Strona 320 z 320 PierwszyPierwszy ... 220270310316317318319320
Pokaż wyniki od 9,571 do 9,596 z 9596

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Ale zmiany, Jerzy King.
    To Furman decyduje teraz.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Budyń_70
    Ależ Brzękol będzie zbudowany.....dwie zmiany I dwie bramkowe.

Legionista
    Pomnik dla Jurka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Ale te nasze Orły się męczą...

Awans i tak bedzie ale co z tego...
    Gdzie tu widziałeś męczarnie? Dwie bramki, słupek, poprzeczka, sporo sytuacji. Chyba dawno nie byłem tak spokojny o wynik. Macedonia z kolei nie istniała. Choć pamiętajmy, że to tylko Macedonia.

Legionista
    Nie idzie patrzeć na to rude, rozweselone ryło na loży. Teraz już z pewnością można powiedzieć, że kariera najlepszego polskiego piłkarza w historii, została zmarnowana przez ryżego cwela i jego wybory pokroju nawalki, czy brzęczka.
    Mioduski, Vukovic - wypi.erdalac
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Gdzie tu widziałeś męczarnie? Dwie bramki, słupek, poprzeczka, sporo sytuacji. Chyba dawno nie byłem tak spokojny o wynik. Macedonia z kolei nie istniała. Choć pamiętajmy, że to tylko Macedonia.
    Męczarnie jak chodzi o "załatwienie" tego meczu.Z Łotwą już na początku były dwa gongi.Dziś dopiero w ostatnim kwadransie padły bramki

Legionista Awatar Jaco
    Męczarnie jak chodzi o "załatwienie" tego meczu.Z Łotwą już na początku były dwa gongi.Dziś dopiero w ostatnim dopiero kwadransie padły bramki
    W sumie porażka.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Porażka nie ale trudno być optymistą przez EURO

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    To Furman decyduje teraz.
    Oby pojechał na Euro. Największy plus ostatnich dwóch spotkań kadry to występy Seby, oby tak dalej.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Oby pojechał na Euro. Największy plus ostatnich dwóch spotkań kadry to występy Seby, oby tak dalej.
    Rośnie chłopak w umiejętności, ten transfer dobrze mu zrobił.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Porażka nie ale trudno być optymistą przez EURO
    Ale przez kurs euro czy przez co dokładnie?
    Jak dla mnie wręcz przeciwnie, pierwszy mecz od dawien dawna, który daje promyk nadziei. Wystarczyło zdjąć niepełnosprawnego Klicha z boiska i to wszystko naprawdę sensownie wyglądało. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale oby Góralski był takim Maczynskim Nawalki bo wtedy i Krychowiak zupełnie inaczej wygląda. A jak jest środek pola, to i wszystko inne lepiej hula.

Jak dla mnie wręcz przeciwnie, pierwszy mecz od dawien dawna, który daje promyk nadziei. Wystarczyło zdjąć niepełnosprawnego Klicha z boiska i to wszystko naprawdę sensownie wyglądało. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale oby Góralski był takim Maczynskim Nawalki bo wtedy i Krychowiak zupełnie inaczej wygląda. A jak jest środek pola, to i wszystko inne lepiej hula.
    Pełna zgoda. Góralski dał 4 x więcej niż Klich tej drużynie w środku pola.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    .
    Tak i wahania dolara....

Widzę u wielu duży optymizm po wczorajszej wygranej ale przypominam to była tylko Macedonia która w dodatku nie chciała za bardzo zrobić nam krzywdy.
    W tej reprezentacji dużo rzeczy kuleje i to nie ma prawa się udać
    Póki co to Lewandowski w pojedynkę ciągnie ten wózek.Jest ostatnio w gazie i strach pomyśleć jak spadnie mu forma bądż wydarzy się jakaś kontuzja...

Legionista
    Promyk nadziei to duży optymizm? Super się gada w ten sposób...

