Strona 303 z 307 PierwszyPierwszy ... 203253293299300301302303304305306307 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,061 do 9,090 z 9189

Wątek: Reprezentacja

"Nieważne co się dzieje, ważne by z dokumentacji wynikało, że jest dobrze"

Jakbym czytał swoje raporty przy realizacji projektu UE...
    Ale przynajmniej dbałem o format dokumentu i składnię opisów...

Nic istotnego w tym raporcie nie zawarto, może oprócz tego treningu przed meczem z Senegalem, ale raczej przez jeden trening nie przewalili całego turnieju. Już po meczu z Kolumbią było wiadomo, że nie mamy ani wykrystalizowanego pierwszego składu, ani też nie umiemy dobrać taktyki pod konkretnego rywala. Sam odnosiłem wrażenie, jakby Senegal i Kolumbia miały nas perfekcyjnie rozpracowanych, my natomiast biegaliśmy jak dzieci we mgle.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Jestem
    Ten cały raport jest do niczego, czysta formalność i ssanie z palca. Na mistrzostwach zawiódł selekcjoner, który się maksymalnie pogubił z taktyką meczową i zestawianiem składu oraz przygotowanie fizyczne. Efekt wypalenia zawodowego plus nieco niefartu oraz mnóstwa przesądów i zabobonów.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Dziś 20.45 zobaczymy jak debiut Jurka Brzęczka w roli selekcjonera przeciwko Makaroniarzom na TVP/Polsat Sport
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Bardzo ciekawi mnie jak zaprezentuje się nasz kapitan . Będzie dzielnie i skutecznie walczył z dziećmi catenaccio czy raczej tylko podciągał getry siedząc bezradnie na boisku ?

Legionista Awatar Antares
    Dziwna ta jedenastka Brzęczka. Dyskusja Milik czy Piątek, może obydwaj i rzeczywiście obydwaj, ale na ławce. Za to gra trybunowicz Kuba i Kurzawa, która najwięcej w tym sezonie 14 minut pograł. Linetty dobre noty zbiera w Sampie, ława. Jak nie ma skrzydeł, za to są środkowi pomocnicy i napastnicy, którzy grają i dobre noty zbierają to czemu nie 4-3-1-2?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Benek
    Gramy o coś w tej lidze?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Rozstawienie w eliminacjach ME a jak się nie awansuje z nich (co przy 20 awansujących byłoby niezłym dziadostwem) to dodatkowe szanse na awans dla 4 drużyn.

Pozytywne zaskoczenie ta pierwsza połowa, wygląda na to, że nie gramy 4-5-1 tylko 4-3-2-1.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Gramy o coś w tej lidze?
    Zawsze to lepiej grać w dywizji A i rozgrywać mecze z europejskim topem . No i zawsze można wygrać pierwszą historyczną edycję LN .

Legionista
    Gramy o coś w tej lidze?
    zwyciezcy kazdej z grup potem graja final four

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Dziwna ta jedenastka Brzęczka. Dyskusja Milik czy Piątek, może obydwaj i rzeczywiście obydwaj, ale na ławce. Za to gra trybunowicz Kuba i Kurzawa, która najwięcej w tym sezonie 14 minut pograł. Linetty dobre noty zbiera w Sampie, ława. Jak nie ma skrzydeł, za to są środkowi pomocnicy i napastnicy, którzy grają i dobre noty zbierają to czemu nie 4-3-1-2?
    no widzisz, a tak fajnie grają.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    No też jestem zaskoczony, oprócz gry Błaszczykowskiego, który powinien w przerwie zniknąć z boiska.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Kurzawa gra jako pół prawy pomocnik, Błaszczykowski w jednej linii z Zielińskim, ale w pierwszej połowie chyba najsłabszy z Polaków. Skrzydłowi są na obrazku tak naprawdę nie grają na skrzydłach.

U Włochów najgorszy Balotelli u na Biletelli . Może Brzęczek się wyleczy z siostrzeńca . Generalnie można być optymistą .

Legionista Awatar Jestem
    Bardzo nietrafione zmiany, pierwsza połowa bardzo na plus i gdyby Zielu nie zmarnował swojej pierwszej sety ... to pewnie nie byłoby drugiej W drugiej połowie niepotrzebnie przeszkadzał w grze ten pan z brodą i z czasem było coraz gorzej. Zwinięcie Ziela z boiska bardzo mnie zaskoczyło in minus.

