Strona 55 z 56 PierwszyPierwszy ... 545515253545556 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,650 z 1674

Wątek: Puby/restauracje/kluby

Brakuje mi w Waszych postach restauracji Akademia. Przepyszne jedzenie w przystępnych cenach, duże porcje, pyszna kuchnia polska Do tego przemiła obsługa, idealne miejsce na randkę, bardzo klimatyczne

Legionista Awatar norullez
    Z tymi przystepnymi cenami to bym polemizował. Oczywiscie faktem jest ze zjemy dobrze, ale ceny w zadnym wypadku do przystepnych nie naleza. No chyba że ktoś ma w naturze płacic za sledzia bodaj z cebulą czy ziemniakiem około 25 zł, lub za sałatke taką zwykła ala cezar o zgrozo chyba ze 35 zł...

Legionista Awatar casual
    Wystarczy spojrzeć na ceny podane na ich stronie internetowej żeby uznać, iż tanio to tam nie jest. Niewykluczone więc, że forumowiczka AnnaM ma jakiś interes w tym, by to miejsce tak zachwalać (na przykład pracuje w tym lokalu).
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista
    Był ktoś może w greckiej restauracji Paros w Warszawie? Chętnie poznałbym opinię.

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
    Był ktoś może w greckiej restauracji Paros w Warszawie? Chętnie poznałbym opinię.
    Jedzenie przyzwoite, ale dalekie od rewelacji. Cenowo raczej drogo. Można obejrzeć tam mecze, w tym Legii. W piątki i soboty imprezy taneczne, w tym tańce na stołach. Miejsce uchodzi za modne. W weekendy selekcja. Generalnie jak lubisz greckie klimaty to będziesz zadowolony.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Wystarczy spojrzeć na ceny podane na ich stronie internetowej żeby uznać, iż tanio to tam nie jest. Niewykluczone więc, że forumowiczka AnnaM ma jakiś interes w tym, by to miejsce tak zachwalać (na przykład pracuje w tym lokalu).
    haha daleko mi z moim zdolnościami kulinarnymi do pracy w gastronomii

Większośc ludzi w pierwszej kolejności kieruje się oczywiście ceną, ale dobra restauracja to pełna restauracja, ale o tym przekonac się możecie sami, próbując chociażby raz tam dania (szczególnie polskiej kuchni).

Chiałam polecic coś wyjątkowego ze względu na atmosferę, obsługę i przede wszystkim smak potraw.

Co do cen: jeśli właściciel sprowadza, np: świeże ryby z dalekich mórz, nie spodziewajmy się, że będą kosztowały tyle co mrożone filety w większosci restauracji.

Legionista Awatar casual
    Ok, możliwe więc, że pomyliłem się co do motywów Twojej aktywności w tym temacie, jeśli tak, to proszę mi wybaczyć
    Zapamiętał.

Legionista Awatar Kaczor14
    Jakieś godne polecenia miejsce na Mokotowie żeby babę wziąć na drinka?
    "***** się cieszy jakby pińć złotych fałszywe znalazła..."

Legionista Awatar LOL3K
    Pewnie po czasie, ale Zielona Gęś może

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Kaczor14
    Zielona Gęś jest dobra dla napływowych studentów pierwszego roku . Finalnie skończyliśmy wśród hipsterów w Regeneracji na Puławskiej. Wybrance drinki smakowały, a ode mnie mają małego plusa za Brackie z kija.
    "***** się cieszy jakby pińć złotych fałszywe znalazła..."

Legionista
    Gdyby ktoś był w Piasecznie to polecam gruzińską restaurację Gaumarjos.

Mają też chyba lokal na Ursynowie, ale tam nie byłem, więc się nie wypowiem.

Legionista Awatar norullez
    Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
    Gdyby ktoś był w Piasecznie to polecam gruzińską restaurację Gaumarjos.

Mają też chyba lokal na Ursynowie, ale tam nie byłem, więc się nie wypowiem.
    Mają tez na ursynowie przy AL. Ken bodajże, nawet Gesslerowa u nich była

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Ło kierwa ta restauracja a w zasadzie jej ceny to powinna wylądować w dziale linki, dowcipy a nie w dziale restauracje/puby. Krem z dyni 19 zeta, ogórkowa16 zł Ludzie to mają tupet. Ciekawe skąd oni sprowadzają tą dynie i ogóry na te zupy? Hitem jest jednak mielony za 38 zeta. Mielony prawie za 4 dychy. Pewnie mięcho na mielonego biorą z argentyńskiej wołowiny Jest sporo lepszych knajp zarówno cenowo jak i jakościowo.
    Ostatnio edytowane przez Oddyssey ; 30-10-2017 o 10:55

