Gadżety produkowane przez KP Legia

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • arczi
    Administrator
    • 05.2003
    • 9964

    Dosyć
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

    Komentarz

    • CywiL
      Administrator
      • 05.2003
      • 4942

      Pojebani.
      Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
      Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

      Komentarz

      • kamilsson
        Legionista
        • 08.2005
        • 963

        re

        Zdobylem nieoficjalną drogą tajną gratyfikacje programu lojalnosciowego KP Legia Warszawa ,oprocz bonusów za zakup karnetów,koszulek,biletów do Multikina,są przewidziane dodatkowe nagrody dla najbardziej lojalnych.No to po kolei:
        NAGRODY TYPU STANDART

        Brelok - Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie do Stefana;

        Zapalniczka - Niby nieumyślne podpierdolenie do Stefana;

        Koszulka z szerokiej gamy wzorow do wyboru - Zwykłe podpierdolenie w cztery oczy do Stefana bez świadków;

        Hot Dog i popcorn podczas meczu- Anonimowy donos do Stefana na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym ,byle zaistnieć;

        NAGRODY TYPU STANDART PLUS

        Karnet na łuk- podpierdolenie do Stefana w obecności świadków;

        Karnet na krytą- Samopodpierdolenie w cztery oczy ze Stefanem;

        Zestaw: koszulka,karnet,hotdog- Samopodpierdolenie do Stefana przy świadkach;

        NAGRODY TYPU V.I.P.

        Pamiątkowe foto z wujaszkiem Walterem - podpierdolenie do Stefana w obecności podpierdalanego bez innych świadków;

        Zwiedzanie dowolnie wybranej komendy policji ze Stefanem - podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej ilości świadków;

        Foto na okladce nowej NL przedstawiające objecie"na misia" ze Stefanem - podpierdolenie w obecności podpierdalanego do Stefana, pomimo, iż ten nie jest winny;

        NAGRODY TYPU V.I.P. HIGH-END

        Domowy obiad u Stefana - podpierdolenie w obecności podpierdalanego do Stefana, pomimo, iż ten nie jest winny, a czynu tego dokonał sam podpierdalacz ;

        Wyjazd na zagraniczny mecz Legii jedna furą ze Stefanem,nocleg w hotelu o standarcie **** w jednym pokoju ze Stefanem....oraz....uwaga...dyskoteka podczas ktorej beda spożywane alkohole, a Stefan wyglosi wykład pt"Metody przesluchiwania swiadków" - podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest
        winny, a czynu tego dokonał sam podpierdalacz na spółkę
        ze Stefanem, do którego się podpierdala i wmówienie
        podpierdalanemu jego winy.

        Komentarz

        • Paluch
          Legionista
          • 11.2004
          • 3920

          miałem problem z rozgryzieniem 2 nagrody typu vip high end
          OFMC

          Komentarz

          • Francais
            Legionista
            • 10.2007
            • 2813

            albo ja nie mam gustu albo to jest jakas podpucha,koszulka z palacem jest prezentowana jako najlepiej sprzedajaca sie
            Mon honneur s'appelle fidélité

            joł mordo

            Komentarz

            • karakan

              Jak się sprzedały 2 , to sie najlepiej sprzedają z wszystkich

              Komentarz

              • rey
                Legionista
                • 07.2007
                • 9718

                Smutne jest to, że takich dwóch się znalazło co to kupili. No chyba, że Leszek i Stefan...
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                Komentarz

                • Dżon
                  Legionista
                  • 12.2003
                  • 718



                  Kupujcie, póki jeszcze jest w miarę na czasie!

                  ps. Cholera, zapomniałem dodać nowego logo i piłeczki w łaty - w takim razie chyba nikt się nie nabierze...
                  "Cause we're gonna do just anything,
                  We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
                  And we'll wade through anything that you say!
                  We're all having too much fun,
                  We can't stop, we've only just begun,
                  We're gonna carry on for another day!"

                  Komentarz

                  • Stout
                    Legionista
                    • 04.2007
                    • 5671

                    nie no stary padłem i nie moge od razu sie pytam moge wykorzystac Twoj wzor,?? poprostu wymiata..NS zastanowcie sie nad tymi t-shirtami bo naprawde moze to wypalic!!!
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

                    Komentarz

                    • karakan

                      Wypalić pewnie i może , ale po co kolejne zakazy?

                      Komentarz

                      • Z.
                        Legionista
                        • 08.2006
                        • 7771

                        Czekaj, czekaj. Ty już masz zakaz, bo się samopodpierdoliłeś i teraz liczysz, ze nikt wiecej tego nie zrobi, zeby wiecej koszulek i bonusów było dla Ciebie?
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                        Komentarz

                        • karakan

                          Tak a co?

                          Nie oddam karnetów na popcorn, nie oddam ni chu chu !!

                          Komentarz

                          • Z.
                            Legionista
                            • 08.2006
                            • 7771

                            Nic, nic.. Pamiętaj, że nic się nie ukryje
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                            Komentarz

                            • karakan

                              Przecież ja napisałem jawnie , że zaangażowanie w kampanie reklamową Pani Victorii spowodowało u samodonos

                              Komentarz

                              • hatchet
                                Legionista
                                • 09.2005
                                • 1812

                                A ja chciałem powiedzieć, że podoba mi się marketing na Legii, estetyka koszulek, pomysł na kolorowe projekty modnych tiszertów. Najnowszy projekt ma być związany z symboliką pomidora rozjechanego walcem. "Ketchup" ma sie ułożyć w kształt herbu z L na środku. Przy tym pragnę zauważyć, że Klub Piłkarski Legia Warszawa prężnie rozwija swoją ofertę gadżetową. Już niedługo zapewne wypuszczą limitowaną edycje materaców dmuchanych w formie głowy Miklasa lub Stefana pod szyldem kampanii "dmuchnij mnie i ty". Oraz serie tęczowych baloników "Daj się zrobić w balona". Ponadto dla najmłodszych kołysanki autorstwa wujka Waltera "Papa Walter vol 1 "Bandyci z Wilna już nie wrócą" "

                                Słowem chóligany łapy pracz od sklepiku :Rejtan:

                                Jednocześnie odcinam się od mogących pojawić się tu za chwile komentarzy że robie sobie z kogoś jaja.

                                Co się tyczy zdrowia psychicznego, bez komentarza
                                Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
                                Miasto, które przeżyło własną śmierć !

                                Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

                                - Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

                                Komentarz

                                Pracuję...