Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 34748081828384
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,493 z 2493

Wątek: Przewodnik Po Europie i Świecie made by LFF

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    Booking może podpiąć dotychczas używaną kartę do tej rezerwacji. Mi się tak zdarzyło. Często jest też info, że karta nie jest wymagana - i o ile podczas płatności jest to prawda, zapłacisz gotówką, to w przypadku rezerwacji wyskoczy Ci w którymś kroku, żebyś podał (nawet debetówkę) w celu zagwarantowania rezerwacji. Dokładnie wertuj strona po stronie, podczas procesu rezerwacji.

Inna sprawa, że kiedyś anulowałem bezzwrotną rezerwację przez infolinię - dzwonili do pensjonatu - teoretycznie nie musiał się zgodzić, ale booking ma dominującą pozycję i pensjonaty raczej muszą się na takie rzeczy zgadzać. Tym bardziej jak było kilka miesięcy do wyjazdu...
    Właśnie przeglądam stronę rezerwacji i nie ma tam konieczności podawania żadnych danych karty. Fakt, że mogą podpiąć moje dane z poprzednich rezerwacji. Ma to sens.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    bzdura, jestem tam bardzo często i ludzi w tym roku jest bardzo mało. W weekend jak jest patelnia, to wiadomix, że przyjeźdża sporo osób, jednak w tygodniu puchy niesamowite.

jeżeli chodzi o Warchały, to cały kemping praktycznie został zastąpiony 4* Hotelem ( Natura Mazur - wszystko tam jest zajebiste -z wyjątkiem cen
    No właśnie, w weekend... 3:

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Poleci ktoś jakieś miejsce na Mazurach na weekend?
    Byłem tam ostatnio na początku czerwca, więc jeszcze przed sezonem i ok. 10.00 jeszcze gdzieś się na parking wbiłem, ale pół godziny później już bez szans.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Maqueh Zobacz posta
    Wstawiam link do rezerwacji booking.

Rezerwujac przez moj link otrzymacie 10% zwrot.
    to nie miejsce na wstawianie tych kodów... , jest już taki temat http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=17446

Uprawnienia umieszczania postów