Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 100

Wątek: MECZ POLONIA - LEGIA 24-go

MECZ POLONIA - LEGIA 24-go

:fu: mam pytanko, dawno nie sledzilem wydarzen ligowych bo wyjechalem , wracam i pojawia sie zagadka,
    na jakim stadionie odbedzie sie mecz 24-go???
    Pytam bo wiem ze ostatnio byl news o tym ze Polonia dzierzawi od nas stadion, aha i jeszce jedno wkurwiajace '8 pytanie:
    czy jesli Polonia wynajmuje i jest jakby gospodarzem meczu tzn my jako goscie mamy siedziec za bramka?? ***owe pytanie ale konkretne, odpowiedzcie bo sie wnerwiam

Administrator Awatar Raffi
    Mecz - na Łazienkowskiej. Podział biletów - prawdopodobnie: my - Żyleta - oni Kryta. Bez łuków
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Mecz - na Łazienkowskiej. Podział biletów - prawdopodobnie: my - Żyleta - oni Kryta.
    o Jeeezu, dno , normalnie dno

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Daretzky
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Mecz - na Łazienkowskiej. Podział biletów - prawdopodobnie: my - Żyleta - oni Kryta.
    o Jeeezu, dno , normalnie dno
    Nie przesadzaj, były mgliste propozycje, abyśmy usiedli na łuku dla gości!

Ciekawe tylko co na to Kryta Fans '8

Legionista
    lepiej tyle miec biletow niz wcale albo 5 % stadionu
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar Beny
    W związku z faktem, iż w tygodniu pracuję do 17, szukam chętnych do kupna mi jednego biletu na derby, bo obawiam się, że w sobotę to już nie będzie po co jechać. Zwrot kasy gwarantowany! Poratujcie pracującego!

Legionista Awatar Beny
    A jeszcze jedno: według Canal + mecz jest w niedzielę o 19.15!

Legionista
    :fu: mam pytanko, dawno nie sledzilem wydarzen ligowych bo wyjechalem , wracam i pojawia sie zagadka,
    na jakim stadionie odbedzie sie mecz 23-go???
    Pytam bo wiem ze ostatnio byl news o tym ze Polonia dzierzawi od nas stadion, aha i jeszce jedno wkurwiajace '8 pytanie:
    czy jesli Polonia wynajmuje i jest jakby gospodarzem meczu tzn my jako goscie mamy siedziec za bramka?? ***owe pytanie ale konkretne, odpowiedzcie bo sie wnerwiam
    Mecz jest 24.08!!!Przeczytaj dokładnie...Na łuku bedą siedziały...psy :/
    Od kiedy bilety w sprzedarzy???Oczywiście po 15 zł...

a swoją drogą to ciekawe ilu będzie "kibiców" polonii
    Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Cytat Zamieszczone przez PRASKI
    Ilu by nie było i tak będziemy DEBESCIAKI :cf0:

Legionista Awatar Beny
    Nazwy klubów piszemy wielką literą!
    Debeściaki jesteśmy prawie zawsze! A co do kibiców Polonii, to też jestem ciekaw ilu ich przyjdzie? Czy aż tylu, że zasiądą na całej Krytej?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beny_77
    Nazwy klubów piszemy wielką literą!
    Debeściaki jesteśmy prawie zawsze! A co do kibiców Polonii, to też jestem ciekaw ilu ich przyjdzie? Czy aż tylu, że zasiądą na całej Krytej?
    Ja mam nadzieję,że dostaną tylko pół Krytej.Więcej im naprawdę nie potrzeba Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?Według mnie ma około 5000,ale nie jestem pewien.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    he kurde my bedziemy sie tam cisnac na zylecie a oni beda mniec cala kryta poniewaz i tak przyjdzie 200 osob tak jak to bylo na finale pucharu ligi
    Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Legionista Awatar szczepan
    a wiadomo cos o kartach wyjazdowych?

ps

***** dlaczego mnie nie bedzie :fu: :fu: :fu:

Wedlug forum Polonii to planuja wprowadzic na mecz slonia!!! :fu: Zbieraja sie pod swoim stadionem!!!

