Strona 309 z 310 PierwszyPierwszy ... 209259299305306307308309310 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,241 do 9,270 z 9274

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar Jestem
    Jestem w szoku, że Kuba nie wszedł! Chyba krytyka dotarła w dostateczny sposób do adresata.
    Co do końcówki meczu to nie ma się co specjalnie czepiać, remis satysfakcjonował w tym momencie obie drużyny i tyle w temacie.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Co do młodzieżowców to jak włączyłem w 25 minucie i było 3-0 dla naszych to pomyślałem że Polsatowi się coś zawiesiło w głównym obrazie. Żurkowskiego trzeba jak najszybciej sprawdzić w pierwszej drużynie, na dzień dzisiejszy lepiej wygląda niż Krychowiak.
    Co do pierwszej reprezentacji to nie ma źle. Pierwszy koszyk utrzymany.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Co do końcówki meczu to nie ma się co specjalnie czepiać, remis satysfakcjonował w tym momencie obie drużyny i tyle w temacie.
    Wówczas na MŚ aktualny wynik również satysfakcjonował obie drużyny, a mimo to nasi wyszli na minimalistów bez honoru.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    W nagrodę za wyrzucenie Niemców z pierwszego koszyka , pewnie dostaniemy ich z drugiego podczas losowania .

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Wówczas na MŚ aktualny wynik również satysfakcjonował obie drużyny, a mimo to nasi wyszli na minimalistów bez honoru.
    Porównałeś nieporównywalne sytuacje, tylko z pozoru podobne i możemy pozostać przy własnych zdaniach ponieważ sprawa mało istotna.

p.s. Spodobał mi się pomysł dokooptowania do młodzieżówki Lewandowskiego i zmiana szyldu na I reprezentację

p.p.s. A Lewy zgodnie z przewidywaniami już "zdrowy", dzisiaj w pełni na treningu Bayernu. Nikt mnie nie przekona, że nie ma "drugiego dna" ale co się tam zadziało to trochę potrwa zanim się dowiemy.
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 21-11-2018 o 17:56
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    p.s. Spodobał mi się pomysł dokooptowania do młodzieżówki Lewandowskiego i zmiana szyldu na I reprezentację
    https://twitter.com/Krzysztof_ACM/st...09521448357889

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Smuda zostawił gotową drużynę
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Dokładnie, Waldek Fornalik mu przygotował istny samograj
    Czyli jego największe osiągniecie to wyselekcjonowanie innych piłkarzy niż Smuda i Fornalik? Przyglądając sie wynikom, najwiekszy sukces Nawalki to wygrany mecz z Niemcami w Eliminacjach do ME oraz remis z nimi na samych Mistrzostwach Europy. Następnie to dociągnięcie reprezentacji do cwiercfinalu Mistrzostw Europy, gdzie pokonalismy Szwajcarie w rzutach karnych. Wysokie miejsce w rankingu bylo spowodowane "luka" brania pod uwage do rankingu meczow towarzyskich przez co dzieki meczom z takimi tuzami jak np. Islandia wyszlismy wysoko w gore w ogolnoswiatowym rankingu. I czym, ze sa te wielkie osiagniecia i co takiego niby Nawalka z ta reprezentacja pokazal niesamowitego? Od razu uprzedzę, nie jestem Fornalika ani tym bardziej Smudy fanem. Uwazam, ze sa chujowymi trenerami tak samo jak i Nawalka, ktory jest co najwyzej bardzo solidny jak na Polskie realia pilki noznej i zwykly solidniak dostal kadre w ktorej mial jednego z najlepszych bramkarzy swiata, jednego z najlepszych napastnikow swiata, dostal Krychowiaka o ktorego bilo sie PSG a nie Piast Gliwice, dostal kadre gdzie Glik byl przymierzany do najsilniejszych druzyn w Europie i wywalczyl mistrzostwo Francji razem z Monaco. Grosicki przezywal swoje drugie piec minut w klubowej karierze. Kuba doczlapal z forma az urodza sie obok niego w reprezentacji kolejne mocne nazwiska. Piszczka tak samo nie musze przedstawiac. Lukasz byl przymierzany do samego Realu Madryt. Od lat 80 nie bylo takiej kadry i co takiego osiagnal Nawalka? Pytam sie.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    A ja jeszcze raz powtarzam, nie dostał Krychowiaka, o którego biło się PSG, tylko gracza Stade Rennes. Nie dostał Glika, który wygrywał mistrzostwo Francji, tylko Glika z przeciętniaka Serie A, itd. Nie wiadomo jak potoczyłyby się ich kariery, gdyby nie dobra gra w reprezentacji oraz dobrą gra samej reprezentacji.

