Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Groźba zamachów w Polsce

Legionista Awatar MaxyM

Groźba zamachów w Polsce

Polska zajmuje 87 miejsce na liście państw najbardziej zagrożonych atakami terrorystycznymi. Poinformował o tym Polskie Radio autor raportu o zagrożeniu terroryzmem, Guy Dunn z londyńskiego Centrum Badania Rynków Światowych.

Najpierw fanatycy muszą zobaczyć na mapie gdzie jest Bulanda (Polska po arabsku), bo wydaje mi się, że nie dobrze u nich z geografią jak mylą Polskę z Norwegią.

A jak będą chcieli to zrobią nam takie fajerwerki, że nawet na Times Square nie ma takich w Sylwestra, ten kraj i te cymbały, które nim rządzą tak są przygotowane na zamachy jak Kaszuby na trzęsienie ziemi połączone z wybuchem wulkanu.

Legionista Awatar yusta
    Juz kiedys był ten temat poruszany na forum i wspominałam o artykule który czytałam. Dziennikarze udowodnili jak w 24h można pół Polski rozwalić :/
    Only You

ems
    Guest

:buhaha:

Administrator Awatar Q_(L)
    8- Czyli "armagedon" zacznie się od Łazienkowskiej :rotfll3:

A na "walkę" z zamachowcami/terrorystami to w Polsce jest chyba tylko GROM przygotowany 8-
    Specjalnie piszę walkę bo o jakimkolwiek zapobieganiu (ewentualnym) aktom terroryzmu nie ma mowy :/
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    To jest dobry dowcip z tymi atakami terrorystycznymi. Większe obawy wiązałbym z bezpieczeństwem Naszych polskich "wojowników na usługach Usa".

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez wasi(L)
    To jest dobry dowcip z tymi atakami terrorystycznymi. Większe obawy wiązałbym z bezpieczeństwem Naszych polskich "wojowników na usługach Usa".
    Dowcip może nie koniecznie. Chociaż w tej chwili też bardziej się obawiam komunikatów w mediach typu "W zasadzce na polski patrol w pobliżu miejscowości XYZ zginęło ** żołnierzy, a ****** zostało rannych"! :/

Legionista
    w czwartek w Hayacie sprzataczka znalazla "podejzany pakunek" w pokoju zrobili panike nasciagali ludu ale ludzie i tak musieli sie sami ewakuowac bo nikt nam nie powiedzial zeby wyjsc tylko jeden od drugiego sie dowiadywal
    Dragon na powietrzu

Legionista Awatar Cipciuś
    Ja mialem takie zabawne zdarzenie ze jak w Lipcu robilem na SGH to pewnego dnia kierowca zawiozl mnie na poczte (bo 2 worki listów wysalc tam musialem) przy ul.Rakowieckiej. Zajechalismy , wyciagnelem obydwa no i najpierw biore jeden, zanosze 1 , stawiam i wracam po 2 , jakiez bylo moje zdziwienie gdy zobaczylem cala mase pracowników i ochroniarzy ostroznie probojacych otworzyc tajemniczy worek - oni tez szok przezyli jak im powiedzialem ze to tylko listy pozdro dla Poczty Polskiej
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Beny
    Dowcip może nie koniecznie. Chociaż w tej chwili też bardziej się obawiam komunikatów w mediach typu "W zasadzce na polski patrol w pobliżu miejscowości XYZ zginęło ** żołnierzy, a ****** zostało rannych"! :/
    Przepraszam, okupujemy obce państwo. Tak jak kiedyś Niemcy nas (mniej brutalnie). Chyba nie jest dziwne jak zaczną strzelać do nas tak samo, jak kiedyś my do Niemców, nie? Z tym należało się liczyć od samego początku...

Legionista Awatar Łysolek
    a ja ostatnio uświadomiłem sobie jak łatwo rozpętać wojnę :/ Wystarczy , ze kiedyś ktoś dojdzie do wniosku że na Polsce można zarobić i już mamy wojnę , a uwierzcie mi , ze wojnę może rozpętać nawet JEDNOSTKA !!!!!! :/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    Przepraszam, okupujemy obce państwo. Tak jak kiedyś Niemcy nas (mniej brutalnie). Chyba nie jest dziwne jak zaczną strzelać do nas tak samo, jak kiedyś my do Niemców, nie? Z tym należało się liczyć od samego początku...
    Zgadzam się z tobą i przy okazji zastanawiam po jaką cholerę i w imie czego są tam nasi ludzie !

