Strona 127 z 128 PierwszyPierwszy ... 2777117123124125126127128 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,810 z 3832

Wątek: Gadżety produkowane przez KP Legia

Legionista Awatar Raffels
    Trzeba przyznać, że ten czerwony model wyszedł świetnie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cena tego zestawu też "świetna".

Biorąc pod uwagę, że sprzedali wszystko w godzinę...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
    Cena tego zestawu też "świetna".
    No tak, bo mieli by puścić to za 49.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że sprzedali wszystko w godzinę...
    Jeden zobaczy tu geniusz marketingu, drugi kręcących bat na własny tyłek kibiców. "Against modern football", nie?

Kijek, pomiędzy 549 zł, a 49 zł jest jeszcze "kilka" opcji. Może dlatego Twoje posty budzą sporą niechęć pomimo tego, że często masz rację. Retoryka na poziomie wymachiwania cepem.

Kijek, pomiędzy 549 zł, a 49 zł jest jeszcze "kilka" opcji. Może dlatego Twoje posty budzą sporą niechęć pomimo tego, że często masz rację. Retoryka na poziomie wymachiwania cepem.
    Biorąc pod uwagę, że w godzinę sprzedano 100kompletow (całość) śmiem twierdzić, że cena była prawidłowa.

Ps. "Budzą spora niechęć", chyba dzisiaj nie zasne.

PS2. Ta akcja też pokazuje, że marketing to nie jest wymyślanie koła i wystarczyło zatrudnić kogoś rozsądnego i już są pierwsze efekty.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 14-09-2018 o 10:13
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Jeden zobaczy tu geniusz marketingu, drugi kręcących bat na własny tyłek kibiców. "Against modern football", nie?

Była edycja limitowana, 100 koszulek. Nic więcej. Z czego to był zestaw dwóch koszulek, meczowa i ta. Za ile mieli to sprzedać? Dopierdalanie sie o "against modern football" przy tak niskim nakładzie jest głupie. W szczególności że pierwsze koszulki dostali ci co byli na Legii przez 4 lata co mecz.

Cytat Zamieszczone przez Chomas Zobacz posta
    Dopierdalanie sie o "against modern football" przy tak niskim nakładzie jest głupie.
    Limitowane edycje za wyższą cenę, wytwarzanie poczucia posiadania/ kolekcjonowania to definicja tego, co rozumiem jako "modern football".

Gdyby odliczyć koszt drugiej koszulki to jej cena wynosi 300zł. Nie przesadzajmy z tą ceną. Poza tym Legia nie afiszowała się mocno z tym projektem, bo jakiekolwiek informacje sama podała w momencie wystawienia do sprzedaży (nie liczę wysłania koszulek do kibiców).

Cytat Zamieszczone przez Chomas Zobacz posta
    Gdyby odliczyć koszt drugiej koszulki to jej cena wynosi 300zł. Nie przesadzajmy z tą ceną. Poza tym Legia nie afiszowała się mocno z tym projektem, bo jakiekolwiek informacje sama podała w momencie wystawienia do sprzedaży (nie liczę wysłania koszulek do kibiców).
    Nie do końca zgadzam się z takim podejściem. Po mojemu to maksymalizacja zysku kosztem pasjonatów/kolekcjonerów, którzy wykupiliby taki zestaw w "nakładzie" 100 sztuk i za 750 złotych (to w odpowiedzi do postu Kijka).

A że przy okazji przyzwyczajamy klub do tego, że można dowolną koszuleczkę z dorobioną legendą opchnąć nam za "pińcet"? Stąd mój post.

Ode mnie raczej EOT.

Nie do końca zgadzam się z takim podejściem. Po mojemu to maksymalizacja zysku kosztem pasjonatów/kolekcjonerów, którzy wykupiliby taki zestaw w "nakładzie" 100 sztuk i za 750 złotych (to w odpowiedzi do postu Kijka).

.
    http://www.naukowiec.org/wiedza/ekon...daza_1388.html

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Równowaga_rynkowa

http://zasobyip2.ore.edu.pl/uploads/...owa/index.html
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista

A że przy okazji przyzwyczajamy klub do tego, że można dowolną koszuleczkę z dorobioną legendą opchnąć nam za "pińcet"? Stąd mój post.

Ode mnie raczej EOT.
    Jakby w sklepie nie było tańszych koszulek to miałbyś 1916% racji, a tak to wygląda na przyczepianie się dla zasady.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że w godzinę sprzedano 100kompletow (całość) śmiem twierdzić, że cena była prawidłowa.
    A sprzedano? Wygląda na to, że nie - zwykła ściema marketingowa Nadal można kupować w sklepie Legii.

