Strona 98 z 98 PierwszyPierwszy ... 48889495969798
Pokaż wyniki od 2,911 do 2,939 z 2939

Wątek: Siłownia

trzeba przyznać że teraz jest ogromny bum na te elektrostymulacje, jednak do ludzi przemawia 20 minut tygodniowo zamiast 3-4x po 1,5h

oczywiście to nie jest tak że to wogle nie działa , działa i w pewnych sytuacjach ma duży sens , jednak wmawianie ludziom że 20 minut tygodniowo zrobi za nich całą robotę to zwykłe oszustwo
    porady prv w sprawie suplementów diety

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez kaelowiec Zobacz posta
    trzeba przyznać że teraz jest ogromny bum na te elektrostymulacje, jednak do ludzi przemawia 20 minut tygodniowo zamiast 3-4x po 1,5h

oczywiście to nie jest tak że to wogle nie działa , działa i w pewnych sytuacjach ma duży sens , jednak wmawianie ludziom że 20 minut tygodniowo zrobi za nich całą robotę to zwykłe oszustwo
    Ogromny bum? Bzdura.
    Fanatyczny Tarchomin

Po całym dniu targetowania kampanii, siłownia jest dla mnie odprężeniem. Wiem, dziwnie to brzmi, ale tak jest. Podnoszenie ciężarów sprawia mi przyjemność.

ja ćwiczę i też ze wględu na kręgo

Ja sobie nie wyobrazam zycia bez treningow. Na codzien pracuje w biurze wiec po takim 8 godzinnym siedzeniu mam zwyczajnie dosyc. Do pracy w pory bardziej cieple jezdze rowerem by nie stracic kondycji. Swego czasu takze chodzilem na silownie jednak ceny ostatnio poszly mocno w gore wiec zrezygnowalem. W sumie to bez sensu placilem przez ten caly czas poniewaz mozna bez problemu wykorzystac do cwiczen mase wlasnego ciala. Dowiedzialem sie o tym ogladajac serie filmikow z kalisteniki znalezionych tutaj - https://zak.edu.pl/aktualnosci/11668...ykonac-w-domu- Szczerze powiedziawszy to po pierwszym miesiacu cwiczen widac u mnie dosc duza poprawe jesli chodzi o sile. Wiadomo na sylwetke trzeba dlugo pracowac wiec wszystko przedemna
    Ostatnio edytowane przez plati ; 22-11-2018 o 21:37

Lechitka Awatar Viola
    Tak wszyscy znamy zasady treningu z Ewą Chodakowską. Rzecz w tym, że to wszystko sprawia się w kwestii redukcji czy rzeźbienia ciała. Natomiast niektórym zależy na czymś zupełnie innym.
    NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Czyli na czym?

Legionista Awatar berserk
    Jeśli jest tutaj ktoś kto mógłby pomóc bezpłatnie w ułożeniu diety pod redukcję to będę bardzo wdzięczny za privnie potrzeba mi cudotwórcy i dietetyka z milionem dyplomów, wystarczy ktoś doświadczony w tym temacie i chcący podzielić się wiedzą
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Peer
    Podrzuci ktoś stronkę z butami na siłkę? Fajnie, jakby była możliwość odbioru w Warszawie, ale niekoniecznie.

Legionista
    W okresie zimowy, gdy na zewnątrz jest po prostu zimno i chłud - zwłaszcza po pracy nie chce się wychodzić....
    Szkoda, że aktualnie nie dysponuję żadnym pomieszczeniem w którym można byłoby zrobić jakąś mini siłownie.
    Oprócz siłki dobrą opcją jest też pływanie - zwłaszcza gdy ktoś ma problemy np ze stawami i nie chce ich nadwyrężać podczas ćwiczeń.
    Zrobienie kilkudziesięciu długości basenu, pod względem wydatku energetycznego jest bardzo podobne do treningu stacjonarnego na siłce. Zwłaszcza, że dochodzi jeszcze czynnik chłodnej wody, co motywuje metabolizm do wytężonej pracy, w celu zrzucenia nadmiarowych kilogramów.
    Specyfikacja sprzętu treningowego dla pływaków - link.
    Ostatnio edytowane przez adw ; 29-01-2019 o 07:50

Legionista
    Ja od siebie polecam moje ulubione blogi o butach
    http://obutach.pl/
    https://modnebuty.com.pl/
    dużo ciekawych i przydatnych recenzji

Zazwyczaj chodzę na siłke 3 razy w tygodniu ale ostatnimi czasy kiedy na zewnątrz jest tak zimno ze nawet nie mam ochoty wstać rano z łóżka odpalam sobie trening z ewą lub z mel b do tego odpowiednia dieta i jestem serio zadowolona z efektów

A ja chodzę ze dwa razy w tygodniu, zimą też chociaż się mega nie chce.

