Strona 57 z 57 PierwszyPierwszy ... 7475354555657
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,688 z 1688

Wątek: Puby/restauracje/kluby

Legionista
    Jeśłi o mnie chodzi to o wiele bardziej wolę restauracje z włoskim czy azjatyckim jedzeniem niż kuchnię polską.Kuchnię polską bardzo lubię, ale takie jedzenie mam w domu czy chociażby u mamy czy u babci.I często o wiele lepsze niż w jakiejkolwiek restauracji. Tak więc nie przepadam za przepłacaniem
    Poza tym ze znajomymi o wiele lepiej wybrac się do jakiegoś fajnego lokalu z pizzą i luźniejsza atmosferą.

W Warszawie daje radę moim zdaniem Telepizza http://www.telepizza.pl . Szczególnie dobre promocje mają przy zakupie kilku pizz.
    Ostatnio edytowane przez adw ; 31-01-2019 o 07:38

Legionista Awatar PeCe
    Poleci ktoś jakąś spoko (pod kątem smakowym i cenowym) miejscówkę z żarciem w Amsterdamie, najlepiej gdzieś w rejonie Centraal? Będę w przyszłym tygodniu jednego dnia wieczorem i spróbowałbym czegoś dobrego, unikając sieciówek

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Poleci ktoś jakąś spoko (pod kątem smakowym i cenowym) miejscówkę z żarciem w Amsterdamie, najlepiej gdzieś w rejonie Centraal? Będę w przyszłym tygodniu jednego dnia wieczorem i spróbowałbym czegoś dobrego, unikając sieciówek
    Na wieczór spoko będzie foodhallen blisko centrum. Ichniejsze Koszyki. Jadłem steka i wietnamskie kanapki. Ceny poniżej.

Legionista
    Spróbuję jeszcze tutaj:

Rzecz poruszana w tym wątku, ale ze względu na to, że sytuacja w tej branży zmienia się dośc dynamicznie, spytam jeszcze raz:
    Szukam lokalu na imprezę firmową (ok.40-50 osób), najchętniej w szeroko rozumianych okolicach centrum, z miejscem do jakichś tańców, no i z zastrzeżeniem, żeby w tym czasie nie odbywała się podobna impreza. Jak ktoś organizował coś podobnego i był zadowolony, to będę wdzięczny za info

Legionista Awatar Benek
    Panowie i Panie Wkrótce 5 rocznica ślubu więc wypada zabrać gdzies małżonke. Macie jakieś godne polecenia miejsce, gdzie po za pysznym nietuzinkowym jedzeniem miło można spędzić wieczór??
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Makrel
    Może restauracja PAPU na Mokotowie (przy Niepodległości bodajże)? Bardzo miło wspominam te restaurację (byłem tam z 5 razy) - profesjonalna obsługa, świetny wystrój, można w spokoju porozmawiać, jedzenie naprawdę dobre, a ceny są w porządku.

Legionista Awatar Alek
    Na szybko
    Gdzie z Zonka obejrzymy mecz przy dobrym burgerze i urozmaiconym Menu. Najlepiej okolice centrum, Saska Kępa albo trochę dalej.

Ktoś poleci jakieś miejsca do obejrzenia jutrzejszego meczu Polska-Izrael? Bródno/Praga Północ/Targówek

Uprawnienia umieszczania postów