Szkoda, bo zwycięstwo na włoskiej ziemi w meczu przecież nawet o coś, bo fajnie byłoby się utrzymać w I dywizji to zawsze sukces. Mógł sobie tego Szymańskiego z Irlandią próbować po zdjęciu Klicha i Zielińskiego, a wprowadzeniu Szymańskiego i Linetty'ego gra siadła. Tak czy siak, pomimo mnóstwa niewymuszonych błędów Włochów rezultat i tak jest pozytywnym zaskoczeniem.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    U Włochów najgorszy Balotelli u na Biletelli . Może Brzęczek się wyleczy z siostrzeńca . Generalnie można być optymistą .
    Dopóki bileter nie pobije rekordu Żewłakowa to żadnego wyleczenia na pewno nie będzie.

Główny hamulcowy kadry od 10 lat.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Dopóki bileter nie pobije rekordu Żewłakowa to żadnego wyleczenia na pewno nie będzie.

Pewnie tak się stanie i raczej trzeba się z tym pogodzić, aczkolwiek z drugiej strony ten Błaszczu wg mnie bardziej zasługuje na ten rekord aniżeli Żewłak, więc jak ktoś ma się tym zapisać w historii polskiego futbolu, to lepiej jeśli będzie to Błaszczykowski.

Jak nie złapie kontuzji i wujek konsekwentnie będzie go wystawiał to już 14.10.2018 osiągnie 103 występ w kadrze i pobije Żewłaka .

Legionista Awatar (L)ukas
    I tak później Lewandowski go wyprzedzi. Wątpię żeby Błaszczykowski był powoływany na każdy mecz.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    I tak później Lewandowski go wyprzedzi. Wątpię żeby Błaszczykowski był powoływany na każdy mecz.
    Może wujo będzie trzymał Lewego na ławie ?

No bez przesady do czasów Nawałki najlepszy zawodnik tej kadry, który ciągnął ją do przodu. Potem w końcu odpalił Lewandowski. A Błaszczu jeszcze do EURO 2016 dawał radę.

Legionista
    Ja jestem zdania, że nikt kto nie gra w klubie nie powinien grać w kadrze. Kuba natomiast chyba kończy z kadrą i coś mi się zdaję, że to będzie jego pożegnanie.
    No niestety. To jest niepojęte. Ja rozumiem, że mógł dać mu szansę z Włochami. Ważny mecz, debiut, chciał kogoś sprawdzonego. Jednak okazało się, że to był błąd. Mylić się jest rzeczą ludzką i nie miałem do Brzęczka o to pretensji. Ale co Błaszczykowski robi dziś w pierwszym składzie? Mecze towarzyskie są po to by próbować nowych, ćwiczyć schematy itp. czas Kuby w reprezentacji dobiegł końca i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nie jest już jej potrzebny.

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    No niestety. To jest niepojęte. Ja rozumiem, że mógł dać mu szansę z Włochami. Ważny mecz, debiut, chciał kogoś sprawdzonego. Jednak okazało się, że to był błąd. Mylić się jest rzeczą ludzką i nie miałem do Brzęczka o to pretensji. Ale co Błaszczykowski robi dziś w pierwszym składzie? Mecze towarzyskie są po to by próbować nowych, ćwiczyć schematy itp. czas Kuby w reprezentacji dobiegł końca i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nie jest już jej potrzebny.
    Dla mnie to już bezczelny nepotyzm. Nie dość, że gość od roku nie gra to jeszcze w meczu z Włochami nie było cudu tj. obronienia się wspaniałą grą. Wręcz przeciwnie. Nie ma kompletnie żadnego argumentu za obecnością Błaszczykowskiego w pierwszym składzie (a wręcz w kadrze). Jeśli doholują go do rekordu to będzie to tak samo śmierdzące, jak końcówka z Japonią.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Benek
    Brzęczek w wywiadzie dla PS dał jasno do zrozumienia, że Kuba będzie w kadrze jeszcze długo.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Mecz na razie fatalny, brak szybkich skrzydeł, wszystko powolutku i w poprzek boiska - oczy bolą.

Legionista
    Ciężko to się ogląda.

Drugi mecz i drugą straconą bramkę można Kubie zapisać .

0-1

ostatnia nasza walka z Cracovią wyglądała ciekawiej. A ludzie za to coś dawali 120zł...

Uprawnienia umieszczania postów