Strona 85 z 85 PierwszyPierwszy ... 35758182838485
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,536 z 2536

Wątek: Przewodnik Po Europie i Świecie made by LFF

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Mam pytanko o spedalenie Gran Canarii. Czy to tylko Maspalomas, czy cała wyspa? Po górach to domyślam się, że nie chodzą, ale np. jak to wygląda na plaży Amadores? Tudzież w pomniejszych wioskach, jak Taurito czy Puerto Rico?
    Ja w Maspalomas tego nawet nie widywałem :P w centrum tego miasta są jakieś pedalskie kluby w takich domkach ala kempingowe ale reszta normalka.
    Góry i cała reszta totalnie normalna. Zresztą wyspa turystyczna wiec musisz tylko wybrać się tak aby nie było imprez spedleńców

Legionista Awatar BlackAdder
    To git, może w ferie uda się wyskoczyć z rodzinką . Dzięki Kolego!
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Panowie, takie pytanko bez owijania w bawełnę, gdzie polecacie wybrać się na wczasy za granicę zimą, tak na przełomie stycznia i lutego. Planuję zorganizować wypad wraz z rodzicami i teściami, ludźmi zabieganymi, którzy wieki nie byli na urlopie. Chciałbym, aby zobaczyli kawałek świata i poczuli odrobinę luksusu, nie musi być tanio. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
    Jak oczekujesz odpowiedzi, to najpierw powiedz czego oczekujesz od urlopu - ciepłej wody, gór pieszo, nart, wódy, dymanka?
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Woda, ciepło, generalnie leniuchowanie plus coś ciekawego do pozwiedzania. Rodzice i teście nigdy nie byli za granicą na urlopie i chciałbym aby zobaczyli co i jak. W wolnych chwilach chłopy wiadomo %, a kobiety trochę leżakowania w przerwie od opieki nad dziećmi i wnukami.

Legionista Awatar Alek
    Emiraty Ci polecam.
    O tej porze Europa odpada bo za zimno, ewentualnie jakaś Dominikana ale to drożej.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Woda, ciepło, generalnie leniuchowanie plus coś ciekawego do pozwiedzania. Rodzice i teście nigdy nie byli za granicą na urlopie i chciałbym aby zobaczyli co i jak. W wolnych chwilach chłopy wiadomo %, a kobiety trochę leżakowania w przerwie od opieki nad dziećmi i wnukami.
    W terminie naszych ferii to ciepło będziesz miał:
    Egipt
    Emiraty
    Karaiby
    Afryka (Kenia, Zanzibar)
    Mauritius
    i Azja

Pytanie jakim budżetem dysponujecie, w jakim wieku dzieciaki, czy formuła all inclusive czy niekoniecznie.
    Jeśli chcesz żebym się tym zajął skrobnij na priv a ja i moi ludzie przygotujemy Ci kompleksową ofertę. Sporo forumowiczów to nasi klienci
    Jeśli wolisz na własną rękę lub masz jakieś inne zaprzyjaźnione biuro to także daj znać a przynajmniej postaram się podpowiedzieć jak najwięcej

pozdro

Legionista
    Szykuje mi się półtoradniowy pobyt w Grodnie. Jakieś rekomendacje co warto zobaczyć przez ten czas?

z góry dzięki za podpowiedzi.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
    Szykuje mi się półtoradniowy pobyt w Grodnie. Jakieś rekomendacje co warto zobaczyć przez ten czas?

z góry dzięki za podpowiedzi.
    Jak coś, to post #2215

Legionista
    Panowie, temat może nie jest do tego idealny, ale nie wiem czy jest jakiś bardziej odpowiedni.

Przyszedł mandat z Niemiec, za prędkość. Da się to jakoś sprawnie załatwić?
    Jeśli ktoś nie chce pisać na ogólnym to będę wdzięczny za priv.
    Narkotyki i Spirytus

Legionista Awatar Balon1990
    Jak jest z Egiptem, w miarę bezpiecznie tam jeździć w dzisiejszych czasach czy lepiej odpuścić. Zawsze chciałem pojechać na typowe leżenie na słońcu a paszport mój kończy ważność w następnym roku i chodzi mi ten Egipt po głowie już od jakiegoś czasu. Wyjazd przed świętami bożego narodzenia w terminie 14-22 grudzień , zaczekać do kilku dni przed wylotem czy kupować teraz?

Legionista
    Jest ktoś z biura podróży tutaj? Zawsze jeżdżę na własną rękę i totalnie nie wiem jak się poruszać po tych wszystkich All-Inclusivach a potrzebuję kupić na prezent

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Jest ktoś z biura podróży tutaj? Zawsze jeżdżę na własną rękę i totalnie nie wiem jak się poruszać po tych wszystkich All-Inclusivach a potrzebuję kupić na prezent
    Jest Bardzo chętnie Ci sprzedam ten prezent razem z instrukcją obsługi

Legionista
    Poszedł priv

Legionista
    Pytanko, ma ktoś może do polecenia jakiś hotel/pensjonat/agroturystykę z naciskiem na hotel z atrakcjami dla dzieci w wieku 2-5 lat? Baseny i SPA raczej odpadają. I co najważniejsze gdzieś między Gdańskiem a Warszawą tak żeby każdy miał tak samo daleko

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    Pytanko, ma ktoś może do polecenia jakiś hotel/pensjonat/agroturystykę z naciskiem na hotel z atrakcjami dla dzieci w wieku 2-5 lat? Baseny i SPA raczej odpadają. I co najważniejsze gdzieś między Gdańskiem a Warszawą tak żeby każdy miał tak samo daleko
    nie wiem czy w ten deseń będzie Ci coś pasowało ale polecam:

http://www.palac-galiny.pl/

http://www.hotelmarinaclub.pl/

ewentualnie

http://www.kwasnejablko.pl/

Uprawnienia umieszczania postów