Zgadzam się natomiast, że Nawalka był solidny. I za to mu chwała, bo Smudzie czy Fornalikowi daleko do tej solidności było. Żebyśmy mieli samych solidnych selekcjonerów to będzie dobrze

Legionista
    A ja mam pytanie z innej beczki w kontekście problemu z obrońcami, a zwłaszcza ich grą. Na meczu z Portugalią nie padło ze strony komentatorów nazwisko Bielika, jako kandydata do gry w pierwszej reprezentacji. Czy on w młodzieżówce się nie wyróżnia? Ktoś coś?

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    A ja mam pytanie z innej beczki w kontekście problemu z obrońcami, a zwłaszcza ich grą. Na meczu z Portugalią nie padło ze strony komentatorów nazwisko Bielika, jako kandydata do gry w pierwszej reprezentacji. Czy on w młodzieżówce się nie wyróżnia? Ktoś coś?
    Słyszałem w jakiejś tv że dawał radę , zwłaszcza w pierwszym meczu z Portugalią . Do czerwca przyszłego roku to chyba nikt z młodzieżówki w kadrze A nie zagra .

czesc

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Młodzieżówka poznała rywali na mistrzostwach Europy:
    Włochy/Hiszpania/Belgia
    ...na bogato
    Terminarz:
    16 czerwca - Belgia
    19 czerwca -€“ Włochy
    22 czerwca -€“ Hiszpania

Legionista
    Faktycznie nieźle

Legionista Awatar Neg
    A ja jeszcze raz powtarzam, nie dostał Krychowiaka, o którego biło się PSG, tylko gracza Stade Rennes. Nie dostał Glika, który wygrywał mistrzostwo Francji, tylko Glika z przeciętniaka Serie A, itd.

Sugerujesz, ze Krychowiak z Rennes byl gorszym graczem niz Krychowiak z Sevilli o ktorego bilo się PSG? Krychowiak za Nawalki w Rennes byl zaledwie pol roku po czym przeniosl sie do Hiszpanii gdzie trzymal rownie dobry poziom co w Rennes. Tak sie sklada, ze Krycho od 2010 roku z forma pial sie w gore, wiec co to za argument, ze dostal Krychowiaka z Rennes, skoro on w tym Rennes byl jednym z najlepszych srodkowych pomocnikow ligi francuskiej?
    To jakbys chcial napisac, ze Scolari w 2008 roku dostal marnego Ronaldo z Manchesteru a nie Ronaldo o ktorego bil sie Real.
    Chcialem zoobrazowac skale jakich graczy mial do dyspozycji Nawalka, takich jakimi interesowaly sie topowe kluby europy. I nie byl to tylko Krychowiak czy Glik.
    Glik gral w przecietniaku Serie A, ale swoja osoba i gra doszedl do miana legendy w Turynie i gra w przecietniaku gdzie grasz defensywna pilke jak gralo Torino dawalo pole do popisu dla obroncoow i Glik od czasow regularniej gry w Torino byl uwazany za jednego z najlepszych srodkowych obroncow Serie A! Glik w przecietnym Torino zbieral oceny i byl uwazany za jednego z najlepszych obronow Ligi Wloskiej! Jakie znaczenie ma ze gral w przecietnym Torino skoro trzepal on topowe oceny porownywalne do Chelliniego czy Bonucciego?

