Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 38

Wątek: Łubu dubu...

Legionista

Łubu dubu...

...niech nam żyje prezez naszego klu... ups! Prezes naszego Forum (miało być)

Nie wiem, czy zauważyliście, że to "jedyne prawdziwe forum", "jedynych prawdziwych kibiców", sukcesywnie, acz powoli, przeistacza się w forum dla wyznawców "jedynej słusznej idei" - skąd ja to określenie znam... hmm... niech pomyślę... - w imię walki z....

[sto enterów]

...tymi, których sami nazywają "wyznawcami jedynej słusznej idei". Paradoks jak ****!

Może uzasadnię...

Forum to czytam od hoho, jakieś cirka 2 lata.
    Dopóty, dopóki nie było konfliktu na linii klub-kibice, wszystkie kłótnie odbywały się we własnym gronie i najczęściej dotyczyły analizy meczu (ty chyba inny mecz oglądałeś itp.)
    Sytuacja się zmieniła - już głównym tematem nie jest aspekt sportowy. OK. Wiadomo o co chodzi.

I teraz zaczyna się jazda!
    Ktokolwiek odważy się napisać coś, co jest sprzeczne z opinią ogółu, zostaje wcześniej czy później ZGNOJONY na forum - tak, zgnojony to odpowiednie słowo.
    Było dwóch odważnych, którzy zdecydowali się na wyrażenie własnych poglądów. I co? I kolega Mort pojechał po nich, gorzej niż po starych kurwach. I co?

Dostał brawa.... (

I dziwić się ludziom, że nie mają ochoty dalej dyskutować NA TYM FORUM?
    Z KIM? mają dyskutować? Z kimś, kto ich przy aplauzie 99% użytkowników od szmat nawyzywał?
    I Wy chcecie dyskutować z Walterem, przyklaskując chamskim odzywkom? Ludzie, proszę, nie bądźcie hipokrytami!!!

Jeżeli chodzi o mnie, to ja po pierwszej chamskiej odzywce zacząłem improwizować. Co miałem konkretnego do napisania, to napisałem. Po pierwszym ubliżeniu (mi) zobaczyłem prawdziwą reakcję "prawdziwych kibiców" i jestem zawiedziony...

Rzecz jasna były osoby, które chciały konkretnie porozmawiać. Z tym że, ja nie potrafię rozmawiać z dowódcą, kiedy do mnie żołnierze z karabinów mierzą...

Ostatnia sprawa. Kolega Pesto.
    Zarejestrowałem się świeżo i na dzień dobry usłyszałem, że z nim mam nie rozmawiać...
    Gdybym wcześniej nie czytał tego forum i zarejstrował się jako NOWY czytelnik, to pewnie uznałbym, że OGÓŁ ma rację i mam z nim nie gadać....

Czyli co? Łubu dubu?

pozdrawiam
    Wacław Jarząbek

ps.
    Nie znoszę chamstwa i obłudy, stąd ten mój post.

karakan
    Guest
    modzik: Zabawny z Ciebie gość,naprawdę!

Pamięć mam dobra i pamiętam , że wejście sobie sam spierdoliłeś na własne życzenie.
    I nie chodzi wcale o Twoje poglądy , tylko brak argumentów.Rzucałeś ogólniki i hasła z cyklu "masło maślane"
    Pamiętam , że niektórzy userzy(w ty ja) prosili Cię o podparcie swych haseł jakimiś argumentami.Nie doczekaliśmy się.

W dobie konfliktu z ITI i różnymi dziwnymi komentarzami na wszelkich forach i portalach kibiców Legii , parę osób odebrało Cię jako jakąś prowokacje.

Ty naprawdę nie miałeś nic ciekawego do powiedzenie na temat , który sam poruszyłeś.
    Potem zacząłeś jeszcze jechać po pewnych osobach.

Zastanów się więc może zanim coś wypocisz..

