Strona 13 z 90 PierwszyPierwszy ... 3910111213141516172363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 390 z 2689

Wątek: Przewodnik Po Europie i Świecie made by LFF

Cytat Zamieszczone przez Zajacc Zobacz posta
    No właśnie 2 sieroty z 7 osobowej grupy się ogarnęły, że ich paszporty straciły ważność. Niby jest to potwierdzone na stronach ambasad RP w tych państwach i na stronie Albańskiego MSZ-u, ale dobrze by było usłyszeć to od kogoś kto już tak granice przekraczał. Tą część Serbii, zwaną Kosowem, zamierzam ominąć.
    tak z ciekawości jak tam jedziecie?
    Ja będę w górach Przeklętych i na wybrzeżu albańskim ok 2 tygodni.

pozdro,

Legionista
    2 lata temu wjeżdżaliśmy do Serbii na "zieloną kartę" czy coś takiego. Nie wiem jak w tej chwili jest.

Rok temu chyba nie dało rady przez Serbię przejechać bez paszportu, a wczoraj jak widziałem to wszystko sprawnie z dowodem.

A moze szanowni forumowicze poleca cos w Paryzu? Wcale sie nie obraze, jak bedzie to tanie lub darmowe

Jestem tu trzeci dzien i nigdy wiecej moja luba takiego prezentu nie dostanie Po powrocie bede sie musial zapisac na jakas terapie odstresowujaca.
    CWKS CWKS CWKS to najlepszy w ekstraklasie zespół jest
    on kibiców ma tysiące rozrabiają w całej Polsce
    CWKS CWKS CWKS

Legionista
    Wina czerwone wytrawne w obojętnym sklepie
    Przez te ceny można szybko popaść w alkoholizm

E:
    A już poważniej, jak byś chciał zjeść coś naprawdę zajebistego w zajebistym lokalu w miarę przystępnych cenach to na rogu ulic Vigee-Lebrun i Falguiere masz rewelacyjne bistro z tak samo rewelacyjną obsługą. Efekt mojego i mojej kobiety siedzenia tam kilka godzin był taki, że wydałem 40 Euro z napiwkiem a dwa razy tyle postawili nam
    Bardzo dobrze to wspominam.
    Ostatnio edytowane przez iniemamniejusz ; 26-07-2011 o 12:21

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
    Wina czerwone wytrawne w obojętnym sklepie
    Przez te ceny można szybko popaść w alkoholizm

E:
    A już poważniej, jak byś chciał zjeść coś naprawdę zajebistego w zajebistym lokalu w miarę przystępnych cenach to na rogu ulic Vigee-Lebrun i Falguiere masz rewelacyjne bistro z tak samo rewelacyjną obsługą. Efekt mojego i mojej kobiety siedzenia tam kilka godzin był taki, że wydałem 40 Euro z napiwkiem a dwa razy tyle postawili nam
    Bardzo dobrze to wspominam.

Przy której stacji metra to jest?

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez januszek Zobacz posta
    A moze szanowni forumowicze poleca cos w Paryzu?
    La Defense, Centre Pompidou, Musee d'Orsay, Sainte-Chapelle, Montmartre, Moulin Rouge, knajpki na Montparnasse i Saint-Germain-des-Prés oraz targ w Dzielnicy Łacińskiej.

edit.
    Informacja o Bistro godna zapamiętania.
    Przy najbliższej okazji sprawdzę
    Ostatnio edytowane przez Esk ; 26-07-2011 o 13:08
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar deszcz
    Cytat Zamieszczone przez Vasyl81 Zobacz posta
    Przy której stacji metra to jest?
    Volontaires i idziesz wzdłuż Vigree-Lebrun, jesli mówimy o tej samym miejscu
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista
    Dokładnie to metro, i naprawdę polecam. Zresztą wg. mnie ta część miasta to najlepsza część miasta. Nie ma tu wszelakiej maści wynalazków, z dupy turystów którym nic się nie podoba no i tłoku, który panuje w innych rejonach.
    A pięknie tak samo jak w całym Paryżu.

spec okienny Awatar meraś
    Jeżeli już jesteś w tym przereklamowanym Paryżu do sprawdź wzgórze Montmartre. Sacré-Cœur - kozackie wokale mają tamtejsze siostry
    Ja bym się jeszcze pofatygował na cały dzień zobaczyć Wersal.
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    Jeżeli już jesteś w tym przereklamowanym Paryżu do sprawdź wzgórze Montmartre. Sacré-Cœur - kozackie wokale mają tamtejsze siostry
    Ja bym się jeszcze pofatygował na cały dzień zobaczyć Wersal.
    A widok ze szczytu wiezy Eiffla jest niesamowity, wiec jesli bedziesz miał szczescie to zachęcam. Ogród Luksemburski tez niczego sobie. Stade de France
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    E, do wieży to trzeba stać i nie jest to aż tak warte. Równie zajebisty widok jest z Montmartre a nie trzeba ani czekać ani płacić

spec okienny Awatar meraś
    E, do wieży to trzeba stać i nie jest to aż tak warte. Równie zajebisty widok jest z Montmartre a nie trzeba ani czekać ani płacić
    jest coś w tym, niezły pierdolnik pod wieżą i wkurwiające - natrętne brudasy.
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Wiślaczka Awatar Esk
    A na sam Montrmarte i Sacre-Coeur jest piękny widok przez zegar w Muzeum d'Orsay :

Oblężenie i otoczenie Wieży może zniechęcić do zwiedzania. Ale jak już się jest na górze, to szybko się o tym zapomina.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