Cena 550 zł za dwie koszulki jak najbardziej uczciwa, szczególnie, że jedna kosztuje 250 zł, a tu jednak jest sporo bonusów pod kątem kolekcjonerskim.

edit: o 17:45 były do kupienia, o 18:15 znowu nie ma - chyba celowe działania.

Legionista
    Może ktoś kupił i się rozmyślił?

1918 koszulek z limitowanej kolekcji na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości jutro od 10:00 w Fanstore

Legionista
    W którym miejscu kupując przez net uzyskuje się zniżkę za karnet?

Logujesz się Moje konto --> Szczegóły profilu i dodaj karnet. Przy zakupie zniżka automatyczne się dodaje.

Legionista
    dzięki

Legionista Awatar Maciek
    Czy fanstore jest otwarty dziś (niedziela niehandlowa, ale i meczowa)? Jeśli były już podobne pytania to z góry przepraszam.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Legionista Awatar Joot_F
    Otwarte. Szał zakupów!
    "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Legionista Awatar Marcino
    Ponoć ten roku jest jednym z gorszych w zakresie sprzedaży gadżetów i pamiątek. Totalnie nie weszły na swój poziom art. szkolne z (L), jak widać kibice sukcesu odpuścili.

Źródło: producent
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Gabro
    A wiesz dlaczego? Za późno dotarły. Byłem kilka dni przed początkiem roku szkolnego i wciąż nic nie było.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    A wiesz dlaczego? Za późno dotarły. Byłem kilka dni przed początkiem roku szkolnego i wciąż nic nie było.
    Ale tak jest co roku. Rok temu było to samo. Był początek września a w sklepie nic w co można by dzieciaka wyposażyć do szkoły. totalna amatorka. Ten cały ich dział marketingu to jakaś żenada jest. Wygórowane ceny można jeszcze zrozumieć pod warunkiem że jakość towaru jest wysoka. Tutaj niestety jakość jest gorsza niż ta z bazaru, cena windowana maksymalnie do góry i dodatkowo w każda kolekcja jest robiona praktycznie identycznie do poprzedniej. Nie wiem kto im to projektuje ale specjalnie się nie wysila i wszystko jest robione na jedną modłę.

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Pomijam już oficjalny sklep, ale marki takie jak Empik czy PWN rozdzielający towar na dziesiątki małych firm (jak każda hurtownia) miały to w swoich ofertach od początku czerwca i niestety wykręciły najgorsze wyniki od lat.
    Odnośnie wzornictwa - tak, zgadzam się. Panuje nuda. Wiecznie robi się wszystko na czarno. Nie mówię, że plecaki mają być niepraktyczne i białe, ale klub wojskowy to aż prosi się by choć raz wypuścić zielone produkty. Dodatkowo klub musi wreszcie pojąć, że trzeba dać wejść na rynek także innym producentom, którzy wymyślą coś innego, powstanie konkurencja na półce i klient mający do wyboru 8 wzorów piórnika w końcu coś wybierze, a nie pójdzie gdzie indziej i kupi Barcelonę.

https://sklep.legia.com/fifa-19-edyc...-ps4-preorder/

Jeśli ktoś miałby dostęp do tej gry przed 24 września to proszę o pw.

Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    https://sklep.legia.com/fifa-19-edyc...-ps4-preorder/

Jeśli ktoś miałby dostęp do tej gry przed 24 września to proszę o pw.
    Jest zajebista kara za wcześniejszą sprzedaż tego produktu

Orientuje się ktoś do kiedy obowiązuje umowa z adidasem?

E: znajduję jedynie info, że obowiązywała do czerwca 2017, ale nic o tym na jak długo przedłużono.
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 21-09-2018 o 09:34

Legionista
    Chyba najodpowiedniejszy temat:

http://www.cgm.pl/news/legia-wyslala...g4uWWA9xnHPAJA

w sumie słuchaczem Tedego nie jestem, wiem, skąd ten tekst pochodzi, ale obiektywnie podchodząc, to nie wiem czego się spodziewali wysyłając list tak poskładany.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Co to jest w ogóle Za akcja?

Rozsyłają po osobach znanych bardziej (Wrona, Pjus) lub mniej/wcale (Pezet, Tede) związanych z Legią ciuchy z nowej kolekcji.

Sam pomysł spoko pod warunkiem wysyłania ich do osób związanych z Legią ale po co Pezetowi czy Tede kurtka Legii to nie rozumiem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Uprawnienia umieszczania postów