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez norullez Zobacz posta
    Mają tez na ursynowie przy AL. Ken bodajże, nawet Gesslerowa u nich była
    Z gruzińskiego żarcia lepsza jest chyba Mała Gruzja na Nowogrodzkiej, chociaż niestety jak do tej pory żadna z warszawskich knajp nie dorównuje smakiem tego co można zjeść na miejscu w średniej jakości spelunie w Tbilisi. Chyba że coś sie niedawno otworzyło o czym nie słyszałem, to będę wdzięczny za recenzje
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Siemanko. Znajdzie się jakiś bar godny polecenia przy stacji PKP Włochy?

Legionista Awatar Kubal
    Przy samej stacji jedyne co znajdziesz to jakieś śmierdzące kebaby, pewnie gdzieś dalej będzie lepiej, ale to już bliżej AJ od Popularnej lub na Chrobrego w stronę Ursusa.

Legionista Awatar NGA
    Godna polecenia restauracja w pobliżu Teatru Capitol na kolację z żoną przed spektaklem?

Legionista Awatar Mar00
    Cytat Zamieszczone przez NGA Zobacz posta
    Godna polecenia restauracja w pobliżu Teatru Capitol na kolację z żoną przed spektaklem?
    Der Elefant lub Si

Legionista Awatar NGA
    Cytat Zamieszczone przez Mar00 Zobacz posta
    Der Elefant lub Si
    Tak, tak. Wiem, że znajdują się tuż przy teatrze, ale czy są godne polecenia? Cena vs jakość potraw.
    Szczerze mówiąc wolałbym uniknąć "mielonego za 4 dyszki"

Legionista Awatar Mar00
    Der Elefant zdecydowanie polecam, zwłaszcza świeże ryby i owoce morza. A i burgery też mają bardzo spoko. Si - też Ok, ale z tych dwóch zabrałbym damę do Słonia a w Parku Saskim masz jeszcze St. Antonio. Włoska, z wyższej półki, w samym parku. Drogo i elegancko, ale bardzo na poziomie.

Legionista Awatar NGA
    Ok, dziękuję bardzo. Niedaleko (6 min spacerkiem) widzę, że jest Manekin, jak ktoś lubi naleśniki.

Legionista Awatar Mar00
    Cytat Zamieszczone przez NGA Zobacz posta
    Ok, dziękuję bardzo. Niedaleko (6 min spacerkiem) widzę, że jest Manekin, jak ktoś lubi naleśniki.
    W Manekinie przygotuj się z kolei na kolejki często pod knajpą ustawiony jest dłuuugi ogonek.

To prawda, kolejki są zawsze. Więc na to trzeba być zawsze przygotowanym.
    ____
    Poczytaj o: Wpływ portali społecznościowych na pozycjonowanie

Legionista Awatar NGA
    Faktycznie w Manekinie na Marszałkowskiej trzeba było ustawić się w kolejce na zewnątrz i swoje odczekać. Pojechaliśmy na Plac Konstytucji i tam w Manekinie zjedliśmy już bez kolejek.
    Der Elefant zostawiamy na następny raz
    Dzięki za podpowiedzi!

Legionista
    Witam Panowie proszę o pomoc Słyszałem o nocnym autobusie gdzie można zjeść polską kuchnie flaczki itd. Wie ktoś może gdzie się to dokładnie znajduję ?

Legionista Awatar Michu
    Szukam kawiarni w stylu Kafki na Oboźnej, czyli spokój, klimat i możliwość zaparkowania nieopodal. Ktoś coś?

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    Szukam kawiarni w stylu Kafki na Oboźnej, czyli spokój, klimat i możliwość zaparkowania nieopodal. Ktoś coś?
    https://pl-pl.facebook.com/Grochownia/

Legionista Awatar koolherc
    zajebalem sie. wesołych swiąt. federico gandenthi może gardenathi. sety na yt: 020, wating for summer. tyle z siebe dzś dam, a Wy posłuchajcie

Legionista
    Jakaś fajne miejsce na obiad na Białołęce ktoś poleci??
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista Awatar rey
    Nie wiem, o którą część Białołęki Ci chodzi, ale jeśli o tę bliżej Bródna/Marek, to niedawno się otworzyła grecka restauracja na ul. Skarbka z Gór:
    https://www.facebook.com/elladasouvlakibar/

W mojej opinii całkiem daje radę, zarówno smakowo, jak i cenowo.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów