Reprezentacja

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • BlackAdder
    Legionista
    • 07.2011
    • 3611

    Lewandowski tą akcją na 3:2 zaskarbiłeś sobie moją dozgonną wdzięczność

    A wszystkim dziękuję za kolejne MŚ
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

    WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

    Komentarz

    • Majkisek
      Legionista
      • 11.2009
      • 8886

      Dobrze, że wygrali - będzie pierwszy koszyk

      Ale graczy na poziomie Makuszewskiego, to ja nie chcę oglądać w tej kadrze.

      Komentarz

      • Beziooo
        Legionista
        • 08.2017
        • 908

        Mamy to kurde!!! Końcówka cholernie nerwowa ale szczęście nam dopisało i jedziemy na ten mundial
        Zamieszczone przez księciuniu
        Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

        Komentarz

        • Jaco
          Legionista
          • 10.2003
          • 19648

          Na bój na ruskich:


          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz

          • Szawar
            Legionista
            • 10.2003
            • 11332

            W pełni zasłużony awans, wspaniałe eliminacje.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

            Komentarz

            • R.
              Legionista
              • 02.2007
              • 9675

              W ofensywie wszystko wygląda ok natomiast w defensywie duży regres w porównaniu do poprzednich eliminacji. Problemy przy stałych fragmentach w defensywie to kalka z Legii za Hasiego.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

              Komentarz

              • jednopostowiec
                niezrzeszony
                • 03.2013
                • 1619

                No i brawo!
                W Armenii było zbyt łatwo, to nadrobili nerwówką u siebie. Wielka szkoda, że ta bomba Zielińskiego wylądowała na poprzeczce, bo przydała by mu się bramka
                Lewandowski wiadomo, klasa. Cieszy powrót Krychowiaka, bo wprowadza spokój. Piszczek wskoczył na super poziom w kadrze... to kontuzja :/

                PS. Ale nie można nie zauważyć, że zdarzają się niezłe babole w obronie, szczególnie Glikowi. Już kiedyś mieliśmy taki okres, że wiele bramek szło na jego konto. Póki co nie jest źle, ale poprawa by się przydała

                BRAWO!

                Komentarz

                • Ivan Drugi
                  Legionista
                  • 02.2013
                  • 5270

                  Brawo . Miejmy nadzieję że turniej będzie równie udany co eliminacje . 25 punktów na 30 możliwych do zdobycia to bardzo dobry wynik . Bywało różnie ale całkowicie beznadziejny był tylko mecz z Danią . Życzę Nawałce następnych 4 lat z kadrą .

                  Komentarz

                  • Benek
                    Legionista
                    • 09.2011
                    • 16119

                    Brawo!!! Dziękuję i proszę o więcej

                    PS. Ten mecz pokazał, po raz kolejny że niestety ale Nawalka nie wyciąga wniosków. Wygrywamy i stoimy. Nawalka nic nie zmienia, nie reaguje. Mina Lewego po końcowym gwizdku mówi wiele. Ta drużyna ma mega potencjał ale brakuje jej zamienników, którzy wchodząc na boisko zrobiliby różnice. A najgorszy jest ten brak lewego obrońcy, mam nadzieję, że Nawalka kogoś tam wymyśli bo Jędza, Beres i Ryba to takie lepienie na siłę.

                    PS. 2 jak dobrze że przez najbliższe 5 lat nie będę słyszał tego błazna Hajty.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

                    jest tylko jeden King!!!!

                    *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                    Komentarz

                    • Skw_
                      Legionista
                      • 03.2011
                      • 560

                      Zamieszczone przez Benek
                      PS. 2 jak dobrze że przez najbliższe 5 lat nie będę słyszał tego błazna Hajty.
                      To nie była wina Glika, to błąd murawy

                      Komentarz

                      • księciuniu
                        Gintleman
                        • 10.2010
                        • 21054

                        Największy pozytyw to wkurzenie Lewandowskiego po końcowym gwizdku. Może stopniowo i pozostali zrozumieją, że tak meczów opuszczać nie można.

                        Gratulacje za awans.

                        P.S. Ostatnie dwie bramki to jak z Piłkarskiego Pokera Kupione jak nic
                        Lubię sobie jebnąć posta.

                        „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                        Komentarz

                        • Grabo
                          Legionista
                          • 08.2003
                          • 1270

                          20 lat temu nie uwierzyłbym, że kiedyś wywalczymy awans z taką łatwością i to tyle razy odpuszczając 2 połowy. Rezerwy mentalne są znacznie większe niż piłkarskie - zachowanie Lewandowskiego po meczu było bardzo wymowne.

