Strona 810 z 915 PierwszyPierwszy ... 310710760800806807808809810811812813814820860910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24,271 do 24,300 z 27436

Wątek: Ekstraklasa

coraz chudszy Awatar Kijek
    Idą grubo w ilość.

I szczególnie ten Situm i ten Szwed od stycznia wyglądają solidnie.

Rakels to kolejny transfer z serii Majewski, Makuszewski. Ale może po raz pierwszy zacznam mieć wrażenie, że Lechowi może zacząć chodzić o wygrywanie a nie klasyczne wpierdole. Dopóki pierwsze skrzypce odgrywali tam Pałka, Pawłowski i Kownacki można było być spokojnym, że ***** mogą a teraz zobaczymy.

Na razie wygląda to tak, że w tym sezonie o Mistrza będzie jeszcze trudniej niż w tym roku.

Lechia bierze jakiś paździerzy i klasycznie chcą zdobyć mistrza braćmi Paixao i Kuświkiem + kontuzjowany Wolski - więc spoko.
    Jagiellonia ma mocną pierwsza jedenastke a na ławce dramat więc spuchnie no i brak "cesarza".
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 12-07-2017 o 23:26
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar brachu
    Odnośnie Lecha:

Podstawowe powody są trzy. W polskiej lidze nie ma piłkarzy tak doświadczonych jak obcokrajowcy, którzy ściągnięci tego lata do klubu wygrali w ostatnim czasie wiele trofeów. Nie ma również Polaków lepszych piłkarski od nowych obcokrajowców, a także rodzimych zawodników, którzy byliby do wyjęcia za rozsądne kwoty.
    Ciekawe co będzie Arek pisał jak ten skandynawsko - bałkański zaciąg tez sie nie sprawdzi ? Po kogo teraz będą sięgać ? uchodźców ?
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Zabawni są z tymi swoimi mocarstwowymi nastrojami przed rozegraniem choćby jednego poważnego meczu. Z drugiej strony lepszej okazji mogą już nie mieć.
    Zrobili liczny zaciąg nietanich grajków, a to oznacza, że stawiają w tym sezonie na wynik, a to z kolei oznacza, że może już nie będzie tak łatwo z ogrywaniem młodzieży. Ciekawe jak to rozwiążą.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Idą grubo w ilość.

I szczególnie ten Situm i ten Szwed od stycznia wyglądają solidnie.

Rakels to kolejny transfer z serii Majewski, Makuszewski. Ale może po raz pierwszy zacznam mieć wrażenie, że Lechowi może zacząć chodzić o wygrywanie a nie klasyczne wpierdole. Dopóki pierwsze skrzypce odgrywali tam Pałka, Pawłowski i Kownacki można było być spokojnym, że ***** mogą a teraz zobaczymy.

Na razie wygląda to tak, że w tym sezonie o Mistrza będzie jeszcze trudniej niż w tym roku.

Lechia bierze jakiś paździerzy i klasycznie chcą zdobyć mistrza braćmi Paixao i Kuświkiem + kontuzjowany Wolski - więc spoko.
    Jagiellonia ma mocną pierwsza jedenastke a na ławce dramat więc spuchnie no i brak "cesarza".
    Skoro dwóch z trzech rywali Twoim zdaniem się nie nadaje to czemu niby ma być trudniej ?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Bo pozostali też się nie osłabiają? Jak ktoś mówił, że liga w zeszłym sezonie była wyrównana - stawiam w ciemno, że w tym sezonie będzie jeszcze bardziej.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Benek
    Moim zdaniem wręcz przeciwnie. My się wzmacniamy, mamy trenera, który nie będzie rotował składem po nie dzielimy już punktów więc uważam, że w tym sezonie po 30 kolejkach będzie spokojniej niż w ubiegłym sezonie

No ale czas pokaże.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Jaki jest taki jest ,ale trzeba go mieć ,wyszedł dziś Skarb Kibica w Przeglądzie Sportowym cena 5,90zł.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Jaki jest taki jest ,ale trzeba go mieć ,wyszedł dziś Skarb Kibica w Przeglądzie Sportowym cena 5,90zł.
    Chyba masz jakiś rabat w kiosku bo ja płaciłem 6,50

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Bo pozostali też się nie osłabiają? Jak ktoś mówił, że liga w zeszłym sezonie była wyrównana - stawiam w ciemno, że w tym sezonie będzie jeszcze bardziej.
    No już chyba bardziej niż w zeszłym sezonie (patrz ostatnia kolejka), to się raczej nie da
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Chyba masz jakiś rabat w kiosku bo ja płaciłem 6,50
    Również 6,50 zapłaciłem ,najwidoczniej opłata paliwowa weszła w życie już
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Benek
    Janicki jednak tylko wypożyczony do Lecha.

