Strona 798 z 901 PierwszyPierwszy ... 298698748788794795796797798799800801802808848898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,911 do 23,940 z 27025

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar bloniaq
    Przecież to nie ma znaczenia kto. Ktoś się w końcu musi znaleźć. Może być to nawet Nieciecza, tyle, że o zapewnienie bazy zasobów znacznie łatwiej będzie w większym ośrodku miejskim. My sukcesami, wynikami w pucharach, profesjonalizacją, transferami, wywieramy presję na reszcie, system rozgrywek uczy, mam nadzieję, doświadczenia gry pod presją przydatnego w pucharach i w naszym interesie jest żeby ktoś wreszcie wywarł poważną, długoterminową i regularną presję na nas. Tak grą w pucharach, jak i byciem mocnym przeciwnikiem w lidze. Zawsze mam przed oczami co się stało z Celtikiem i całą ligą szkocką po degradacji Rangersów.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Jeżeli mówimy na poważnie to prócz wymienionych Lecha/Lechii widzę jeszcze Wisłę, która byłaby w stanie osiągnąć coś więcej niż oklep w 3 pierwszych rundach, tym bardziej iż po okresie chaosu strukturalnego i kwestiach finansowych, właśnie zaczynają wychodzić na prostą. Śląsk jako ewentualny dżoker, o ile duetowi Grześ/Jacek będzie się chciało "polobbować" tam gdzie trzeba, bo Gdańsk pod tym względem ma dość pokaźną reprezentację.
    A to ciekawe zwłaszcza po wczorajszych doniesieniach, że piłkarze nie dostają kasy od lutego. Załuska właśnie odchodzi do Szczecina bo ma dość grania za darmo. Faktycznie wychodzą na prostą

PS. jak dostaną za niego 6 baniek to czapki z głów.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...344,1,970.html
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 08-06-2017 o 08:10
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Zero zdziwienia. Kapustka poszedł na trybuny za 5 mln.

Najbardziej przepłacona liga świata, ale kto bogatemu zabroni.
    A Melanż Trwa...

ProsieckaEkstraKlasa‏
    @EkstraKarolina
    Obserwowany
    Więcej
    Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj Departament Logistyki Rozgrywek przekaże nam terminarz. Stay tuned 😉

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Zero zdziwienia. Kapustka poszedł na trybuny za 5 mln.

Najbardziej przepłacona liga świata, ale kto bogatemu zabroni.
    Ale Kapustka jest piłkarzem ofensywnym i miał udane Euro. Jak dla mnie 6 baniek za polskiego obrońcę to kosmos. Tym bardziej, że nie uważam go za jakiś wielki talent.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Bo nigdzie indziej by tyle za niego nie dali. Swego czasu bezdomny Bebe poszedł do MU za blisko 10 mln.

Sunderland, który spadł zarobił 94 mln Euro, więc co to dla nich.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    ProsieckaEkstraKlasa‏
    @EkstraKarolina
    Obserwowany
    Więcej
    Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj Departament Logistyki Rozgrywek przekaże nam terminarz. Stay tuned 😉
    Ale Kapustka jest piłkarzem ofensywnym i miał udane Euro. Jak dla mnie 6 baniek za polskiego obrońcę to kosmos. Tym bardziej, że nie uważam go za jakiś wielki talent.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Bo nigdzie indziej by tyle za niego nie dali. Swego czasu bezdomny Bebe poszedł do MU za blisko 10 mln.

Sunderland, który spadł zarobił 94 mln Euro, więc co to dla nich.
    Nie no ja wiem, że dla nich kasa to nie problem i że w ostatnich czasach Anglicy płacą gigantyczne pieniądze za piłkarzy ale to nadal Polski obrońca z Lecha Poznań, który nawet według piłkarzy nie był w tym roku najlepszy
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar hmB.
    To już wyższy poziom absurdu. Podobno organizują w Białym akcje Białystok wolny od Legii spowodowaną obecnością gazetek o Legii dla dzieci w kilku kioskach. I tutaj uwaga. akcja organizowana jest przez oficjalny (!!!) sklep Jagiellonii. Główny post usunęli już z FB. Pozostał już tylko drugi.