Legionista Awatar Beny
    Zgadzam się z Tobą. I od samego początku się z tym liczę. Ciekawi mnie tylko to, jak Prezydent Kwasniewski, Premier Miller i Ministrowie Cimoszewicz Szmajdziński wytłumaczą społeczeństwu ewentualną śmierć Polaków w Iraku? Walka z terroryzmem? Zapewnienie demokracji po Saddamie? Obrona pokoju? Działania w imieniu naszych interesów? Tańczenie tak, jak nam zagrają Amerykania? I jak może być na to reakcja naszych rodaków?

Legionista Awatar MaxxxiM
    Przepraszam, okupujemy obce państwo. Tak jak kiedyś Niemcy nas (mniej brutalnie).
    no tak, rzeczywiscie podobienstwa sa oczywiste. łapanki, rozstrzelania na ulicach, katowanie wiezniow, obozy koncentracyjnie, masowa eksterminacja ludnosci. rzeczywiscie postawmy na rowni III Rzesze z zolnierzami polskimi w Iraku.

Chyba nie jest dziwne jak zaczną strzelać do nas tak samo, jak kiedyś my do Niemców, nie? Z tym należało się liczyć od samego początku...
    to ze Saddam z kolegami mordowali w imie "utrwalania porzadku w Iraku" to jest ok? no ale Ty jestes przeciwnikiem uogolniania, wiec pewnie czesc wspolpracownikow Saddama byla ok.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Lechitka
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM
    Przepraszam, okupujemy obce państwo. Tak jak kiedyś Niemcy nas (mniej brutalnie).
    no tak, rzeczywiscie podobienstwa sa oczywiste. łapanki, rozstrzelania na ulicach, katowanie wiezniow, obozy koncentracyjnie, masowa eksterminacja ludnosci. rzeczywiscie postawmy na rowni III Rzesze z zolnierzami polskimi w Iraku.

Chyba nie jest dziwne jak zaczną strzelać do nas tak samo, jak kiedyś my do Niemców, nie? Z tym należało się liczyć od samego początku...
    to ze Saddam z kolegami mordowali w imie "utrwalania porzadku w Iraku" to jest ok? no ale Ty jestes przeciwnikiem uogolniania, wiec pewnie czesc wspolpracownikow Saddama byla ok.
    W sumie to o ile zgadzam się Andrzejem w wielu (nielegijnych )kwestiach o tyle w tej sprawie zgodzić się nie mogę.To porównanie sytuacji zadecydowanie zbyt mocne.I nie tylko IMO bo widać MaxxxiM też jest przeciwko.
    Pzdr.

Legionista
    Podziękujmy za tą sytuację naszym Włażącym-Amerykanom-w-Dupę politykom. Jako jeden z nielicznych krajów byliśmy przez Arabów traktowani z szacunkiem i sympatią, teraz za to mamy ich za wrogów. No ale za to mamy potężnego przyjaciela i jak dobrze pójdzie może za 100 lat będziemy kolejną gwiazdką na ich fladze. :*

PS

F**k USA.
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Cytat Zamieszczone przez Sharn
    Podziękujmy za tą sytuację naszym Włażącym-Amerykanom-w-Dupę politykom. Jako jeden z nielicznych krajów byliśmy przez Arabów traktowani z szacunkiem i sympatią, teraz za to mamy ich za wrogów. No ale za to mamy potężnego przyjaciela i jak dobrze pójdzie może za 100 lat będziemy kolejną gwiazdką na ich fladze. :*

PS

F**k USA.
    to juz zupelnie inna kwestia. zwykli Polacy korzysci z "wojewodztwa irackiego" miec nic nie beda. choc z drugiej strony korzyscia dla swiata jest likwidacja takich typow jak Saddam i jego koledzy.

"Fuckowanie" na Ameryke to tez przesada. Bush ma swoje interesy do zalatwienia w Iraku (glownie ropa) i dobrze wiemy, ze to dlatego wybuchla ta wojna. ale jesli mam wybierac, to wole zeby Polska miala dobre stosunki z USA niz Irakiem.

