Strona 770 z 883 PierwszyPierwszy ... 270670720760766767768769770771772773774780820870 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,071 do 23,100 z 26484

Wątek: Ekstraklasa

Legionista
    A niby co ten Peszko gra że tak się go boicie? Ale że Kownackiego i Gajosa nie wypuścił w pierwszym to się zdziwiłem.

Wszedłem na forum Lechii, i niezły kabaret tam mają. Amici, ległe, takiego internetowego chuligaństwa jeszcze nigdzie nie widziałem
    No i hit hitów, sędziowie ich nie lubią

Swoją drogą szukając grafiki trafiłem na informację, że w meczu z Niecieczą należał nam się karny za rękę. O tyle jestem zdziwiony, że na internetową srakę pod tytułem "bramka na 3:1 Szymańskiego w 88 minucie to spalony i skandal" natrafiłem bezproblemowo, o tyle na "przy stanie 1:1 Legia powinna mieć karnego" już nie. Warszafka panie.

Legionista Awatar bloniaq
    linki kolego linki.

edit. Żeby nie nabijać tutaj: Dzięki.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 05-03-2017 o 20:17
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    linki kolego linki.
    http://lechia.gda.pl/forum/watek/7587/
    Tutaj jest dzisiejszy mecz, ale pozostałe tematy, że tak powiem nie odbiegają.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    A niby co ten Peszko gra że tak się go boicie? Ale że Kownackiego i Gajosa nie wypuścił w pierwszym to się zdziwiłem.
    Cóż, widać że jest na nas zawzięty i ostatnio wyszedł mu z nami strzał życia. Lepiej żeby nie grał mimo wszystko, jeden z tych co mają kompleks Warszawy i jeździłby na dupie ostro. Inna sprawa, że nie zgadzam się z Bonhartem co do tego, że Lechia nie ma rezerw, przecież ich ławka jest bardzo solidna i będzie z nimi ciężko, zwłaszcza że w tym sezonie w Gdańsku im idzie.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
    Cóż, widać że jest na nas zawzięty i ostatnio wyszedł mu z nami strzał życia. Lepiej żeby nie grał mimo wszystko, jeden z tych co mają kompleks Warszawy i jeździłby na dupie ostro. Inna sprawa, że nie zgadzam się z Bonhartem co do tego, że Lechia nie ma rezerw, przecież ich ławka jest bardzo solidna i będzie z nimi ciężko, zwłaszcza że w tym sezonie w Gdańsku im idzie.
    Bonhartowi chyba chodziło o to, że oni nie bardzo mogą grać lepiej niż teraz, a my tak.

Czerwona kartka
    Ak6rat brak Savicia to zła wiadomość, bo gość jest ręcznikiem na poziomie Mariana Antolovicia

Legionista Awatar Bonhart
    Dokladnie- rezerwy w jakosci gry a nie na lawce.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
    Ak6rat brak Savicia to zła wiadomość, bo gość jest ręcznikiem na poziomie Mariana Antolovicia
    Wiadomość bez znaczenia. Przecież nie grałby w pierwszym składzie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    http://lechia.gda.pl/forum/watek/7587/
    Tutaj jest dzisiejszy mecz, ale pozostałe tematy, że tak powiem nie odbiegają.

Wystarczy uważnie obejrzeć mecz. Marciniak zrobił swoje, wykartkował Lechię, dostanie premie od Leśnego za wyrzucenie Peszki z meczu z Legią...

To nie od Morta?

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
    On jest rezerwowym debilu

Cytat Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
    On jest rezerwowym debilu
    Jeżeli dla cb ktoś jest debilem tylko dla tego że nie wie kto jest bramkarzem głównym a rezerwowym klubu LECHII GDAŃSK na forum LEGIONIŚCI to nawet nie chce myśleć kim ty jesteś.

