Ankieta: Czy temat polegnie przez mafię?

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 215 z 216 PierwszyPierwszy ... 115165205211212213214215216 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,421 do 6,450 z 6456

Wątek: CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Forumowicze, czy ktoś z Was ma doświadczenie z obuwiem typu "skate", ale w "normalnym miejskim chodzeniu". Wygodne są takie buty, czy przez to, że zrobione pod deskę są jakieś twarde, czy 'specyficzne'. Chodzi mi o but tego typu:

Przymierzyć na moment w sklepie, a spędzać w nich parę godzin to jednak różnica

Ja trochę nie na temat, ale nie znalazłem mojego wątku Słuchajcie, chciałbym się oświadczyć mojej Kobiecie. Mam to szczęście, że też jest kibicem, hahahh. Więc tak, na pewno kupię kwiaty, ale jeszcze sprawa najważniejsza, czyli sprawa pierścionka... Moja siorka poleciła mi stronkę ( https://ekokarat.pl/ ), na której sama zaopatruje się biżuterię, ale trochę się boję kupowania tak ważnej rzeczy przez internet. Co myślicie?
    Ostatnio edytowane przez FiveMonster ; 10-01-2019 o 12:46

Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Forumowicze, czy ktoś z Was ma doświadczenie z obuwiem typu "skate", ale w "normalnym miejskim chodzeniu". Wygodne są takie buty, czy przez to, że zrobione pod deskę są jakieś twarde, czy 'specyficzne'. Chodzi mi o but tego typu:

Przymierzyć na moment w sklepie, a spędzać w nich parę godzin to jednak różnica
    Ja śmigałem przez 3 lata w Vans Era czyli też butach typowo na deskę. I szczerze średnio się nadają do kilku godzinnego chodzenia po mieście. Podeszwa przez to że jest stworzona pod deskę i dla zwiększenia jej czucia jest bardzo cienka przez co czuć również wszystkie nierówności podłoża po którym się idzie, a brak jakiejkolwiek amortyzacji w tych butach objawia się po kilku godzinnym spacerowaniu bólem stóp.

Cytat Zamieszczone przez Przemyś(L)1916 Zobacz posta
    a brak jakiejkolwiek amortyzacji w tych butach objawia się po kilku godzinnym spacerowaniu bólem stóp.
    to po co latałeś w nich 3 lata?

Znacie może sklep z butami footway.pl ? Chciałem tam kupić buty Ecco New Castle w rozmiarze 44 (https://www.footway.pl/newcastle-black-1.html), ale się trochę boję...

Koledzy, taka sprawa. Niedługo biorę ślub z Kobietą Mojego Życia i muszę zakupić obrączki. Znajoma podrzuciła mi jakąś stronkę ( https://ekokarat.pl/ ) z takimi rzeczami, ale kto będzie wiedział lepiej niż wy? Pomożecie?
    Ostatnio edytowane przez NineSecretary ; 12-01-2019 o 11:23

Cytat Zamieszczone przez NineSecretary Zobacz posta
    Koledzy, taka sprawa. Niedługo biorę ślub z Kobietą Mojego Życia i muszę zakupić obrączki. Znajoma podrzuciła mi jakąś stronkę z takimi rzeczami, ale kto będzie wiedział lepiej niż wy? Pomożecie?
    Czasami pierścionki i inne takie można kupić w takich automatach

Mam nadzieję, że pomogłem.

Ponawiam pytanie - sklep z butami footway.pl jest godny zaufania, czy nie bardzo?

Najlepiej u lokalnych jubilerów. najtaniej

Forumowicze, podzielcie się proszę doświadczeniami z firmami oferującymi koszulki z własnym nadrukiem.
    Cupsell, megakoszulki, idealshirt, alldrux itp. (druk dtg). Chodzi mi o Wasze spostrzeżenia dotyczące trwałości, jakości wykonania. Do tej pory kilka razy zamawiałem na 'koszulkomat' i całkiem spoko, ale mają mały wybór modeli (fruit of the loom i sol imperial).
    Ciekawi mnie głównie alldrux, bo można u nich przebierać w modelach właśnie.

chętnie bym pomógł, ale nie korzystałem. Wolę kupić gotowe.

Legionista Awatar beka
    Jeśli chodzi o gładkie t-shirty to na mi na forum polecono w swoim czasie Tee Jays Sof-Tee 8000. Mam ~10 sztuk i jestem mega zadowolony. Fajny materiał, po wielu praniach nadal są jak na początku - nie zrobiła się z nich szmata. A zamawiałem po jakieś 21 zł za sztukę. Mała ciekawostka - białe i kolorowe (w moim wypadku czarne) różnią się wielkością (niewiele, ale jednak) pomimo tego samego rozmiaru.

edit: teraz widzę, że źle zrozumiałem powyższego posta i trochę odpłynąłem w bok tematu.

no fakt

Legionista Awatar Makrel
    Potrzebuję kogoś, kto chociaż raz zamawiał coś na oficjalnej stronie Ellesse i płacił z góry kartą. Może być priv

