Strona 17 z 81 PierwszyPierwszy ... 71314151617181920212767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 510 z 2426

Wątek: Przewodnik Po Europie i Świecie made by LFF

Legionista Awatar Zajacc
    Dzięki Fumen, całkiem niezła opcja.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar fumen
    Luz.. Polecam naleśniki w "Manekinie" (są trzy lokalizacje), muzeum Piernika, gdzie w godzinę można zmontować sobie własne ciastko (niejadalne) . Do tego muzeum im. Tony Halika (dla fanów podróży). Jeśli naleśniki się znudzą można iść do pierogarni Stary Młyn. Co tam jeszcze.. Na Starówce można wejść na ratusz, na górę, pospacerować, ruszyć nad Wisłę na bulwar Filadelfijski, a poza murami starówki jest jeszcze fontanna. To tak na szybko co mi przychodzi do głowy. Aha, no i sklepy firmowe z piernikami

Legionista Awatar Zajacc
    Ok, dzięki, przyda się.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar StefanMW
    Cytat Zamieszczone przez fumen Zobacz posta
    Luz.. Polecam naleśniki w "Manekinie" (są trzy lokalizacje), muzeum Piernika, gdzie w godzinę można zmontować sobie własne ciastko (niejadalne) . Do tego muzeum im. Tony Halika (dla fanów podróży). Jeśli naleśniki się znudzą można iść do pierogarni Stary Młyn. Co tam jeszcze.. Na Starówce można wejść na ratusz, na górę, pospacerować, ruszyć nad Wisłę na bulwar Filadelfijski, a poza murami starówki jest jeszcze fontanna. To tak na szybko co mi przychodzi do głowy. Aha, no i sklepy firmowe z piernikami
    Chyba wymieniłeś już wszystkie opcje. Fontanna już nieczynna, bo zbliża się zima. Jeżeli jakiś pub wieczorem to polecam Krajnę Piwa na Rynku Nowomiejskim. Do wyboru ponad 100 piw polskich i zagranicznych. Do zobaczenia z zewnątrz polecam również teatr "Baj Pomorski" a to ze względu na to, że wygląda jak szafa
    Z dumą reprezentuj swoje miasto:

Legionista Awatar Preparat
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ma ktoś jakieś doświadczenie z wizyt w Turcji? Konkretnie wybieram się do Izmiru i szukam jak najtańszej opcji aby się tam znaleźć (w lutym). Poleciłby coś ktoś?
    Siemasz , byłem w Izmirze we Wrześniu. Taka sobie mieścina. Najtaniej to autobusem z Istanbułu firma "Metro" tanie bilety dają zjeść i pić jak w samolocie prawie. Jeśli jedziesz turystycznie to 2,3 dni w Izmirze wystarczą potem uderz dalej na południe Kusadasi/Efez.
    Co do zakwaterowania to hosteli brak. Są za to hotele raczej skupione obok siebie. Ja tam byłem dwie noce i mieszkałem w hotelu Guzel Izmir Hotel.
    Ciekawy jestem co Cie tam niesie.. bo to bardziej miejsce przesiadkowe w podróżach po Turcji niż docelowe.
    Powodzenia.

Legionista Awatar Szawar
    Własnie wróciłem z Berlina, miejsce takie sobie, chyba potrzeba wiecej czasu by polubic to miejsce. Moge polecic hostel, w którym sie zatrzymałem, raczej nie drogo, blisko do metra i na Stadion Olimpijski.

http://www.sleepcheaphostel.com/PL/index2.html
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Koziol Zobacz posta
    Siemasz , byłem w Izmirze we Wrześniu. Taka sobie mieścina. Najtaniej to autobusem z Istanbułu firma "Metro" tanie bilety dają zjeść i pić jak w samolocie prawie. Jeśli jedziesz turystycznie to 2,3 dni w Izmirze wystarczą potem uderz dalej na południe Kusadasi/Efez.
    Co do zakwaterowania to hosteli brak. Są za to hotele raczej skupione obok siebie. Ja tam byłem dwie noce i mieszkałem w hotelu Guzel Izmir Hotel.
    Ciekawy jestem co Cie tam niesie.. bo to bardziej miejsce przesiadkowe w podróżach po Turcji niż docelowe.
    Powodzenia.
    Erasmus

Także zejdzie mnie trochę dłużej niż 2,3 dni. Nie pocieszyłeś mnie tym, że taka sobie mieścina, jak gadałem z typem co tam mieszka to zachwalał pod niebiosa . A do Istanbułu normalnie od nas leciałeś? Bo widziałem w miarę tanio z Berlina i Rygi no i właśnie nie wiem na co się zdecydować. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź.

