Strona 95 z 98 PierwszyPierwszy ... 45859192939495969798 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,850 z 2914

Wątek: Siłownia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Mnie mała ilość węgli nie przeszkadza. Wszak uważam, że 2g/kg to nie jest jakiś ekstremalny wynik.
    @Makrel
    Robię sobie okno od węgli, żeby przedtreningowo wjechała joszka, a że trenuje po pracy to tak mi się te posiłki układają.
    Węgle pod jaką postacią..? Standardowo ryż kasza ziemniaki czy dajesz też owoce?

Legionista Awatar Runi
    Owoce rano do śniadania plus później ryż/kasza

Legionista
    Zastanawia mnie czemu aż tak diametralnie obciąłeś te węgle?

Pamiętam jak wycinałem się na zawody z 88 na 80 i nie miałem tak mało węglowodanów w diecie. Nie pamiętam ile dokładnie ich było ale pi razy drzwi:
    -owsianka rano z 50 gram z kawałkami banana, no to ze 20 g by wychodziło,
    -w ciągu dnia dwie torby ryżu (razem 200 gram) i wychodzi łącznie z 270, a u Ciebie mniej więcej 190/200.
    - na kolację jajecznica z białek z 5 jaj + jedno żółtko i garść migdałów

Zdarzało się, że miałem ssanie, ale wystarczyło przykładowo przesunąć węgle z 3 posiłku na 4, czyli jak węglowodany ostatni raz w ciągu dnia jadłem o 16, to przekładałem na 18 i było cacy.

Nie masz tak, że w nocy jak już podjadasz warzywa, to nie ssie Cię jeszcze bardziej?

edit: Myślę, że jak później troszkę zaczniesz węgle szamać to ten głód minie. Dołóż może jeszcze troszkę białka na kolację + jakieś tłuszcze np. słonecznik czy wyżej wspomniane migdały. Powinno Cię zapchać.

Legionista Awatar Runi
    Parę razy już redukowałem zarówno z równomiernym obcinaniem węgli i tłuszczu jak i na LOW FAT i LOW CARB i najlepszy efekty osiągam przy ostatniej opcji, jak i najlepiej czuję się fizycznie czy psychicznie ( nisko tłuszcze w moim przypadku w ogóle nie wchodzą w grę).

A co do jedzenia w nocy nie mam. 3-4 ogóreczki gruntowe i za chwilę śpię jak zabity do rana

Dobra pokombinuje z posiłkami, może faktycznie je poprzesuwam w kolejności. Dzięki .

Legionista
    Nie żyje jedna z najbardziej rozpoznawalnych, oraz najbardziej kontrowersyjnych osób w świecie współczesnej kulturystyki. Rich Piana miał 46 lat.

Legionista Awatar deszcz
    Jeśli ktoś chętny to zapraszam. Dogadamy się

https://www.olx.pl/oferta/laweczka-s...7-IDolaN8.html
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Dla zaawansowanych. Co może być przyczyna wilczego głodu w środku nocy? Jako, że redukuje od jakiegoś czasu kalorie poszły w dół jednak 2400 to ciagle nie tak tragicznie mało, przy 87-88 kg, węgle obcięte do 2g/kg, ale ostatnia porcja leci koło południa. Później wjeżdża tylko B lub B+T i okolotreningowo joszka. Przed spaniem jajeczniczka z 4 pełnych jaj wiec nie tak mało. Nie mniej jednak w środku nocy jak nie zapchane się kilkoma ogóreczkami to chyba mi żołądek wessie. I dziwne , bo nigdy przy wcześniejszych redukcjach przy podobnej diecie takich problemów nie miałem.
    Podbij tłuszcze na wieczór i obetnij węgle, jeśli jedziesz na low carb.
    Fanatyczny Tarchomin

Chodzę regularnie na siłownię
    Czasem też coś pobiegam - więc ćwiczę

Też ćwiczę - siłownia, bieganie, pływanie

Cześć wszystkim!

Może polecicie siłownię, która ma teraz jakąś dobrą promocję (nie dla studenta)? Przeglądałem sobie ten wykaz siłowni w Warszawie ale jest tego strasznie dużo... https://razdwasport.pl/zajecia-sport...wnia-warszawa/

zzzz

Ja często wieczorami ćwiczę dlatego myje się też na siłowni. I w okres jesieni zdecydowałam się na zakup https://zoio.pl/odziez-damska/okryci...szcze-jesienne. Może ktoś poleci pasujące do tego buty?