Nie wiadomo jak potoczyłyby się ich kariery, gdyby nie dobra gra w reprezentacji oraz dobrą gra samej reprezentacji.
    Czy Ty sugerujesz, ze Nawalka mial jakikolwiek wplyw na losy karier Krychowiaka i Glika? Lewandowski ma za soba tyle chujowych meczow w reprezentacji, ze az dziwie sie, ze nie trafil z Dortmundu z powrotem do Ekstraklasy Reprezentacja Polski grala po przejecu reprezentacji przez Nawalke z takimi tuzami swiatowej pilki jak: Slowacja, Irlandia, Norwegia, Moldawia, Szkocja, Niemcy i Litwa. Wszystko to byly spotkania towarzyskie o nic gdzie jedynym godnym przeciwnikiem byli oczywiscie Niemcy po czym Krychowiak trafil do Sevilli. Sugerujesz, ze dzieki grze przeciwko Moldawii i Giblartarowi Krychowiak przeszedl do Hiszpanii? Przeciez to niesmieszny zart co teraz napisales.. 50 spotkan w klubowej pilce w ciagu sezonu ma znaczenie. Kilka spotkan w reprezentacji bylo brane pod uwage za czasow lat 90 w rowniez niewielkim stopniu. Nie chce rozpisywac sie dalej, ale powiem tylko tyle, ze Nawalka jest takim zbawcom, ze wlasnie wraca do Eklapy.

Przepraszam za brak polskich znakow.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    No jeśli według Ciebie mecze reprezentacji nie mają wpływu na dalsze kariery piłkarzy to ja nie mam pytań. Rozumiem, że fakt, że najgorętszym okresem transferowym jest okienko po Mundialu to przypadek?

Nie twierdzę, że Krychowiak czy Glik nie doszliby do Monaco czy PSG gdyby nie dobra gra w kadrze, to by była gruba przesada. Ale dziwnym trafem najciekawsze ruchy transferowe naszych reprezentantów przypadły właśnie na czas AN w kadrze, czyli czas jakiejkolwiek dobrej gry reprezentacji. Dla mnie korelacja jest obustronna.

Ciekawe czemu Real nie kupił Navasa czy Jamesa przed Mundialem?

e: przykład Lewego nie trafiony, to nie działa w te stronę.

Legionista Awatar Neg
    No jeśli według Ciebie mecze reprezentacji nie mają wpływu na dalsze kariery piłkarzy to ja nie mam pytań. Rozumiem, że fakt, że najgorętszym okresem transferowym jest okienko po Mundialu to przypadek?

Nie twierdzę, że Krychowiak czy Glik nie doszliby do Monaco czy PSG gdyby nie dobra gra w kadrze, to by była gruba przesada. Ale dziwnym trafem najciekawsze ruchy transferowe naszych reprezentantów przypadły właśnie na czas AN w kadrze, czyli czas jakiejkolwiek dobrej gry reprezentacji. Dla mnie korelacja jest obustronna.

Ciekawe czemu Real nie kupił Navasa czy Jamesa przed Mundialem?

e: przykład Lewego nie trafiony, to nie działa w te stronę.
    Krychowiak dwa razy wygrywał Ligę Europy z Sevillą a w 2015 był wybrany najlepszym piłkarzem Sevilli a Ty uważasz, że Nawałka miał jakikolwiek wpływ na karierę Krychowiaka? Jemu ta kadra do kariery klubowej nie była do niczego potrzeba. Podobnie jak Glikowi, który przez lata budował swoją renomę w Serie A. Piłkarze nie trenują w kadrze a w klubie. Uważasz, że parę spotkań na Mundialu Kostaryki miało wpływ na karierę Navasa? Naprawdę te 5 spotkań zadecydowało o transferze do Realu a nie zajebisty sezon w Levante? Może Navasa sciągneli tylko dlatego, że na rynku nie było nikogo lepszego a De Gea był nie do wyjęcia z United?

Rzadko kiedy wielkie transfery robi się przed Mundialem bo piłkarze są sfocusowani na najważniejszym turnieju reprezentacyjnym na świecie?
    Fanatyczny Tarchomin

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Oglądacie losowanie EURO20? Można już zacząć pompować balonik?

Legionista
    No nie wyjść z tej grupy to będzie żart.
    Grupa G: Polska, Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia i Łotwa.

Legionista Awatar Jestem
    To się nam fartnęło maksymalnie chyba
    W Macedonii pewnie będzie awantura a poza tym sama przyjemność ...