Tym razem poleciłby ktoś jakiś hostel w Wiedniu w rozsądnej cenie?

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez StefanMW Zobacz posta
    Jeżeli jakiś pub wieczorem to polecam Krajnę Piwa na Rynku Nowomiejskim. Do wyboru ponad 100 piw polskich i zagranicznych.
    Zacne miejsce, z tym że jak tam byłem ostatnio (z rok temu) to o jakiejś kiepskiej godzinie zamykali (23?). Nie wiem czy dalej tak jest, tak czy siak na pewno warto odwiedzić
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar StefanMW
    Ogólnie rok temu były przeboje z Krajną właśnie. Zamknęli ją w okolicach listopada i już myślałem, że nie powróci, jednak na nowo ją otworzyli w kwietniu z tym, że w uliczce obok.
    http://krajina-piva.pl/
    Knajpa teraz jest otwarta codziennie w godzinach 16-1.
    Z dumą reprezentuj swoje miasto:

Legionista Awatar Preparat
    Erasmus

Także zejdzie mnie trochę dłużej niż 2,3 dni. Nie pocieszyłeś mnie tym, że taka sobie mieścina, jak gadałem z typem co tam mieszka to zachwalał pod niebiosa . A do Istanbułu normalnie od nas leciałeś? Bo widziałem w miarę tanio z Berlina i Rygi no i właśnie nie wiem na co się zdecydować. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź.
    Nie no jak na Erazmusa to inna sprawa, myślałem ze wakacje. Biorąc pod uwagę ze zamiast tam mogłeś wylądować w jakimś kraju płn. Europy to trafiłeś niezle. Z Polski to nie wiem za bardzo bo z Londynu tam jechałem. Sprawdzaj wyszukiwarki lotów: Skyscanner , opodo, kayak.
    Powodzenia.

Cytat Zamieszczone przez Koziol Zobacz posta
    Nie no jak na Erazmusa to inna sprawa, myślałem ze wakacje. Biorąc pod uwagę ze zamiast tam mogłeś wylądować w jakimś kraju płn. Europy to trafiłeś niezle.
    Co kto lubi drogi panie, chyba że chodzi ci o ceny

Legionista
    Ceny, temperatura, Morze no i przede wszystkim niezbyt wysoki poziom studiowania

Legionista Awatar pzk
    Może ktoś polecić jakiś nocleg w Pradze dla 4-5 osób. Na jedną noc dzisiaj. Coś w miarę taniego, czystego i można było wziąć shower`a. Sprawa dość pilna. Cannafest!

Legionista Awatar maatek
    Hostel - Kolbenka
    Kolbenova 159 / 5, Praha 9 - 190 00
    Tel: (+420) 266312358
    Mobil: (+420) 604851432, 606489021
    e-mail: hostel@kolbenka.com
    www.kolbenka.com

Dosyć tanio i czysto, powinni działać i mieć wolne miejsca.
    „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
    Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
    Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
    Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Legionista Awatar Rulkoś
    może ktoś polecić nocleg w Paryżu w rozsądnej cenie i dobrym punkcie, żeby było w miarę blisko do najważniejszych miejsc i może jakieś przydatne info. może być priv
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Ma ktoś jakieś doświadczenie z wizyt w Turcji? Konkretnie wybieram się do Izmiru i szukam jak najtańszej opcji aby się tam znaleźć (w lutym). Poleciłby coś ktoś?
    Poszukaj w ofercie Swiss Air, mają bezpośrednie loty z Warszawy do Istambułu z przesiadką w Zurichu, 2 lata temu sam tak leciałem i zapłaciłem 380 w jedną stronę. Zależy w jakim terminie chcesz lecieć ale widzę jeszcze sporo biletów na początku lutego za 367 PLN więc widzę da się zrobić a taniej chyba nie znajdziesz.
    http://booking.swiss.com/web/Swiss-O..._id=&WT.srch=1

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mtvml Zobacz posta
    Poszukaj w ofercie Swiss Air, mają bezpośrednie loty z Warszawy do Istambułu z przesiadką w Zurichu, 2 lata temu sam tak leciałem i zapłaciłem 380 w jedną stronę. Zależy w jakim terminie chcesz lecieć ale widzę jeszcze sporo biletów na początku lutego za 367 PLN więc widzę da się zrobić a taniej chyba nie znajdziesz.
    http://booking.swiss.com/web/Swiss-O..._id=&WT.srch=1
    Dzięki ale już zabukowane, znalazłem z Łodzi przez Dortmund do samego Izmiru, bo ze Stambułu to jeszcze nie jest rzut beretem bo jakieś 500km z tego co pamiętam

Legionista
    Co warto zobaczyć podczas 3-dniowego pobytu w Berlinie? Która część miasta najbardziej tętni życiem? Spanie mamy 20 km od centrum i samochód do dyspozycji.