Żeby nie było że syf, wkur%y Kuciaka jak były tak zostały, moment w którym doskoczył do Pawłowskiego/Trałki i tłumaczył mu że rzut rożny sobie ubzdurał był tak "normalny" w jego wykonaniu że aż sobie Brzyskiego i duszenie przypomniałem, co nie zmienia faktu ze umiejętności zostały i na nas pokaże 180% swojego kunsztu.
    Jest już jakieś info co KL zrobi z Bjelicą?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    To sorry, nie zrozumieliśmy się . Lechia to w sumie jak Jaga, inna ekipa jak trzeba gdzieś pojechać poza własne śmieci. Jednak my na wyjazdach dajemy radę.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista
    Zachowanie lechistów burackie i w sumie zgodne z oczekiwaniami - w sensie, że nie wytrzymali ciśnienia w decydującym momencie. Jednak Marciniak w kilku sytuacjach był pobłażliwy dla lechitów, którzy też mogli skończyć ten mecz w 9.

Z ciekawszych cytatów na forum Lechii.

"Lechia powinna być silna jak Lew
    ale zarazem sprytna jak Lis."

Ja jebie

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez marekskiba Zobacz posta
    Ja jebie
    No to czas się umyć.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    No to czas się umyć.
    Nawet śmieszne.

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Trzy
    No nie bardzo
    Z zastrzeżeniem § 2 i §3 niniejszego artykułu zawodnikowi, który w czasie zawodów
    mistrzowskich Ekstraklasy, innych zawodów mistrzowskich lub zawodów pucharowych
    został wykluczony z gry w wyniku samoistnej czerwonej kartki, wymierza się automatycznie
    karę dwóch meczów dyskwalifikacji.
    §2. Jeżeli przewinienie, za które zawodnik został wykluczony z gry w wyniku samoistnej
    czerwonej kartki polegało na:
    1) naruszeniu nietykalności cielesnej, znieważeniu lub zniesławieniu,
    2) innym, wysoce niesportowym zachowaniu przed, w czasie meczu lub bezpośrednio po
    nim,
    - po przeprowadzeniu postępowania dyscyplinarnego wymierza się karę dyskwalifikacji, w
    wymiarze nie niższym niż 3 mecze albo karę dyskwalifikacji czasowej.
    §3. Jeżeli przewinienie, za które zawodnik został wykluczony z gry w wyniku samoistnej
    czerwonej kartki polegało na:
    1) pozbawieniu realnej szansy zdobycia bramki przez przeciwnika poruszającego się w
    kierunku bramki ukaranego zawodnika, za które to przewinienie podyktowano rzut
    karny lub rzut wolny,
    2) pozbawieniu drużyny przeciwnika bramki lub realnej szansy na jej zdobycie, poprzez
    zagranie piłki ręką, przy czym zagrywającym nie był bramkarz we własnym polu
    karnym,
    3) pozbawieniu drużyny przeciwnika realnej szansy zdobycia bramki poprzez
    zachowanie bramkarza, polegające na zatrzymaniu piłki ręką poza własnym polem
    karnym,
    - wymierza się karę dyskwalifikacji w wymiarze jednego meczu.
    Cytat Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
    Zachowanie lechistów burackie i w sumie zgodne z oczekiwaniami - w sensie, że nie wytrzymali ciśnienia w decydującym momencie. Jednak Marciniak w kilku sytuacjach był pobłażliwy dla lechitów, którzy też mogli skończyć ten mecz w 9.
    Bez urazy ale pierdolisz - zachowanie zawodników wynikało wprost z tego że sędzia pozwalał graczom w niebieskich koszulkach na nieporównywalnie brutalniejszą grę bez żadnych konsekwencji - z resztą ten sędzia nie pierwszy raz

Fakt, aż strach pomyśleć jakie w tym względzie ma rezerwy taki Piast czy Ruch
    Ostatnio edytowane przez Buziek_LG ; 06-03-2017 o 18:20
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    No nie bardzo
    Zależy jak sędzie zapisał w protokole. Dla mnie to było niesportowe zachowanie ergo powinny być 3 mecze karencji, ale nie wiem jak Marciniak to zakwalifikował.

Legionista
    Bez urazy ale pierdolisz - zachowanie zawodników wynikało wprost z tego że sędzia pozwalał graczom w niebieskich koszulkach na nieporównywalnie brutalniejszą grę bez żadnych konsekwencji - z resztą ten sędzia nie pierwszy raz
    Z czego to wynikało, to jedno, a efekt to drugie. Na koniec sezonu nie będą się liczyły racje moralne, tylko wyniki. Mnie by też wkurzało złe sędziowanie, ale w taki sposób nic nie osiągnęli.

