bramki nieuznane Nawet VAR uczestniczy w spisku przeciw Probierzowi

Legionista
    co ten Marciniak odpierdala? patrzy na powtórki i anuluje prawidłowe bramki lol

Legionista
    Mam nadzieję, żę Lechia się ogarnie i sieknie teraz jakieś bramki. Probierzowi życzę samych porażek.

Uprawnienia umieszczania postów