Legionista Awatar DobryChłopak
    Z braku lepszych zajęć:

Cytat Zamieszczone przez modzik
    Nie wiem, czy zauważyliście, że to "jedyne prawdziwe forum", "jedynych prawdziwych kibiców", sukcesywnie, acz powoli, przeistacza się w forum dla wyznawców "jedynej słusznej idei" - skąd ja to określenie znam... hmm... niech pomyślę... - w imię walki z....
    Jedyne prawdziwe forum? Forum jak forum, tylko ludzie którzy się udzielają traktują Legię jako coś więcej niż 11 graczy i interesują się nią nie tylko gdy nadchodzi mecz.

teraz zaczyna się jazda!
    Ktokolwiek odważy się napisać coś, co jest sprzeczne z opinią ogółu, zostaje wcześniej czy później ZGNOJONY na forum - tak, zgnojony to odpowiednie słowo.
    Jeśli ktoś pisze, że słusznie Ultrasi dostali zakazy, słusznie że ITI rozwala atmosferę na meczach, to będzie gnojony, bo taki człowiek to nie kibic ale przydupas Waltera

Było dwóch odważnych, którzy zdecydowali się na wyrażenie własnych poglądów. I co? I kolega Mort pojechał po nich, gorzej niż po starych kurwach. I co?
    Kto taki?

Jeżeli chodzi o mnie, to ja po pierwszej chamskiej odzywce zacząłem improwizować. Co miałem konkretnego do napisania, to napisałem. Po pierwszym ubliżeniu (mi) zobaczyłem prawdziwą reakcję "prawdziwych kibiców" i jestem zawiedziony...
    W tym problem, ze napisałeś kilka ogólników, których nie potrafiłeś obronić. Na KONKRETNE pytania, nie odpowiadałeś, a jak już to było to "Sami się domyślcie"
    Wybacz ale nikt ni będzie wchodził w dialog z człowiekiem, który mówi że prędzej czy później na trybunach ktoś by zginął.
    Chodź sobie dalej na KSZO a Legię zostaw w spokoju. Tak właściwie to o czym chcesz rozmawiać?
    Niesłusznie Skazani

Legionista Awatar matx
    No i znowu nie będę w ogóle rozumial tekstu pisanego choć najczęsciej nie mam z tym problemu.
    My na monopol mamy prawdę!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kkk
    Pamięć mam dobra i pamiętam , że wejście sobie sam spierdoliłeś na własne życzenie.
    Nie spierdoliłem. Po prostu uznałem, że "jak Kuba Bogu.." - komu miałem pisać? Nim zdążyłem napisać jedną odpowiedź, to dostałem trzy inne (niekoniecznie na temat) i dwie wiadomości priv, żebym spierdalał.

Nie wiem, czy zauważyliście, że to "jedyne prawdziwe forum", "jedynych prawdziwych kibiców", sukcesywnie, acz powoli, przeistacza się w forum dla wyznawców "jedynej słusznej idei" - skąd ja to określenie znam... hmm... niech pomyślę... - w imię walki z...
    Są inne fora o Legii. Nikt cię tu nie trzyma. Ale pisz dalej- faktycznie ktoś o innych poglądach niż większość z nas zawsze się przyda do dyskusji. Ale......:
    Jeśli ktoś pisze, że słusznie Ultrasi dostali zakazy, słusznie że ITI rozwala atmosferę na meczach, to będzie gnojony, bo taki człowiek to nie kibic ale przydupas Waltera
    Tacy ludzie nie mają tu czego szukać. Ale ty chyba tak nie myślisz,hmm?
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Morterator Awatar mort

Pokaż ***** gdzie. Jeżeli nie znajdziesz przykładów to z góry Ci odpowiem - w dupie mam Twoje przepraszam. Ja pierdolę - nie,żeby mi tam zależało na Twojej opinii ale nie rzucaj swoich oskarżeń bez podstaw.

Aha - co do Pesto - czy akurat JA jadę po nim czy nie to możesz zapytać jego bo znów jak kulą w płot.

Ogólnie rzuciłeś moja ksywką kłamiąc w żywe oczy i na ulicy byś dostał za to w mordę. W necie niestety masz ten przywilej,że jesteś bezkarny i pewnie dlatego pierdolisz farmazony.

Nie znoszę chamstwa i obłudy, stąd ten mój post.
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez DobryChłopak
    Kto taki?
    mort

Morterator Awatar mort
    Odpisałem Ci ***** wyżej - więc żądam przykładów.

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar DobryChłopak
    Kim byli ci odważni? A nie kto niby ich wyzywał..
    Niesłusznie Skazani

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mort
    Pokaż ***** gdzie. Jeżeli nie znajdziesz przykładów to z góry Ci odpowiem
    Uuuu, kolega niedźwiedź się rozesłościł, bo Go obudzili?
    Kolega niedźwiedź nie pamięta? Zaraz poszukam, najpóźniej jutro dam odpowiednie "cytaty" - o ile żadem mod tego nie usunął.

