Strona 98 z 98 PierwszyPierwszy ... 48889495969798
Pokaż wyniki od 2,911 do 2,917 z 2917

Wątek: Siłownia

trzeba przyznać że teraz jest ogromny bum na te elektrostymulacje, jednak do ludzi przemawia 20 minut tygodniowo zamiast 3-4x po 1,5h

oczywiście to nie jest tak że to wogle nie działa , działa i w pewnych sytuacjach ma duży sens , jednak wmawianie ludziom że 20 minut tygodniowo zrobi za nich całą robotę to zwykłe oszustwo
    porady prv w sprawie suplementów diety

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez kaelowiec Zobacz posta
    trzeba przyznać że teraz jest ogromny bum na te elektrostymulacje, jednak do ludzi przemawia 20 minut tygodniowo zamiast 3-4x po 1,5h

oczywiście to nie jest tak że to wogle nie działa , działa i w pewnych sytuacjach ma duży sens , jednak wmawianie ludziom że 20 minut tygodniowo zrobi za nich całą robotę to zwykłe oszustwo
    Ogromny bum? Bzdura.
    Fanatyczny Tarchomin

Po całym dniu targetowania kampanii, siłownia jest dla mnie odprężeniem. Wiem, dziwnie to brzmi, ale tak jest. Podnoszenie ciężarów sprawia mi przyjemność.

ja ćwiczę i też ze wględu na kręgo

Najlepsze sa cwiczenia z waga wlasnego ciala. Po co komu sprzet i silownia.

Lechitka Awatar Viola
    Tak wszyscy znamy zasady treningu z Ewą Chodakowską. Rzecz w tym, że to wszystko sprawia się w kwestii redukcji czy rzeźbienia ciała. Natomiast niektórym zależy na czymś zupełnie innym.
    NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Czyli na czym?

Uprawnienia umieszczania postów