Legionista Awatar deszcz
    Godna polecenia siłownia w okolicach Metra Świętokrzyska, akceptująca kartę Multi-sport poszukiwana. Ktoś coś?
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar LOL3K
    McFit, Świętokrzyska 3, róg Nowego Światu.
    Tylko nie wiem czy Multisporty akceptują.

Powerhouse na Tamka 40 jeszcze. Tam akceptują.
    Ostatnio edytowane przez LOL3K ; 10-10-2017 o 16:44

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

GieKaeSiak
    McFit niestety nie akceptuje multisporta (multisportu?).

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    McFit niestety nie akceptuje multisporta (multisportu?).
    Nie lepiej napisać karty multisport? I problem z głowy

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
    Godna polecenia siłownia w okolicach Metra Świętokrzyska, akceptująca kartę Multi-sport poszukiwana. Ktoś coś?
    10-15 minut piechotą, bądź 1 przystanek autobusem, w stronę Woli, jest jeszcze S4 na Grzybowskiej. Tam Multisport akceptują.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    10-15 minut piechotą, bądź 1 przystanek autobusem, w stronę Woli, jest jeszcze S4 na Grzybowskiej. Tam Multisport akceptują.
    ewentualnie na Nowogrodzkiej też s4, nawet w godz. 17+ idzie poćwiczyć bez tłumów

Legionista Awatar gt_man
    1 przystanek metrem lub 2 tramwajem masz przy Bielańskiej energyfitnessclub.

Cytat Zamieszczone przez automaniaczek Zobacz posta
    Też ćwiczę - siłownia, bieganie, pływanie
    To po zniżkach ćwicz, https://pakietyoksystem.pl/ gdzieś znalazłem ten system, jak szukałem kodów na rabaty.

Legionista Awatar Kubańczyk
    "Przechodniu powiedz współbraciom,
    Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
    Ale z troską w sercu o losy Polski,
    Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Przekleje tutaj, może ktoś pomoże:
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    To przyszła kolej na mnie, aby się was poradzić. Pytanie do osób, które przechodziły problemy z korzonkami/rwą kulszową i promieniowanie na nogę. Co polecacie? Jakie ćwiczenia rozciągające? Ma ktoś z was jakiś fajny zestaw? Byłbym bardzo wdzięczny

Dziękuję za porady typu idź do lekarza, maść przeciwbólowa czy basen.
    Zdecydowałem się na siłownię, robię tzw. "obiegówkę" z naciskiem na plecy - ściąganie drążka, przyciąganie do brzucha oraz nogi - suwnica, dwugłowy uda oraz czworogłowy uda i na koniec rozciąganie.
    Moje pytanie, ma ktoś jakiś fajny zestaw na rozciąganie po treningu?
    Co byście jeszcze poradzili robić na siłowni?

Legionista
    Rozciąganie bezpośrednio po treningu to nienajlepszy pomysł, mięśnie już dostały wycisk, więc daj im odpocząć.
    Weź się za to następnego dnia, ale nie ograniczaj się do rozciągania - zacznij od rozbijania mięsa wałkiem (początki bolą, ale przynosi ulgę), a potem rozciągaj rozmasowane mięśnie. Skup się. a pośladkach (i generalnie biodrach) i dolnej częsci pleców. Z czasem wałek zastąpić może twarda gumowa piłka - dobrze gniecie dupsko punktowo.
    Instrukcji szukaj nie u youtuberów znanych z bycia youtuberami i kserowania innych, a od osób zawodowo zajmujących się fizjoterapią.
    Z ang. polecam Kelly Starret, z polskich Marek Purczyński