Aha - co do Pesto - czy akurat JA jadę po nim czy nie to możesz zapytać jego bo znów jak kulą w płot.
    A czy ja ***** gdziekolwiek napisałem, że to TY?

Ogólnie rzuciłeś moja ksywką kłamiąc w żywe oczy i na ulicy byś dostał za to w mordę. W necie niestety masz ten przywilej,że jesteś bezkarny i pewnie dlatego pierdolisz farmazony.
    Mocne słowa, mocne jak na misia...
    A co ta Twoja ksywka, to święta jest?

Jeśli masz układy z modami, to poproś, żeby wycięli twoje słowa do jednego z użytkowników. Jeśli nie wytną ( a może już wycięli), to wyjdziesz na kompletnego niedźwiedziego idiotę - takiego małego misia
    I nie strój tutaj głupka przed innymi użytkownikami, że nie wiesz o które słowa mi chodzi. Wyzwałeś jednego użytkownika od szmat (itp.), czy nie?
    TAK czy NIE?
    słucham...

Morterator Awatar mort
    Tak jak myślałem - przykładów brak.

W związku z tym Szanowny Panie Kłamliwa Łajzo (to Ty wybrałeś retorykę tej polemiki) - jebnij się Pan w ten pusty łeb zanim cokolwiek napiszesz ponownie.

Mam nadzieję, że jednak minimum wstydu, które posiadają chyba nawet jednostki tak ograniczone jak Pan Panie Kłamliwa Łajzo nie pozwoli Panu juz dłużej nas zaszczycać (w mocno wątpliwy sposób) lekturą Pańskich postów.

PS. Mam nadzieję,że synek czyta forum i zobaczy jakiego "mądrego" ma rodziciela. Nie przejmuj sie jednak - tak to już jest,że czasami autorytet buduje się latami a potem pięć minut nad postem, kliknięcia w ikonke "wyślij" i ... i poszłooooo się ***** W ogóle nie współczuję

Better Dead Than Red!!!

Morterator Awatar mort
    Aha - i jeszcze jedno napisałeś "pojechał jak po starych kurwach" sugerując,że zbluzgałem nie wiadomo jak dwóch niewinnych gości - akurat na tym forum za takie akcje dostaje się ostrzeżenia niezaleznie od znajomości lub ich braku z modami.

A co do Twojej idiotycznej wypowiedzi o "układach z modami" - tak *****, nawet z jednym dziś jechałem samochodem bo wracaliśmy z hokeja a on udawał się na kosza i go zawieźliśmy. Wiesz dlaczego to ja z nim jechałem a nie Ty? Bo ja ***** byłem dziś na Legii a Ty spazmowałeś do Małysza przed tv.

W ogóle dla mnie Panie Kłamliwa Łajzo cały ten temat jak i Ty nadaje sie do wyjebania z forum.

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Domino23
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

TAK czy NIE?
    słucham...
    I kto to mówi..... Ten co od razu odpowiadał na takie pytania....
    Kolega niedźwiedź nie pamięta? Zaraz poszukam, najpóźniej jutro dam odpowiednie "cytaty" - o ile żadem mod tego nie usunął.
    To ty masz pamiętać i od razu dać cytaty jeśli oskarżasz Morta o "jechanie po starych kurwach".
    Ostatnio edytowane przez Slyboots ; 09-07-2008 o 00:59

Legionista
    W związku z tym Szanowny Panie Kłamliwa Łajzo (to Ty wybrałeś retorykę tej polemiki) - jebnij się Pan w ten pusty łeb zanim cokolwiek napiszesz ponownie.
    To do mnie, a teraz parę cytatów Pana Misia do innego użytkownika forum, który ośmielił się mieć własne zdanie:

Misio napisał:

Słuchaj Pan panie łajzo Thethethe - mało mnie interesuje czy nazwiesz to niskim czy wysokim poziomem dyskusji, nazwiesz mnie półdebilem czy też bandytą w szaliku ale chciałem tylko stwierdzić fakt,że jesteś Pan łajzą bez godności.

O tym, żeś pan łajza

Oooo..."thethethe" dziś ma wolne. Pewnie to ta łajza wczoraj korkowała Połczyńską

Jebnij się pan w łeb!