W Płocku nie mogli się doczekać startu Ekstraklasy
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 14-07-2017 o 17:58
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

2 gol dla Lechii to kwintesencja ukochanej Ekstraklasy

Legionista Awatar Benek
    Pytanie do Bugiego

Walukiewicz ma jakiekolwiek szansę na grę w tym sezonie ?

Dobra widzę go na ławce więc chyba tak
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 14-07-2017 o 19:20
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Antares
    Ten Carlitos z Wisły mocne wejście do ligi ma, ciekawy zawodnik.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Maciuś Skorża pewnie inaczej wyobrażał sobie swój powrót do Ligi, chociaż koniec końców w miarę pozytywnie się to zakończyło.

Wnioski: Zaciąg piłkarzy z 3 ligi hiszpańskiej wystarczy na ekstraklasę. Dramat. Nasza liga to już nawet nie jest standardowa komedia.

Furman ostatnio szaleje, zwolnił trenera, dzisiaj 2 żółtka w 5 minut, jeszcze jak za tydzień dostanie 2 to będzie najszybciej pauzującym za żółte kartki zawodnikiem tego sezonu :P

Legionista
    Czekam na mecz Korony żeby się nie okazało, że zaciąg ze spadkowiczów z 3 Bundesligi też wystarcza

a temu Carlitosowi i tak pewnie Wisła płacić nie zamierza więc w zimie rozwiąże kontrakt i gdzieś sobie pójdzie

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Pytanie do Bugiego

Walukiewicz ma jakiekolwiek szansę na grę w tym sezonie ?

Dobra widzę go na ławce więc chyba tak
    Przy tak wąskiej kadrze - strzelam, że np. W meczu PP dostanie szansę. Kontuzja Fojuta czy Rupy i powącha murawy.

Dziś pierwsza połowa tragedia. Karny nie wiem czy słuszny, bo z łuku to prawie 150 metrów
    W drugiej połowie pierwsze 20 minut super, Węgier jak zwykle coś spaprać musi

Jak Pogoń ma coś ugrać więcej niż "8" to ewidentnie tam wzmocnień potrzeba. Szczególnie napastnika, bo Zwoliński od nastu miesięcy to piłkarz na okręgówkę, a nie Ekstraklasę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Tom Kruz
    Lechia z Kuciakiem 8 mecz z rzędu bez straty gola. Imponujące.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista
    W tym 3 remisy 0:0, a to już takiego wrażenia nie robi, a przynajmniej nie na mnie.

Widać, że Polacy w Europie zaczynają mieć zupełnie inną markę. Wydawało się, że ME u nas zweryfikowały nasze talenty, a tymczasem Jaroszyński w Serie A, za Frankowskiego oferty z Francji, Bednarek w Premier League, Kownacki w Serie A, Kędziora w Dynamie Kijów, Murawskiego chce Palermo, Kapustka w Bundeslidze. Zaraz 3/4 tej kadry będzie miało szanse zaistnieć w poważnych ligach.

Moneta też wygrał transfer do solidnego klubu europejskiego

Ja pierdolę, Furmiemu to już nieźle woda sodowa bulgocze pod kopułą...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Lechia z Kuciakiem 8 mecz z rzędu bez straty gola. Imponujące.
    I 4 miejsce w lidze jak to skomentował Rzezniczak
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Sandomierski na ławce Cracovii ,szok ,dla mnie to najlepszy bramkarz ligi.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Chmielo
    Mocny sarkazm.
    A Melanż Trwa...

Chyba najlepszy ręcznik ligi. Piast fajnie wyglądał dopóki Badia nie doznał kontuzji, a Probierz chyba za bardzo w swoje umiejętności wierzy skoro myśli, że ligę zawojuje takim składem. Pogonił Budzińskiego czy Cetnarskiego, a pościągał Drewniaków i Dejów.

Coś ci nasi ligowcy nie mogą się wstrzelić w ten mały prostokącik, w tym meczu 31 strzałów i aż 4 celne.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 15-07-2017 o 19:57

Legionista
    Bramkarz kompletny?

Już teraz wiem że na meczu z Sandecją to będę się wkurwiał bardziej jak na termalice.
    Autobus niesamowity, lezą po 2 minuty, pierwsze zagrożenie pod bramka stworzyli chyba w 30 minucie.

PS W drugiej połowie drugiej polowy zaczęli już grac, styl jak my, milion wrzutek, dośrodkowania.

Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Bramkarz kompletny?
    Terlecki lubi to !
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Uprawnienia umieszczania postów