[QUOTE=Esk;834647]La Defense, Centre Pompidou, Musee d'Orsay, Sainte-Chapelle, Montmartre, Moulin Rouge, knajpki na Montparnasse i Saint-Germain-des-Prés oraz targ w Dzielnicy Łacińskiej.
    QUOTE]

Juz pare osob polecalo mi ten targ, ni w zab nie wiem jak on sie nazywa i jak tam trafic. Pomozecie?
    CWKS CWKS CWKS to najlepszy w ekstraklasie zespół jest
    on kibiców ma tysiące rozrabiają w całej Polsce
    CWKS CWKS CWKS

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez januszek Zobacz posta

Juz pare osob polecalo mi ten targ, ni w zab nie wiem jak on sie nazywa i jak tam trafic. Pomozecie?
    http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=P...-8&sa=N&tab=wl
    http://www.panoramio.com/photo/7725579
    http://fr.wikipedia.org/wiki/Place_Maubert
    Ostatnio edytowane przez Yanks ; 26-07-2011 o 22:08
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Poszukuję jakiejś sprawdzonej kwatery w Gdańsku lub Sopocie na weekend. Może ktoś polecić coś ciekawego?

Legionista Awatar ormo
    We wrześniu planuję się wybrać z dziewczyną do Czarnogóry. Mógłby ktoś polecić jakie sprawdzone noclegi? I czy lepiej wybrać się na własną rękę czy z jakimś biurem podróży?
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista
    A ja planuje odwiedzić Prage. Poleci ktoś jakis sprawdzony nocleg ?
    PS Witam na forum

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez ktn Zobacz posta
    A ja planuje odwiedzić Prage. Poleci ktoś jakis sprawdzony nocleg ?
    PS Witam na forum
    http://www.wirtualnapraga.pl/
    Zobacz pod powyższym linkiem. Ja dwa lata temu zamówiłem sobie przez ten portal tanią kwaterę na Żiżkovie dwa przystanki tramwajowe od Placu Wacława. Żadnych problemów z miejscówką nie było.

Gintleman Awatar księciuniu
    Poszukaj w tym temacie albo w "sprzedam, pomocy, etc.." - jakiś miesiąc temu kilka osób odpowiadało na podobne pytanie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Mam pytanie, czy korzystał kiedyś ktoś z Was z serwisu couchsurfing? Jak wrażenia? Planuję udać się na kilka dni do Malmo/Kopenhagi bo można się tanio dostać a przypuszczam, że noclegi są tam raczej drogie.

Legionista Awatar Michu
    Zna ktoś jakieś ciekawe miejscówki, typowe na lato, w okolicach Częstochowy? Tak się składa, że będę tam na parę dni i wybrałbym się w dzień nad jakieś jeziorko czy coś takiego.

Legionista Awatar FCB
    Jeziorko masz w miejscowości Poraj koło Częstochowy. Fajna miejscówka to również Żarki Letnisko. W centrum sosnowego lasu bezpłatny basen otwarty. No i trzeba dodać okoliczne skałki na Jurze krakowsko-częstochowskiej. np zameczek w Olsztynie. A w ogóle będąc w Częstochowie nie zastanawiaj się bo blisko autem czy pociągiem do Sosnowca lub nad zalew Pogoria w Dąbrowie

Legionista Awatar Michu
    Dzięki za info. A ten zalew w Dąbrowie warty odwiedzin?

Legionista
    e(L)egion i księciuniu - dzięki za info, pozdrówki z dzikiego zachodu

Legionista Awatar FCB
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    Dzięki za info. A ten zalew w Dąbrowie warty odwiedzin?
    myślę, że tak

Legionista Awatar casual
    Riwiera Marmaris. Turcja.
    Prawdopodobnie udam się tam w drugiej połowie września na tydzień lub dwa. Nie wiem o tym rejonie nic kompletnie.
    Jak np. wygląda temat alko w hotelach w opcji all inclusive? W sensie czy tylko alko tureckie i czy to tureckie idzie wydzgać.
    Jak ogólnie region? Moze ktoś poleci konkretny hotel, bo był?
    Czy w tym okresie będzie tam pogoda?

Za wszelkie info co kto był i w ogóle serdecznie dziękuje.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar a-d-a-m
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Riwiera Marmaris. Turcja.
    Prawdopodobnie udam się tam w drugiej połowie września na tydzień lub dwa. Nie wiem o tym rejonie nic kompletnie.
    Jak np. wygląda temat alko w hotelach w opcji all inclusive? W sensie czy tylko alko tureckie i czy to tureckie idzie wydzgać.
    Jak ogólnie region? Moze ktoś poleci konkretny hotel, bo był?
    Czy w tym okresie będzie tam pogoda?

Za wszelkie info co kto był i w ogóle serdecznie dziękuje.
    Ja byłem w Alanii i Side, jak coś...
    Myślę, że w Marmaris nie będzie się dużo różniło w tym względzie. Jeżeli chodzi o browar to jest na ogół Tuborg, ale troszkę słabszy. Gorzała, wina i inne miejscowe wynalazki są bez ograniczeń. Do tego napoje zimne, czyli podróbki coli, fanty i sprite. Pogoda powinna jeszcze być, ale musisz się liczyć z tym, że część punktów na mieście będzie już pozamykana ze względu na mniejszą liczbę turystów...
    Jak masz jakieś pytania na temat Turcji to wal śmiało, byłem tam niedawno przez dwa tygodnie ;-)

Czerwona kartka
    Jest też browar Efes,w butelce całkiem znośny a Efes strong podchodzi juz prawie pod nasz browar

Uprawnienia umieszczania postów