Legionista Awatar Runi
    Jest gdzieś dostępna książka Christiana Thibaudeau Dr.jekyll & Mr.hyde? Czy została już wycofana ze sprzedaży?

https://dokumen.tips/documents/14283...r-hydepdf.html

15 sekund szukania.
    Chyba, że koniecznie interesuje Cię wersja papierowa/po polsku.

Legionista Awatar Runi
    Mam wersje angielską, ale oczywiście łatwiej byłoby z wersją PL ( jeżeli istnieje).

Legionista
    Do brzuszków polecam kupienie sobie ławeczki do brzuszków. Ćwiczenie na takiej ławce daje o wiele lepsze rezultaty niż bez niej bo można wykonywać wiele ćwiczeń w różnych konfiguracjach.
    Polecam jednak kupic sobie solidną ławkę. A nie patrzeć się jedynie na cenę. Pierwsza kwestia to solidna obudowa wsparta na dość mocnych, metalowych prętach. Pamiętaj, że na tej ławeczce nie odpoczywamy, ale ćwiczymy. Druga rzecz to wygodne oparcie.
    https://kronos-shop.pl/product-pol-2...HMS-L8355.html
    Ostatnio edytowane przez adw ; 24-02-2019 o 11:22

A nie lepiej trenowac we wlasnym zakresie?

Może i lepiej, ale większe ryzyko kontuzji. Ja nie raz nadwyrężyłem mięśnie i ścięgna, potem wycieczki do fizjoterapeutów, ogólnie nic miłego. Tyle dobrze, że jedynie raz miałem terapię igłową, tak to kończyło się na założeniu takich specjalnych plastrów jak te tutaj: https://yellowsport.pl/, znacie ten temat?
    Ostatnio edytowane przez Eminent ; 18-03-2019 o 11:40

Legionista Awatar Runi
    Panowie,
    coś dla ojca , bo powoli zaczyna mieć spore problemy z kolanami tzn. po 30 latach fizycznej pracy zaczyna odczuwać spory ból.
    Jakiś środek na glukozaminie,kolagenie, MSM w stylu przykładowego Animal Flexu będzie dobry pomysłem?

Mam problemy z kolanami od podstawówki, gdzie to zacząłem szybko rosnąć. I przepisywali mii chyba wszystko co możliwe... Powiem tak, ja nie wierzę w skuteczność tych preparatów. Jeżeli u Twojego ojca zadziała na zasadzie placebo albo po prostu zadziała to kup mu coś. Idź do dobrej, apteki (najlepiej nie sieciówki, tylko do kogoś "z powołaniem") i zapytaj się farmaceuty, który środek będzie najbardziej kompleksowy i z wysoką dawką. Wierzcie lub nie, ale sieciówki aapteczne też chcą sprzedać to badziewie, które im a) zalega na półkach b) z którymi mają podpisane umowy.

Ja bym jednak wybrał się z nim do fizjoterapeuty. Nie do ortopedy, dopóki może normalnie funkcjonować. Fizjoterapeuta robi takie cuda. Pod palcami wyczuce co, gdzie i jak. Poleci ćwiczenia. I właśnie, o odpowiednie ćwiczenia się rozchodzi, takie, które nie obciążą stawów, ale wspomogą mobilność, wzmocnią więzadła. Nawet bym się zastanowił nad jogą. To naprawdę leczniczy sport, oczywiście po konsultacji z lekarzem.
    Do tego może smarować olejkiem herbacianym stawy, który jest mega przeciwzapalny, może to trochę mu pomoże. Ale tu fizjo najwięcej Wam powie.
    Ostatnio edytowane przez Bomber ; 15-03-2019 o 09:44

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Panowie,
    coś dla ojca , bo powoli zaczyna mieć spore problemy z kolanami tzn. po 30 latach fizycznej pracy zaczyna odczuwać spory ból.
    Jakiś środek na glukozaminie,kolagenie, MSM w stylu przykładowego Animal Flexu będzie dobry pomysłem?
    Ja stosuję 4flex - ten zwykły nie silver, sport czy inny - ma najwięcej kolagenu. Kuracja 3 miesiące i na jakiś czas mam spokój z bólem kolan.
    Szukaj w internecie, bo są duże różnice w cenie.
    Ostatnio edytowane przez marian9871 ; 15-03-2019 o 09:56

Legionistka
    Polecam Flex Guard od Treca
    https://sklep.kfd.pl/trec-flex-guard...uard&results=1

Zawiera wszystko co jest dość istotne w "pielęgnacji" stawów. Przetestowałam, zauważalna różnica.
    Ostatnio edytowane przez brawurka ; 16-03-2019 o 11:18
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Neg
    Panowie,
    Musi zrobić przeswietlenie i zobaczyć co się dzieje w środku. Nie traciłbym czasu na żadne flexy bo to pic na wodę. Z leków to tylko Structum albo ostrzykiwanie.
    Jeśli przy okazji ma hormony do poprawy z racji wieku można przejść sterydów sam testosteron lub omadren (apteka raz na 7dni). Wszystko kwestia tego co tam się dzieje .

