Strona 98 z 98 PierwszyPierwszy ... 48889495969798
Pokaż wyniki od 2,911 do 2,918 z 2918

Wątek: Siłownia

Aktualnie chodzę na silownie. I jestem zadowolony z rezultatow tylko.... Przychodzą one u mnie dość poźno i jednak dużo trzeba sie napracować aby zobaczyć róznicę.

Zaczynam zastanawiac sie nad elektrostymulacją. Rozmawiałem już z osobą w klubie i mówiła, ze wystarczy 20 minut raz w tygodniu.Oraz, że ustawi mi trening specjalnie pode mnie.Ponoć w trakcie jednego treningu mozna zrzucić 1000 kcal i znacznie wzmocnić mięśnie.Czy ktoś może na takie ćwiczenia chodził?

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez hungers Zobacz posta
    Aktualnie chodzę na silownie. I jestem zadowolony z rezultatow tylko.... Przychodzą one u mnie dość poźno i jednak dużo trzeba sie napracować aby zobaczyć róznicę.

Zaczynam zastanawiac sie nad elektrostymulacją. Rozmawiałem już z osobą w klubie i mówiła, ze wystarczy 20 minut raz w tygodniu.Oraz, że ustawi mi trening specjalnie pode mnie.Ponoć w trakcie jednego treningu mozna zrzucić 1000 kcal i znacznie wzmocnić mięśnie.Czy ktoś może na takie ćwiczenia chodził?
    Elektrostymulacja mięśni jest zalecana raczej przy fizjoterapii. Osobiście testowałem na sobie i tak pomaga.. jak masz zanik mięśni i pracujesz nad jego odbudową. Pomaga również przy różnorakich bólach i działa rozluźniająco. Podsumowując jednak bo chyba o to pytasz. Nie jest to baza treningowa dzięki, której uzyskasz zadowalające rezultaty. Elektrostymulacja jako dodatek jasne, ale jako fundament treningowy bezsensu.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    No efekty pojawiają się, pierwsze efekty po około 2óch miesiącach. Szkoda, że nie szybciej, to by bardziej motywowało. Dobrze jest jeszcze przestrzegać jakiejś diety.

Polecam z firmy Universal, monohdrant.

trzeba przyznać że teraz jest ogromny bum na te elektrostymulacje, jednak do ludzi przemawia 20 minut tygodniowo zamiast 3-4x po 1,5h

oczywiście to nie jest tak że to wogle nie działa , działa i w pewnych sytuacjach ma duży sens , jednak wmawianie ludziom że 20 minut tygodniowo zrobi za nich całą robotę to zwykłe oszustwo
    porady prv w sprawie suplementów diety

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez kaelowiec Zobacz posta
    trzeba przyznać że teraz jest ogromny bum na te elektrostymulacje, jednak do ludzi przemawia 20 minut tygodniowo zamiast 3-4x po 1,5h

oczywiście to nie jest tak że to wogle nie działa , działa i w pewnych sytuacjach ma duży sens , jednak wmawianie ludziom że 20 minut tygodniowo zrobi za nich całą robotę to zwykłe oszustwo
    Ogromny bum? Bzdura.
    Fanatyczny Tarchomin

Po całym dniu targetowania kampanii, siłownia jest dla mnie odprężeniem. Wiem, dziwnie to brzmi, ale tak jest. Podnoszenie ciężarów sprawia mi przyjemność.

ja ćwiczę i też ze wględu na kręgo

Uprawnienia umieszczania postów