Strona 3 z 301 PierwszyPierwszy 12345671353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 9028

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar Tom Kruz
    Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że losowanie było dobre.
    Może nie optymalne, bo można było pociągnąć Grecję zamiast Czech z I koszyka (spodobał mi się wrześniowy wyjazd do Lizbony, wyjazd do Aten o takiej samej porze roku byłby mile widziany) i nieco lepiej z 4 i 5 koszyka (np. słabsze piłkarsko Azerbejdżan od Słowenii czy Cypr od Słowacji - a poza tym a propos Cypru patrz wyżej to co napisałem o Grecji), ale nie ma co marudzić.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista
    http://www.uefa.com/competitions/wor...id=625032.html

Wchodzi 9 pierwszych, a 8 z najlepszych drugich miejsc baraże, tak jak myslałem, a
    Szpakowski jak zwykle sie zamotał
    888

Legionista Awatar Szyja
    piłkarsko?
    akurat w naszej grupie wyszło że jest tylko dwóch wyraźnych faworytów a mogło być gorzej. Chociaż mysle że Irlandia a może i Słowenia komuś punkty urwą...
    kibicowsko (i ze tak to określe-turystycznie)?
    patrze tak na inne grupy i chyba lepiej wylosować nie mogliśmy, choć dla mnie lepiej zamiast Słowacji mogłyby być Węgry. Teraz tylko licze na jedno przy ustalaniu terminarzu-mecz z Czechami w Pradze w sobote i kilka dni później w środe w Bratysławie ze Słowacją
    piro, wino i co ino!

Legionista Awatar Paluch
    ogórkowa grupa troche, rozjebiemy wszystkich

Ciekawe jak to będzie z dwumeczem Turcja - Armenia.
    Mam nadzieje, że nie powtórzy się sytuacja z meczami Armenia - Azerbejdżan, które odwołano.
    Cieszę sie, że nie trafiliśmy do grupy I. Z trzeciego koszyka zdecydowanie najbardziej obawiałem się właśnie Danii. Grupa z Holandią i Norwegią też nie byłaby dobra, zwłaszcza, że mamy już złe doświadczenia z bycia w grupie z tymi drużynami (el. MS w 1994 r.).

Legionista
    Czesi są do ogrania u siebie na pewno. Choć o pierwsze miejsce będzie trudno.

Cytat Zamieszczone przez Tuzin
    Choć o pierwsze miejsce będzie trudno.
    Będzie bardzo trudno, bo Czesi nieczęsto tracą punkty z ogórkami i słabymi średniakami, a ponadto Słowacja wybitnie im ''leży'' i tłuką Słowaków regularnie czy u siebie, czy na wyjeździe, a nam na wyjazdach ze Słowacją idzie średnio.

Legionista Awatar jasin
    Cytat Zamieszczone przez Achmed
    Grupa 3:
    Polska
    Irlandia Płn.
    Słowacja
    Słowenia
    San Marino
    Czechy
    bardzo podoba mi się to losowanie, mam dość jeżdżenia na reprę do Azji
    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Legionista
    Grupa bardzo fajna zarówno piłkarsko jak i kibicowsko moim zdaniem. Pisząc kibicowsko mam na myśli aspekt wyjazdowy, bo rywali konkretnych pod tym względem raczej nie mamy.
    Nie jest źle.

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Aureliusz
    Lepiej mogliśmy trafić tylko Grecję zamiast Czech, ale i tak jest bardzo dobrze.
    Ale i tak z pierwszego miejsca awansować będzie trudno.
    Nie ma się co martwić na zapas, do ME w ogóle mieliśmy nie awansować (Portugalia, Belgia, Serbia) a awansowaliśmy z I miejsca. Wszystko w głowie Leo i nogach grajków. Ja uważam źe losowanie było dobre. Teraz czekam na grupy ME. Chcę Niemców i Włochów.

Legionista Awatar crolick
    W grupie ME przydałyby się Czechy - tak na przetarcie el. MŚ

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Carlos (L)
    nowe koszulki reprezentacji Polski na Euro 2008 i eliminacje do MS

http://www.subsidesports.com/uk/stor...list.jsp?id=37,
    czy tylko mnie razi to logo "Polska"?
    po cholerę to?

Legionista
    Mnie oprócz napisu drażni to skaczące zwierzątko pod godłem
    888

Legionista Awatar Kempes
    Zwierzątko powinno iść na miejsce ''loga'' (które do wyjebania) i dobra koszulka by była
    Jesteś panem własnego losu.

daimler
    Guest
    Dokładnie, byłoby git. Prosto, czytelnie, klasycznie. Lepiej być nie musi.

Legionista Awatar Numer
    Zasady kwalifikacji są takie same jak ostatnim razem. Najlepszy drugie miejsce automatem i 8 po barażach.
    9 + 1 + 4 = 14

Grupa fajna

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez numer_10
    Zasady kwalifikacji są takie same jak ostatnim razem. Najlepszy drugie miejsce automatem i 8 po barażach.
    9 + 1 + 4 = 14

Grupa fajna
    Jak już wyżej napisałem Europa ma 13 miejsc nie 14
    888

Cytat Zamieszczone przez crolick
    W grupie ME przydałyby się Czechy - tak na przetarcie el. MŚ
    Obys nie wykrakał ')

Administrator Awatar Raffi
    Kadra rozgromiła Antalyaspor
    Reprezentacja Polski wygrała 9-0 (2-0) w spotkaniu sparingowym rozegranym w Turcji z tamtejszym drugoligowcem - Antalyaspor Kulübü. Kadra, która pojechała do Turcji, składa się z zawodników występujących w polskiej lidze. W sobotę o godzinie 18:00 reprezentacja Polski rozegra towarzyskie spotkanie z olimpijską reprezentacją Bośni i Hercegowiny.