Oczywiście sterydy to już inna bajka, żeby nie było, że polecam leczyć stawy teściem, ale między innymi skuteczne na problemy ze stawami.
    Fanatyczny Tarchomin

Ja zamierzam wykupić karnet na miesiąc od jutra. Zastanawiam się jaka odzież bedzie najlepsza na siłownie i jakie akcesoria?

Legionista
    Panowie,
    Ja jadę na Collaregenie i Gold Glucosamine od Olimpa. Na mnie działa, ale jak to przy suplach - na każdego inaczej działa.

Na kolano z "chemii" - MSM i kolagen. Akurat to działa, ale w większych dawkach. Można kupić osobno, nie w magicznych "zestawach", w których dawki są "homeopatyczne". Z kolagenem warto wsuwać dużo witaminy C, ma wpływ na jego przyswajalność. Te trzy rzeczy (MSM, kolagen, wit. C w proszku) kupione osobno wyjdą nieporównywalnie taniej niż w "zestawach", biorąc pod uwagę $/kg. Bogatym źródłem kolagenu jest żelatyna i oparte na niej "galaretki". Dobrze jest wsuwać kolagen i/lub galaretki w pewnym odstępie od normalnego żarła - kiedy sam biorę kolagen, piję go (roztwór wodny) na czczo, zaraz po przebudzeniu, około 30-40 minut przed śniadaniem; druga porcja przed snem.
    Pomóc może też w ramach "fizjo" jazda na rowerze - zwykłym lub stacjonarnym. Staw pracuje wtedy w warunkach dla siebie komfortowych - stałe obciążenie, płynny ruch; ważne jest odpowiednio wysokie ustawienie siodełka. Jazda na rowerze wzmacnia mięśnie, poza tym staw MUSI pracować, chrząstka "odżywia się" podczas ruchu. Ból powoduje unikanie ruchu, więc gorszą regenerację chrząstki, a to prowadzi do większych dolegliwości i koło się zamyka.
    Nic nie zastąpi jednak diagnozy medycznej. Jeżeli dolegliwości są poważne, warto rozważyć od razu badanie rezonansem, które rozwieje wszelkie wątpliwości - w ten sposób unika się sekwencji rentgen-USG-rezonans, na którą często skazany jest pacjent z poważnymi dolegliwościami, diagnozowany "etapowo". I moja rada: jeżeli nie ma potrzeby otwierania stawu, to nie dać się pokroić, ale jeżeli ortopeda ma naprawdę mocne argumenty, że należy to zrobić, warto wziąć się za to jak najszybciej, zanim postępujące zmiany degeneracyjne zrobią spustoszenie w stawie.
    Pięć groszy od człowieka po pięciu operacjach kolana, który dzięki nim (i permanentnej fizjo) nadal może biegać.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Cytat Zamieszczone przez karol3212 Zobacz posta
    Ja zamierzam wykupić karnet na miesiąc od jutra. Zastanawiam się jaka odzież bedzie najlepsza na siłownie i jakie akcesoria?
    Jakakolwiek. nie ma to żadnego znaczenia. Po prostu dobrze jak jest Ci wygodnie. Sam biorę po prostu jakąs koszulkę, krótkie spodenki (wygodnie mi się ćwiczy w krótkich, w dresach nie za bardzo ale jest to już kwestia gustu). Nie musisz na początku kupować sobie jakichś drogich specjalistycznych ciuchow bo od ubrań nie zależy efektywność treningu. Z czasem możesz sobie takie ubrania dokupić, jak będziesz uznawał za konieczne.
    http://www.keepyour-balance.pl/wazen...-treningowego/
    I jesli będziesz chciał kontynuować ćwiczenia na siłowni. Jeśli jednak będziesz widział dobre rezultaty to na pewno będziesz chciał.
    Ostatnio edytowane przez Adrianos ; 09-04-2019 o 13:27

Ja po intensywnym treningu często relaksuje się i odprężam w jacuzzi

Uprawnienia umieszczania postów