Legionista
    Nie chodziło mi o Ciebie ale ogólnie.Dobrze że niektórzy mają jeszcze chłodną głowę (jak chociażby Stanowski we wczorajszym programie) bo dużo jest do poprawy niestety

Legionista
    bądż wydarzy się jakaś kontuzja...
    Właśnie zobaczyłem coś takiego z meczu i widzę, że wczoraj ktoś nad nim czuwał, jakimś cudem nic się nie stało:
    https://twitter.com/i/status/1183617178311901185

Meczu nie widziałem ale czytając pobieżnie TT ludzie w większości zadowoleni z gry. Ciekawi mnie Krychowiak. Wystawili go w końcu coś na wzór gry w Loko? Bardziej z przodu, ciąg na bramkę, strzały? Czy po Brzęczkowemu na DM obok Góralskiego?

Niestety przegapiłem dopiero powtórkę w TVP Sport i widziałem same gole w necie ale czytając forumkę coś tam pozytywnego o grze można wyczytać

e:
    Dzięki.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 14-10-2019 o 12:38

Legionista
    Góralski go asekurował, Krychowiak mógł spokojnie ciągnąć w kierunku bramki.

Legionista
    No i asysta drugiego stopnia Krychy przy pierwszej bramce palce lizać

Legionista Awatar (L)ukas
    W dwóch ostatnich meczach najwięcej wygrał Szymański, najwięcej przegrał Klich. Brawo dla trenera Furmana Nie zakwalifikować się do turnieju gdzie będzie grała prawie cała "poważna" Europa to byłby wyczyn.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Jestem
    W życiu bym się nie spodziewał, że będę chwalić Górala, wprawdzie nadal to drewno połączone z drwalem ale jakieś takie wyrobione i z zapałem do gry, nawet nie szydzę, Góralski pewnie czwarty, no minimum piąty w ocenie pomeczowej.
    Generalnie drużyna wyglądała lepiej niż na Łotwie. Szymi zagrał nie gorzej niż na Łotwie, ale na tle dużo lepiej dysponowanej drużyny już taki mistrzu nie był plus bezsensowna kartka za stempel, nie umniejsza to jednak za bardzo, że generalnie jego debiut należy oceni bardziej niż pozytywnie i tylko idiota "zapomni" o tym, że powinien już grać - niekoniecznie całe mecze (siostrzeniec wróci i może być pozamiatane). Bereś udowodnił, że na prawej obronie jest jedynym rozsądnym wyborem.
    Natomiast wczoraj dostalibyśmy łomot od drużyn z wyższej półki europejskiej i na razie słabo widzę nadchodzący turniej.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Natomiast wczoraj dostalibyśmy łomot od drużyn z wyższej półki europejskiej i na razie słabo widzę nadchodzący turniej.
    Dlatego cieszyć się należy chyba jedynie z tego że trafiliśmy taką słabą grupę

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Tego nie wiesz. Inaczej wychodzi się mentalnie, taktycznie, wolicjonalnie(czy jak to tam zwał) na Macedonię a inaczej na Włochów, Holendrów czy Niemców. Często i padaką można wygrać z niby teoretycznie silniejszym. Dziwne gadanie co by było wczoraj gdyby coś tam ktoś był inny. Mało takich meczów się widziało?

Legionista Awatar Jestem
    Pozostanę przy swoim zdaniu, aczkolwiek przyznaję że mental ma olbrzymie znaczenie i z pewnością mecz z Niemcami by wyglądał inaczej pod kątem zaangażowania, jednak taktyki i schematów by dzięki temu nie przybyło.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Tego nie wiesz. Inaczej wychodzi się mentalnie, taktycznie, wolicjonalnie(czy jak to tam zwał) na Macedonię a inaczej na Włochów, Holendrów czy Niemców. Często i padaką można wygrać z niby teoretycznie silniejszym. Dziwne gadanie co by było wczoraj gdyby coś tam ktoś był inny. Mało takich meczów się widziało?
    Po 1,5 średniego meczu pompujemy balonik?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Po 1,5 średniego meczu pompujemy balonik?
    Czy ja napisałem cokolwiek by było to tak odebrane? Żadnego balona nie pompuję, nie wiem skąd taki wniosek.
    Zresztą od pompowania balonika to są media.

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Świetna inicjatywa PZPN: https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka
    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Uprawnienia umieszczania postów