12 grudnia 2007, 18:00
    Antalyaspor Kulübü 0-9 Polska
    Bartłomiej Grzelak 10, Jakub Wawrzyniak 32, Tomasz Zahorski 49, 51, 80, 87, Marcin Kuś 72, Dawid Nowak 75, Michał Goliński 84

Polska: (I połowa) Sebastian Przyrowski - Łukasz Broź, Adam Kokoszka, Mariusz Pawelec, Tomasz Lisowski - Rafał Boguski, Jakub Wawrzyniak, Radosław Majewski, Piotr Kuklis, Szymon Pawłowski - Bartłomiej Grzelak; (II połowa) Maciej Gostomski - Grzegorz Bartczak, Marcin Kuś, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak - Grzegorz Bonin, Michał Goliński, Tomasz Nowak, Radosław Madejski - Dawid Nowak, Tomasz Zahorski.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar Z.
    24-25 stycznia ustalenie terminarza grupy chyba (tzn pierwsze spotkanie, spodziewam się, ze wlasnie po to).

Czy te mecze kadry są oficjalne? Tzn ten ligowy na pewno nie, ale ten z Bośnią ?
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

temat jest o MŚ 2010 więc znalazłem takie o to info, którym chcę sie podzielić z tymi, którzy wybierają się do Afryki:

Bilet na mecz otwarcia na stadionie First National Bank (FNB) będzie kosztował w granicach 500 randów (50 euro), a za wejściówkę na finał, na tym samym obiekcie, trzeba będzie wydać około 1000 randów (100 euro).

Źródło: Magazyn Futbol
    Jak dla mnie osobiście jest to dobra kwota i rozsądna, bo nie dość, że z Europy będą chcieli tam kibice jechać to mają przecież tyle kilometrów, to dużo dużo wybulą na transport, hotele itd. Dobre i to, że bilety są tanie.
    A Waszym zdaniem kwota jest oks? Czy powinno być drożej czy taniej?
    pozdrawiam tych co jadą do Afryki!

Legionista Awatar Jastrząb
    Cytat Zamieszczone przez niedzwiedz3
    pozdrawiam tych co jadą do Afryki!

Wołami mnie tam nie zaciągną.

Zajebią nas na starcie. Kula w łeb i już.
    jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Co ty piszesz???To chyba żarcik ...ja zamierzam jechać do Afryki, ale na razie kalkuluję wszelakie koszty z tym związane...

Legionista Awatar crolick
    A zgadnij jakie jest najniebezpieczniejsze miasto na świecie i popatrz gdzie ma zostać rozegrany finał MŚ.
    Dzięki postoję na Warszawskiej Pradze

Jak masz sie tak bać to nie wychodź z domu bo cegłą dostaniesz...
    Wszędzie może sie cos stać..a propo Pragi- tam kulką nie dostaniesz...na Ząbkowskiej do naga rozbierają okradając.

Legionista Awatar Markotny
    na Ząbkowskiej do naga rozbierają okradając.
    Ożesz kurnasz..

Co drugi dzien tam jestem.
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Legionista
    Ja tam jade

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez crolick
    A zgadnij jakie jest najniebezpieczniejsze miasto na świecie i popatrz gdzie ma zostać rozegrany finał MŚ.
    Bez przesady, rownie niebezpieczenie bywa w Rio, czy kilku miastach w Meksyku gdzie sa dzielnice do których raczej nie polecaja jezdzic turystom.

A skoro organizują tam MS to tez nie dlatego ze jest tam sama dzungla.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

jak bywasz na Ząbkowskiej to bardzo ci współczuję....bo tam za ciekawie to nie jest naprawdę.
    Co do najbardziej niebezpiecznych miejsc...to dawno temu bodajże magazyn futbol zamieścił dosyć ciekawy artykuł (jak chcecie to se gdzieś poszukajcie) właśnie o tym co sie dzieje a Argentynie...tam normalnie rządzą gangi , które wiedzą wszystko o piłkarzach...znają ich prywatne numery tel nawet. Było tam jeszcze o tym ,że przywódca gangu siedzi w kiciu i i tak steruje całą szajką....w sumie nie dziwę się ,że władze z tym nic nie robią skoro się boją...
    Dla mnie to jakaś to jest masakra w życiu się tam nie wybiorę...

daimler
    Guest
    jak bywasz na Ząbkowskiej to bardzo ci współczuję....bo tam za ciekawie to nie jest naprawdę.
    co to ***** za mitologia?
    sorry za rozmywanie, ale pracowałem w tamtych rejonach do późnego wieczora przez ponad pół roku i jakoś ani jednej krzywej jazdy nie miałem

Kolega się chyba opowieści dziwnej treści nasłuchał

Uprawnienia umieszczania postów