Legionista Awatar Nazgul

Wiesz, mam wrażenie że piszemy w różnych językach. Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz, ALE UWAŻNIE. Jesteśmy okupantami. Są Irakijczycy którym się to może nie podobać. Tak trudno zakumać?

Legionista Awatar yusta

"Fuckowanie" na Ameryke to tez przesada. Bush ma swoje interesy do zalatwienia w Iraku (glownie ropa) i dobrze wiemy, ze to dlatego wybuchla ta wojna. ale jesli mam wybierac, to wole zeby Polska miala dobre stosunki z USA niz Irakiem.
    O jakich dobrych stosunkach mówisz? Może masz na myśli polskich sportowców, którym odmówiono wydania wiz, a może polskich studentów trzymanych w pierdlu, bo mieli pozwolenie na pracę w innym mieście niż się znajdowali???
    Only You

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez yusta

O jakich dobrych stosunkach mówisz? Może masz na myśli polskich sportowców, którym odmówiono wydania wiz, a może polskich studentów trzymanych w pierdlu, bo mieli pozwolenie na pracę w innym mieście niż się znajdowali???
    mowi np o tym ze dostajemy za darmo amerykanskie fregaty i inne amerykanskie wojskowe sprzeciory.

mowi o tym ze teraz amerykanska administracja uwaza polske za naturalnego lidera europy sr-wsch, dzieki czemu liczymy sie na arenie miedzynarodowej.

i o tym ze polskie firmy dostaje teraz zamowienia na odbudowe iraq, a firmy us zaczynaja w polsce inwestowac.

wole byc przydupasem usa niz unii europejskiej. bo na to zeby byc samodzielnym chojrakiem, to za qrotcy w uszach jestesmy...

Wiesz, mam wrażenie że piszemy w różnych językach. Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz, ALE UWAŻNIE. Jesteśmy okupantami. Są Irakijczycy którym się to może nie podobać. Tak trudno zakumać?
    a Ty czytasz to co piszesz? piszesz, ze okupujemy Irak, tak jak kiedys Niemcy nas. to jest wedlug Ciebie to samo? naprawde nie zauwazasz roznic?
    z pewnoscia Irakijczykom bardziej sie podobal rezim saddama. metody mial podobne do sb z lat 50.

Cytat Zamieszczone przez yusta
    slowa wyrwane z kontekstu. przeczytaj cale zdanie:

ale jesli mam wybierac, to wole zeby Polska miala dobre stosunki z USA niz Irakiem.

nie napisalem ze ma dobre stosunki, tylko ze wole zeby Polska miala dobre stosunki z USA niz z Irakiem. oczywiscie, sa sprawy ktore mi sie nie podobaja (to o czym pisalas i sporo innych), ale sa tez takie o ktorych pisal crolick.

Legionista Awatar Nazgul
    a Ty czytasz to co piszesz? piszesz, ze okupujemy Irak, tak jak kiedys Niemcy nas. to jest wedlug Ciebie to samo? naprawde nie zauwazasz roznic?
    z pewnoscia Irakijczykom bardziej sie podobal rezim saddama. metody mial podobne do sb z lat 50.
    Skoro strzelają do Amerykanów, podkładają bomby i temu podobne, to chyba rzeczywiście reżim Saddama im się podobał, nie? Mniejsza o to zresztą, ważne że wojna partyzancka trwa i pachnie mi to Wietnamem II . A co do podobieństw i różnic - wyraźnie napisałem: "Mniej brutalnie". Na wiarę to zresztą napisałem, bo na własne oczy nic widzieć nie mogłem rzecz jasna...

Legionista Awatar crolick
    [quote="andrzejzb"]
    Skoro strzelają do Amerykanów, podkładają bomby i temu podobne, to chyba rzeczywiście reżim Saddama im się podobał, nie?
    nie, oni pragna wolnosci, qtora zabieral im zarowno saddam jak teraz amerykanie...

Legionista Awatar Nazgul
    [quote="crolick"]
    Skoro strzelają do Amerykanów, podkładają bomby i temu podobne, to chyba rzeczywiście reżim Saddama im się podobał, nie?
    nie, oni pragna wolnosci, qtora zabieral im zarowno saddam jak teraz amerykanie...
    Myśle że ci, którzy pragną wolności siedzą cicho a bomby podkładają zwolennicy partii Baas

Uprawnienia umieszczania postów