Strona 673 z 865 PierwszyPierwszy ... 173573623663669670671672673674675676677683723773 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,161 do 20,190 z 25932

Wątek: Ekstraklasa

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
    Nie ma to jak dobre przygotowanie fizyczne.
    Może zobaczyli tabelę?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
    Nie ma to jak dobre przygotowanie fizyczne.
    Albo za dużo chlania po awansie w LE.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar LOL3K
    Nieciecza jest do pucharów wejdzie

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Portowiec
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Podoba mi się powtarzalność w grze Lecha.

Liga będzie ciekawsza

Legionista Awatar Antares
    Niech Lech w końcu zacznie grać po nas, bo nasze gwiazdory niezmiennie od lat starają się o to, żeby liga była ciekawsza i jak główny rywal wtopi to my solidarnie dzień później czy tam kilka godzin później też wtapiamy.

Legionista Awatar Yanks
    Tak przeglądając różne tabele, nasza Ekstraklasa jest najbardziej wyrównaną ligą europejską. Sami mocarze normalnie

Legionista Awatar Huxley
    Nie śmiejmy się z Lecha, bo nasze "gwiazdy" wcale nie wyglądają lepiej...
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Ja to bym chciał widzieć miny PZPNowców i twórców tego projektu, gdy po podziale na grupy mistrzowską i spadkową, w tej pierwszej grałyby Nieciecza, Gliwice,Lubin,Kielce, Białystok i Szczecin A Lecha,Lechię, Wisłę czekałyby potyczki o utrzymanie

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Nie śmiejmy się z Lecha, bo nasze "gwiazdy" wcale nie wyglądają lepiej...
    5 porazek a dwie to chyba jednak roznica...
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez mundurowy Zobacz posta
    Ja to bym chciał widzieć miny PZPNowców i twórców tego projektu, gdy po podziale na grupy mistrzowską i spadkową, w tej pierwszej grałyby Nieciecza, Gliwice,Lubin,Kielce, Białystok i Szczecin A Lecha,Lechię, Wisłę czekałyby potyczki o utrzymanie
    To jakaś reguła, że w mistrzowskiej grają miasta, a w spadkowej kluby ....?
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
    To jakaś reguła, że w mistrzowskiej grają miasta, a w spadkowej kluby ....?
    Celny strzał
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    O i tu się z Tobą nie zgodzę. Najsłabszy mistrz od lat... 13 remisów, 5 porażek i wyścig żółwi z sabotującym mecze Bergiem. Upajali się mistrzostwem, zamiast wzmocnić się przed nowym sezonem. Przecież to jest ten sam zespół, który regularnie kompromitował się w Pucharze Polski (w tamtym sezonie byli o włos) i od kilkunastu lat nie potrafił nic zagrać w pucharach. Mogą Łysego z uefy po jajach całować, że im ten Videoton wylosował, bo mieliby stypę jeszcze przed końcem wakacji.
    Sezon 2008/2009, 1/16 LE, porażka z Udinese
    Sezon 2010/2011, 1/16 LE, porażka z Bragą

W ostatnich latach z grupy wyszedł Lech (2x), Legia (2x), Wisła (1x).
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Legionista Awatar Chmielo
    Chodziło mi raczej o ostatnie kompromitacje od czasu tego legendarnego sezonu z MC, Juve i Red Bullem.

E: Zresztą wynika, to z całości mojego posta, bo nie zauważyłem, żeby dalej grał tam Stilić, Arboleda, czy Rudnevs, także nie wiem czemu ma służyć wyciąganie akurat tego fragmentu z kontekstu.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 31-08-2015 o 11:08
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar heretico
    jednego mniej .

Maciej Gajos przenosi się do Lecha.

Temat tego transferu pojawił się już przed tygodniem, ale w ostatnich dniach bardzo ucichł. Jeszcze dziś rano do walki o pomocnika włączyła się ponoć Legia, która po raz kolejny miała pokrzyżować plany największego rywala, ale ostatecznie do niczego nie doszło. 24-latek podpisał czteroletnią umowę, o czym klub z Poznania poinformował swych karnetowiczów za pośrednictwem SMS.

Kwota transakcji powinna wynieść około dwóch milionów złotych. Początkowo sugerowano, że kluczowy piłkarz Jagiellonii trafi na Bułgarską w miejsce Karola Linettego, ale ten ostatecznie zostaje w zespole. Razem mają stanowić więc o sile drugiej linii drużyny prowadzonej przez Macieja Skorżę, która ostatnio nie spisuje się najlepiej.
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

GieKaeSiak Awatar Peace
    Chodziło mi raczej o ostatnie kompromitacje od czasu tego legendarnego sezonu z MC, Juve i Red Bullem.