Fakt, aż strach pomyśleć jakie w tym względzie ma rezerwy taki Piast czy Ruch
    Nie zartuj sobie,prosze. W porownaniu z okresem zimowym ewidentnie widac,ze szwankuje przede wszystkim forma kluczowych zawodnikow - chocby Guilherme,ktory byl jednym z motorow napedowych tej druzyny,a obecnie jest wyraznie gorzej dysponowany. Po kontuzji wraca Moulin, nie ma tez idealnego na nasza lige Kucharczyka... Jesli Legia nawiaze do formy ktora prezentowala zima to z caly. szacunkkem kolego ale mistrza mozecie sobie zdobyc co najwyzej grajc w Fife.

Legionista Awatar brachu
    Nie zartuj sobie,prosze. W porownaniu z okresem zimowym ewidentnie widac,ze szwankuje przede wszystkim forma kluczowych zawodnikow - chocby Guilherme,ktory byl jednym z motorow napedowych tej druzyny,a obecnie jest wyraznie gorzej dysponowany. Po kontuzji wraca Moulin, nie ma tez idealnego na nasza lige Kucharczyka... Jesli Legia nawiaze do formy ktora prezentowala zima to z caly. szacunkkem kolego ale mistrza mozecie sobie zdobyc co najwyzej grajc w Fife.
    przypominam ,że nadal jeszcze 3 drużyny sa przed nami ;-) w tym momencie pozostaje tylko pokora.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

W ogole tego nie kwestionuje. Kazda kolejka ligowa to dla mnie powracajace pytanie "czy wreszcie odpala?". Natomiast bedac swiadkiem ich pieknej grudniowej gry,uwazam ze zarowno potencjal jak i prawdopodobientwo duzo lepszej gry sa na bardzo wysokim poziomie. I mysle,ze najblizsze 4 mecze dadza jednoznaczna odpowiedz.

Czerwona kartka
    Ciekawe czy Arka dziś rozłoży nogi przed swoją zgodą...

Legionista Awatar Runi
    Dlaczego mają rozłożyć ?

Na 11 spotkań w Gdyni 8 wygrywała Arka.
    Po drugie kolejek coraz mniej , a Arka musi walczyć o ósemkę.
    Po trzecie narazie to oni mają na rozkładzie słabiutkiego Piasta, Termalicę po karnych, i tragiczną na wiosnę Pogoń, która 2 z 3 bramek im sprezentowała.
    Po czwarte każda seria ma swój koniec, tym bardziej w tej lidze.

Legionista Awatar St.Maro
    Ja jestem naprawdę ciekawy jak zagra Lech kiedy straci jako pierwszy bramkę. Co by o nich nie napisać, to mają pewną "umiejętność" której im zazdroszczę, otóż oni potrafią grać z kontry nawet u siebie w Poznaniu przeciwko np. Termalice czy Łęcznej. Ciekaw jestem jakby grali, gdyby przeciwnik w meczu z nimi stał w 7-8 we własnym polu karnym.

Legionista Awatar CW(L)KS
    @Runi, słusznie prawisz. W zasadzie napisałeś wszystko to co miałem w głowie siedząc u buka. Myśle że Arka powalczy przynajmniej o remis. Nie zapominajmy również o tym że Ruch walczy o utrzymanie i dla nich każdy punkcik jest na wage złota więc Lechia raczej nie powinna mieć spacerku. Zresztą nie ma co prorokować, ale marzyć dobra rzecz
    Bo śnieg...

Legionista
    chyba na remis się nie zanosi. w strasznym gazie są...

Legionista Awatar trzeci
    Lech strzela drugą bramkę i nagle 62 gości w temacie. To jest kurva ciekawe

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
    Ciekawe czy Arka dziś rozłoży nogi przed swoją zgodą...
    Nie dość ze rozłożyła nogi to przy drugiej wypięła dupę.

Uprawnienia umieszczania postów