Obydwiema ręcyma się podpisuję

I tutaj Pan Łajza Mort pokazał, że nie potrafi rozmawiać z innymi łajzami.
    Dobranoc Panie misiu. Bez odbioru.

Morterator Awatar mort
    Posty synu, posty i kontekst - bo łżesz tak,że Goebbels by się nie powstydził

A w ogóle to miało być "jechanie gorzej niż po starych kurwach" - a to chyba nie to

Po drugie - miałem ponoc jako pierwszy ich zjechać i przewodzić atakowi więc jak pokażesz posty to zobaczymy jak łżesz

Better Dead Than Red!!!

Legionista
    Przypominam, że tematem jest Łubudubu.
    Jakoś nikt dotąd nie ustosunkował się do moich spostrzeżeń nt tego forum.
    Od tej pory na zaczepki nie odpowiadam.
    Zaczepki możecie pisać w temacie "działanie ITI" - a ten temat czego innego tyczy.

Morterator Awatar mort
    O nie Panie Kłamliwa Łajzo - tak łatwo się nie wywiniesz. Zrobiłes z siebie kłamcę i ******* a teraz rakiem się wycofujesz? Walcz *****, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar matx
    Od tej pory na zaczepki nie odpowiadam.
    Nie odpowiadaj, proszę..
    Dziwi mnie, że ludziom w ogóle chce się wdawać w dyskusję z tobą. Bo ta dyskusja jest o niczym i dinikąd też nie doprowadzi.
    My na monopol mamy prawdę!

Od tej pory na zaczepki nie odpowiadam
    Gościu zacznij odpowiadać na pytania zamiast ściemniać!!! Czyżby zapytanie o kontekst tych postów było zaczepką???

karakan
    Guest
    Przypominać to sobie możesz swojej żonie

Za kogo Ty się masz?

Czego Ty od nas oczekujesz? Kolejny raz siejesz ferment i tyle kolego..

ZACZNIJ ODPOWIADAĆ NA PYTANIA

Legionista
    Posty synu, posty i kontekst - bo łżesz tak,że Goebbels by się nie powstydził

A w ogóle to miało być "jechanie gorzej niż po starych kurwach" - a to chyba nie to

Po drugie - miałem ponoc jako pierwszy ich zjechać i przewodzić atakowi więc jak pokażesz posty to zobaczymy jak łżesz
    Jaki kontekst mistrzu?
    Mam podać linka?
    Obraziłeś rozmówcę?
    On Ciebie obrażał?
    Misiu, wijesz się jak piskorz.
    Ja tutaj tylko fakty przytaczam.
    A kontekst, to może być inny w twoim mniemaniu, jak i w twojego rozmówcy.
    Teraz próbujesz odwracać kota ogonem.

Przepraszam łajzo, to faktycznie nie to...

DO-BRA-NOC

Morterator Awatar mort
    Dawaj linki cieciu

Ale sie ***** zabawnie zrobiło

Znów nam nie odpowiada na pytania,zero konkretów ale dalej według niego to adwersarz stosuje wybiegi

Modzik - pitej ciulu

Better Dead Than Red!!!

Teraz próbujesz odwracać kota ogonem
    Nie no, jesteś żałosnym hipokrytą po prostu.
    ktoś pisze, że słusznie Ultrasi dostali zakazy, słusznie że ITI rozwala atmosferę na meczach
    Jeśli takie było zdanie Thethethe to Mort miał prawo użyć o wiele mocniejszych słów.

karakan
    Guest
    Ponieważ kolega modzik nie ma nic ciekawego do powiedzenia i mimo próśb dalej nie potrafi nic konkretnego napisać prócz przyjebania sie do morta, proponuje BANA

Modzik prostak z Ciebie..

Ponieważ kolega modzik nie ma nic ciekawego do powiedzenia i mimo próśb dalej nie potrafi nic konkretnego napisać prócz przyjebania sie do morta, proponuje BANA
    Daj mu trochę czasu, ciekawie to on przecież pisze... Może wyszpera te linki.

Legionista Awatar dyha

no siemasz modzik.

Legionista Awatar cfc
    teledysk z dedykacja dla modzika ...

Kod:
    http://youtube.com/watch?v=qAXWoAZU8GU
    refren troche pasuje

Legionista Awatar RG
    Mam jakies dziwne przeczucie ze thethethe i modzik to ta sama osoba...

Uprawnienia umieszczania postów