E: Zresztą wynika, to z całości mojego posta, bo nie zauważyłem, żeby dalej grał tam Stilić, Arboleda, czy Rudnevs, także nie wiem czemu ma służyć wyciąganie akurat tego fragmentu z kontekstu.
    To jeden legendarny sezon? Ja widzę dwa. Tyle co Legia. Z całego twojego posta wynikało, że Lech był i jest cały czas beznadziejny, w swojej bajce walnąłeś nawet taki tekst, który pogrubiłem. Ja też nie widzę, żeby u was grał np. Ljuboja i nie ma tu nic do rzeczy w temacie "nic nie osiągnęli w europucharach przez kilkanaście lat".
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

Legionista Awatar heretico
    i dalej - ponoć Peszko o podpis od gry w Gdańsku .
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    To jeden legendarny sezon? Ja widzę dwa. Tyle co Legia. Z całego twojego posta wynikało, że Lech był i jest cały czas beznadziejny, w swojej bajce walnąłeś nawet taki tekst, który pogrubiłem. Ja też nie widzę, żeby u was grał np. Ljuboja i nie ma tu nic do rzeczy w temacie "nic nie osiągnęli w europucharach przez kilkanaście lat".
    Przecież to jest ten sam zespół, który regularnie kompromitował się w Pucharze Polski (w tamtym sezonie byli o włos) i od kilkunastu lat nie potrafił nic zagrać w pucharach.
    Przecież wyraźnie napisałem "ten zespół", a nie "ten klub"... jest chyba różnica między Lechem z sezonów, które wymieniłeś, a tym który odpadał z kompromitującym stylu z Pucharu Polski, czy klubem z Litwy, lub Islandi prawda?

Przeczytaj sobie jeszcze raz na spokojnie, bo "z tego całego twojego posta wynika", że nie za bardzo zrozumiałeś.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 31-08-2015 o 11:48
    A Melanż Trwa...

GieKaeSiak Awatar Peace
    I jak możesz winić TEN ZESPÓŁ, że nie potrafił nic ugrać przez kilkanaście lat w europucharach, jeśli według Ciebie TEN ZESPÓŁ istnieje ze trzy latka?

Edit: Tak w ogóle, to TEN KLUB istnieje 9 latek
    Ostatnio edytowane przez Peace ; 31-08-2015 o 11:57

-----------------

Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    I jak możesz winić TEN ZESPÓŁ, że nie potrafił nic ugrać przez kilkanaście lat w europucharach, jeśli według Ciebie TEN ZESPÓŁ istnieje ze trzy latka?
    Bo właśnie o ten okres mi chodzi, co wyraźnie zaznaczyłem w kolejnym poście. Ale fakt, że przez nieuwagę popełniłem błąd i zamiast "kilku", napisałem "kilkunastu". Sprawa jest już jasna?

E:
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 31-08-2015 o 12:06
    A Melanż Trwa...

GieKaeSiak Awatar Peace

-----------------

Legionista Awatar Benek
    Można się było tego spodziewać...

http://ofensywni.przegladsportowy.pl...lechii-gdansk/
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Peszko w Gdańsku ,szkoda można było o niego powalczyć ,na rok przed Euro piłkarze chętnie wracają.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Peszko w Gdańsku ,szkoda można było o niego powalczyć ,na rok przed Euro piłkarze chętnie wracają.
    Może kiedyś, jak będę wracał z emigracji. W tej chwili jednego tylko jestem pewien: nigdy nie będę grał w Legii - mówi Sławomir Peszko w rozmowie z katowickim ''Sportem''.
    Nom, coś jeszcze?
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista Awatar Benek
    A po za tym to *ujowy zawodnik.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

W Gdańsku gawiedź przekonana że bez parodysty Brzęczka teraz wciągną ligę nosem z tym ich nowym treneiro z Niemiec, a ja życzę im na koniec tradycyjnego pierdolnięcia balonika. Jakie mistrzostwo, jakie puchary? Nie dla psa kiełbasa.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    W Gdańsku gawiedź przekonana że bez parodysty Brzęczka teraz wciągną ligę nosem z tym ich nowym treneiro z Niemiec, a ja życzę im na koniec tradycyjnego pierdolnięcia balonika. Jakie mistrzostwo, jakie puchary? Nie dla psa kiełbasa.
    Treneiro , który ostatni sukces osiagnał w 1999 roku. Od tamtej pory przeżyna wszystko niemiłosiernie. Ale fajny jest, bo taki zagramaniczny.

Czerwona kartka
    W tym Gdańsku są mistrzami. Mają pieniądze na milion zawodników, ściągają całkiem znane nazwiska, a na solidnego trenera skąpią.

Lechista Awatar Byko
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Że niby gdzie przekonana ta "gawiedź"? Chyba, że masz na myśli Mandziarę, Jóźwiaka i Piekario, to ok. Bo ja na razie słyszę, czytam tylko głosy, że albo
    a) chujowo, że zwolniono Brzęczka, co w sumie podzielam,
    b) dajmy szansę nowemu trenejro co pokaże.
    Chamstwo i Arogancja.

Cytat Zamieszczone przez Byko Zobacz posta
    Że niby gdzie przekonana ta "gawiedź"? Chyba, że masz na myśli Mandziarę, Jóźwiaka i Piekario, to ok. Bo ja na razie słyszę, czytam tylko głosy, że albo
    a) chujowo, że zwolniono Brzęczka, co w sumie podzielam,
    b) dajmy szansę nowemu trenejro co pokaże.
    Ogólnie (może takie jest moje wrażenie) panuje tam przekonanie że już gorszego amatora od Brzęczka to nie może być, co wielu przyjmuje z ulgą.

Cytat Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
    W tym Gdańsku są mistrzami. Mają pieniądze na milion zawodników, ściągają całkiem znane nazwiska, a na solidnego trenera skąpią.
    Jeszcze nie jesteśmy ale dziękujemy za dobre życzenia... Ufam że wasz solidny trener nie będzie po obecnym sezonie ****** jak po poprzednim
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Uprawnienia umieszczania postów