Legionista
    Dam też tutaj:
    Sprzedam koszulę Ralpha Laurena, model Slim Fit Stretch Oxford, biała, rozmiar M.
    Taką https://www.moliera2.com/3/product/1...ph-lauren.html tylko białą.
    Sprzedam za 400zł
    Koszula nowa, raz przymierzona. Dostałem na prezent, niestety za mała
    Ostatnio edytowane przez cbr WF ; 30-01-2019 o 18:46 Powód: literówka

Cytat Zamieszczone przez cbr WF Zobacz posta
    Dam też tutaj:
    Sprzedam koszulę Ralpha Laurena, model Slim Fit Stretch Oxford, biała, rozmiar M.
    Taką https://www.moliera2.com/3/product/1...ph-lauren.html tylko białą.
    Sprzedam za 400zł
    Koszula nowa, raz przymierzona. Dostałem na prezent, niestety za mała
    W Piasecznie te koszuliny były po 150 ziko przed weekendem. Białe, niebieskie. Ogólnie dobre ceny tam są w Ralfie.

Legionista Awatar Mikser1616
    Sprzedam zimową czapkę CP Company, stan jakieś 8/10, cena jaka mnie interesuje to 230 złoty.

Legionista
    Czy ktoś kupował tutaj? https://sklep.jack-wolfskin.pl/ ?
    Jakieś opinie o sklepie ? Oryginały?
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista Awatar mariok
    Cytat Zamieszczone przez badoom Zobacz posta
    Czy ktoś kupował tutaj? https://sklep.jack-wolfskin.pl/ ?
    Jakieś opinie o sklepie ? Oryginały?
    Ja kiedyś kupowałem byłem zadowolony osobiście z jakości ciuchów ale po za tym nic szczególnie wyróżniającego produkty od innych firm

Legionista Awatar erdo78
    Możecie się podzielić doświadczeniami z kurtkami Napapijri (Napapijri Rainforest). Jak wygląda kwestia rozmiarówki, standardowa czy trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę? Jak z jakością i knserwacją? Planuję zakup online więc muszę dobrze dobrać rozmiar bo ze zwrotem oże być problem. Z góry dziękuję za info.

Legionista
    Czy New Balance odkupiło jakoś winy sponsorowania tych kurwiszonów zza miedzy? Nie wiem, czy dalej ich ebać, czy jednak coś kupić.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Gintleman Awatar księciuniu
    A jak mogło to zrobić? No, chyba, że sponsorowanie KTS Weszło Syśka Stanowskiego Cię interesuje?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Bluzy marki ENCLAVA, warte ceny? ktoś miał styczność ?
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar R.
    Gazelki po ponad 3 latach kończą swój żywot więc rozglądam się za jakimiś sneakersami. Ktoś miał styczność z Handball-ami i może coś powiedzieć - jak z żywotnością i wygodą? W zalando jak coś jest promocja.
    https://www.zalando.pl/adidas-origin...5o07w-k11.html
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar midzi
    Kiedyś pisałem, że są 3 wersje. Spezial, Special i wersja letnia. Ogólnie ja oceniam je jako top3 klasyków, ale są najbardziej specyficzne pod kilkoma względami. Są ciaśniejsze, mają trochę inną wyściółkę, dlatego mam w nich 45 1/3 zamiast 44 2/3 w pozostały. Jutro rozpiszę się dłużej.

Legionista Awatar R.
    Te z Zalando w moim poście to rozumiem jest ta wersja letnia?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Jakieś wrażenia z używania koszulek TheNorthFace? Interesowały mnie podstawowe modele z małym logo na piersi, ale jak pomacałem, to mnie zniechęciło. Koło stówki, a gramatura jak w najtańszych fruit of the loom.
    Wytrzymują próbę czasu/prania ?

Legionista
    Potrzebuje kupić buty Adidas Hamburg, ktoś wie, czy w Warszawie lub okolicach gdzieś dostanę?
    Na allegro sprawdzałem w przeciwieństwie do lat poprzednich obecnie jest tylko kilka aukcji, ale akurat bez mojego rozmiaru.
    Ewentualnie bardzo proszę o namiar na sprawdzony sklep stacjonarny lub internetowy z tego typu lub podobnymi butami.

Legionista
    Szukam hamburgow już od początku roku i jedyne co widzę, to systematyczny spadek dostępności. Zupełnie tak jakby przestali je produkować. Pisałem do world boxa, adidasa, pytałem w sklepach stacjonarnych i nigdzie nic nie wiedzą. Za granicą to samo. Jeśli jest tutaj ktoś (bardzo) kumaty, to rowniez jestem ciekaw, kiedy i czy będą dostępne.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Siwex
    Peaceful Hooligan / Warsaw Casuals T-shirt / Granat

https://ultrastreet.com.pl/produkt/p...-shirt-granat/

Legionista Awatar Mat
    Sprzedam nówkę sztukę czapeczkę Barbour International z metkami. Fajna kolorystyka. 100 pln. Odbiór osobisty w Warszawie do dogadania.

Ostatnio edytowane przez Mat ; 13-08-2019 o 11:33
    podpis under construction

Uprawnienia umieszczania postów