Edyta. A może ktoś z forumowiczów gościł w Tropical Islands? Atrakcja godna polecenia?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez baran Zobacz posta
    Co warto zobaczyć podczas 3-dniowego pobytu w Berlinie? Która część miasta najbardziej tętni życiem? Spanie mamy 20 km od centrum i samochód do dyspozycji.

Edyta. A może ktoś z forumowiczów gościł w Tropical Islands? Atrakcja godna polecenia?
    W dzielnicy Charlottenburg miesci sie stadion Olimpijski, kytóry warto zobaczyć, wraz z całym jego kompleksem treningowym. Wejsciówka kosztuje 7 euro.
    Na pewno warto wejsc do środka Reichstagu., zwiedzić Brame Brandenburską czy wieze telewizyjna. Koniecznie resztki Muru Berlinskiego , a dla chętnych Charlie Checkpoint.

Zycie tętni po zachodniej czesci Berlina, Wschodnia przypomina mi troche stara warszawska Pragę.

Tropical Islands nie byłem, ale drogo w ****.
    Ostatnio edytowane przez Szawar ; 07-01-2012 o 20:15
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Homer
    Tak, wieża telewizyjna to ciekawa sprawa, zwłaszcza, że na górze jest kawiarnia kręcąca się dookoła. Fajnie widać panoramę Berlina.
    HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Legionista Awatar Yanks
    Co warto zobaczyć podczas 3-dniowego pobytu w Berlinie?
    Trzy dni, ... mało na Berlin. W każdym przypadku, nie będziesz się nudził.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar Aureliusz
    Poszukuję jakiś tanich kwater w Białce Tatrzańskiej, względnie w Bukowinie (a wolałbym w Białce ). Jakieś linki mile widziane.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Praha
    Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    był może ktos na Cyprze -> Kyrenia? jakieś opinie wrażenia?
    Trochę późno ale jak pisałeś tego posta to mnie tam jeszcze nie było.
    Byłem dopiero teraz na przełomie sierpnia i września pod Kyrenią. Kyrenia warta zobaczenia, niedaleko masz również opactwo Bellapais i całkiem konkretne ruiny zamku na szczycie jednej z gór nad Kyrenią.
    Ogólnie wrażenie Cypru Północnego pozytywne lecz ja czułem się tam jak w Turcji - np. w sklepach prawie same tureckie produkty

U nas jedno biuro (citrontravel) zaczęło organizowac tam rok temu wycieczki ale mimo to mało jest tam turystów z Polski (dużo Turasów z kontynentu tam przyjeżdża na weekendy aby pograć w tamtejszych kasynach)
    Ostatnio edytowane przez Praha ; 09-01-2012 o 12:46

Ja gościłem.
    Ogólnie bardzo ciekawa rzecz, gigantyczna hala robi fajna wrażenie moim zdaniem, w środku też dość ciekawie, jednak atrakcji nie jest jakoś bardzo dużo, w kilku restauracjach dobre jedzenie.
    Nie polecam w weekend bo miliony spoconych, ubrudzonych musztardą i obżartych śmierdzącą kiełbasą niemców z berlina i okolic się tam zjeżdża. W tygodniu jest dużo luźniej.
    Piłka Nożna dla Bandytów !

Zna ktoś jakieś sprawdzone kwatery w Szczyrku?
    Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
    Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
    Poszukuję jakiś tanich kwater w Białce Tatrzańskiej, względnie w Bukowinie (a wolałbym w Białce ). Jakieś linki mile widziane.
    Byłem w ubiegłym roku u państwa Budz w Bukowinie - niskie ceny, czysto schludnie, parking jest, a i kobiecina nie najgorzej gotuje.

[QUOTE=baran;932389]Co warto zobaczyć podczas 3-dniowego pobytu w Berlinie? Która część miasta najbardziej tętni życiem? Spanie mamy 20 km od centrum i samochód do dyspozycji.

Przejrzyj sobie ten przebieg podrozy w Berlinie - na pewno warto odwiedzic pobliski Poczdam, w samym Bln zaczyna sie zazwyczaj od Aleksanderplatz, potem Brama Brandenburska, Reichstag, na zakuppy jak zostanie troche zbednego euro to na ulice Kurfürstendamm proponowalbym sie wybrac. Pozdrawiam!

spec okienny Awatar meraś

Ecco holiday zwija się z rynku.

Piszę ku przestrodze...

Nie kupujcie wycieczek w Ecco bo na 90 % biuro zwija się z rynku
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar Paluch
    ale ze bankrutują czy co?

Uprawnienia umieszczania postów