                          Komentarz

                          • Barto(L)d
                            Legionista
                            • 06.2005
                            • 1180

                            Zamieszczone przez Benek
                            Brawo!!! Dziękuję i proszę o więcej

                            PS. Ten mecz pokazał, po raz kolejny że niestety ale Nawalka nie wyciąga wniosków. Wygrywamy i stoimy. Nawalka nic nie zmienia, nie reaguje. Mina Lewego po końcowym gwizdku mówi wiele. Ta drużyna ma mega potencjał ale brakuje jej zamienników, którzy wchodząc na boisko zrobiliby różnice. A najgorszy jest ten brak lewego obrońcy, mam nadzieję, że Nawalka kogoś tam wymyśli bo Jędza, Beres i Ryba to takie lepienie na siłę.

                            PS. 2 jak dobrze że przez najbliższe 5 lat nie będę słyszał tego błazna Hajty.
                            No niestety, uwagi które można mieć do Nawalki od Euro nie zmieniają się, a nie zapominajmy, że kto stoi w miejscu ten się cofa. Na szczęście Lewy ma inne podejście do życia i jest Polakiem ale...ile nam razy będzie jeszcze dupę ratował. Druga połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, a zmian brak. W kadrze jest i prawie wszedł na boisko grzejący mocno ławę w Bułgarii Góralski, tymczasem Klich gra w prawie każdym meczu zespołu będącego w czubie Championship, a ostatnio wyszedł nawet w podstawie. Do tego dochodzi w środku pomocy coraz głębszy ławkowicz Linetty oraz Mączyński, który dzisiaj się oczywiście obronił, ale w poprzednich dwóch mecach juz nie. Mamy dwóch pewniaków w środku (dzięki panie za powrót Krychy) i resztę przeciętniaków. Łatwiej się dostać z Górnika Zabrze do kadry, niż Klichowi po bardzo dobrym sezonie w Holandii i niezłym początkuteraz. Jeśli jego pozycja w klubie będzie się umacniać to nie powołanie go (przy naszym ogólnie wąskim potencjale kadrowym) na listopadowe mecze będzie jakąś dywersją. Niestety Nawałka wygląda na takiego, co jak kogoś raz skreśli to już na amen. W Polsce nie mamy tymczasem aż tak dużo piłkarzy na jakimkolwiek poziomie, by trzymać sie ślepo tych zasad.
                            W obronie też pojawia się "kłopot" bogactwa, bo i Lewczuk (mógłby grać też na boku) i Salomon grają w klubach. Na pierwszego to AN nigdy tak na prawdę nie postawił, a drugiego być może dopadła zasada skreślenia. Miejmy nadzieję że nie. Cionek "merytorycznie" się broni, ale wiadomo, jak to u niego z tą polskością.
                            Co do braku lewego obrońcy to już na pewno trudno winić Nawałke za to, że w Polsce taki się nie urodził
                            Miejmy nadzieję, że do Euro wystrzeli nam jakiś skrzydłowy talent, bo teraz rzeczywiście poza Grosikiem i Błaszczem słabo to wygląda. A może by Rybus tam wrócił, jako alternatywa, jeśli Bereś ogarnia sprawę na lewej obronie

                            A żeby nie było. Ja to ogólnie szczęśliwy jestem

                            Komentarz

                            • klinton
                              Legionista
                              • 10.2008
                              • 1923

                              Wg Tomaszewskiego ocena Zielińskiego za ten mecz to 3/10

                              Komentarz

                              • Benek
                                Legionista
                                • 09.2011
                                • 16119

                                Zamieszczone przez Barto(L)d
                                Co do braku lewego obrońcy to już na pewno trudno winić Nawałke za to, że w Polsce taki się nie urodził
                                Miejmy nadzieję, że do Euro wystrzeli nam jakiś skrzydłowy talent, bo teraz rzeczywiście poza Grosikiem i Błaszczem słabo to wygląda. A może by Rybus tam wrócił, jako alternatywa, jeśli Bereś ogarnia sprawę na lewej obronie


                                A żeby nie było. Ja to ogólnie szczęśliwy jestem
                                Jest Sadlok, któremu warto dać szansę.

                                Zamieszczone przez klinton
                                Wg Tomaszewskiego ocena Zielińskiego za ten mecz to 3/10
                                Nie pierwszy raz On go chyba nie lubi
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

                                jest tylko jeden King!!!!

                                *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                                Komentarz

                                Pracuję...