https://www.facebook.com/Jagasklepbi...MELINE&fref=nf
    Skąd pomysł, że to oficjalny sklep? Sklep kibicowski, więc i nie dziwota, że taka reakcja.
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Legionista Awatar Niko
    Z powyższego linku

Cytat Zamieszczone przez uciśnionyBiałystok
    Sezon się skończył, pożegnaliśmy Michała Probierza, medale zawieszone, mamy natomiast jeszcze jeden miły obowiązek:

Pragniemy podziękować absolutnie WSZYSTKIM, dzięki którym Jaga jest Mistrzem Polski i Wicemistrzem Pucharu Maja: oczywiste są zasługi drużyny, sztabu szkoleniowego, zarządu, właścicieli Klubu, sponsorów czy Kibiców.

trzymając sie tej logiki to my jednak w 2015 zdobyliśmy mistrzostwo? w takim razie zwolniliśmy niedługo później trenera z którym w 2015 roku zdobyliśmy dublet, w sumie wychodzi wtedy na to że zwalniamy każdego trenera który zdobędzie dublet

Cytat Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
    Skąd pomysł, że to oficjalny sklep? Sklep kibicowski, więc i nie dziwota, że taka reakcja.
    Jest t oficjalny sklep Jagiellonii a nie żaden sklep kibicowski.

Legionista Awatar Benek
    Zaczynamy w Zabrzu. Pierwszy mecz z kimś z TOP 4 to 10 kolejka i Jaga i wtedy też miesiąc prawdy bo cztery kolejne mecze z trudnymi rywalami. Terminarz idealny pod nasze występy w pucharach

http://www.ekstraklasa.org/data/stor...018%281%29.pdf
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Zaczynamy w Zabrzu. Pierwszy mecz z kimś z TOP 4 to 10 kolejka i Jaga i wtedy też miesiąc prawdy bo cztery kolejne mecze z trudnymi rywalami. Terminarz idealny pod nasze występy w pucharach

http://www.ekstraklasa.org/data/stor...018%281%29.pdf
    Czy ja wiem, do 6 kolejki dwóch beniaminków, dwóch beniaminków z tamtego sezonu + Korona i Piast. Znając zamiłowanie Legii do straty punktów na takich drużynach to podejrzewam, że pierwsi po tych 6 kolejkach to nie będziemy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Czy ja wiem, do 6 kolejki dwóch beniaminków, dwóch beniaminków z tamtego sezonu + Korona i Piast. Znając zamiłowanie Legii do straty punktów na takich drużynach to podejrzewam, że pierwsi po tych 6 kolejkach to nie będziemy.
    A czy ja twierdzę, że będziemy Po prostu uważam, że lepiej rotować składem na meczach z Piastem, Górnikiem czy też Koroną aniżeli z Lechem albo Lechią.

Oczywiście marzy mi się sezon, że od początku do końca będziemy dominować ale zdaje sobie sprawę, że może być o to ciężko biorąc poda uwagę podejście naszych piłkarzy
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Runi
    Standardowo terminarz układany pod pucharowiczów. I My , i Jaga i Lech przez lipiec/sierpień ciężkich meczów nie zaznamy.

Legionista Awatar trzeci
    A czy ja twierdzę, że będziemy Po prostu uważam, że lepiej rotować składem na meczach z Piastem, Górnikiem czy też Koroną aniżeli z Lechem albo Lechią.

Oczywiście marzy mi się sezon, że od początku do końca będziemy dominować ale zdaje sobie sprawę, że może być o to ciężko biorąc poda uwagę podejście naszych piłkarzy
    Oby to podejście zmienili, bo punktów dzielić już nie będą.
    Golenie takich ogórków to jest ich zasrany obowiązek. Nawet przy grze w pucharach.

Legionista Awatar hmB.
    Taa, to o co zakład?
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Legionista Awatar hmB.
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Oby to podejście zmienili, bo punktów dzielić już nie będą.
    Golenie takich ogórków to jest ich zasrany obowiązek. Nawet przy grze w pucharach.
    Póki co nic pewnego. A Boniek chyba zapowiadał, ze nie chce zmian.