Kiedy tylko zobaczyłem skład koszyka 3 to od razu wiedziałem na kogo musi Polska trafić i tak też się stało. Mecz z podtekstem politycznym za ostatnie ustawy. Już widzę te tabuny kiboli izraelskich najeżdżających Polskę, to się musi zakońćzyć skandalem.

Legionista
    Izrael
    Za 2h dokładny terminarz, na Czerskiej burza mózgów i omawiają plan działania.

Grupa taka, że trudno wylosować gorszą, ale i tak czuję, że emocji nie zabraknie
    To jest taka bardzo wyrównana grupa - mówi Jerzy Brzęczek.

Legionista Awatar Marcino
    To teraz szybko zmiana selekcjonera i wychodzimy na parę spotkań przed końcem eliminacji.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Publiczna po losowaniu jeszcze zarzuciła dokument o Ulmach. Przypadek... nie sądzę.

Legionista Awatar Benek
    Jakie zasady? Ile awansuje.?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jakie zasady? Ile awansuje.?
    Dwie awansują więc nie wyjść to by musiała być wyjątkowa sztuka ... ja bym dał radę poprowadzić repre w takim układzie

p.s.
    Grupa taka, że trudno wylosować gorszą, ale i tak czuję, że emocji nie zabraknie
    Jeśli w reprezentacji będą piłkarze za zasługi, rodzina, niegrający w swoich klubach i tacy "wiecznie obiecujący" to emocje pewnie będą ...
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 02-12-2018 o 14:00

Legionista Awatar Budyń_70
    TERMINARZ GRUPY G:

Czwartek, 21 marca 2019:
    Austria - Polska (godz. 20:45)
    Macedonia - Łotwa (20:45)
    Izrael - Słowenia (20:45)

Niedziela, 24 marca 2019:
    Izrael - Austria (20:45)
    Polska - Łotwa (20:45)
    Słowenia - Macedonia (20:45)

Piątek, 7 czerwca 2019:
    Austria - Słowenia (20:45)
    Macedonia - Polska (20:45)
    Łotwa - Izrael (20:45)

Poniedziałek, 10 czerwca 2019:
    Macedonia - Austria (20:45)
    Łotwa - Słowenia (20:45)
    Polska - Izrael (20:45)

Czwartek, 5 września 2019:
    Izrael - Macedonia (20:45)

Piątek, 6 września 2019:
    Austria - Łotwa (20:45)
    Słowenia - Polska (20:45)

Poniedziałek, 9 września 2019:
    Łotwa - Macedonia (20:45)
    Polska - Austria (20:45)
    Słowenia - Izrael (20:45)

Czwartek, 10 września 2019:
    Austria - Izrael (20:45)
    Macedonia - Słowenia (20:45)
    Łotwa - Polska (20:45)

Niedziela, 13 września 2019:
    Polska - Macedonia (20:45)
    Słowenia - Austria (20:45)

Wtorek, 15 września 2019:
    Izrael - Łotwa (20:45)

Sobota, 16 listopada 2019:
    Słowenia - Łotwa (18:00)
    Austria - Macedonia (20:45)
    Izrael - Polska (20:45)

Wtorek, 19 listopada 2019:
    Macedonia - Izrael (20:45)
    Łotwa - Austria (20:45)
    Polska - Słowenia (20:45)
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 02-12-2018 o 21:51

Bardziej niz Austrii obawialbym sie Slowenii. Portugalia ma ciekawa grupe
    Maly rewanz bedzie za LN Holandia - Niemcy. Ale nie musi byc.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Marcinho Zobacz posta
    Bardziej niz Austrii obawialbym sie Slowenii. Portugalia ma ciekawa grupe
    Maly rewanz bedzie za LN Holandia - Niemcy. Ale nie musi byc.
    Ale jakie znaczenie ma wyjście z pierwszego czy z drugiego miejsca? Olał i podpalił ...

Nie napisalem ze Austrii nie mozna sie obawiać tez. Tylko ze Slowenii bardziej. Na Austrii tez prawdopodobnie stracimy pkt. Mozliwe ,ze z kazdym w tej grupie beda schody.
    Ostatnio edytowane przez Marcinho ; 03-12-2018 o 02:24

Uprawnienia umieszczania postów