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez HOOLSHWDP
    Wedlug forum Polonii to planuja wprowadzic na mecz slonia!!! :fu: Zbieraja sie pod swoim stadionem!!!
    A którędy lub jak oni chcą wejśc na stadion? Przecież jak będą szli Łazienkowską to będzie masakra.

Cytat Zamieszczone przez Ostry
    Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?
    No właśnie. Ponawiam pytanie. Wie ktoś dokładnie!!!
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez zajączek
    Cytat Zamieszczone przez HOOLSHWDP

A którędy lub jak oni chcą wejśc na stadion? Przecież jak będą szli Łazienkowską to będzie masakra.

Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?
    No właśnie. Ponawiam pytanie. Wie ktoś dokładnie!!!
    Ludzie myślcie trochę! Jaka masakra, jaki przemarsz Łazienkowską! :fu: Podstawią im autobusy jak na ostatnim derby! I w konwoju spokojnie sobie zajadą!
    A Ty HOOLSHWDP zmień sobie ksywkę, bo obrażasz inteligencję użytkowników tego Forum!

Legionista
    Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?Według mnie ma około 5000,ale nie jestem pewien.

Żyleta przed zdemontowaniem czesci krzeselek: ok 5 600
    liczba zdemontowanych krzeselek: ok 1700

obecna pojemnosc Trybuny Otwartej: okolo 3900

czyli dostaniemy prawdopodobnie cos kolo 3900 biletow(w najlepszym przypadku) na derby Warszawy. A chetnych byloby pewnie 20 tys...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?Według mnie ma około 5000,ale nie jestem pewien.

Żyleta przed zdemontowaniem czesci krzeselek: ok 5 600
    liczba zdemontowanych krzeselek: ok 1700

obecna pojemnosc Trybuny Otwartej: okolo 3900

czyli dostaniemy prawdopodobnie cos kolo 3900 biletow(w najlepszym przypadku) na derby Warszawy. A chetnych byloby pewnie 20 tys...
    Ale te 1700 to na całym stadionie razem z zakolami i krytą(bo tam chyba też były demontowane krzesełka).

KSP gra w wawie dzieki uprzejmosci Legii i to Polonia ma nam dyktować warunki na naszym stadionie? dla mnie jest tu cos nie tak!!!!!
    ..::MURANOWSCY LEGII FANI::..
    -=BYLIŚMY JESTEŚMY BĘDZIEMY=-

Beny nie bedziesz mi mowil co mam robic :buhaha:

Administrator Awatar Raffi
    Cytat Zamieszczone przez Anakin
    KSP gra w wawie dzieki uprzejmosci Legii i to Polonia ma nam dyktować warunki na naszym stadionie? dla mnie jest tu cos nie tak!!!!!
    Takie jest zbójeckie prawo
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    O ile wiem to miasto Warszawa wynajęło "Stadion Miejski" na mecze Polonii. Więc nie macie się co irytować. No, oczywiście zawsze możecie zrobić zrzutkę i odkupić od Warszawy obiekt przy Łazienkowskiej, zwłaszcza że większość radnych chciała by sie go pozbyć... Ale póki co należy do Miasta, czyli wszystkich płacących podatki obywateli Warszawy.
    Liczba miejsc dla "Gości" jest określana przez PZPN, więc też powinno być wszystko jasne...
    Oczywiście, gdyby kibice Legii byli w stanie siedzieć na jednym stadionie z kibicami Polonii bez szwadronów policji pomiędzy to w ogóle nie byłoby problemu. Szło by sie do kasy i kupowało bilet, siadało w swoim szaliku albo czapeczce albo bez i oglądało mecz. W przypływie adrenaliny możnaby rzucić kilka mocniejszych słów a potem spokojnie iść do domu. A że tak nie jest, to wina kibiców. Tych którzy cieszyli się, kiedy kibice Polonii nie byli wpuszczeni na stadion w 99 roku na derby i bili brawo Hadajowi który z radością relacjonował poscig za świną "w sektorze gości". O ile pamiętam większość stadionu, więc i pewnie tu piszących.
    Kończąc - jasne, że idąc z dziećmi na mecz Polonii nie chciałbym być zaczepiany przez opisywane wyżej towarzystwo. Nie jadę samochodem, bo mam 3 minuty piechotą Łazienkowską. Gdyby było 500 kibiców na łuczku, wiedziałbym, że jest spokój. Więc uważm, że możliwość wpuszczenia większej Was ilości powinniście traktować jako grzeczność i odpłacić tym samym, a nie biadoleniem!
    (ps - chciałem dać uśmieszek, ale nie barwiony!)