Legionista
    10. kolejka (23 września 2017)
    Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

11. kolejka (30 września 2017)
    Lech Poznań - Legia Warszawa

12. kolejka (14 października 2017)
    Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

13. kolejka (21 października 2017)
    Wisła Kraków - Legia Warszawa

#nonieźle

Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta

#nonieźle
    W międzyczasie przerwa na reprezentację, oby tym razem bez zmiany trenera . No i dodatkowo start rundy wiosennej 9 lutego. Może być "gorąco"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
    Póki co nic pewnego. A Boniek chyba zapowiadał, ze nie chce zmian.
    Pewne. Przez dwa sezony bez dzielenia pkt.

Podczas spotkania podtrzymano rekomendację utrzymania systemu ESA37 bez podziału punktów przez co najmniej dwa najbliższe sezony. Jednocześnie zdecydowano także, że do zakończenia sezonu 2017/18 Ekstraklasa wraz z PZPN wypracują stanowisko dot. systemu rozgrywek, który mógłby obowiązywać długoterminowo, od 30 czerwca 2019 roku.
    http://www.ekstraklasa.org/ekstrakla...-z-klubami-i/9
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Kapustka mógłby przyjść do nas na wypożyczenie, odbudowałby się przy Magierze, łyknął doświadczenia w pucharach, może nawet w LM. Obawiam się, że skończy jak Pawłowski co wyjechał do Hiszpanii, wrócił i straciłem rachubę gdzie on już jest.

Kapustka mógłby przyjść do nas na wypożyczenie,
    niech ktoś mi wytłumaczy na co na w klubie miernota która zagrała w życiu jedną dobrą rundę a z jego dotychczasowych działań można wyciągnąć wniosek że w głowie ma siano:
    http://weszlo.com/2015/04/01/porowna...-jak-wypadles/
    http://weszlo.com/2015/03/18/lech-zm...da-sie-zmazac/

Legionista Awatar Benek
    Kapustka nigdzie się nie wybiera.

Był pan rozczarowany swoją sytuacją w Leicester City?

Oczywiście. Każdy zawodnik chce grać jak najwięcej w piłkę, więc nie jest łatwo, kiedy siedzi się na ławce rezerwowych lub jeszcze gorzej - na trybunach. Ciężko było mi się z tym pogodzić. Będę walczył, aby w nowym sezonie moja sytuacja wyglądała dużo lepiej. Nie mogę sobie pozwolić, aby drugi sezon w Anglii był podobny do minionego.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar hmB.
    Pewne. Przez dwa sezony bez dzielenia pkt.

http://www.ekstraklasa.org/ekstrakla...-z-klubami-i/9
    Albo autor tekstu nie zna znaczeniu slowa rekomendacja; albo nadal nie jest pewne.

Legionista Awatar Ciechu
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    1. kolejka LM (12-13 września 2017)

2. kolejka LM (26-27 września 2017)

---- przerwa na kadrę ---

3. kolejka LM (17-18 października 2017)

4. kolejka LM (31 października - 1 listopada 2017)

#nonieźle
    Pozwoliłem sobie uzupełnić o te ważniejsze mecze Do tego jeszcze we wrześniu Śląsk (w), Cracovia (d) i w październiku Arka (d). Oj zapowiadają się piękne dwa miesiące

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez Ciechu Zobacz posta
    Pozwoliłem sobie uzupełnić o te ważniejsze mecze Do tego jeszcze we wrześniu Śląsk (w), Cracovia (d) i w październiku Arka (d). Oj zapowiadają się piękne dwa miesiące
    Ciekawe czy Śląsk skleci jedenastkę, bo na dziś to nie mieliby kogo wystawić na boisko.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Przecież to nie ma znaczenia kto. Ktoś się w końcu musi znaleźć. Może być to nawet Nieciecza, tyle, że o zapewnienie bazy zasobów znacznie łatwiej będzie w większym ośrodku miejskim.
    Nawiązujesz do casusu Groclinu (tego oryginalnego) i wyeliminowaniu Herthy, ManCity z P.UEFA? Na tych meczach wypromował się Mila.

Legionista

to nie jest oficjalny sklep!

Uprawnienia umieszczania postów