Cytat Zamieszczone przez spotlite Zobacz posta
    Rozciąganie bezpośrednio po treningu to nienajlepszy pomysł, mięśnie już dostały wycisk, więc daj im odpocząć.
    Weź się za to następnego dnia, ale nie ograniczaj się do rozciągania - zacznij od rozbijania mięsa wałkiem (początki bolą, ale przynosi ulgę), a potem rozciągaj rozmasowane mięśnie. Skup się. a pośladkach (i generalnie biodrach) i dolnej częsci pleców. Z czasem wałek zastąpić może twarda gumowa piłka - dobrze gniecie dupsko punktowo.
    Instrukcji szukaj nie u youtuberów znanych z bycia youtuberami i kserowania innych, a od osób zawodowo zajmujących się fizjoterapią.
    Z ang. polecam Kelly Starret, z polskich Marek Purczyński
    Dzięki za polecenie tej osoby, pierwsze słyszę, ale przejrzałem jego artykuły i wydaje się ogarnięty, ale...
    to co pogrubiłem się wyklucza, piszesz, że rozciąganie po treningu nie jest najlepszy pomysłem, a ten, którego polecasz, zaleca to robić po treningu.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Przekleje tutaj, może ktoś pomoże:

Zdecydowałem się na siłownię, robię tzw. "obiegówkę" z naciskiem na plecy - ściąganie drążka, przyciąganie do brzucha oraz nogi - suwnica, dwugłowy uda oraz czworogłowy uda i na koniec rozciąganie.
    Moje pytanie, ma ktoś jakiś fajny zestaw na rozciąganie po treningu?
    Co byście jeszcze poradzili robić na siłowni?
    Też miałem ostatnio problemy z rwą kulszową. U mnie świetnie sprawdziło się rolowanie dolnej części pleców i mięśni pośladków na twardym rollerze.

Pytanie. Czy jest ktoś z Forumowiczów w stanie ogarnąć kartę Multisport lub podobną? Moja firma niestety nie bawi się w takie cuda

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Też miałem ostatnio problemy z rwą kulszową. U mnie świetnie sprawdziło się rolowanie dolnej części pleców i mięśni pośladków na twardym rollerze.

Pytanie. Czy jest ktoś z Forumowiczów w stanie ogarnąć kartę Multisport lub podobną? Moja firma niestety nie bawi się w takie cuda
    Dzięki, wypróbuje

Legionista Awatar Michu
    Calypso Ochota Adgar - jest tam gdzie zaparkować ok. 20:00?

Ja ćwiczę na siłowni od dłuższego czasu, staram się też utrzymywać dietę. No i niby jest lepiej bo trochę schudłam i wymodelowałam sylwetkę ale to nie jest jeszcze to co chciałabym osiągnąć. Zastanawiam się co mogłabym zrobić by zobaczyć lepsze efekty. Zastanawiałam się nad spróbowaniem suplementów przyspieszających odchudzanie. Wybór jest spory ale najbardziej zainteresował mnie Trizer. Poczytałam opinie ludzi i raczej są zadowoleni z jego działania:

http://forum.jestemfit.pl/chce-schud...-spalaczu.html

Ktoś z was może go próbował i może potwierdzić jego skuteczność?

Szukam ławeczki do pokoju a miejsca za dużo nie mam więc preferuje osobne stojaki. Zastanawiam się nad takim modelem:

http://www.hertz-fitness.pl/oferta/l...awka-predator/

cena nie jest najniższa, coś koło 700 chyba że słabo szukałem

ewentualnie jeszcze mniej miejsca i cena niższa, tyle że bez modlitewnika:
    http://www.marbo-sport.pl/product-po...ort.html#close

ewentualnie może ktoś polecić coś podobnego tj:

- ławka z modlitewnikiem (fajnie jak by miała uchwyt na sztangę przy nim)
    - stojaki osobno stojące

- brak rozpiętek i prasy do nóg

może jakiś forumowicz ma zbędną a może rzuciła się komuś okazja, zestawy z ciężarami też rozpatrze
    Ostatnio edytowane przez itakpowiem ; 09-01-2018 o 16:07

Siłownia siłownią - można i powinniśmy się na niej wyżyć, ale należy również pamiętać o odpoczynku i regeneracji sił po siłowni. Jest to równie istotne jak samo chodzenie na siłownie. Można więc śmiało powiedzieć, że odpoczynek między treningami jest częścią cyklu. Odpoczynek, to nie musi być leżenie z pilotem przed telewizorem, to może być spacer, gra w bilard czy inna forma lekkiej, zrównoważonej aktywności fizycznej. Na http://aktywnienaplus.pl/2018/01/01/...zy-treningami/ zostało to fajnie opisane.

Uprawnienia umieszczania postów