ems
    Guest
    to nie jest stadion miejski, to jest stadion Legii od 70 lat... widze ze kibicom Polonii latwo przyszlo zaakceptowac zarzadzenia wladzy, ktora ponoc ich tak zawsze krzywdzila

Administrator Awatar Adiq
    TStarski, a gdzie na świecie kibice dwóch klubów z jednego miasta śpiewają i siedzą razem na jednym sektorze bez ochrony czy policji? 8- Zejdź na ziemię! To 2 drugi post na tym forum, ale widzę, już, że mamy doczynienia z kibicem wychowanym przez media...
    Nieznani Sprawcy

Legionista Awatar MaxyM
    Tak, pewnie, przygotujmy im kiełbaski z grilla i zimne napoje, umyjmy krzesełka i wywieśmy transparent witamy.

Zobaczyli, że mają szansę grać na stadionie, a nie na, nawet nie wiem jak to nazwać... Jadąc do Mielna widziałem we wsiach i miasteczkach ładniejsze stadiony niż oni mają... to im się we łbach poprzewracało. To jest stadion Legii nie Poloni, tyle lat niby są w Warszawie, a stadionu się nie dorobili... Trudno, nie nasz kłopot. I niech się nie rządzą co do naszego stadionu, bo wystarczy że się rządzili u siebie i mają cztery kamienne schodki i las zza plecami.

Legionista
    Nie wiem ile masz lat drogi Moderatorze, ale w Polce owszem, bywały takie czasy. I chyba należy dążyć do podnoszenia poziomu a równania w dół. W każdym razie ja byłem wychowywany w domu, jeśli o to pytasz, a nie jak pewna "arystokracja" na pewnej ulicy...
    A co do tego czyj jest stadion - jest czyj jest. Generalnie około półtora miliona ludzi mieszka w Warszawie, z czego połowa płaci podatki. Na Legię przychodzi tylko parę procent tej liczby...
    Oczywiście nie twierdzę, że to nie stadion Legii. Owszem. Ale dopóki go sobie nie kupi, co pewnie kiedyś nastąpi, będzie miejski.

ems
    Guest
    nie no... *****... jak Boga kocham... ***** !!!!

BEZDOMNI NA CENTRALNY!

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez TStarski
    Nie wiem ile masz lat drogi Moderatorze, ale w Polce owszem, bywały takie czasy. I chyba należy dążyć do podnoszenia poziomu a równania w dół. W każdym razie ja byłem wychowywany w domu, jeśli o to pytasz, a nie jak pewna "arystokracja" na pewnej ulicy...
    A co do tego czyj jest stadion - jest czyj jest. Generalnie około półtora miliona ludzi mieszka w Warszawie, z czego połowa płaci podatki. Na Legię przychodzi tylko parę procent tej liczby...
    Oczywiście nie twierdzę, że to nie stadion Legii. Owszem. Ale dopóki go sobie nie kupi, co pewnie kiedyś nastąpi, będzie miejski.
    W Polsce kiedyś bywały również czasy, że kupowano jedzenie na kartki, a sporo wcześniej to może i hasały sobie na naszej ziemii niedźwiedzie polarne...
    Nieznani Sprawcy

Uprawnienia umieszczania postów